Taneral Pro – artykuł o nowoczesnym pasie magnetycznym na ból pleców

Ból plecówJedną z najczęstszych przyczyń bólu rejonu lędźwi jest duża mobilność tej części pleców. Dodatkowo położone w dolnej części kręgi zbierają obciążenie z całej linii kręgosłupa. Na przestrzeni kilkunastu lub kilkudziesięciu lat organizm bez bodźców zewnętrznych przekłada nieodpowiednio nacisk przez co powstają zwyrodnienia i bóle. Przeszywające kłucie w dolnej części pleców to najczęstsze objawy dalszych dużo poważniejszych problemów typu: skolioza, wyolbrzymiona lordoza. Nie bez powodu bóle w okolicach lędźwi określa się mianem zwyrodnienia korzeniowego. Ból od samego dołu pleców promieniuje idąc torem korzenia nerwowego przez co odczuwalność bolączek występuje również w barkach, ramionach, pośladkach czy biodrach. W myśl zasady lepiej zapobiegać niż leczyć specjaliści od chorób XXI wieku wymyślają kolejne sposoby i metody aby zapobiec nowoczesnym przypadłościom cywilizacyjnym. Jednym ze skutecznych działających produktów opartych na akupresurze magnetycznej jest pas Taneral Pro.

Długotrwały czas pracy powiązany w większości z siedzeniem przed komputerem to wymuszona, nienaturalna pozycja ciała. Powtarzana codziennie prowadzi nieuchronnie do wyżej wymienionych zwyrodnień. Nieświadomość tego destrukcyjnego procesu prowadzi to zabiegowego, inwazyjnego i drogiego leczenia bólu, operacji bądź w najlepszych wypadkach gorsetów ekstensywnych czy gorsetów szyjnych. Odpowiedzią na następstwa zużycia organizmu jest próba odwrócenia tego procesu z Taneral Pro. Wymusza on wyłącznie poprawną postawę ciała, a rozmieszczone na długości magnesy powodują ujemną polaryzację wektora N (północnego). Ten najprościej tłumacząc odciąża nienaturalny nacisk na kręgi przenosząc ciężar na mięśnie głębokie. Wynikiem tego działania Taneral Pro powoduje wzmocnienie układu mięśniowego, odciążenie kręgosłupa i poprawę cyrkulacji krwi. Po długim pobycie w pracy prędzej odczuwalne są zakwasy niż nieznośny ból pleców.

Dlaczego właśnie Magnetoterapia?

Rehabilitacja w której wykorzystywane jest pole magnetyczne to proces znany od dziesiątek lat. Podstawowymi przyczynami powstawania kolejnych schorzeń zwyrodnieniowych stawów jest najczęściej zaburzone pole elektromagnetyczne. Obecnie najlepszą możliwą formą przywrócenia równowagi elektromagnetycznej jest wytworzenie bioenergetycznego systemu. Taneral Pro stymuluje ten proces poprzez 12 równomiernie działających magnesów po obwodzie pasa.

Warto wiedzieć, że wytworzone w ten sposób pole magnetyczne pobudza komórki organizmu do naturalnego działania. Procesy samoregulacji i samokontroli dzięki Taneral Pro wracają na właściwe tory. Wynikiem tego działania jest poprawne funkcjonowanie mięśni głębokich, aktywność tkanek i prawidłowa ochrona rdzenia kręgowego.

Taneral Pro – magnetoterapia + akupresura!

Pas magnetyczny Taneral Pro koncentruje swoje działanie na wnikliwej, głębokiej penetracji przeciążonych odcinków organizmu. Dzieje się to za pomocą uwypuklonych magnesów ze skondensowaną mocą 500 gaussów każdy. Maksymalizacja pożytecznego działania Taneral Pro warunkowana jest wykazywaniem minimalnego ruchu w ciągu dnia. Tym sposobem popularyzowana jest kinezyterapia – we współczesnym segmencie usług rehabilitacyjnych uważana za najistotniejszą metodę leczenia.

Działanie pasa magnetycznego Taneral Pro

Zastosowanie połączenia wykorzystania bio-magnetoterapeutyki to nie lada wyzwanie. Proces 12 promieniujących na siebie magnesów o łącznej mocy 12000 wymaga dużej precyzji i wielu doświadczeń, które pozwolą na maksymalne wykorzystanie ułożenia uwypukleń pasa tym samym odpowiedzialnych za akupresurę. W ten sposób producent Taneral Pro zdecydował się na 3 stopniowe działanie pasa:

 1. Pierwsza faza to: REGENERACJA i ODBUDOWA
  Akupresura magnetyczna to pierwszy etap zetknięcia Taneral Pro z ciałem. Warstwa wierzchnia i materiał powodują wygodę stosowania i trzymanie poprawnej sylwetki. Bezpieczeństwo stosowania zapewniają szeregowo ułożone uwypuklone magnesy, których łączna moc wykreowanego pola magnetycznego to aż 6000 gaussów. Energia biologiczna pochodząca z działania magnesów tworzy kurację antyzwyrodnieniową.
 2. Faza druga polega na OCHRONIE I STABILIZACJI
  Najważniejszy etap uśmierzania bólu. Proces ochrony i stabilizacji polega na asekuracji ortopedycznej odcinka lędźwiowego. Dzięki takiemu zabezpieczeniu niwelowany jest efekt promieniowania wzdłużnerwowego, efektem  czego odczuwalny zanik bólu występuje również w innych partiach ciała.
 3. Faza trzecia to AKUPRESURA MAGNETYCZNA
  Akupresura najlepiej odwzorowuje określenie masażu. Etap trzeci polega na permanentnym masażu uwypuklonymi magnesami podczas wyemitowanego pola magnetycznego. Faza trzecie rozpoczyna lub doskonale podtrzymuje i potęguje efekty już wykonywanej rehabilitacji.

Efekty stosowania Taneral Pro są odczuwalne już po pierwszym tygodniu.

Jeśli czujesz przenikliwe kłucie w dolnej partii pleców lub borykasz się z przewlekłymi bólami pleców od lat to Taneral Pro jest dla Ciebie. Skutkiem przywrócenia prawidłowego krążenia obwodowego uśmierzysz ból już w niespełna 3 tygodnie. Pas magnetyczny wymusza trzymanie poprawnej podstawy, dzięki czemu hamuje dalszy proces powstawania zesztywnień i zwyrodnień.

Taneral Pro utrzymuje właściwą dla organizmu temperaturę. Bezinwazyjna kuracja magnesami aktywizuje słabe, zużyte lub uszkodzone komórki do ponownej regeneracji. Efektem długotrwałego stosowania pasa magnetycznego Taneral Pro jest poprawienie komfortu życia oraz jego lepszą jakość. Codzienne obowiązki i czynności życiowe przestaną doskwierać i zaburzać harmonię dnia.

Efekty używania Taneral Pro zostały potwierdzone naukowo na podstawie badań klinicznych. Grupa kontrolna składała się aż z 200 osób ze stwierdzonymi wadami kręgów dolnych kręgosłupa.

Ciekawostka: Azjatycki rejon Hunża to według badań naukowców najmocniej spolaryzowany magnetycznie teren na świecie. Na podstawie obserwacji i doświadczeń jest to miejsce gdzie istnieje największy odsetek ludzi żyjących ponad 100 lat. Drogą dedukcji i kolejnych badań udowodniono również, że ludzie z tego rejonu statycznie mniej zapadają na choroby cywilizacyjne.

Naukowa teoria potwierdzona badaniami

Jonathan Smith z kalifornijskiego ośrodka badań akcesoriów rehabilitacyjnych przebadał pod kątem skuteczności działania Taneral Pro. Nie było to kolejne badanie związane z szacowaniem jakości działania pola magnetycznego. Takich publikacji jest wiele. Inżynier Smith skupił się na pokazaniu różnicy w zastosowaniu skondensowanego pola magnetycznego (powyżej 5000 gaussów). Do testu użył zwykłej materiałowej opaski, pasa o mocy 3000 gaussów oraz Taneral Pro – pasa magnetycznego o mocy aż 6000 gaussów. Jak to wpłynęło na wyniki?

7 dni14 dni21 dni28 dni
Pas placebo-1,3%-1,7%-2,8%-2,7%
Pas 3000 gaussów-4,7%-6,3%-9,2%-8,1%
Taneral Pro-19,2%-29,6%-42,9%-63,1%

Przełamanie bólu z Taneral ProZałączona tabelka pokazuje ostateczne wyniki procentowego odczuwania bólu. Wnioski wysuwają się same. Efekt placebo podczas bólu odcinka lędźwiowego nie występuje(!). Jest to ważne zjawisko, ponieważ wynik poniżej 3% świadczy o możliwym błędzie statystycznym/błędzie pomiarowym.

Idąc dalej tym tropem okazuje się, że pas magnetyczny o mocy 3000 gaussów wcale nie uśmierza bólu połowę słabiej. Zgodnie z ideą stosowania pola magnetycznego należy kreować pole przynajmniej o wielkości 5000 gaussów. Tak właśnie zrobili producenci Taneral Pro. Pas magnetyczny Taneral Pro to pokonanie bariery bólu o ponad 63%. Po niespełna 3tygodniach ból ustępuje w znacznym stopniu, a po pełnej 4 tygodniowej kuracji Taneral Pro ból wraca do granicy odczuwalności. Efekt jest na tyle zdumiewający, że ciężko go czymkolwiek zakwestionować.

Opinie o Taneral Pro potwierdzają że…

„Od zawsze powtarzałem swoim pacjentom rehabilitacji, że akupresura to innowacja XXI wieku. Zabiegi te w połączeniu z polem magnetycznym dają wręćz natychmiastowe efekty. Jak wiadomo klienta najlepiej przekonać efektami. Tak więc sam pełen optymizmu popartych badaniami moich kolegów z branży zakupiłem kilka pasów Taneral Pro. Moja cierpliwość nie została wystawiona jednak na żadną próbę. Po niespełna tygodniu zgłosiło się do mnie przeszło 6 nowych pacjentów z wieloma pytaniami o zastosowanie akupresury i możliwościach rozpoczęcia kuracji. Tak jak akupresura wchodziła w trend gałęzi rehabilitacji, tak teraz jest nieodłącznym jej elementem.

Mamy duży postęp technologiczny za sobą, a więc penetracje akupresurą można idealnie połączyć z działaniem pola magnetycznego. Działanie tych dwóch bodźców naraz potęguje proces naprawczy organizmu, dzięki czemu komfort życia moich pacjentów powraca przeszło 5x szybciej. Taneral Pro to produkt na miarę współczesnej rekonwalescencji.”

Naukowcy są zgodni, Taneral Pro to wykorzystanie potencjału innowacji jaki kryje w sobie akupresura i magnetoterapia. Czego dowodem jest:

„Tkanki i komórki macierzyste aby rozpocząć proces regeneracyjny potrzebują silnego bodźca, który pobudzi je już na poziomie molekularnym. Dzięki liniom biegnącym wektorem z bieguna północnego pole magnetyczne natęża się. Wówczas organizm otrzymuje wręcz perfekcyjne środowisko do wskrzeszenia mechanizmów obronnych i lokalnych źródeł odbudowy. Taneral Pro stwarza właśnie takie środowisko dlatego więc systematyczne stosowanie tylko zwiększa nasze szanse na pozbycie się bólu.”

Słowa pochwały i polecenia produktu podzielają klienci z całej Europy wschodniej. Taneral Pro po niespełna miesiącu zyskał popularność ponad 120.000 sprzedaży. Co za tym idzie pozytywne opinie i polecenia pocztą „pantoflową” obiegły już większość największych for i grup dyskusyjnych na całym świecie.

Klienci są zgodni z zaleceniami ekspertów

Taneral Pro - opakowaniue produktu„Moja mama od wielu lat skarży się na ból pleców. Doszło do tego, że musiała się przeprowadzić do mnie, mojego męża i dwójki naszych dzieci. Z czasem ból stawał się na tyle uporczywy, że przeszkadzał w najprostszych codziennych obowiązkach. Wstawanie z łóżka, zakładanie butów, robienie prania stawało się wyzwaniem w którym mama musiała dobierać odpowiednią pozycję.

Na nic zdawały się silne środki przeciwbólowe, ponieważ jak przestawały działać to ból powracał ze zdwojoną siłą. Wszelkie skrzywienia następowały, a ucisk na dolne partie plców robił się nie do zniesienia. Niestety w dużym tempie życia i dość przeciętnych zarobkach nie stać nas było na zafundowanie prywatnego, inwazyjnego zabiegu. Zaczęliśmy próbować wszelkiej alternatywy. Po wakacjach w Japonii koleżanka opowiedziała mi o akupresurze połączonej z magnetoterapią. Zainspirowałam się tym i zaczęłam szukać. Znalazłam pionierskie badania nad Taneral Pro. Udał się mamę zakwalifikować na pierwszy etap badań! Jak to samo określiła: Ból poszedł jak ręką odjął a pasa już nie ściągam z przyzwyczajenia, bo wiek robi swoje.”

Teresa lat. 36

Taneral Pro – działanie, badania, efekty, opinie – czy warto?

Pas magnetyczny Taneral Pro - kup terazReasumując powyższe informacje z całą pewnością można stwierdzić, że pas magnetyczny Taneral Pro to produkt wysokojakościowy. Zawarta w swoim wnętrzu formuła 12 magnesów o mocy 500 gaussów każdy to innowacja na miarę XXI wieku. Produkt to idealne rozwiązanie dla osób, którym problem z poprawną postawą i ciężkie bóle pleców spędzają sen z powiek. Taneral Pro to również uniwersalna profilaktyka odcinka lędźwiowego zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Efektem magnoterapii zawartej w pasie jest błyskawiczne aktywowanie naturalnych substancji przeciwbólowych wytwarzanych przez organizm. Źródło bólu jest precyzyjnie zidentyfikowane a komfort codziennego życia wraca do stanu z przed lat.

Najczęściej zadawane pytania:

 1. Najczęściej zadawane pytania - pas magnetycznyCzy zastosowane pole magnetyczne jest bezpieczne dla wszystkich?
  Faza badań klinicznych nad Taneral Pro nie wykazała żadnych skutków ubocznych ze stosowania produktu. Z powodzeniem stosowały go osoby z rekonstrukcją stawu biodrowego, gdzie znajdywały się platynowe elementy. Jeśli masz wątpliwości czy pole magnetyczne może mieć negatywny wpływ na Twoje przypadłości zdrowotne zaleca się konsultacje lekarską. Brak jakichkolwiek ingerencji chirurgicznych w ciało użytkownika pasa pozwala na całkowicie bezpieczne i prozdrowotne stosowanie go każdego dnia.
 2. Taneral Pro pozwala tylko pozbyć się bólu czy działa również profilaktycznie?
  Pas to doskonała profilaktyka powstawania kolejnych zwyrodnień. Przeciążenia kręgosłupa najczęściej odczuwalne są na najniższych kręgach w okolicy lędźwi czyli tam gdzie pas wykazuje swoje najmocniejsze działania. Taneral Pro to doskonała propozycja na pozbycie się przeszywającego bólu jak również profilaktyka ochrony kręgosłupa i przyszłych urazów.
 3. Aktywnie uprawiam sport – mogę zakładać pas również podczas ćwiczeń?
  aaaPas został wykonany z 4 wysokojakościowych materiałów. Połączenie poliestru, elastycznej gumy, nylonu i egipskiej lycry nie jest przypadkowe. Idealna termogeneza jest zachowana również podczas ciężkiego wysiłku fizycznego. 12 szeregowo ułożonych magnesów nie powoduje krępacji ruchu, a stabilizacja pozycji podczas ćwiczeń zapewnia 100% bezpieczeństwo i ochronę pleców.
 4. Jakie korzyści da mi Taneral Pro jeśli pracuję przy komputerze 8-10h?
  Przede wszystkim odczujesz odpuszczenie tzw. Przesztywnienia. Długie siedzenie na najczęściej źle dobranym krześle nie będzie powodować kolejnych zwyrodnień. Pas zapewni uczucie odciążenia dzięki polu magnetycznemu a Ty podświadomie będziesz zachowywać poprawna sylwetkę podczas pracy.
 5. Czy Taneral Pro ogranicza swobodę ruchu?
  Nie! Wyprofilowany kształt pasa nie powoduje żadnych ograniczeń ruchowych. Dodatkowo pas jest na tyle schludny, że perfekcyjnie skyrwa się pod ubraniem. Stabilność pracy oraz komfort powoduje, że utrzymasz prawidłową postawę i zapomnisz przez wiele godzin, że masz założony Taneral Pro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *