Clenbuterol/Clenbutrol – cała prawda o szybkim odchudzaniu bez ryzyka

Kto z nas nie marzy o figurze, bez grama nadprogramowego tłuszczu? Kto nie chciałaby pozbyć się nawet 12 kilogramów w ciągu miesiąca, nie stosując radykalnej diety i morderczych ćwiczeń? Oto dwa, na pierwszy rzut oka podobne i równie skuteczne rozwiązania – jedno szokujące i ryzykowne, drugie w 100% bezpieczne. Pierwszy z nich niebezpieczny – Clenbuterol. Drugi w postaci suplementu diety Clenbutrol.

W walce o szczupłą, perfekcyjną sylwetkę każdy sięga po rozwiązanie, które dla niego wydaje się najlepsze. Najlepsze, czyli takie, które przy minimalnym wysiłku i poświęceniu będzie mogło przynieść upragnione i widoczne rezultaty. Mało jest jednak metod, które są w stanie zapewnić szybka utratę kilogramów, nie przynosząc tym samym wyniszczenia organizmu i druzgocących skutków dla zdrowia.

Dla wielu niskokaloryczna dieta to przeżytek i niepotrzebne zaprzątanie sobie głowy. Co jeśli nawet modne rozwiązania, takie jak regularne ćwiczenia na siłowni i rewolucyjne diety pełne wyszukanych przepisów przestają kogokolwiek przekonywać?

Clenbuterol – W poszukiwaniu świętego graala odchudzania

Znaczna część osób może powiedzieć: „jestem zbyt zapracowany, by trenować, nie mam w sobie tyle wytrwałości, żeby trzymać się diety”. Ta lista jest o wiele dłuższa: „potrzebuję czegoś, co pozwoli mi szybko zrzucić na wadze i nie wywróci mojego życia do góry nogami”. Osoby przedstawiające sprawę w ten sposób, wertują najnowsze rozwiązania w nadziei, że w ich ręce trafi rewolucyjna metoda na miarę świętego graala odchudzania.

Przeszukując nowinki i najnowsze odkrycia ze świata dietetyki można natknąć się na rozmaite, często szokujące metody. Wielokrotnie trop kieruje poszukiwania do zakazanych, kontrowersyjnych rozwiązań. Dokładnie tak był w przypadku środka o nazwie clenbuterol.

Wysokie ryzyko w zamian za skuteczność

Mowa tu o leku z grupy sterydów, który został owiany bardzo złą sławą. O Clenbuterol stało się nadzwyczaj głośno za sprawą wielu skutków ubocznych, które odczuwali odchudzający się z jego pomocą. Oczywiście oprócz radykalnej utraty wagi, która przyciągnęła kobiety i mężczyzn do sięgnięcia po clenubuterol, trzeba koniecznie wspomnieć o jego pierwotnym przeznaczeniu. Okazuje się, że jest równie zadziwiające, co szybkość z jaką clenbuterol pozbywa się tłuszczu z organizmu.

Co kryje tajemnica Clenbuterolu?

Clenbuterol znany w niektórych kręgach pod nazwą clen to lek, który powstał z myślą o leczeniu… astmy oskrzelowej. Ta poważna przypadłość wymaga zaawansowanych substancji – właśnie z tego powodu w clenbuterolu zastosowano beta-2-sympatykomimetyki. Jak działają te tajemniczo brzmiące substancje? Otóż wpływają na rozszerzenie oskrzeli, aby ułatwić przepływ powietrza i płynne oddychanie astmatykom.

Niestety bardzo szybko zorientowano się, że clenbuterol (zaliczany do agonistów receptorów beta2-adrenergicznych) ma również dodatkowe, ponadprzeciętne zastosowanie. Tym sposobem zaczęły po niego sięgać osoby zainteresowane niedozwolonym wspomaganiem spadku wagi.

Clenbuterol potęguje proces termogenezy, w efekcie czego podwyższa temperaturę ciała. Nie chodzi tutaj o łagodne oddziaływanie na przemienię materii i proces lipozy, ale drastyczną, niespotykaną dotąd termogenzę, która wprowadza organizm w stan szybkiego spalania nagromadzonego tłuszczu.

Na tym nie koniec. Clenbuterol zwiększa przepływ tlenu, wzmacniając układ krążenia. To z kolei dostarcza mięśniom energii na bardziej intensywny trening. Organizm jest w stanie pozwolić sobie na dużo większy wysiłek, niż zazwyczaj, a jego wytrzymałość wzrasta kilkukrotnie. To właśnie dlatego środek ten zyskał popularność m.in. wśród wyczynowych sportowców jako substancja dopingująca.

Groźny dla zdrowia, a nawet dla życia

Zażywanie clenbuterolu eksperci porównują do wysokiej dawki efedryny, która jako środek odurzający, ingeruje w układ nerwowy i przestawia organizm na niecodzienne, zaburzone funkcjonowanie. O czym dokładnie mowa? Lista skutków ubocznych jest bardzo pokaźna. Najczęściej pojawiające się objawy to: bezsenność, drżenie ciała i rąk, zwiększone pocenie się, podwyższone ciśnienie krwi, bóle w klatce piersiowej, nudności i wymioty, długotrwałe rozkojarzenie.

Inne, wręcz katastrofalne następstwa zażywania clenbuterolu to nieodwracalne zmiany w wątrobie, jądrach i mięśniach., częste, zatrucia, niekiedy ze skutkiem śmiertelnym. Jak się szybko okazało, symptomy te były niepodważalnym głosem, by clenbuterol uznać za środek niebezpieczny i stwarzający realne zagrożenie dla życia. Tym sposobem, po głośnej aferze pod koniec lat 80. został zakazany i wycofany z obrotu.

Clenbutrol – idealna alternatywa dla clenbuterolu

Warto poznać drugi, tym razem w zupełności bezpieczny preparat, który naśladuje tylko pożądane cechy groźnego clenbuterolu – takie jak szybki spadek wagi, nawet 12 kilogramów w miesiąc. Jak to możliwe? Otóż badacze i dietetycy z Lipska w Niemczech postanowi wyjść naprzeciw potrzebom osób, które nie mogą pozwolić sobie na trwające miesiącami diety, lub ich sytuacja zdrowotna nie pozwala na intensywny trening.

Teraz, dzięki odkryciu Clenbutrolu każdy – bez wyjątku – w łatwy sposób może szybko pozbyć się zbędnego tłuszczu i to bez ryzykowania zdrowia i wystawiania organizmu na próbę. Zamiast przekazywać informację z drugiej ręki, warto przytoczyć słowa Michela Greigla, pracującego nad formułą Clenbutrolem. Oto co mówi:

– Kiedy pierwszy raz usłyszałem, że mój zespół ma podjąć się tego wyzwania byłem bardzo sceptycznie nastawiony. Przyznam, że początkowo nie wierzyłem, że uda się opracować suplement, który stanie się nową, bezpieczna wersją owianego tak złą sławą clenbuterolu. Miałem jednak poczucie, że to kamień milowy w osiągnięciach dietetyki. Udało się, a teraz Clenbutrol cieszy się uznaniem w całej Europie i jest jednym z najczęściej wybieranych suplementów odchudzających.

Innowacyjny suplement diety o nazwie Clenbutrol działa kompleksowo i ma bezpieczny skład, który w 100% wyklucza ryzykowne objawy towarzyszące stosowaniu clenbuterolu. Można to stwierdzić w oparciu o wyniki badań, które stanowią doskonałe źródło wiedzy o tym suplemencie, potwierdzając jego działanie.

5 głównych korzyści ze stosowania Clenbutrolu:

 • Umożliwia spadek wagi nawet o 12 kg w ciągu miesiąca
 • intensyfikuje tempo metabolizmu (tzw. BMR – basal metabolic rate).
 • Wzmacnia organizm i zwiększa poziom energii
 • podnosi temperaturę ciała, dzięki czemu rozkłada i usuwa tłuszcz z organizmu w procesie termogenezy
 • Jest w 100% bezpieczny dla organizmu (brak skutków ubocznych potwierdzony w badaniach laboratoryjnych)

W ten sposób Clenbutrol stał się niekwestionowanym nr 1. wśród preparatów na odchudzanie. Sięgają po niego zarówno kobiety jak i mężczyźni, którym zależy na szybkim zrzuceniu zbędnych kilogramów, bez ryzyka i bez efektu jo-jo.

FAQ, czyli 3 najwcześniej zadawane pytania dotyczące preparatu Clenbutrol:

 1. W jaki sposób przyjmować kapsułki?
  Powinno się przyjmować 3 kapsułki w ciągu dnia, przed każdym posiłkiem, popijając szklanką wody. Najważniejsze, aby zadbać o regularność i nie robić przerw – 3 porcje w ciągu doby zostały dokładnie obliczone, tak aby zapewnić organizmowi ciągły dostęp do substancji odżywczych zawartych w preparacie.
 2. Czy sa jakieś dodatkowe korzyści oprócz utraty wagi?
  Tak, jednocześnie ze spadkiem kilogramów Clenbutrol wspomaga proces budowania mięśni. Dlatego warto zdecydować się – w miarę możliwości – na niewielki wysiłek fizyczny, który wzmocni i aktywuje różne partie mięśni. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na klasyczny trening siłowy, jest wiele innych rozwiązań. Warto wybrać się na się dłuższy spacer, pojeździć na rowerze, pójść na basen, gimnastykować się lub choćby potańczyć. Wszystkie te aktywności nie powinny przeciążyć mięśni.
 3. Kiedy będę w stanie zauważyć pierwsze efekty działania Clenbutrolu?
  Clenbutrol z uwagi na swoje intensywne właściwości przynosi szybkie efekty. U każdej osoby pojawiają się one w innym czasie, choć średnio jest to już w trakcie 8 – 10 dnia regularnego i nieprzerwanego stosowania preparatu. Z kolei przypływ energii i ogólne wzmocnienie organizmu jest odczuwalne już 2 dnia stosowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *