Soundimine Earelief – innowacyjny asystent słuchu

kłopoty ze słuchemProblemy ze słuchem to jedne z najczęstszych problemów współczesnego świata. Ponad 40% badanych osób deklaruje, że ma przewlekłe problemy z niedosłyszeniem lub całkowitą wadą odbierania dźwięków z otoczenia. Prawie co druga osoba skarży się na nieumiejętność rozpoznawania częstotliwości, a co trzecia osoba ma problem z odpowiednim dostosowaniem głośności czy to słuchawek czy telewizora. Problem tkwi w tym, że co czwarta osoba nic ze swoim zdiagnozowanym problemem nie robi. Na zaburzenia słuchu, dyskomfort konwersacji bądź potocznie nazywane „szumy w uszach” skarży się 2 na 3 osoby po 40 roku życia. Odbieranie otoczenia przez zmysł słuchu to zaraz po wzroku jeden z najważniejszych zmysłów człowieka. W jaki sposób dobrać odpowiednią dla siebie terapię? Z pomocą przychodzi szereg suplementów i preparatów które oferuje europejski rynek. Jednym z nich jest Soundimine Earelief. Jest to innowacyjny asystent słuchu, który doskonale dostosowuje się do powierzchni ucha, dzięki czemu wyrównywane jest ciśnienie, ból spowodowany migreną ustępuje, szum w uszach stopniowo maleje a otaczający Nas świat jest dużo lepiej rozumiany.

Dlaczego warto dbać o słuch? Soundimine to dyskretna pomoc

Wielu z Nas zadając sobie takie pytanie zapewne zaśmiało by się i odpowiedziało, że po prostu to nieodłączny element Naszej egzystencji. W tym momencie należałoby się zastanowić w jaki sposób tak naprawdę samemu dbamy o narząd słuchu. Gdy uszy bolą to zazwyczaj czekamy aż przestaną, lub w skrajnych przypadkach idziemy do lekarza. Reszta naszych zapobiegawczych działań opiera się o patyczki do uszu i zakładanie czapki lub nauszników zimą.

Ucho to sprawa skomplikowana! Z zewnątrz widzimy zaledwie małżowinę i początek przewodu słuchowego. Nie przywiązujemy większej uwagi gdzie się znajdujemy, ile czasu jesteśmy w hałasie, ile czasu słuchamy głośno muzyki na słuchawkach, oraz jak głośno chodzi nasz telewizor.  A to są najważniejsze czynniki przemęczenia ucha! W takich przypadkach warto zaufać ekspertom, którzy opracowali unikalny produkt w postaci Soundimine Earlief.

Asystent słuchu Soundimine to uniwersalne urządzenie dla kobiet i mężczyzn. Jego głównym zadaniem jest wyrównywanie ciśnienia, oraz niedopuszczanie do niekontrolowanych sprzężeń akustycznych. Droga przewodu słuchowego jest udrożniona, a nasz asystent dodatkowo wspomaga przenoszenie dźwięku. Dzięki niewielkim rozmiarom Soundimine sprawdza sie zarówno podczas kolacji rodzinnej jak i meetingu biznesowym. Producent Soundimine Earlief gwarantuje dyskrecję, poprzez nadanie dodatkowych wsuwek, dzięki którym raz włożony aparat słuchowy nie wypadnie ani nie przesunie się w naszym uchu.

Soundimine Earelief – to skuteczna poprawa jakości słuchu

ZSoundimine Earlief efekty stosowaniaakres słyszalności ludzkiego ucha to od 20 do 20.000 Hz, wraz z wiekiem lub poprzez zaburzenia i życie w ciągłym hałasie zakres ten w bardzo dużym stopniu się zmniejsza. Soundimine Earlief w taki sposób dostosowuje dźwięk aby był słyszalny dla naszego ucha, tym samym wymusza aby ucho odbierało fale, które przez zaburzenia przestały być odbierane. Soundimine to w pewnym sensie Twój trener ucha środkowego. Podczas gdy przez wiele lat uszy były źle pielęgnowane, a droga przewodu słuchowego nie zawsze była udrożniona potrzeba odpowiedniego bodźca do pobudzenia pracy naszego ucha.

Działanie Soundimine Earlief to nie popularny aparat słuchowy – to kompleksowy instrument poprawy jakości słuchu. Wkomponowany w ośrodek sterowania audialny mikroprocesor rozróźnia dźwięki dobre od złych. Przykładem tego zastosowania może być szept na ruchliwej ulicy. Soundimine Earlief wychwyci mowę ludzką i wostrzy ją nad ruch samochodów, dzięki czemu doskonale zrozumiemy nadawcę wypowiedzi. Do tej pory technologia mikroprocesorów audialnych wykorzystywana była przez pilotów odrzutowców, dzięki czemu wojskowa płynność komunikacji została zachowana. Dzięki podpatrzeniu zasady działania przez amerykańskich naukowców, ta technologia została również wykorzystana w takich produktach jak Soundimine Earlief dostępnego dla każdego człowieka.

Dla kogo przeznaczony jest Soundimine Earelief?

Soundimine Earlief kup terazMimo bardzo zaawansowanej technologii zawartej w Soundimine Earlief, produkt jest już dostępny dla każdego. Uniwersalne dostosowanie + nakładki umacniające pozwolą cieszyć się lepszym słuchem zarówno starszej jak i młodej osobie, bez względu na kształt ucha. Podzespoły urządzenia są oparte o najwyższej klasy firmy sprzęt. Dodatkowym atutem jest zdobycie certyfikatu międzynarodowego Centrum Akredytacji Hearning&Human znajdującego się w Ohio, dzięki czemu mamy pewność skutecznego i komfortowego używania Soundimine przez wiele lat.

Pamiętaj! Rób regularne badania, lepiej zapobiegać!

Soundimine - przyczyny zaburzeń słuchuW myśl zasady lepiej zapobiegać niż leczyć, zalecane jest diagnozowanie własnego pola słyszenia. Najprościej zrobić to stając coraz dalej i puszczać kolejne kawałki np. ulubionej piosenki. Ważnym elementem podczas kuracji takich jak Soundimine Earlief jest zapisywanie swoich efektów i stopniowanie trudności słyszalności, aż osiągniemy zauważalną odległość.

W czym tkwi skuteczność działania Soundimine Earelief?

Precyzyjność działania Soundimine Earlief polega na intensywnym i szybkim przekazaniu fali dźwiękowej z mikrofonu zbierającego do głośnika bez utraty częstotliwości pobieranych. Jest to o tyle trudne, że wraz z długością fali traci ona na „jakości”. Soundimine to w pewnym sensie wzmacniacz fali, dzięki któremu eliminowane są, szumy, negatywne dźwięki oraz sprzężenie akustyczne które bywa zabójcze dla ludzkich bębenków. Dzięki długotrwałemu odetkaniu przewodu słuchowego, po blisko 14dniach odczuwalne są pierwsze efekty nawet podczas braku założonego aparatu

Zadbaj o siebie już teraz – Soundimine

Odebranie certyfikatu jakości aparatu słuchowego wiąże się z bardzo długim okresem doświadczalnym. Mimo wielu lat dostosowywania miniaturowej konstrukcji aparatu udało się otrzymać kompleksowy produkt na problemy ze słuchem. Wyniki szeregu badań przeprowadzonych przez Hearning&Human zostały udostępnione opinii publicznej i tak najważniejszym z nich okazał się być test lotnika. Na czym polegało badanie?

Soundimine Earlief hearing solution

Do projektu zostały dobrane osoby tylko ze stwierdzoną wadą słuchu przez specjalistę laryngologii. 42 osoby, w tym 20 kobiet oceniono w skali od 1 do 10, z czego średnią wartością pogorszenia słyszenia było 7,4. Połowa badanych korzystała przez 4tygodnie z aparatu Soundimine Earlief, a połowa z jego prototypu (pierwszej nieakredytowanej wersji). Co się okazało?

W specjalnie dostosowanym pomieszczeniu, w którym nasilone było działanie śmigieł lotniczych, przeprowadzane były badania akustyczne. Grupa używająca Soundimine Earlief wypadła w ponad 75% lepiej niż grupa druga i grupa placebo. Jaki był wynik badania? Według zebranego materiału okazało się, że po próbach akustycznych 9 na 10 osób z grupy Soundimine poprawiło swój słuch z 7 na zaledwie 3 punkty. To doskonały wynik patrząc procentowo, poprawa słuchu po 4tygodniach wynosiła przeszło 40%, a częstotliwość słyszalnych dźwięków zarówno niskich jak i wysokich pokaźnie się poszerzyła.

Soundimine – opinie i rekomendacje z całego świata

Po opublikowaniu wyników badań i wdrożeniu Soundimine Earlief na rynek europejski, wiele ośrodków badawczych powtórzyło podobne doświadczenia. Żadne z nich nie podważyło certyfikatu Hearning&Human, czego potwierdzeniem są słówa: „do badania wykorzystaliśmy 74 zestawy aparatu Soundimine, korzystając z 14 możliwych opcji terenu poprzez poligony, tory rajdowe i huty szkła, efekty w każdym z nich były zdumiewające. Zarówno podczas trwania kuracji jak i po niej, nasi pacjenci wykazywali dużo lepszą swobodę odbierania dźwięków”, powiedział Sam Petres z laboratorium badawczego w Lichtensteinie.

Soundimine Earelief + Multilan Active = kuracja premium

Soundimine cenaDlaczego zewnętrzna walka z niedosłyszeniem nie zawsze bywa skuteczna? Takie pytanie zadaje sobie wielu niezadowolonych klientów podrabianych pseudoaparatów słuchowych. Odpowiedź jest banalnie prosta – bardzo długo niezdiagnozowane lub nieleczone niedosłyszenie. Zatkany przewód słuchowy oraz rozregulowane przyjmowanie dźwięków przez ucho środkowe potrzebuje sporo czasu aby dojść do stanu naturalnego. W jaki sposób podjąć kompleksową poprawę zaburzeń słuchowych? Określ na jakim jesteś etapie:

  • podstawowy(roczkowaty) – kłopoty objawiają się do dwóch lat wstecz. Zalecane zastosowanie to 1 pełne opakowanie tabletek Multilan Active + Soundimine Earlief
  • średniozaawansowany – problemy ze słuchem stanowia duży dyskomfort już ponad 2 lata, jednak nie dłużej niż 4 lata. Zalecane zastosowanie 2 opakowań tabletek Multilan Active.
  • zaawansowany(lub prozaawansowany) – zaburzenia słuchu są przeszkodą do normalnej komunikacji i trwają już ponad 4 lata i więcej. Potrzebna przynajmniej półroczna kuracja z 3 opakowaniami Multilan Active

W przypadku stopnia średniozaawansowanego i prozaawansowanego zalecane jest jedynie równoległe stosowanie tabletek Multilan Active i aparatu słuchowego Soundimine Earlief. W takim wypadku tylko działanie podwójne zapewni pewność i gwarancję poprawy słuchu. Tabletki zapewnią komfort 'szumu w uszach’, zniwelują objawy migrenowe oraz zapobiegać będą następstwą zatkania uszu. W tym samym czasie swobodne korzystanie z Soundimine spowoduje regularną drożność przeowdu słuchowego, dzięki czemu już po pierwszym zastosowaniu odczuwalne będą efekty poprawy słuchu!

Soundimine Earelief promocja, kup terazWażna informacja:
Dla wszystkich zainteresowanych produktem – Soundimine Earelief. Kapsułki stosunkowo niedawno zadebiutowały na polskim rynku laryngologicznym, z tej okazji producent dla pierwszych 1000 klientów zaoferował darmową przesyłkę.

Chcę zamówić Soundimine Earelief

+ korzystam z opcji darmowej, dyskretnej dostawy

Promocja cenowa producenta trwa tylko do 2024.06.21 23:59

3 thoughts on “Soundimine Earelief – innowacyjny asystent słuchu

  1. jakiś czas temu kupiliśmy z rodzeństwem Soundimine mamie, bo z każdym przyjazdem każdy z nas zauważył że coraz gorzej słyszy. I mama zadowolona i my .Pierwszy na rynku aparat który można faktycznie dostosować do każdego i nadwyraz nie trzeba go kamuflować jest taki mały!

  2. Kupiłam Soundimine dziadkowi, który nie chciał nosić zwykłego aparatu słuchowego. Twierdził że jest niewygodny i zamiast wyraźnie słyszeć co babcia mówi, to słyszy wszystkie inne hałasy. Teraz dziadek słyszy każdy szept, nic nie da się przed nim ukryć 🙂 Zdecydowanie polecam dla upartych seniorów 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *