Hear Clear Pro – asystent słuchu

problemy-ze-sluchemNasz zmysł słuchu co dzień odbiera tysiące dźwięków. Nie zastanawia nas specjalnie, jak to się odbywa. Ważne dla nas jest to, że słyszymy i identyfikujemy dany dźwięk, odróżniając go od innych. Może więc warto się dowiedzieć coś więcej o „mechanice” słuchu?

Nasz narząd słuchu rozpoczyna się na zewnątrz, pod postacią małżowiny usznej. Następnie, już wewnątrz przechodzi w kanał słuchowy, a zakończony jest błoną bębenkową. Każdy z wymienionych elementów jest niezbędny do prawidłowego słyszenia.

Małżowina uszna działa jak antena, zbiera dźwięki z naszego otoczenia i przekazuje je do kanału słuchowego. Stamtąd dźwięki zbiera błona bębenkowa, a następnie wykorzystując kosteczki słuchowe, przesyła dźwięk jeszcze dalej, aż do ślimaka. W ślimaku znajdują się zakończenia nerwowe – słuchowe, one przesyłają dźwięki dalej, aż do mózgu. Dźwięk pokonuje tym samym całkiem długą drogę nim do nas trafi. Poszczególne elementy narządu słuchu są bardzo wrażliwe, dlatego, kluczową sprawą jest właściwe dbanie o słuch.

Higiena uszu

dziadek-niedosłuch-hear-clear-proUszy myjemy letnią wodą, ostrożnie je przepłukując.
Ważne: nie używamy do tego celu patyczków higienicznych! Ich użycie może grozić nie tylko uszkodzeniem mechanicznych wrażliwych elementów słuchu, ale również doprowadzić do tego, że woskowina zbierająca się w kanale usznym zostanie zepchnięta głębiej, co w konsekwencji może sprawić, że kanał uszny zatka się i konieczna będzie wizyta u lekarza specjalisty.

Bezpieczeństwo słuchu

Narząd słuchu można uszkodzić nie tylko mechanicznie. Wrażliwe elementy narządu słuchu wrażliwe są na hałas. Możemy więc uszkodzić słuch poprzez głośne słuchanie muzyki, szczególnie przez słuchawki lub pracując bez odpowiednich ochraniaczy w dużym hałasie.

Co jednak zrobić, jeśli słuch zaczyna szwankować? Jak sobie radzić, gdy zauważamy pierwsze objawy pogorszenia słuchu?

Wygodny asystent słuchu- Hear Clear Pro

Problemy ze słuchem nie są domeną podeszłego wieku. Obecnie coraz częściej problemy ze słuchem diagnozuje się nawet u nastolatków, które niewiele wiedzą o właściwej higienie słuchu. Skutkuje to właśnie tym, że to właśnie osoby młode stanowią najwyższy odsetek pacjentów szukających pomocy. Osoby z zaburzeniami słuchu skarżą się przede wszystkim na chroniczne bóle głowy a także szmery w uszach. Jednak czy konieczne jest spędzanie długich godzin w kolejkach do specjalisty? Okazuje się, że nie tak do końca.

Hear Clear Pro- dyskretne urządzenie poprawiające słuch

hear-clear-pro-efektHear Clear Pro jest urządzeniem najwyższej klasy, które bardzo pomocne jest w eliminowaniu problemów z zaburzeniami słuchu. Powstało ono w oparciu o najnowsze technologie, które obecnie stosowane są w medycynie, nic zatem dziwnego, że jest ono aż tak bardzo skuteczne.

Hear Clear Pro- jak działa nowoczesny asystent słuchu

Najprostsza charakterystyka urządzenia to innowacyjna technologia zamknięta w miniaturowej formie. Urządzenie Hear Clear Pro ma bowiem postać niewielkiego korpusu a wewnątrz niego znajduje się mikrofon o niezwykłej wręcz czułości, mikroprocesorowy wzmacniacz dźwięku oraz głośnik, który zoptymalizowane dźwięki przesyła bezpośrednio do ucha użytkownika. Głośnik ten znajduje się w specjalnym wyrostku na aparacie, który dopasowuje się do tego odcinka ucha, w którym jest umieszczany aparat. Takie dopasowanie urządzenia sprawia, że podczas przesyłania dźwięku nie dochodzi do żadnych interakcji fal i dźwięk trafia do ucha w czystej postaci.

hear-clear-pro-logo

Aparat Hear Clear Pro wyposażony jest w pokrętło regulujące głośność generowanego dźwięku. W ten sposób, każdy użytkownik może samodzielnie ustawić głośność do swoich potrzeb. Nie ma więc obawy, że urządzenie będzie generować dźwięk zbyt głośny lub zbyt cichy.

Niewielkie wymiary urządzenia sprawiają, że nie jest on zasilany wymienną baterią lecz wykorzystuje specjalny, wbudowany akumulator. Można go ładować w zasadzie w każdym miejscu, gdzie jest dostęp do prądu, wystarczy jedynie uniwersalny kabel usb. W trakcie ładowania przełącznik ON/OFF powinien znajdować się w pozycji OFF. Czas każdorazowego ładowania nie powinien być dłuższy niż 8 h, a o naładowaniu urządzenia informuje zielona dioda.

Hear Clear Pro – dlaczego warto wybrać właśnie to urządzenie?

  • Dzięki niemu słyszy się dźwięki z większej odległości
    Z wiekiem słuch słabiej odbiera dźwięki, szczególnie te, dobiegające z dalszej odległości. W taki sposób wiele dźwięków po prostu nie dociera do mózgu, a ty czujesz rozdrażnienie i dyskomfort. Urządzenie Hear Clear Pro pozwala słyszeć nawet do 4 razy więcej.
  • Eliminuje szmery
    Urządzenie eliminuje szmery, które zagłuszają słyszane przez ciebie dźwięki. Już w kilka dni, dźwięki zyskują aż o 80% przejrzystości.

Hear Clear Pro- dyskretny asystent słuchu

hear-clear-pro-2-opakowanieJakie są jeszcze zalety urządzenia, o których warto wspomnieć? Hear Clear Pro ma niewielkie wymiary, co doceniane jest przez użytkowników. Na pierwszy rzut oka nie widać, że osoba nosi aparat słuchowy, co wyklucza nieprzyjemne, niezręczne sytuacje, ponieważ aparat jest całkowicie skryty w uchu. Jego neutralny, cielisty kolor potęguje dodatkowo ten efekt. Urządzenie dodatkowo jest bardzo lekkie co jeszcze skuteczniej podnosi komfort użytkowania.

Opinie oraz badania Hear Clear Pro

hear-clear-pro-2-ulotkaZanim urządzenie trafiło na rynek musiało przejść szereg testów, które odnosiły się do jego skuteczności. Wszystkie asystory słuchu poddawane są bardzo wnikliwym badaniom, które oceniają przydatność takiego urządzenia, a także jego jakość i bezpieczeństwo.

Badaniami nad Hear Clear Pro przewodził specjalista z dziedziny laryngologii dr Hans Krause z Niemiec. Jako utytułowany specjalista z dziedziny protetyki słuchu przeprowadził testy na grupie 100 ochotników z problemami słuchu z całej Europy.

Urządzenie musiało również przejść testy potwierdzające bezpieczeństwo stosowania urządzenia. Zajął się tym zespół ekspertów pod przewodnictwem Toma Vansa, który w przeszłości tworzył urządzenia diagnostyczne. Pozytywne wyniki testów sprawiły, że urządzenie otrzymało akredytacje amerykańskiego stowarzyszenia FDA, których restrykcyjne wymogi znane są w świecie medycznym.

Opinia o Hear Clear Pro

Jeżeli weźmiemy pod uwagę wyniki badań naukowych, oraz opinie ekspertów zaangażowanych w wykonywanie testów tego urządzenia, musimy przyznać, że Hear Clear Pro to obecnie najlepszy wybór dla wielu osób z niedosłuchem. Niesamowita skuteczność i niewielkie wymiary urządzenia, sprawiają, że jest to inwestycja w lepszą przyszłość.


hear-clear-pro-2-opakowanieWażna informacja:

Dla wszystkich zainteresowanych produktem – Hear Clear Pro, producent poprzez zamówienie internetowe oferuje darmową przesyłkę pod drzwi klienta. Więcej info poniżej:

ZAMAWIAM HEAR CLEAR PRO

+ korzystam z opcji darmowej dostawy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *