Verlaven – preparat na grzybicę

Grzybica dotyka blisko 20% społeczeństwa

Grzybica nie jest schorzeniem, które jest bardzo wybredne. Statystycznie, ma ją, będzie miał, lub miał w przeszłości co piąty Polak. Nie jest to schorzenie bardzo wymagające, żeby się rozwinęło wystarczy, że jest ciepło, wilgotno, może być również ciemno. Sami te dogodne warunki grzybicy stwarzamy poprzez wielogodzinne chodzenie w zakrytym obuwiu, odwiedzając miejsca, gdzie grzyby rozwijają się szczególnie chętnie takie jak sauna, basen, kluby sportowe. Najczęściej do infekcji dochodzi właśnie w klubach fitness, dlatego grzybice często nazywa się chorobą fitness klubów. Najczęściej rozwija się ona na skórze stóp i paznokciach osób, które boso chodzą na siłowni czy basenie.

Gdy dojdzie do zakażenia, skóra może wyglądać jakby została poddana pillingowi- jest zaczerwieniona, a od strony podeszwy, wyjątkowo sucha. W wielu przypadkach, boki stopy i jej wierzch pokrywają suche płatki. Na podeszwach pojawia się wysypka. Z reguły jest tak, że grzybica równocześnie ujawnia się na obu stopach, chociaż czasem zdarza się, że infekcja rozwija się tylko na jednej.

Metody walki z grzybicą. Sole Verlaven

Walkę z grzybicą warto rozpocząć jak najszybciej po zaobserwowaniu pierwszych objawów. Wtedy udaje się ją zwalczyć najszybciej. Odchodzi tak jak przyszła, takie rozwiązanie jest najskuteczniejsze dlatego walkę rozpocząć warto zewnętrznie. Sprawdza się w tym przypadku innowacyjny preparat o nazwie Verlaven. Ma on postać soli, które rozpuszcza się w wodzie i w takim roztworze moczy systematycznie nogi. Grzybica znika w ciągu 14 dni. Verlaven działa kompleksowo na każdy rodzaj grzyba, jaki może rozwinąć się na ludzkiej skórze a to sprawia, że nie potrzebne jest badanie mykograma, czyli taki, które ustala jaki grzyb występuje w danym miejscu.

Lawenda oraz srebro- naturalne środki, które zwalczają grzybicę

Grzybica to problem, który lubi wracać dlatego jej leczenie powinno odbywać się jednocześnie na kilku polach. Jedynie kompleksowana kuracja zwalczająca drobnoustroje, da oczekiwany efekt i trwale usunie objawy grzybicy.

Składnikiem, który gwarantuje skuteczność jest koloidalne srebro. Jest on stosowany w medycynie w sytuacjach, gdzie kluczową rolę odgrywa zminimalizowanie zakażeń bakteryjnych. Związkami srebra są pokrywane narzędzia chirurgiczne, zestawy do dializ, srebro stosuje się również w wypełnieniach dentystycznych.

Jednak zawartość srebra to nie jedyny atut Verlabenu bowiem jedynie dobrze dobrane składniki, antagonistycznie działające naturalne antybiotyki sprawiają, że sole te działają tak szybko i skutecznie.

Unikalne połączenie lawendy i srebra- aktywne składniki soli Verlaven

Olejek lawendowy – Lavere, czyli lawenda w języku łacińskim oznacza -”oczyszczać”, ma to związek z aromatem rośliny, który wydaje się oczyszczać powietrze. Olejek lawendowy ma właściwości rozluźniające napięcie nerwowe, łagodzi ból oczyszcza skórę, pobudza krążenie krwi a także leczy problemy z oddychaniem. Tym samym olejek lawendowy znajduje zastosowanie w leczeniu wielu chorób i dolegliwości, w tym również w pielęgnacji skóry.

Kwiat lawendy – w swoim składzie zawiera on garniki, cukry, antocyjany o właściwościach bakteriobójczych a także liczne związki mineralne. Zawarty w solach Verlaven w połączeniu ze srebrem koloidalnym zwiększa działanie przeciwbakteryjne. Lawenda ponadto zwiększa barierę ochronną skóry, wpływając na zahamowanie namnażania się bakterii i grzybów. Wysoka zawartość związków wysuszających i ściągających – tkanin, przyśpiesza regeneracje a także zapobiega pękaniu naskórka.

Srebro koloidalne– to główny składnik soli Verlaven. Posiada ono silne działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe oraz przeciwgrzybiczne. Zmniejsza objawy towarzyszące grzybicy poprzez zwalczaniu rozwoju cząsteczek chorobotwórczych. Usuwa stany zapalne a przy tym idealnie sprawdza się w działaniu profilaktycznym, zapobiegając grzybicy w przyszłości.

W jaki sposób stosuje się Verlaven?

Do miski nalewa się ciepłej wody a następnie dodaje nakrętkę soli. Należy poczekać aż cała sól rozpuści się w wodzie. W uzyskanym roztworze moczymy stopy przez 45 minut. Nie pocieraj stóp nawet jeśli czujesz swędzenie. Aktywne składniki preparatu muszą same, w naturalny sposób wniknąć w zainfekowane miejsca. By uzyskać zadowalające efekty należy stosować preparat regularnie.

Przeciwwskazania do stosowania Verlavenu

Produkt przeznaczony jest tylko i wyłącznie do zastosowania zewnętrznego. Nie należy stosować go na otwarte rany. Jeżeli preparat dostanie się do oczu, należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem. Nie jest wskazane by stosować go w czasie ciąży czy karmienia piersią. Nie powinny go stosować osoby uczulone na któryś ze składników leku, chyba, że po konsultacji lekarskiej.

Opinie i badania związane ze stosowaniem soli Verlaven

Preparat został przebadany przez liczny grupy badaczy, głównie krajów europejskich. Najbardziej znane są te, które przeprowadził dermatolog z polskimi korzeniami, Luke Lipski. Sprawdził on wraz ze swoimi współpracownikami działanie soli na grupie ok 50 pacjentów, u których stwierdzono grzybicę stóp. Ochotnicy zostali podzieleni na trzy grupy. Tylko jednak grupa moczyła stopy w preparacie Verlaven, druga grupa moczyła nogi w placebo, trzecia stanowiła grupę kontrolną, która nie otrzymała żadnego środka. Po trzech miesiącach w grupie stosującej Verlaven wszyscy pozbyli się objawów grzybicy, w dodatku aż 78% osób z tej grupy zadeklarowała zniknięcie objawów już po tygodniowej kuracji. W grupie stosującej placebo objawy grzybicy zmniejszyły się u 10 % osób, zaś w grupie kontrolnej nie odnotowano żadnych zmian na lepsze.

Opinia – Verlaven jest preparatem, który zasługuje na najwyższe uznanie. Pozwala zniwelować objawy grzybicy, która jest wstydliwym problemem. Preparat w nieinwazyjny sposób pozwala uporać się z problemem w bardzo wygodny sposób, poprzez relaksujące kąpiele stóp. Stosując sole Verlaven dodatkowo zaoszczędzimy pieniądze, które musielibyśmy wydać na drogie antybiotyki przeciwgrzybicze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *