Musculin Active – naturalny przyrost masy mięśniowej

przyrost masy mięśniowejFilmowy wygląd przysłowiowego gladiatora to od kilkunastu lat trwający trend, który zaszczepił prawie każdego z nas. Podczas dążenia do doskonałości własnego ciała pogłębiamy swoją wiedzę, oraz szukamy nowych rozwiązań w poszukiwania złotego grala rzeźby Spartacusa. Aby zbudować pokaźny stan suchej masy mięśniowej zaczynamy wdrażać diety, uprawiać aktywność fizyczną oraz stosować suplementację. Cały ten proces pozytywnie odbija się na Naszej równowadze organizmu potęgując efekty związane z trzymaniem sportowej dyscypliny. Problem przychodzi wtedy, gdy natłok pracy, wypadki losowe oraz inne nieprzewidziane czynniki zaczynają psuć koncepcję obranej ścieżki dietetyczno-treningowej. Co wtedy zrobić aby dalej podtrzymywać efekt budulcowy przy jednoczesnym wyłączeniu sporej dawki ćwiczeń? Z pomocą przychodzą silnie wyselekcjonowane suplementy diety takie jak Musculin Active. Na czym polega działanie takich produktów?

Dlaczego warto wybrać naturalne suplementy takie jak Musculin Active?

Musculin Active to wyselekcjonowane składniki poddane wnikliwemu badaniu, których wyniki zostały skondensowane w specjalnej formule. W trakcie tworzenia specyfikacji produktu wzięto pod uwagę szereg negatywnych następstw, które destrukcyjnie wpływają na organizm człowieka podczas budowania masy mięśniowej. Z problemów dnia codziennego naukowcy wytypowali: wytężony wysiłek fizyczny i psychiczny, praca pod presją, zbyt krótka regeneracja oraz zbyt duży stres.

Efektem tych rozważań było dostosowanie składu produktu, dzięki czemu Musculin Active zawiera składniki antystresowe, antyoksydacyjne (oczyszczające), regeneracyjne i przede wszystkim antykataboliczne. Stosując systematycznie dwie porcje Musculin Active każdego dnia, nasze tkanki są zabezpieczone przed rozkładem białek mięśniowych, przez co czerpie więcej energii z zapasów tłuszczu. Jego złogi są efektywniej przetrwarzane a nowonagromadzany tłuszcz nie jest transportowany do wartsw komórkowych. Musculin Active zyskał zaufanie trenerów i dietetyków na całym świecie. Wolny od zanieczyszczeń chemicznych suplement diety o pełnym naturalnym pochodzeniu to gwarancja bezpieczeństwa. Zawodowi sportowcy nie boją się pozytywnych wyników antydopingowych, a amatorzy siłowni mają pewność stosowania.

Co ważne suplement diety Musculin Active sprawdza się również w przypadku problemów z odchudzaniem. Proces działania wpływa w dużym stopniu na ogólną pracę organizmu. Procesy przemiany materii wydają się być efektowniejsze, a przy relatywnie krótszym odpoczynku poziom anaboliczny jest znacznie lepszy. Innowacyjny skład Musculin Active czyni go pożadanym produktem podczas wiosennego budowania rzeźby. Organizm zmuszony jest do wytężonej przemiany materii oraz szybszym i większym przyswajaniu serwatkowego białka (występującego naturalnie w pokarmie) czego efektem jest wzrost tkanki mięśniowej przy jednoczesnym spadku tkanki tłuszczowej. Musculin Active będzie idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto myśli o przyzwoitym budowaniu formy na lato i nie tylko.

Musculin Active – skład. Skąd takie właściwości?

Musculin Active - skład kreatynaW przeciwieństwie do innych suplementów diety dostępnych na europejskich rynkach Musculin Active daje gwarancję trwałości efektów podczas kuracji. Ukierunkowane, stabilne działanie całego organizmu pozwala na intensywne i stopniowe budowanie wyrzeźbionej sylwetki. Wiążąc w sobie cenne składniki mineralne, bogactwo witamin oraz antyoksydantów Musculin Active posiada główny łańcuch substancji dzięki którym proces budowania suchego mięsnia jest prawidłowy i bezpieczny:

 1. BCAA – aminokwasy rozgałęzione z grupy białkowej. Główny składnik produktu Musculin Active. Aminokwasy BCAA to kompleks wykazujący silne działanie antykataboliczne, dzięki czemu proces odnowy włókien mięśniowych jest w zauważalnym stopniu szybszy. Podczas ciężkiego obciążenia organizmu wykazują wpływ na zmniejszenie bolesności powysiłkowej. Bcaa to pierwszy zastępca glikogenu po wyczerpaniu jego zapasów. Podczas systematycznego zażywania Bcaa obniża zawartość serotoniny, która odpowiada za uczucie zmęczenia i senności.
 2. Kreatyna – łańcuchowy związek organiczny, którego podstawą są białka znajdującego się w tkance mięśniowej. Rolą kreatyny jest magazynowanie energii, która może zostać natychmiastowo uwolniona do wykonania pracy.  Równoległe działanie Bcaa wpływa na utrzymanie tego stanu również w okresie okołotreningowym i w nocy podczas regeneracji. Kreatyna przyczynia się do lepszego nawodnienia organizmu, efetktem czego komórki mięśniowe są zdolne do hipetrofii czyli zwiększenia objętości. Rodzaj kreatyny zawarty w Musculin Active hamuje również miostatyny – czyli tzw. negatywne białka.
 3. L-Tyrozyna – to związek z podstawowej grupy aminokwasów białkowych. Odgrywa kluczową rolę w pobudzeniu neuroprzekaźników do produkcji dopaminy, noradrenaliny i adrenaliny. Odpowiadają one za odczuwalność zmęczenia oraz koncentrację. L-tyrozyna w kompleksowej formule Musculin Active poprawia ukrwienie mięśni zwalczając tym samym napięcie intensywności treningowej.  W środowisku kulturystycznych okrzyknięta mianem „treningowego motywatora”.
 4. L-arginina – pełni ważną rolę w syntezie kreatyny – związku niezbędnego do przechowywania energii w mięśniach. Stymuluje wydzielanie tlenku azotu, który rozszerza naczynia krwionośne, ułatwiając tym samym transport substancji odżywczych oraz tlenu zawartych we krwi do mięśni. L-arginina zawarta w Musculin Active korzystnie wpływa na poprawę wydolności organizmu, rozluźnienie mięśni gładkich oraz efektywność w trakcie wysiłku fizycznego. L-arganina reguluje też wydzielanie insuliny, glukagonu oraz hormonu wzrostu,

Reasumując powyższe: unikatowa, naturalna formuła Musculin Active sprzyja produkcji białek, w tym również białek kurczliwych włókien mięśniowych. Przyspiesza regenerację tkanek  a także jest silnym przeciwutleniaczem dzięki czemu wspomaga detoksykację organizmu. Wszystkie składniki zastosowane w Musculin Active to wieloletnia praca naukowców zza oceanu z ikonami dietetyki na całym świecie.

Efektywność stosowania Musculin Active

Musculin Active efektyMusculin Active został okrzyknięty rewolucjonistą efektywności stosowania. Zaledwie po kilku dniach przyjmowania efekty będą silnie odczuwalne. Pierwsze z nich to polepszone samopoczucie, zwiększona odporność na codzienny stres i presję, zwiększenie energii witalnej, niwelowanie uczucia „niedospania”. Już po dwóch tygodniach zmiany  zauważalne są na ciele. Podskórna tkanka tłuszczowa znika z trudno dostępnych miejsc (uda, brzuch, pośladki), napięte mięśnie stają się twardsze a na treningach zauważalny jest progres siłowy.

Trzyfazowa forma Musculin Active

Pobudzanie mięśni do rozrostu oraz spalanie tkanki tłuszczowej to silnie powiązane procesy. Zwiększony metabolizm, rozwój mięśni, rozpad cząsteczek ATP (zwiększanie energii) i wysiłek fizyczny to wynik przejścia 3 etapów działania Musculin Active:

 • Faza wstępna – tzw. przygotowawcza. Największa wchłanialność substancji aktywnych, poprawianie ukrwienia mięśni oraz pełne działanie antyoksydacyjne. Organizm jest gotowy na wchłonienie wszystkich składników produktu.
 • Faza Zasadnicza – odpowiedzialna za wzrost siły i wytrzymałości. Nasila produkcję hormonów anabolicznych, poprawia termogenezę, dzięki czemu naraz powstaje proces budowania mięśnia i gubienia tłuszczu.
 • Faza stablizacji – inaczej faza utrzymania. Zwiększa zdolność regeneracyjną komórek mięśniowych, poprawia wchłanianie białka dzięki czemu nawet w dzień nietreningowy organizm zdolny jest do rozbudowy.

Naturalny suplement bez przeciwwskazań? Musculin Active to zaledwie jedna porcja dziennie

Musculin Active - naturalna formułaSpożywanie Musculin Active jest przystępne dla każdego. Proszkowa forma suplementu wraz z dołączoną miarką jest precyzyjna a samo przygotowanie nie stanowi żadnego kłopotu. Zalecaną dzienną dawkę suplementu Musculin Active należy rozpuścić w letniej wodzie lub w soku. Odradza się rozpuszczanie proszku w mleku czy jogurcie. Tłuszcze zawarte w produktach mlecznych mogą mieć wpływ na wchłanianie niektórych składników produktu (aminokwasów). Dodatkowo uwagą producenta jest trudność przyswajania Bcaa z pokarmem zawierającym dużą ilość białka. Rekomendowana dzienna dawka Musculin Active nie powinna być przekraczana. Nadmiar/przesyt substancji aktywnych w organizmie i tak zostanie wydalony a efekt kuracji zostanie tylko wtedy gdy zagwarantowana zostanie systematyczność stosowania.

Zalecana dzienna dawka – jedna miarka produktu. Przyjmowana najlepiej minimum 60minut po śniadaniu (przed treningiem).

Odradzamy stosowania Musculin Active osobom niepełnoletnim i kobietom w ciąży, karmiącym piersią lub uczulonym na jakąkolwiek substancję aktywną produktu. Nie wykazano innych przeciwwskazań do stosowania suplementu diety Musculin Active.

Musculin Active – opinie

Preparat zyskał rekomendację ekspertów kulturystyki, ikon dietetyki oraz naukowców z całego świata. Doszło do tego za pośrednictwem licznych badań i doświadczeń z udziałem tego suplementu. Jednym z nich było zebranie grupy ochotników w wieku 18-62 lat, którzy chcieli jednocześnie zgubić zbędny balast tłuszczu jak i poprawić tężyznę fizyczną. Pod uwagę wzięto przede wszystkim: poziom tkanki tłuszczowej, obwód ramienia, obwód pasa oraz wytrzymałość siłową na popularnej ławeczce do wyciskania. 86 osób podzielonych zostało na dwie grupy, po 43 w każdej. Jedna z nich przyjmowała Musculin Active nie znając jego nazwy ani pochodzenia, a druga grupa przyjmowała kapsułki placebo. Co zaobserwowano, jakie były wyniki? Po 8 tygodniach testu, wynik był imponujący i miarodajny.

Średni wzrost ramienia (biceps+triceps) wyszedł na poziomie +4,2cm, obwód klatki piersiowej średnio +11cm, poziom tkanki tłuszczowej spadł o 2,7% a poziom siły badany dwukrtonie (po 4 i 8tygodniach) wynosił średnio +8,3kg oraz 6,2kg.

Naukowcy po opublikowaniu efektów badań na oficjalnym portalu Uniwersytetu Human Labs w Cansas byli zgodni. Wydali pozytywną opinie bezpieczeństwa stosowania Musculin Active przy jednoczesnym zachowaniu wartości działania.

Musculin Active – dobry skład, świetne efekty, niska cena

Musculin Active cenaNaszym zdaniem suplement diety Musculin Active zasługuje na najwyższe zaufanie. Rekomendujemy jego zażywanie w okresie nabierania kilogramów czystej masy mięśniowej. Co ciekawe z substancji, które posiada potwierdzone jest pojawienie się dodatkowych efektów takich jak: poprawa libido, zmniejszenie potliwości jak i zwiększenie witalności, których producent nie ujął w ulotce dołączonej do produktu. Systematyczne sesje treningowe w połączeniu z dzienną porcją Musculin Active na pewno przyczynią się do zadowalających efektów rzeźbienia naszego ciała. Jako jeden z niewielu reklamodawców tego suplementu, rekomendujemy jego zakup poprzez poniższy link aby posiadać gwarancję bezpieczeństwa i satysfakcji.

Musculin Active promocja, kup terazWażna informacja:
Dla wszystkich zainteresowanych produktem – Musculin Active. Kapsułki stosunkowo niedawno zadebiutowały na polskim rynku suplementacyjnym, z tej okazji producent dla pierwszych 1000 klientów zaoferował darmową przesyłkę.

Chcę zamówić Musculin Active

+ korzystam z opcji darmowej, dyskretnej dostawy

Promocja cenowa producenta trwa tylko do 2024.07.23 23:59

29 thoughts on “Musculin Active – naturalny przyrost masy mięśniowej

 1. {najpierw masa potem rzeźba – się wie co i jak! Musculin Active działa jak należy i można ćwiczyć i widzieć efekty

 2. czy coś, bo jestem bardzo szczupła, a jednak chciałabym by zarys mięśni na brzuchu zwłaszcza był widoczny. Jak myślicie, zamówić Musculin Active? Doradźcie proszę!

 3. {Musculin Active mnie przekonał – biorę w ciemno, bo od niedawna ćwiczę, a jakoś efektów brak, więc pora się wspomóc

 4. {Masa, masa, masa! Z Musculin Active udało mi się wyrzeźbić niezły kaloryfer, jak to mawia moja dziewczyna

 5. {Czy to wystarczy brać rzeczywiście raz dziennie??? Czytałem, że jak się liczy na extra efekty, to trzeba brać różne odżywki i inne suplementy…

 6. {Super się czuję po Musculin Active, nie mam żadnych objawów przemęczenia czy ospania, a słyszałam, że różnie to bywa, jak się bierze takie odżywki

 7. {ej to mega ważne, że musculin działa też na stres, jak ktoś się przygotowuje do zawodów to jest taka presja jak nie wiem wiec dobrze że na to też działa

 8. {Na mnie Musculin Active nie zrobił aż takiego wrażenia, liczyłem na lepsze efekty, a tymczasem podnoszę zaledwie 3 kg więcej niż kiedyś….

 9. {Musculin Active zmienił nie tylko moje ciało, ale moje życie ? Dzięki nowej sylwetce, a zaznaczam, że kiedyś byłem szkieletorem

 10. {Z Musculin Active naprawdę da radę coś zmienić – sprawdziłem na sobie, to suplement godny polecenia. Jak ktoś szuka czegoś skutecznego na wzrost masy, to trafił idealnie – polecam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *