Pro Engine Ultra – opinie

Spory odsetek klientów zajeżdżających na stację paliw przeważnie tankuje jak najtańsze paliwo. Część z nich Wybiera jednak tak zwane paliwo premium. co kieruje ich wyborem? Czy faktycznie warto przepłacać za droższe I rzekomo lepsze paliwo? Jaki ma to wpływ na pracę silnika i czy rzeczywiście przyczynia się do dłuższej żywotności naszego pojazdu?

Droższe czy tańsze? Czym się różnią paliwa?

dobry uklad wydechowy pro engine ultraNa rynku mamy dostępnych wielu dostawców paliw. W jaki sposób określić który z nich oferuje nam najlepsze jakościowo paliwo? Nie trzeba daleko szukać aby dowiedzieć się, że większa część producentów zaopatruje się w paliwo od krajowych dystrybutorów. Co z tego wynika?

Paliwo dostarczone do większości rozlewni jest takie samo. Dlaczego więc paliwa pochodzące od różnych producentów różnią się, a poszczególne stacje paliw dają nam różne gwarancję na żywotność i osiągi silnika? Mówiąc krótko – diabeł tkwi w szczegółach. Każdy rodzaj paliwa droższy lub tańszy różni się rodzajem i ilością dostarczanych dodatków. W zależności od użytych substytutów finalny produkt różni się szlachetnością, przez co cena ostateczna danego paliwa jest inna.

Czym tak naprawdę przekonują nas szlachetniejsze paliwa?

uszlachetniacz do paliwa Pro Engine UltraOdczuwalne procentowo niższe spalanie oraz lepsze osiągi silnika to najczęstsze argumenty widziane na reklamach stacji benzynowych. Lepsze paliwa mają zawarte w sobie W większości dodatki antykorozyjne antypienne oraz środki poprawiające smarowalność silnika. Efektem stosowania paliwa premium jest jedynie dłuższa żywotność elementów silnika i układu oddechowego, co ma znaczący wpływ na poprawę ochrony środowiska. Po wielu latach stosowania systematycznie droższego paliwa zauważymy jedynie czystsze wnętrze silnika, stabilne spalanie

Największe koncerny, dystrybutorzy oraz producenci zapewniają,że oprócz tych zalet, ich paliwo przyczynia się również do polepszenia osiągów silnika. Sprawa jest co najmniej dyskusyjna. Według przeprowadzonych licznych badań, wzrost mocy jednostki napędowej, do której wlewamy paliwo „lepszej jakości” powinna wzrosnąć od około 1,5 do 4,5%. Jest to sprawa bardzo ciężka do oceny szczególnie dla przeciętnego użytkownika pojazdu, gdyż statystyczny błąd pomiarowy przy tego typu badanich wynosi około 3%.

Ochrona środowiska jest – co dodać aby poprawić osiągi i zmniejszyć spalanie?

Najważniejszym elementem dla dbających o kluczowy element swojego pojazdu – jednostkę napędową jest wybieranie odpowiednich dodatków. Z pomocą przychodzą działy motoryzacyjne, aby wybrać na półce z pośród tysięcy producentów wszelakich płynów. W jaki sposób odróżnić dobry uszlachetniacz do paliwa od słabszego odpowiednika? Przede wszystkim bazowym składnikiem tego typu produktu musi być mieszanina wysokorafinowanych olejów mineralnych i dodatków uszlachetniających.

W topowych produktach tej kategorii baza olejowa powinna przekraczać 90% składu. Tylko wtedy użytkownik ma pewność, że smarowanie silnika jest prawidłowe, a resztki paliwa nie osadzają się na poszczególnych elementach układu. Jakość dodatków paliwowych spełnia normę Unii Europejskiej, która oznaczona jest symbolem (91/155/EEC) – warto zwrócić na to uwagę aby nie wlewać do baku produktów niecertyfikowanych!

Pro Engine Ultra – Certyfikowany uszlachetniacz do paliwa

pro engine ultra efektyUniwersalny uszlachetniacz do paliwa PRO Engine Ultra to efekt działań specjalistów motoryzacji na przestrzeni ostatnich lat. Powstały produkt inspirowany został molekułami GP. Przybliżając jego skład okazuje się,że Pro Engine Ultra to mieszanina wysokorafinowanych olejów mineralnych z dodatkami uszlachetniającymi bez zbędnych dodatków, barwników oraz wzmacniaczy.
Pro Engine Ultra – do każdego silnika

Rzadko kiedy, zdarza się, że produkt na rynku jest świetnej jakości i uniwersalny. Patrząc obiektywnie na wyniki badań i opinie klientów z całej Europy okazuje się,że taki właśnie jest Pro Engine Ultra.
Produkt ma zastosowanie w każdym popularnym silniku aut: benzynowym, dieslowym oraz benzynie z zamontowana instalacją LPG. Pro Engine Ultra jest dedykowany do każdego rodzaju paliwa. Niezależnie od tego czy zatankujemy markę premium czy tańszy odpowiednik, to Pro engine Ultra łagodzi skutek stosowania gorszego paliwa skutecznie usuwając osad z komory spalania dzięki czemu silnik jest poprawnie smarowany, czysty i wydajniejszy.

Pro Engine Ultra – mniejsze spalanie, większy komfort

Wytworzona przez specjalistów mechaniki motoryzacji formuła Pro Engine Ultra zauważalne stosowanie ma u osób jeżdżacych zarówno w trasach jak i w korkach po mieście. Pro Engine Ultra zawiera wyłącznie bezpieczne dla jednostki napędowej i układu wydechowego składniki o bardzo wysokim stężeniu. Baza olejów wysokorafinowanych w produkcie przekracza aż 95%. Uszlachetniacz Pro Engine Ultra nie wymaga żadnych nawyków prowadzenia ani rozgrzewania auta co pwoduje,że rozruch zimą staje się o wiele łatwiejszy.

Skład Pro Engine Ultra:

  • wysokorafinowana baza olejowa > 95% – spełnia normy najlepszych dodatków do paliw na świecie(!), jej specyfikacja to najczęściej spotykane: CAS:64742-54-7, CAS:64742-55-8, CAS:64742-65-0.
  • Dodatki uszlachetniające na poziomie ~5%
  • przeciw-biokomponenty – dzięki czemu Pro Engine Ultra zapobiega osadzaniu się wody na filtrze paliwa, czego wynikiem często są awarie układu wydechowego bądź elektroniki

Naukowe potwierdzenie efektywnego stosowania Pro Engine Ultra

pro engine ultra cenaPorównując do innych dostępnych produktów, bądź metod zwiększających żywotność silnika wraz z zmniejszeniem spalania, nic nie da tak skumulowanych efektów jak Pro Engine Ultra. Za sprawą silnych syntetycznych wyrfainowanych olejów i jakościowo najlepszych uszlachetniaczy, zawartych w płynie Pro Engine Ultra, czyni go topowym produktem w dodatkach do paliwa.
Przytaczając pomiary na Uniwersytetu Connecticut Stanów Zjednoczonych spośród 476aut biorących udział w testowaniu różnych dostępnych znanych dodatków paliwowych Pro Engine Ultra Wypadł najlepiej w 84% przypadków.

Za sprawą doskonałych osiągów, specjaliści zanotowali: 12% zmniejszenie spalania, 34% mniejsze zużycie filtra paliwa, poprawienie osiągów dynamicznych (przyspieszenia) o 6,8%, oraz stabilizację pracy podczas nierównomiernej pracy silnika.

Dzięki tym wynikom, Pro Engine Ultra znalazła swoich sympatyków nie tylko za oceanem. Od tego roku, produkt ten z powodzeniem sprzedaje się za pośrednictwem internetu w całej Europie. Według Skandynawskich wyznaczników motoryzacyjnych Pro Engine Ultra plasuje się na pierwszym miejscu Uszlachetniaczy do paliwa. Doskonałym potwierdzeniem tych zalet produktu jest pozytywna opinia Niezależnego Stowarzyszenia Pomiarów Motoryzacyjnych, dzięki której w największych krajach Europy uszlachetniacz Pro Engine Ultra trafia sukcesywnie na półki sklepowe.

Dodatkowe informacje Pro Engine Ultra dla użytkowników aut benzynowych + LPG

Naywikiem zdobytym poprzez eksploatację auta z gazem jest dużo rzadsze tankowanie benzyny. W okresie zimowym ma to duże znaczenie, ponieważ benzyna w baku leży dłużej, przez co starzeje się a na ściankach zbiornika osadzają się niepożądane mikroelementy i woda. Długotrwałym efektem może być zamulenie układu paliwowego,przez co stanie się odczuwalna strata mocy. W okresie zimowym woda może zacząć zamarzać co spowoduje pękanie gumowych elementów tego układu i w konsekwencji awarię silnika. Aby zapobiec tego typu niespodziankom zaleca się regularne stosowanie do tankowania benzyny dodatku Pro Engine Ultra. Zapobiega on zamarzaniu wody, skraplaniu jej na filtr paliwa oraz osadzaniu się jej na przewodach i zaworach w postaci pary chroniąc Nasze auto.

pro-engine-ultra-cenaWażna informacja:
Dla wszystkich zainteresowanych produktem – PRO ENGINE ULTRA obecnie, w limitowanym czasie, oficjalny dystrybutor uszlachetniacza do paliwa Pro Engine Ultra ma specjalną ofertą dla czytelników kulnaro.pl. W ramach tej oferty, jeśli stosowanie dodatku do paliwa zakupionego w tym czasie nie przyniesie rezultatów, dystrybutor zwróci pieniądze.

regularna cena: 297 zł

ZAMAWIAM PRO ENGINE ULTRA ZA 147zł

+ korzystam z limitowanej opcji darmowej dostawy

Promocja cenowa producenta trwa tylko do 2024.07.22 23:59

One thought on “Pro Engine Ultra – opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *