Spartanol – opinie

Spartanol – nowy produkt na przyrost masy mięśniowej

spartanol przyczyny stosowaniaKażdy mężczyzna, który trenuje marzy o tym by jego sylwetka była atletyczna, z pięknie wyrzeźbionymi mięśniami. Również kobiety coraz częściej o tym marzą, decyduje o tym coraz większa fascynacja fitness a także moda na treningi siłowe. Zarówno mężczyźni jak i kobiety powinny jednak pamiętać o dwóch kluczowych zasadach w dążeniu do atrakcyjnie wyglądającej sylwetki.

Zasada pierwsza to intensywny i regularny wysiłek fizyczny zaś druga to suplementacja organizmu, która powinna zostać dopasowana do uprawianego sportu oraz oczekiwanego efektu. Jedynie połączenie tych dwóch zasad w jedno, zapewni iż nawet początkujący w krótkim czasie osiągnie sylwetkę z wyraźnie zarysowanymi mięśniami.

Porady trenerskie: Budujemy mięśnie- jak zacząć?

Zanim rozpoczniemy treningi, warto zapoznać się z teorią w jaki sposób w ogóle mięśnie się tworzą. Taka wiedza na początku pozwala w sposób bardziej świadomy podejść do treningu z nastawieniem na maksymalizację efektów. Najważniejsze jest to, by włókna tworzące mięśnie były jak najlepszej jakości. Jak to rozumieć? Do budowania silnych, wytrzymałych mięśni wykorzystuje się określone substancje wspomagające wytwarzanie hormonów wzrostu jednocześnie stymulujące procesy anaboliczne.

Chodzi tu głównie o aminokwasy. Najlepiej sprawdzają się w tym przypadku : betaina, I-cytrulina, jabłczan kreatyny, I-trozyna, istotna jest również nowoczesna forma argininy czyli AAKG, która działa praktycznie identycznie jak hormon wzrostu występujący u dzieci. Łącząc trening z zestawem powyższych substancji można uzyskać maksymalne zaangażowanie organizmu w tworzenie silnych, nowych mięśni.

Nawet najlepsza dieta nie dostarcza odpowiednich substancji- Gdzie je zatem znaleźć?

Nawet najlepiej zbilansowana dieta nie zawiera wymienionych substancji, co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Znikome ilości, bo jedynie 2,5 grama w dużym steku, znaleźć można argininy w mięsie wołowym i niektórych gatunkach dziczyzny. Nie są jednak to ilości, które by odegrały jakiś znaczącą rolę w przypadku intensywnego treningu. Konieczna zatem jest odpowiednia suplementacja. Wszystkie te składniki w optymalnej ilości można znaleźć w produkcie o nowoczesnej formule.

Spartanol- preparat o innowacyjnym składzie wspomagający przyrost tkanki mięśniowej

spartanol efektySpartanol to nowoczesny produkt dedykowany osobom, które pragną osiągnąć szybkie efekty w postaci pięknie zarysowanych mięśni. Unikalne połączenie aminokwasów nowej generacji sprawia, że Spartanol znacząco wpływa na intensywność produkcji testosteronu i naturalnych hormonów wzrostu. Wyraźnie zatem wyróżnia się pośród innych preparatów o tradycyjnym składzie. Kluczowy wpływ na tak dużą skuteczność Spartanolu mają takie składniki, jak :

Jabłczan kreatyny – jest to połączenie kwasu jabłkowego z kreatyną. Odpowiednie proporcje wpływają na wielokrotne zwiększenie wydolności mięśni w trakcie treningu. Mięśnie są lepiej przygotowane na  intensywny wysiłek fizyczny, mogą więc pracować dłużej z większym obciążeniem. Dodatkowo mięśnie po treningu szybciej przechodzą pełną regenerację.

L-tyrozyna – to aminokwas endogenny. W organizmie odpowiada za pobudzenie neuroprzekaźników, które odpowiadają za wytwarzanie dopaminy i noradrenaliny. To te substancje warunkują poczucie energii czy zmęczenia. Podczas treningu zwiększenie stężenia tych substancji w organizmie wywołuje gwałtowny wzrost energii oraz motywacji do działania co sprawia, że możemy osiągać lepsze efekty.

AAKG – arginina na miarę XXI wieku. AAKG jest bowiem ulepszoną wersją argininy, w trakcie trawienia nie ulega tak szybkiemu rozkładowi a więc dłużej pozostaje w organizmie. AAKG to alfa ketoglutaran argininy stymulujący organizm do większej produkcji tlenku azotu. Ważne jest to dla tego, że to tlenek azotu sprawia, że tlen trafia do komórek mięśniowych, zapewnia przy tym ich właściwe ukrwienie. AAKG wzmacnia organizm, sprawiając, że po intensywnym treningu szybciej się regeneruje. Substancja ta wspomaga również usuwanie toksyn z organizmu, wpływając na spowolnienie procesów katabolicznych.

L-cytrulina – również zalicza się do aminokwasów endogennych. Działanie tego aminokwasu wiąże się z tzw. efektem pompy mięśniowej a następnie przeistacza się w argininę, wpływa więc na spotęgowanie budulcowego działania AAKG.

Ekstrakt z buraka ćwikłowego – chodzi tu o zawartość w nim substancji zwanej betainą. Substancja ta w organizmie przyczynia się do produkcji kreatyny, która jest składową komórek mięśniowych, ma więc ważne znaczenie w procesie budowanie i rzeźbienia mięśni. W ekstrakcie z buraka ćwikłowego są również liczne witaminy i minerały takie jak : magnez, żelazo, wapń a więc składniki odpowiadające za właściwe funkcjonowanie organizmu podczas wzmożonego wysiłku.

Nowoczesny suplement – 3 stopniowe działanie preparatu Spartanal

dzialanie suplementu spartanolTwórcy Spartanolu opracowując go, opierali się na wiedzy na temat procesów, jakie zachodzą w ludzkim organizmie. To pozwoliło opracować preparat o 3 stopniowym działaniu. Pierwsza faza działania intensywnie oczyszcza organizm z toksyn, jakie odkładają się latami, a zawarte antyoksydanty przywracają właściwą równowagę organizmu. W ten sposób organizm szybciej regeneruje się po wysiłku, ma również większą wydolność.

Faza pierwsza przygotowuje podwaliny pod fazę 2 ponieważ dzięki oczyszczeniu organizmu, składniki aktywne, czyli aminokwasy i związki budulcowe mogą skuteczniej działać przy równoczesnym maksymalnym spalaniem tkanki tłuszczowej.

Faza 3 to stabilizacja. W tym etapie organizm przechodzi na całkiem nowy tryb funkcjonowania, w ten sposób stale poziom energii utrzymuje się na wysokim poziomie.

Efekty stosowania Spartanolu

Wykonany specjalistyczne testy działania Spartanolu zarówno na sportowców, jak i osoby ćwiczące amatorsko. W wyniku testów potwierdzono szereg korzyści jakie wynikają ze stosowania suplementu Spartanol :

 • poprawia krążenia krwi, przy tym korzystnie działa na potencje sprawiając, że erekcje są dłuższe i mocniejsze
 • zwiększenie tkanki mięśniowej już po 14 dniach
 • powoduje zwiększenie produkcji testosteronu
 • jest źródłem substancji kluczowych w procesie budowy masy mięśniowej
 • ma wpływ na polepszenie procesów anabolicznych, minimalizując jednocześnie procesy kataboliczne
 • przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej poprzez proces termogenezy
 • podnosi produkcję glikogenu w mięśniach szkieletowych
 • podnosi siłę i wytrzymałość oraz sprawia, że szybsza jest regeneracja- organizm ma więcej energii i jest bardziej odporny na stres
 • jest bezpieczny w 100%, nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych stosowania Spartanolu

Stosowanie Spartanolu- maksymalizacja efektów

spartanol opakowanieSpartanol stosuje się dwa razy dziennie po 1 kapsułce. Powinno się przyjmować go na 30 minut przed śniadaniem lub obiadem ewentualnie przed planowanym treningiem. Preparat powinno się przyjmować co najmniej 4 tygodnie, najlepsze rezultaty można osiągnąć stosując go przez okres 3 miesięcy. Stosowanie preparatu Spartanol powinno być połączone z regularnym wysiłkiem fizycznym (min.3 x tydzień), treningiem siłowym i interwałowym (krótkie serie ze zmiennym obciążeniem). Takie połączenie daje maksymalny efekt przyrostu mięśni w krótkim czasie.

Kto może stosować preparat Spartanol?

Preparat Spartanol jest  dedykowany początkującym jak również doświadczonym sportowcom, zarówno mężczyznom, którzy chcą rozbudować masę mięśniową, jak również paniom, które chcą w ten sposób wysmuklić sylwetkę, sprawiając by ich figura była atrakcyjna i pozbawiona nieestetycznej tkanki tłuszczowej.

Spartanol kup terazWażna informacja:
Dla wszystkich zainteresowanych produktem – SPARTANOL, obecnie w limitowanym czasie, oficjalny dystrybutor suplementu Spartanol ma specjalną ofertę dla czytelników kulnaro.pl. W ramach tej oferty, jeśli stosowanie produktu  zakupionego w tym czasie nie przyniesie rezultatów, dystrybutor zwróci pieniądze.

ZAMAWIAM SPARTANOL

+ korzystam z opcji darmowej dostawy

22 thoughts on “Spartanol – opinie

 1. Witam moja zona brala Spartanol razem z bialeczkiem po kazdym treingu i zrobila bardzo dobra forme na wakacje:)

 2. Witam trenuje duzo na silowni i startowalam w tym roku w debiutach bikini . Zrobilam bardzo dobra forme z Spartanolem! Polecam

 3. U mnie zwiekszenie tkanki miesniowej, widac roznice po miesiacu nie ma co! 3 razy w tygodniu silownia i 1 raz cardio. Tluszcz spalony , zaczyna byc wodoczny 6-cio pak 😛 polecam Spartanol!

 4. Siema ja przez pierwszy miesiac robilem same interwaly bralem Spartanol i pilem duzo wody. Duzo spalilem po pomiarach 6 % tluszczu mniej . Teraz rzezba;)

 5. Oceniam 9/10 , dobry produkt na rynku. Moj mąż stosowal 2 miesiace teraz nie moze brac bo stosuje leki i ma rehabilitacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *