Dr Extenda – efektowna pomoc w poprawie erekcji

załamanie - kłopoty z erekcjąŻycie seksualne od zawsze było jedną z najważniejszych sfer ludzkich. Bogate życie erotyczne i pełna gotowość seksualna to dla każdego mężczyzny wyznacznik męstwa. Bywają niestety sytuacje, kiedy zauważalny staje się problem pogorszenia libido. O ile pierwsze oznaki są zazwyczaj lekceważone, o tyle kolejne wpadki podczas zabaw erotycznych zaczynają wchodzić na podłoże psychologiczne. Wielu mężczyzn liczy na samoistne rozwiązanie problemu i liczą, że każdy kolejny raz będzie dużo lepszy niż poprzedni. Podczas gdy zakładana teoria nie ma poparcia w praktyce zaczynają się poszukiwania złotego środka na potencję. Od starożytności mężczyźni stosowali wszelaki zioła lub substancje dzięki którym ochota na seks wracała lub została niezmiernie spotęgowana. W XXI wieku ta sytuacja jest do przesady wyolbrzymiona, rynek suplementów diety na aptecznych pułkach przewyższa niekiedy ilość tabletek na ból głowy, w jaki sposób rozpoznać skuteczne środki na poprawę erekcji? Z pomocą pochodzi Dr Extenda – środek biorący swoją nazwę od znanego słynnego seksuologa M. Extend’a, który był pionierem naszych czasów i najlepszym amerykańskim specjalistą, którego metody skutecznie poprawiały jakość życia seksualnego.

Dlaczego warto sięgnąć właśnie po Dr Extenda?

seksualność mężczyzny - problemy z erekcjąBodźcce erogenne (stymulatory podniecenia) odpowiadają za męską erekcję. Aby do niej doszło bodziec musi „zadziałać” na przykład w postaci: fantazji erotycznych, wszelkiego rodzaju doznań zmysłowych lub świadomości odbycia w najbliższym czasie stosunku płciowego. Podczas trwania bodźca erogennego tętnice rozszerzają się, sygnał dociera do głównego ośrodka umieszczonego w rdzeniu kręgowym a członek napełnia się krwią, przez co robi się twardszy i większy a mężczyzna ma możliwość odbycia inicjacji seksualnej.

Zaburzenia erekcji (impotencja seksualna) wynika z przerwania łańcucha docierania bodźca do ośrodka erekcji. Wynika to głównie z obniżonego poziomu testosteronu w organizmie. Z kolei obniżony poziom testosteronu to wynik częstych stresów, depresji, częstej pracy pod presją, braku posiadania partnerki, niskiej samooceny lub nawet złej diety. Popęd seksualny odczuwalny jest bardzo rzadko, przez co wielu mężczyzn wpada w błędne koło unikając życia seksualnego. Impotencja seksualna to problem, bardzo wstydliwy, jednak do przeskoczenia w każdym wieku.  W takim przypadku warto sięgnąc po pomoc Dr Extenda.

Dr Extenda w myśl maksymy: „zaniedbana erekcja u mężczyzny to wynik niedbalstwa a nie naturalny proces” – opracowany przez siebie środek rekomenduje i sprzedaje już na całym świecie. Suplement Dr Extenda kompleksowo chroni organizm mężczyzn. Działanie środka opiera się na trójfazowej formie uwalniania substancji aktywnych, dzięki czemu spektakularne efekty są odczuwalne nawet po odstawieniu produktu. Dr Extenda to w 100% bezpieczna formuła, bowiem na przestrzeni lat doświadczeń została oparta jedynie o składniki naturalnego pochodzenia.

Dr Extenda – bezpieczny skład, pełna gotowość

Dr Extenda działanieTylko specjalnie wyselekcjonowana receptura naturalnego składu kapsułek Dr Extenda daje pewność osiągania pełnego wzwodu oraz poprawę życia seksualnego. Systematyczne stosowanie w krótkim czasie przełoży się na pewność siebie i zwiększenie częstotliwości odbywanych stosunków. Wysokie stężenie aktywnych składników wspomaga naturalne podniesienie testosteronu czego wynikiem jest poprawa świadomości psychicznej. Aby przybliżyć działanie poszczególnych z nich, poniżej zestawiliśmy je według hierarchii.

 • L-arginina – podstawowy aminokwas, dzięki któremu w całym ciele naczynia krwionośne się poszerzają. L-arginina sprawia, że  dotlenienie mięśni i całego układu krwionośnego jest lepsze, przez co penis robi się szerszy i dużo szybciej dochodzi do wzwodu. L-arginina stężona w wysokiej dawce zapobiega także tzw. przedwczesnemu wytryskowi a mężczyzna osiąga dłuższe i mocniejsze erekcje.
 • Ekstrakt z korzenia MACa – popularny detoksykator organizmu. W bardzo szybkim czasie uwalnia szkodliwe toksyny z organizmu, które mogą mieć wpływ na pogorszenie samopoczucia, a co za tym idzie kłopoty z erekcją.
 • Ekstrakt z Kozieradki – w Dr Extenda wykorzystany jako silny estrogen. Podwyższa stężenie testosteronu w organizmie. Potwierdzone naukowo, że wspiera działanie układu immunologicznego, zwalcza problemy z impotencją oraz wykazuje silne działanie pobudzające. Po krótkim czasie stosowania podwyższa witalną chęć do życia i odbywania stosunków płciowych.
 • Cynk – odpowiedzialny za pobudzenie pracy prostaty. W składzie Dr Extenda Cynk to 4 najważniejszy składnik. Bardzo pozytywnie wpływa na płodność, plemniki są bardziej aktywne, oraz skutecznie chroni organizm przed chorobami prostaty.
 • Damiana Powder Extract – to składnik podpatrzony od starożytnych majów. Zaledwie najmniejsza porcja ekstraktu z liści ziela Damiana działa na każdego mężczyznę regenerująco. W sposób naturalny poprawia samopoczucie, daje poczucie pewności, pomaga osiągnąć równowagę hormonalna oraz bardzo mocno wyczula zmysły podczas inicjacji seksualnej. Działanie zastosowanego ekstraktu w Dr Extenda jest potwierdzone naukowo i wykorzystywane w wielu terapiach seksualnych na całym świecie.
 • Muira Puama – roślina prosto  z Ameryki Południowej. Od dziejów stosowana przez Indian jako źródło witalnej energii oraz afrodyzjak. Jest to amazońska odmiana europejskiej Johimbiny. Muira Puama niweluje stres ,oraz w znacznym stopniu podnosi libido. W Orinoko okrzyknięta mianem „drzewa potencji”.

Dr Extenda to innowacyjność w walce z impotencją. Jest to środek, którego nie można nazwać doraźnym. Organizm po odbyciu pełnej kuracji nie jest skazany na skończenie efektu poprawnej potencji. Dr Extenda utrzymuje swoje działania przez bardzo długi okres, a mężczyźni nie są narażeni na jakiekolwiek skutki uboczne.

Działanie Dr Extenda to wypadkowa spokojnych myśli i nadmiaru testosteronu

Dr Extenda efektyWyznacznikiem jakości zaprojektowania skutecznego suplementu diety na problemy z erekcją było zrobienie produktu, który swój efekt działania będzie utrzymywał jeszcze długo po kuracji. Specjaliści seksuologii uczestniczący w wielu projektach badawczych wspólnie doszli do wniosku,  że sposób uwalniania substancji nie może być stricte jednostajny. W ten sposób opracowano trójfazową uwalniającą formułę Dr Extenda.

Amerykańska formuła dobranych składników działa przede wszystkim na podłoże psychiczne mężczyzny, z którego wynika najwięcej objawów impotencji. Zaczynając od działania antystresowego organizm przygotowywany jest do dążenia do równowagi hormonalnej. Podczas gdy spada poziom kortyzolu (popularnie nazwanego hormonu stresu) organizm mężczyzny może być pobudzany do produkcji większej ilości testosteronu. Dr Extenda opiera swoje działanie właśnie na tym schemacie zaczynając od niwelowania negatywnego bodźca psychicznego.

Trójfazowa forma uwalniania substancji aktywnych

Na czym polega stopniowe uwalnianie poszczególnych składników? Dlaczego efekt trójfazowy jest lepszy od zwykłego wchłaniania kapsułek?

 1. Faza przygotowawcza – zwaną wstępną, organizm bardzo intensywnie reaguje szczególnie na ekstrakt z korzenia MACa, dzięki czemu wszystkie szkodliwe toksyny są usuwane z organizmu. Również w tym momencie zaczyna się przyswajanie z dnia na dzień większej ilości substancji odpowiedzialnych za obniżenie stresu.
 2. Faza wspomagająca – inaczej zasadnicza. Organizm doskonale reaguje na l-argininę. Szare komórki zaczynają reagować na bodźce antydepresantów, a w dolnej części ciała przepływ krwi jest dużo szybszy. Ukrwienie członka jest dużo bardziej odczuwalne a erekcje są dłuższe i utrzymują się bardzo długo. Faza zasadnicza objawia się po 5dniach stosowania.
 3. Faza pełnej stabilizacji – to ostatnie tygodnie przyjmowania Dr Extenda. Jest to faza, w której produkt spełnił już swoje działanie, jednak dla pamięci hormonalno-mięśniowej to najważniejszy okres do zapamiętania bodźców podczas erekcji. Im dłuższa faza stabilizacji tym trwalsze efekty po odstawieniu Dr Extenda.

Dr Extenda opiniePrzyjmowanie Dr Extenda w celu uzyskania najelpszych rezultatów zaleca się: 1 tabletkę 20minut przed śnidaniem a następnie również jedną tabletkę 20min przed obiadem. Produkt należy popijać wodą lub sokiem. Nierekomendowane jest popijanie Dr Extenda mlekiem ze względu na słabsze przyjmowanie aminokwasów przez produkty mleczne. Zalecane dzienne spożycie i systematyczne stosowanie Dr Extenda gwarantuje polepszenie życia seksualnego i wzmocnienie potencji mężczyzny przez dużo dłuższy czas niż wcześniej!

Dr Extenda – opinie mówią same za siebie

Zanim wprowadzono na rynku europejskie Dr Extenda, zapoczątkowano szereg kilkunastu badań doświadczalnych na grupach ochotników. Jednym z takich badań było sprawdzenie poziomu testosteronu u mężczyzn w wieku 19-46lat, którzy skarżą się na kłopoty z erekcją. Ankiety były anonimowe, a 32 uczestników podzielono na dwie grupy. Jedną, która brała pełną dawkę suplementu Dr Extenda przez 8 tygodni i drugą grupę – placebo. Jakie były wyniki badań? Więcej niż imponujące! Jak się okazało, po publikacji w Sexual&Human News, średni poziom testosteronu mierzony w punktach (od 1 do 32) przed badaniem wynosił 8,4, po kuracji skoczył aż do 21 punktów, podczas gdy grupa placebo zanotowała skok w wysokości 4,3 punkta.

Dodatkowo każdy z uczestników dwa tygodnie po badaniu wypełnił ponownie ankietę. Jednym z pytań w ankiecie była ocena jakości życia seksualnego  w skali od 1 do 10. Wszyscy uczestnicy grupy przechodzącej kurację z Dr Extenda zwiększyli swoje odpowiedzi conajmniej o 2 punkty. Nie powstrzymał się od komentarza sam autor pomysłu produktu, który stwierdził, że jedynie naturalne metody walki z erekcją są skuteczne, a inne doraźne środki dają tylko złudzenie wyeliminowania problemu.

Dr Extenda to zaufanie i gwarancja „satysfakcji”

Dr Extenda cenaKapsułki Dr Extenda to na pewno innowacyjna formuła w dziedzinie urologii. Inspirowana zaleceniami jednego z najlepszych specjalistów ds. seksuologii na świecie zyskała w szybkim czasie zaufanie setek tysięcy klientów z całej Europy. Dr Extenda to niezawodna pomoc przy osiąganiu pełni satysfakcji podczas inicjacji seksualnych. Tylko potwierdzona naukowo formuła Dr Extenda zaczyna swoje działanie na podłoży psychicznym przez co możliwe jest przywrócenie znakomitej erekcji i ochoty na erotyczne igraszki.

Jednym ze stwierdzeń na corocznej prezentacji naukowych dokonań seksuologicznych w Ohio było zdanie „każdą impotencję wyplenimy w samym centrum jej powstawania – mózgu”. Co potwierdza ideę powstania trójfazowej konstrukcji formuły Dr Extenda. Według rekomendacji naukowców z całego świata, oraz naszego portalu śmiało można stwierdzić, że Dr Extenda to doskonały sposób na walkę z problemami z erekcją. Udane życie seksualne to podstawa egzystencji ciała i ducha, dlatego, gdy widać pierwsze objawy kłopotów z erekcja warto swoje zaufanie skierować na Dr Extenda.

Dr Extenda promocja kup terazWażna informacja:
Dla wszystkich zainteresowanych promocyjną ofertą kapsułek Dr Extenda. Pierwsze 1000 klientów za pośrednictwem poniższego linka otrzyma darmową, dyskretną przesyłkę!

Chcę zamówić Dr Extenda

+ korzystam z gwarancji wyjściowej ceny

Promocja cenowa producenta trwa tylko do 2024.07.23 23:59

48 thoughts on “Dr Extenda – efektowna pomoc w poprawie erekcji

 1. Od dwóch tygodni moje życie seksualne nabrało kolorów, ze względu na wczesniejsze cykle z różnymi dziwactwami miałem dość spore kłopoty. wpadałem już przez to w depresje. 2tygonie w zupelnosci dr extenda zalatwily sprawe

 2. Ze względu na stres w pracy moje libido spadło poniżej 0. Dzięki kapsułkom dr Extenda moja kobieta codziennie budzi się z uśmiechem na twarzy 🙂

 3. To trzecie tabletki które kupiłam mężowi i jak na razie te działają najlepiej, poprzednie niby coś pomagały ale tylko troche i nie zawsze

  1. ja próbowałem i polecam, po tabsach stoi aż miło dla mnie lepsze od viagry ktura sie zrobila ostatnio jakaś taka do niczego

 4. Byłem u dwóch seksuologów powiedzieli mi, że to z powodu stresu i powinienem bardzo się starać. To bzdura!!!!!! z dziewczyną i mną wszystko było okej w związku, psuło się tylko że niestety nie dawałem rady. Dr Extenda mi pomogła natychmiast od pierwszego razu!

 5. Sprawdziłem składy w internecie i jak na takie leki to mają całkiem dobry i naturalny skład, mam dość chemii którą wsadzają teraz do wszystkiego do tabsów jedzenia picia itp.

 6. Dr Extenda uratował moje życie seksualne, żona chciała ode mnie odejść bo mówiła, że chłop, któremu nie staje to nie chłop. Sam odeszłem w końcu od żony bo po co mi taka kobieta co problemów nie rozumie nawet.

 7. u mnie z wiekiem było coraz gorzej i praca dobijała heh janusz biznesu mój szef dawał się we znaki. dr extenda sprawił że znowu nabrałem ochoty i radości sexu bo po pracy nabawiłem się kłopotów ze stresu i wieku

 8. U nas do apteki zamówiono te tabletki i bardzo je sobie klienci chwalą i nawet z polecenia przychodzą. Dobrze, że starczają na dłużej bo w naszym kraju faceci się wstydzą i jak przychodzą do okienka, to z pięć minut minie, znaim powiedzą, o co w ogóle chodzi. Trochę smutne, to ludzka rzecz, zwłaszcza w pewnym wieku. Dobrze, że są leki na takie dolegliwości.

  1. a idź stąd idioto tylko ludzi straszysz, sam się truj viagrą i innym świństwem ale innym dawaj wybierać!!!!!!! dr extenda jest okej

  2. Gdyby mój facet tak myślał, dawno bym się z nim rozwiodła, teraz wszyscy tylko narzekają i są negatywni. Uśmiechu więcej w życiu życzę.

 9. Co ten debil na górze mówi, akurat te tableki dr extenda działają na 100%, a większość popularnych aptecznych to można sobie w d wsadzić, może wtedy podziałają i stanie

 10. Stosuje od dwóch miesięcy. Najlepiej działa po odczekaniu 20-30min, potem nawet dwie godziny zabawy i potem działa jeszcze do 24 godzin, więc można korzystać kilka razy w ciągu dnia. Jak na środki bez recepty, to bardzo dobrze, polecam więc.

 11. polecam przetestować, mi dr extenda kupiła dziewczyna na walentynki, taka aluzja. ale się nie obraziłem, bo podziałało XD

 12. skład okej, stosuje razem z żeń-szeniem i kozieradką, bo podobno pomaga. działanie też okej, a dodatkowe składniki zdecydowanie nie zaszkodzą. ogółem, najlepsze, co stosowałem do tej pory.

 13. brałem vigrax, permen i dr extenda. hm, vigrax działał tak sobie niby dobrze ale w trakcie zdażyło się wiotczeć i to takie nieprzyjemne uczucie. Permena nie poolecam, straszne gówno. z tego najlepszy jest dr extenda, zero problemów, jak dla mnie najlepszy środke na rynku

  1. Nie bój się, same naturalne składniki ma ten dr extenda no i bez recepty, gdyby było szkodliwe nikt by nie sprzedawał bez recepty…

 14. Czy to naprawdę działa?? Czy z uwagi na cięzki tryb życia i dlugie godziny pracy mi tez pomoze?

 15. Jak mogę 5 razy dłużej z moją kobietą to zamawiam dr extenda jeszcze dziś! Tym bardziej, że chwalą ten środek za skuteczność i bezpieczeństwo, a bezpieczeństwo to podstawa 😉

 16. od jakiegoś czasu ma właśnie taki wstydliwy problem…aż mi głupio przed moją dziewczyną, spotykamy się od niedawna i zależy mi na tej znajomości…Chciałbym coś z tym zrobić, więc może DR Extenda mi jakoś pomoże…

 17. Lata już nie te, więc trzeba się czymś wspomagać, by to życie miało pełny smak 😀 Zamówiłem dr Extenda i zobaczymy jakie będą efekty, już się nie mogę doczekać, liczę że żona też będzie pozytywnie zaskoczona i zadowolona 😀

 18. Nie ma lepszego środka na podniesienie libido u mężczyzny! Już po krótkim czasie stosowania zauważyłem nieziemskie efekty. Seks stał się o wiele lepszy i dłużej trwa – panowie, nie ma co się zastanawiać – gorąco polecam!

 19. Serio ten Dr Extenda tak działa? Bezpieczny jest? Bo nie chcę brać jakiegoś świństwa, zdrowie jest dla mnie ważne…

 20. Super, że ten środek na erekcję wpływa pozytywnie na samopoczucie, bo niektóre z takich tabletek strasznie dołują przy dłuższym stosowaniu

 21. Od kilku tygodni nie mam ochoty na seks, nie wiem co się ze mną dzieje, dlatego szukam czegoś skutecznego, co mi pomoże… Dr Extenda jest moją ostatnią deską ratunku…

 22. Mnie przekonuje naturalny skład Dr Extenda i brak skutków ubocznych – po co sobie jeszcze dodawać problemów, ja tylko chcę poprawić jakość swojego życia seksualnego i tyle, a tu mam wszystko, czego potrzebuję w jednym opakowaniu 🙂

 23. nie znam się na suplementach itd. ale ufam Wam panowie, że ten dr Extenda to rzeczywiście tak skuteczna pomoc dla faceta, jak o niej piszą 🙂 chętnie zamówię i wypróbuję 🙂

 24. faceci raczej nie chcą gadać o takich problemach, a przecież to normalne, że się zdarzają… dobrze, że są takie kapsułki jak Dr Extenda, co radzą sobie w mig z erekcją i wszystko znowu jest w pełnej gotowości do akcji 🙂

 25. Oj coś czuję, że po tych kapsułkach długo nie wyjdziemy z żoną z łóżka, oj długo 😀 już się nie mogę doczekać kuracji!

 26. Nie życzę żadnemu koledze problemów łóżkowych, ale gdyby nie Dr Extenda, rozwaliłoby się moje małżeństwo… wszystko się zaczęło chrzanić, w łóżku też, a to stres w pracy na dodatek. Bez tego nie dałbym rady, a tak teraz jestem jeszcze bardziej szczęśliwy niż na początku naszego związku, żona z resztą też nie ma już na co narzekać 😉

 27. Polecam! Polecam! Warto zamówić i stosować, bo kapsułki działają, odmieniły mój seks, kobiety teraz są wniebowzięte jak nigdy wcześniej – uwierzcie!

 28. juyro zamawiam i zobaczymy, jakie cuda działa ten DR Extenda, okaże się, czy wart to był tych pieniędzy i nadziei na rozwiązanie „męskiego problemu”, jak to mi nie pomoże, to ja już nie wiem co mogę zastosować, by było lepiej, ostatnia nadzieja w tych kapsułkach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *