Jinx Repellent Magic Formula – świeca odwróconego działania

ryzyko, smutek, przegranaOdnosisz wrażenie, że od pewnego czasu prześladuje Cię ciągły pech, a Twoje życie stanowi pasmo niekończących się porażek? Wszystko, co zaplanujesz, układa się wciąż nie po Twojej myśli?  Najwyższy czas, abyś odwrócił złą passę i zaczął odnosić sukcesy w każdej dziedzinie życia. Jak to zrobić? Ostatnio głośno na rynku ezoterycznym zrobiło się o świecy odwróconego działania Jinx Repellent Magic Formula. To bezpieczny rytuał powodujący przypływ szczęścia, pieniędzy i pomyślności w życiu osobistym. Według producenta rytuał ma odpędzać pecha i przyciągać pozytywną aurę i pieniądze. Blokuje również działanie rzuconej klątwy, uroku czy fatum. W tym artykule sprawdzimy, czym jest świeca odwróconego działania Jinx Repellent Magic Formula. Czy faktycznie pomaga przyciągnąć szczęście, powodzenie i bogactwo?

Kliknij w link i kup Świecę odwroconego działania Jinx Repellent Magic Formula prosto od producenta
Jinx Repellent Magic Formula – kup teraz

Czy ezoteryczne rytuały naprawdę działają?

W obecnych czasach znaczenie i potęga praktyk magicznych ulega powolnemu zapomnieniu. Tempo życia, stres, wieczna pogoń za pieniędzmi powoduje, że nie mamy czasu na chwilę zadumy i refleksji. Nie zdajemy sobie sprawy z wielkiej potęgi sił nadprzyrodzonych, które mają wciąż realny wpływ na nasz los. Wszystko, czego nie rozumiemy, automatycznie odrzucamy i negujemy, dlatego większość ludzi uznaje magię za coś fikcyjnego i niepojętego. Jednak jak wytłumaczyć fakt, że niektórzy z nas mają po prostu szczęście w życiu, kiedy innych spotykają ciągłe przeciwności losu? Jak to jest, że innym wiedzie się lepiej i czego się tylko dotkną zamieniają w duże pieniądze? Jeżeli chcesz przyciągnąć szczęście i ochronić siebie i swoją rodzinę przed niekorzystnymi zdarzeniami losowymi,  warto odprawić rytuał z wykorzystaniem świecy odwróconego działania Jinx Repellent Magic Formula. Uzdrawiająca siła światła sprawi, że poczujesz wewnętrzny spokój, ponieważ wszystko w Twoim życiu zacznie układać się pomyślnie.

Jinx Repellent Magic Formula – niezwykła moc świecy odwróconego działania

symbol drogi - Jinx Repellent Magic FormulaŚwieca oznacza ogień, który ma niezwykle silną i odnawiającą siłę. Był on zawsze obecny, podczas ważnych momentów życia ludzkiego – eliminował to, co złe,  nieczyste i zapowiadał pojawienie się czegoś nowego, dobrego. Już w czasach starożytnych blask ognia powstrzymywał demony, eliminował klątwy i chronił przed urokami. Z tego powodu ogień ma niezwykłą moc sprawczą w rytuałach. W każdej religii ma on kluczowe miejsce w większości obrzędów. Dlatego ceremoniał z zastosowaniem świecy Jinx Repellent Magic Formula to jeden z najpotężniejszych rytuałów ezoterycznych.

Niezwykła moc sprawcza świecy odwróconego działania wynika z tego, że łączy w sobie działanie oczyszczające i uwalniające od złej energii oraz przyciągające szczęście, pieniądze i pomyślność. Na oryginalny zestaw Jinx Repellent Magic Formula składają się:

Skład świecy odwróconego działania Jinx Repellent Magic Formula

 1. Świeca odwróconego działania, która wykonana jest ręcznie z naturalnego wosku w dwóch kolorach. Czerni, która tworzy tarczę, chroniącą przed niekorzystnymi wpływami oraz wszelkimi klątwami i urokami. Natomiast kolor biały przyciąga szczęście i fluidy, które towarzyszą ludziom, którzy osiągnęli sukces i bogactwo. W rezultacie jej działanie wytwarza pozytywną wibrację, która poprawia aurę otaczającą daną osobę. Co więcej, świeca zawiera specjalną mieszkankę ziół o działaniu ochronnym przed czarną magią. Te niezwykłe rośliny używano od wieków, w celu zabezpieczenia przed działaniem złych czarów i przyciągnięcia pomyślności. Poniżej przedstawiamy niektóre z nich:
 • Mandragora – ma moc przyciągania szczęścia i miłości;
 • Berberys – pomaga uwolnić się od złych wpływów oraz uroków rzuconych przez kogoś nam wrogiego;
 • Rzepik – uwalnia od pecha i złej energii;
 • Szałwia – chroni przed ponownym atakiem sił nieczystych.
 • Warto zauważyć, że to właśnie ogień świecy ma szczególną, mistyczną moc, która czerpie siłę z wszystkich czterech żywiołów świata: ognia (płomień świecy), wody (roztopiony wosk), powietrza (dym świecy), ziemi (knot świecy).
 1. Zaklęcie oczyszczające – formuła stworzona po odszyfrowaniu starożytnego rękopisu, która przyspiesza przyciąganie szczęścia i dobrobytu w każdej dziedzinie życia. Zaklęcie pozwala uwolnić się od złej aury, którą przejmujemy od innych ludzi lub jest ściągana na nas przez osoby, które nam złorzeczą.
 2. Poradnik o magii ochronnej – opracowany przez ekspertów zbiór najważniejszych informacji o białej magii. Poradnik jest napisany prostym nawet dla laika językiem. Zawiera opis najważniejszych rytuałów, opisanych dokładnie – krok po kroku. Należą do nich rytuały: odpędzania pecha, przyciągania szczęścia w miłości, zapewniania sobie zdrowia oraz ochrony przed nagłymi wypadkami.

W odróżnieniu od innych praktyk magicznych, rytuał Jinx Repellent Magic Formula działa na wielu płaszczyznach, co gwarantuje nieprzerwanie działanie odprawionego rytuału. Zalicza się do magii białej, więc w odróżnieniu od magii czarnej nie powoduje możliwości działania na czyjąś szkodę.

Skuteczność Jinx Repellent Magic Formula potwierdzają tysiące zwykłych ludzi

rytuał świecy Jinx Repellent Magic FormulaO niezwykłej mocy świecy odwróconego działania Jinx Repellent Magic Formula przekonało się już tysiące osób, które po jego zastosowaniu niemal z dnia na dzień odczuło pozytywne zmiany w ich życiu. Wielu z nich opisuje na forach jak po odprawieniu rytuału wyszli z trudnej sytuacji życiowej, która wydawała się im bez wyjścia. Doszliśmy również do informacji od producenta, że przed wejściem świecy odwróconego działania Jinx Repellent Magic Formula na rynek jej skuteczność została zweryfikowana przez cenionych ekspertów z dziedziny ezoteryki, wróżbitów i parapsychologów.

Zestaw Jinx Repellent Magic FormulaTworzenie każdego z elementów rytuału Jinx Repellent Magic Formula przebiegało pod okiem uznanych ekspertów z Francji i Belgii, którzy posiadają obszerną wiedzą na temat rytuałów oczyszczających i białej magii. Sprawdzili oni na specjalnie wybranych osobach działanie świecy odwróconego działania Jinx Repellent Magic Formula.  Jak się okazało rytuał oczyszczał aurę z negatywnej energii, łamał klątwy i rzucone uroki. Z relacji  uczestników wynikało, że udało się im rozwiązać się problemy miłosne, zawodowe czy materialne. W rezultacie ich życie stanęło na zupełnie innym poziomie. W niektórych wypadach zmiany przebiegały w przeciągu paru miesięcy a w innych były widoczne niemal od razu. Dodatkowo rytuał ochronił przed nieszczęśliwymi zdarzeniami losowymi, przyciągał wygrane w loteriach (jeden ze szczęśliwców wygrał 13 dnia po odprawieniu rytuału 1,3 miliona euro!) a nawet pomagał zmagać się z nieuleczalną chorobą. Te fakty mówią same za siebie. Działanie świecy odwróconego działania jest niewytłumaczalne dla osób niemających wiedzy ezoterycznej.  Do tej pory licznym naukowcom nie udało się jednoznacznie ustalić fenomenu działania rytuału.

Nasza recenzja świecy odwróconego działania Jinx Repellent Magic Formula – cena, opinie, podsumowanie

W Internecie można przeczytać wiele opinii na temat świecy odwróconego działania Jinx Repellent Magic Formula.  Zdania są podzielone,  jednak przeważają te pozytywne recenzje. Ludzie opisują na forach ezoterycznych ze szczegółami, jak odmieniło się ich życie już nawet po jednorazowym odprawieniu rytuału Jinx Repellent Magic Formula. Według naszej redakcji najlepiej przekonać się samemu o jego niezwykłym działaniu,  jeżeli odczuwamy, że z niewiadomego dla nas powodu – prześladuje nas pech czy popadamy w problemy finansowe. Cena świecy odwróconego działania Jinx Repellent Magic Formula nie jest wygórowana na tle konkurencji. Ponadto, stosując rytuał nic nie ryzykujemy, możemy wyłącznie wiele zyskać i odmienić złą passę w szereg pozytywnych zdarzeń.

FAQ – Jinx Repellent Magic Formula:

Czy zastosowanie rytuału świecy odwróconego działania Jinx Repellent Magic Formula  jest bezpieczne i czy nie jest sprzeczne z moją religią?
Rytuał zalicza się do tak zwanej białej magii i cechuje go chęć czynienia dobra oraz kierowania się wyłącznie pozytywnymi intencjami. Z punktu widzenia większości religii nie jest postrzegany, jako czynienie zła. Rytuał nie jest również związany z kultem zła czy satanizmem. Celem rytuału jest wyłącznie wparcie oraz ochrona przed złą energią i złym wpływem innych ludzi. Podczas jego wykonywania nie narażamy się na wrogie moce, ani na jakiekolwiek negatywne skutki w przyszłości. Jesteśmy całkowicie bezpieczni.

Dla kogo wskazane jest odprawienie rytuału odwróconego działania Jinx Repellent Magic Formula?
Świeca odwróconego działania Jinx Repellent Magic Formula przeznaczona jest do osób powyżej 18 roku życia, które chcą odpędzić złe moce i przywrócić harmonię w swoim życiu. Wskazaniem jest pech, brak powodzenia w życiu osobistym i zawodowym będący wynikiem rzuconej klątwy lub nagromadzonej złej energii.

Czy każdy jest w stanie samodzielnie odprawić rytuał za pomocą świecy odwróconego działania Jinx Repellent Magic Formula?
Każdy jest w stanie wykonać poprawnie rytuał, gdyż nie wymaga on długich przygotowań ani posiadania nadprzyrodzonych umiejętności. Jednak, aby każdy mógł bez problemu przeprowadzić rytuał Jinx Repellent Magic Formula,  do zestawu dołączony jest poradnik o magii ochronnej. Jest on napisany przystępnym językiem, zrozumiałym dla osoby początkującej i zawiera dokładny opis wszystkich rytuałów: odpędzania pecha, przyciągania szczęścia w miłości, zapewniania sobie zdrowia oraz ochrony przed nagłymi wypadkami.

jinx repellent magic formula promocjaWażna informacja:
Dla wszystkich zainteresowanych produktem – Jinx Repellent Magic Formula. Świeca odwróconego działania stosunkowo niedawno zadebiutowała na polskim rynku ezoterycznym, z tej okazji producent świecy odwróconego działania dla pierwszych 1000 klientów zaoferował darmową przesyłkę.

Chcę zamówić Jinx Repellent Magic Formula

+ korzystam z opcji darmowej, dyskretnej dostawy

Promocja cenowa producenta trwa tylko do 2024.05.22 23:59

75 thoughts on “Jinx Repellent Magic Formula – świeca odwróconego działania

 1. u mnie w domu już chyba nic nie pomoże. 14x byłam u wróżki rozkładać tarota. odkąd kupiliśmy nowe mieszkanie a mąż zmienił pracę to cały czas coś jest nie tak. Badanie fenhshuhi w mieszkaniu wykazało bardzo dużo złej energii, świeca to chyba jednyny sposób bo inaczej to już nie wiem

 2. Miałam ta świecę,postawiłam zgodnie z instrukcją,zarwalam całą noc aby odprawić rytuał i póki co Same przyjemne rzeczy mnie spotykają i to może nawet częściej niż wcześniej.co mam o tym myśleć?

  1. Czy ktoś może mi zdradzić treść tego rytuału?Kupiłam świecę ale nie wiem co teraz z nią zrobić.Czy tylko zapalić i zeby spaliła się do końca czy trzeba coś powiedzieć,zrobić?

 3. może to nie wróżka która każe jeździć zakopywać pieniądze, ale wydaje mi się, że odkąd tydzięń codziennie wykonuję rytuały Jinx Repellent magic formule to jakby pech mnie omijał

 4. Chyba gorzej już być nie może, kupiłam świece i liczę na jakiś ostatni ratunek, czy ktoś napisze jakąś opinie o tej świecy odwróconego działania?

 5. sam rytuał odpalania świecy wymaga dużego skupienia, nic wam nie da odpalanie takie o. Mi zajeło to łącznie ponad 4 godziny, ale właśnie w tego sylwestra na cały nowy rok wykonałam podwójny. Już dziś czuję lepszą energię

 6. proszę o pomoc! Czy jeśli problemem zawsze były problemy materialne – pieniądze to czy jest sens odpalania świecy odwróconego działania? chcę w końcu zacząć normalnie zarabiać

  1. kobieto oddałabym Ci każde pieniądze za to żebym w końcu mogła normalnie noc przespać.. Kiedyś zobaczysz,ze pieniądze to nie problem, a świeca typu Jinx ma wiele więcej zastosowań….pomyślności kasiu

   1. wszystko jest do dupy, najpierw rozbiłam cała zastawę w pracy, potem zgubiłam portfel a dzisiaj rozbiłam całą skarbonnkę!! A jak wszyscy dobrze wiemy, rozbita skarbonka to najgorszy sygnał nadejścia pecha:((((((

   2. Witam. Czy mogłabyś napisać co masz na myśli mówiąc że nie przesypiasz nocy? Czy to jest związane ze świecą?Dziękuję za odpowiedź.

  1. Witam:) Czy można bez rytuału zapalić świecę odwróconego działania jeżeli nie ma możliwości być samemu w pomieszczeniu przez co nie ma szans aby się skupić? Proszę o poradę bo mam dużą świecę.Pozdrawiam

 7. ja to od dluzszego czasu nie moge sie wysypiac i mam koszmary.. czuje sie jakos.. moze to dziwnie zabrzmi – nawiedzony i wiem, ze niektorzy moga sie z tego smiac ale nie zycze wam tego. sprobuje tego jinx, czytajac opinie pomaga i sam sie pochwale za jakis czas, prosze trzymac kciuki

 8. Jak dlugo pali sie czarna czesc swiecy? Co zrobic z pozostala czescia czyli ta biala.
  Bardzo prosze o odpowiedz.
  Dziekuje-Eva

 9. Kupiłam świecę i wykonałam rytuał związany z finansami, zobaczymy co daslej…świeca odwróconego działania paliła się wysokim spokojnym płomieniem… coś to oznacza???

 10. A u mnie nic nawet tarpt nie pomaga pech to pech chyba źle coś robię na dodatek gdy już całą prawie się wypaliło to niechcący woskiem zgasilam świecę odwróconego działania i co począć
  spróbuję odpalić ją jeszcze raz

 11. u mnie pierwszy rytuał nie przyniósł efektu , świeca paliła sie jasnym wysokim płomieniem i powstał czarny osad , dałam sobie kolejną szansę. Mam nadzieję,że już świeca odwróconego działania spłonie bez czarnego osadu

 12. Ta świecą to moja ostatnia deska ratunku. Nie rozumiem tylko do końca tego stwierdzenia „odwróconego działania”, jak rozmawiałem z egzorcystą to mówił, że podczas takich rytuałów trzeba dużo myśleć o odwrotnych strapieniach czyli chodzi o złe rzeczy które mnie spotykaja??? dzieki za odp

 13. caly rok 2017 byl dla mnie fatalny… stracilam prace, nie moglam znalezc nowej, moja siostra ciezko zachorowala. pod koniec roku kupilam swiece odwroconego dzialania, bo widzialam w niej ostatnia deske ratunku. po ygodniu od wykonania pierwszego rytualu dostalam wymarzona i wyczekana prace, mam nadzieje ze cala reszta tez sie pouklada.

 14. wprowadzilam sie z mezem do nowego domu. naszego wymarzonego w ktorym mielismy byc najszczesliwsi na swiecie. niestety od momentu przeprowadzki wisi nad nami jakies fatum.. maz mial wypadek samochodowy, ja zlamalam noge spadajac z nowych schodow, wieczneklotnie z mezem o wszystko, od 2 la staralismy sie bezskuecznie o dziecko. zrobilismy przemeblowanie wg zasad feng szui, nic to nie dalo. zamowilam swiece jinx repellent magic formula i nagle wszystko sie zmienilo. nie pamietam kiedy ostatni raz klocilam sie z mezem, a dodatkowo jestem w 5 miesiacu ciazy blizniaczej 🙂

 15. juz 7 razy podchodzilem do egzaminu na prawo jazdy, wisi nademna jakies fatum. mam nadzieje ze swieca Jinx Repellent MAgic Formula sprawi, ze 8 podejscie bedzie szczesliwe.

 16. czy świeca odwróconego działania pomoże mojej córce wyjść z ciężkiej choroby? czy w tje sytuacji to ona powinna odprawiać rytuał jeżeli ma dopiero 16lat czy ja mam to robić w jej imieniu?

  1. Witam.Chcę to zamówić jak czytam te komentarze….Ale waham się bo trochę nie wierzę w to.Jakies realne dowody?Ktoś, coś….Prosze o wypowiedzi.

   1. Wiara czyni cuda. To jest napisane nawet w Biblii. Każda magia jest trochę jak placebo. Tym mocniej działa im mocniej w to wierzysz.

 17. Zamówiłam świecę JINX REPELLENT MAGIC FORMULA z braku pomysłów na poprawienie swoich relacji z dziećmi. Uważałam ją za ostatnią deskę ratunku. I okazała się strzałem w dziesiątkę! dzięki niej moje kontakty z dziećmi zmieniły się o 180. Polecamkażdemu!

 18. średnio wierzę w tego typu cuda, jednak jakiś czas temu kupiłem świecę kopcącą, po odprawieniu rytuału nie prześladowały mnie złe passe finansowe. Tak to co chwile coś, mandaty, kary odróbki. Szczerze ciekawią mnie te rytuały świecy odwróconego działania, ktoś sie wypowie co stosował? Pozdrawiam

 19. mi sie wydaje,ze na zdrowie to za malo zeby odprawic jeden rytuał. dwukrotnie odpalalam swiece dzieki czemu raz wygralam w zdrapke, a potem udalo mi się wynegocjoawac podwyzke w pracy. Dwa razy odprawilam rytual swiecy odwroconego dzialania na finanase i dwa razy sie udalo, teraz zrobilam tak raz na zdrowie a przeziebienie co jakis czas mnie lapie. myslicie,ze to kwestia zle odprawionego rytualu, czy tego, ze na zdrowie zawsze wszystko dziala wolniej?

 20. Jinx Repellent magic formula mi osobiście pomogla! Jestem zadowolona, bo zazwyczaj klopoty braly nam sie z klotni partnerskich. Teraz wspolnie odprawiamy rytual odwróconego działania i nie kłócimy się tak często, a to podstawa do jakichkolwiek dalszych ruchów!!!!!!!

 21. świeca odwróconego działania jak sama nazwa wskazuje musisz wykonać rytuał który będize przeciwstawny do tego co złego dzieje się w Twoim życiu. Ja odpalam świece naprawdę w wyjątkowych sytuacjach np – dyscyplinarka z pracy lub jak zdradziła mnie była żona… takie odpalanie codziennie jest bezsensu

 22. Rytuał ma być odprawiony jak najbliżej ziemi. Mam w domu w każdym pomieszczeniu gres. Co mam zrobić.

 23. Świeca paliła się ładnie spokojnym wysokim płomieniem.Kiedy pierwszy raz zobaczyłam reklamę wystraszyła mnie cena.Intuicja mówiła mi że powinnam zaryzykować.Wczoraj zapaliłam świecę po raz pierwszy późno w nocy.Wierzę że skończą się moje problemy i zacznę spokojnie żyć.

 24. Wierzę w blask świecy odwróconego działania wiem że przyniesie mi szczęście bo gorzej być nie może i odmienię rytuałem swój los

 25. Byłam u wróżki Róży w Krakowie, poleciła mi tę świecę na odpędzenie złych myśli… ktoś coś wie?

  1. Po zapaleniu Jinx Repellent mój syn, który miał ciągle kłopoty w szkole zaczął dobrze się uczyć. dodam, że paliłam w jego pokoju pod jeego nieobecność

 26. po zapruszeniu tej świecy odpędziłam pecha na całe dwa lata. z pewnością ma to coś wspólnego z wyregulowaniem czakr. czuję się lepiej, jestem weselsza, odprężona.

  1. to zależy. czy nieszczęście jest zawinione, czy niezawinione? Nieszczęścia niezawinione łatwiej odpędzić.

   1. Nie zawinione… mąż zostawił mnie i dziecko curke 2 lata z długami i komornikiem. nie wiem, jak z tego wyjść, pomóżcie.

     1. aha, dziękuję. A czy Jinx Repellent Magic Formula pomoże mi dziecko uspać? czy jest bezpieczna jak zapalę to w pokoiku małej?

 27. Mam dziecko 7 meisięcy synka. od trzech miesięcy miewał kolki lekarz nie wie, co to, mówi, że przejdzie. nie przechodiło, dziecko nie śpi cały dzień, szwagier mówil, że może to urok, nie wierze w takie rzeczy ale na wszelki wypadek zapaliłam świecę jinx repellent magic formula. Podziałało!!!!! dziękuje

 28. Zapaliłem raz, nie wierzę w takie rzeczy, ale dwa dni później wygrałem 40 000zł w zdrapkę! A ponadto świeca bardzo ładnie pachnie.

 29. Jestem praktykującą katoliczką i mam pytanie – czy rytuał przy Jinx Repellent Magic Formula jest zgodny z religią katolicką i czy to nie grzech?

  1. Biała magia – magia odżywcza itp. – nie jest grzechem, bo podobnie jak modlitwy, idzie do Boga przez wstawiennictwo dobrych duchów

 30. Polecam, uspokaja, nadaje życiu nowego blasku, przywołuje dobre wspomnienia i przyciąga pozytywne wydarzeia.

 31. wierzę, że blask odwróconego działania JINX repellent magic formula da szczęscie mi i mojej rodzinie

 32. Zapaliłam świecę raz. Za pierwszym razem nic się nie stało niby i myślałam, że nie działa, ale później dowiedziałam się, że mój kuzyn, któremu dobrze życzyłam, dostał 100% na maturze w tym czasie. A więc może jednak

  1. ta świeca jest zakorzeniona w rytuale odwróconego działania i można ją łączyć z runami, byle nie były to runy negatywne, np. śmierci, wojny, złych działań. wtedy mogą neutralizować działanie świecy

  1. Możeesz prosić o odwrocenie, zadośćuczynienie za krzywdę. Biała magia nie działa na zemstę itp., musisz w tej sprawie poprosić osobę czarnomagiczną, ale nie polecam, to zawsze źle się odbija

   1. Dziękuję za odpowiedzi, zaspokoiły moją ciekawośc. Zamówię świecę Jinx Repellent Magic Formula i poproszę o odwrócenie złej passy spowodowanej krzywdą.

 33. Miałem problemy w związku… Miałem, bo Jinx Repellent Magic Formula odmieniła wszystko! Od miesięcy żarliśmy się, ale od kiedy co tydzień odprawiamy razem rytuał wszystko jest okej!

  1. dziękuję. dodam jeszcze, że poprawiła się nam sytuacja finansowa z powodu niespodziewanego spadku. bardzo dziękuję za polecenie tej świecy!!!

  2. Zakupiłam ale czy ta swieca ma stać na jakimś podstawku czy porostu położyć ja samą a podłodze, prosze o odpowiedź

 34. Kupiłam na prezent dla koleżanki, tak bardzo cgwaliła ta jinx repellent magic formula, że właśnie kupiłam sobie swoją…

 35. Jestem mamą dwójki dzieci.Maz jest za granicą. Zawsze żyliśmy skromnie mąż miał problemy z alkoholem, teraz zachorował żaden lekarz nie potrafi mu pomóc. Jestem załamana do tego mamy ogromne długi . Boje się ze stanie się coś strasznego i zostane sama . Chciałabym odmienić zły los może ta swieca cos pomoże. Jestem bardzo zdesperowana a do tego mam czarne myśli. Chciałabym odmienić swoje życie. Cała nadzieja w świecy odwroconego działania. Może to jakas klatwa rzucona przez osobe która nam źle życzy. Juz sami nie dajemy rady a mówią ze szczęściu trzeba pomagać .☺

 36. Witam zapalilam świece zgodnie z instrukcją i pod koniec spalania sama zgasla jak by knot zalał się woskiem i wosk splynal na spodek co to oznacza?

 37. Ruda
  Witam! Kupiłam świecę i czytam ten opis i w jednym miejscu pisze że ma się wypalić do końca w drugim, że ta czarna część ma się wypalić na pewno, żeby nie zakłócić dobrej energii. Czy przez cały czas palenia trzeba siedzieć przy niej. Przecież taka świeca pali się chyba cały dzień. Opis jest niejednoznaczny. Z tego co wiem to każda świeca która ma jakieś przeznaczenie musi wypalić się do końca. Może ktoś powie jak to robił???

 38. Witam czy jak nie chcący zgadilam płomień przy końcówce czarnego koloru swiecy i odpaliłem ponownie żeby dokończyć to czy rytuał sie powiedzie

 39. Co zrobić, z jeżeli knot był za krótki i świeca sama zgasła? Czarny kolor wypalił się w całości, biały w 2/3. Paliła się równym płomieniem. Czy rytuał się powiódł ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *