Maral Gel – pewność siebie w kontaktach intymnych

Rozmiar penisa jest bardzo ważny dla praktycznie każdego mężczyzny. Chociaż powszechnie twierdzi się, że rozmiar nie ma znaczenia, główny problem leży postrzeganiu własnego ciała. Mężczyźni czują się bardziej męscy, wiedząc, że ich penis jest znacznie dłuższy niż średnia wartość dla całej populacji. Z pomocą problemie przychodzi Maral Gel, rewolucyjny żel powiększający penisa.

Brak pewności siebie w kontaktach intymnych to przypadłość nawet 75% mężczyzn!

Przekonanie, że penis jest za mało, może prowadzić do kontaktów seksualnych. Wielu mężczyzn wstydzi się tego, jak wygląda ich penis, zwłaszcza jego długości i obwodu. Doprowadza to do tego, że wstydzą się rozbierać w sytuacjach intymnych, co zwykle prowadzi do całkowitego unikania aktywności seksualnej. Doprowadza to do jeszcze większego poczucia wstydu, a ponadto tylko pogarsza problemy psychiczne.

Jak sobie poradzić z taką sytuacją? Na przykład, można stosować metody mające na celu powiększenie penisa. Teoretycznie taki zabieg można przeprowadzić chirurgicznie, ale nikomu raczej nie jest to dobre rozwiązanie. Każda operacja plastyczna niesie ryzyko poważnych powikłań zdrowotnych, a koszt takiej operacji jest bardzo wysoki.

Suplementacja diety to kolejne rozwiązanie. Jednak najczęściej zdarza się, że tego typu produkty po prostu nie przynoszą zadowalających rezultatów. Chociaż zajmują się problemami potencji seksualnej, niestety rozmiar penisa pozostaje niezmieniony.

Naturalna siła Maral Gel

Jest jednak jeszcze jedna skuteczna metoda. Produkt Maral Gel powstał na bazie naturalnych składników, ale nie jest to tylko kolejny suplement diety. Maral Gel to krem, który należy dokładnie wcierać w penisa, aby uzyskać natychmiastowy efekt. Oczywiście, jest nim powiększanie penisa, ale korzyści nie ograniczają tylko do tego.

Maral Gel to krem w postaci żelu, który należy wcierać bezpośrednio w penisa przed stosunkiem. Został przetestowany przed ponad 7 000 mężczyzn na całym świecie w szeroko zakrojonych badaniach klinicznych. Cechuje go doskonała absorpcja – wchłania się już w kilka sekund po nałożeniu. Według zapewnień badaczy, gwarantowany jest absolutny sukces w przypadku użycia – penis, który jest dwa razy większy. zarówno pod względem długości, jak i obwodu.

To jednak nie wszystko. Używając tego żelu regularnie, można liczyć na dodatkowe efekty, takie jak znacząca poprawa jakości życia seksualnego, w tym znaczny wzrost długości stosunku oraz poprawa jakości nasienia.

Podsumowując, Maral Gel zapewnia:

  • Sukcesywne powiększenie penisa. – Pierwsze efekty stosowania są zauważalne po dwóch tygodniach. Po tym czasie jego długość wzrasta nawet o 2 cm, a w kolejnym miesiącu o 4-5 cm.
  • Zwiększone doznania seksualne. – Wynika to z lepszego ukrwienia penisa. Jest bardziej wrażliwy na dotyk. Większa długość i grubość również zwiększają doświadczenia partnerki.
  • Wydłużenie czasu trwania i wzmocnienie intensywności erekcji, utrzymanie sprawności fizycznej i sprawności,
  • Lepsza jakość nasienia. – Jest to możliwe dzięki lepszej produkcji nasienia, co ma również pozytywny wpływ na płodność.
  • Większa satysfakcja z życia erotycznego, pewność siebie i poczucie własnej wartości. Rośnie poczucie własnej wartości, co wynika z większych możliwości zadowolenia nie tylko siebie, ale przede wszystkim partnerki.

Skład Maral Gel

Warto tutaj podkreślić, że produkt jest całkowicie naturalny. Maral Gel został przygotowany w oparciu o następujące składniki:

  • ekstrakt z maral,
  • wyciąg z korzenia ceanothus,
  • ekstrakt z imbiru,
  • ekstrakt z mięty.

Każdy z tych składników jest dobrze znany medycynie naturalnej. Maral to wieloletnia roślina, która rośnie głównie na Syberii, w Azji Środkowej i północnej Mongolii. Już w XIX wieku zauważono, że ekstrakt z tej rośliny stymuluje pracę i wzrost mięśni. Dziś wiadomo, że zawarte w nim środki wspomagające bardzo skutecznie stymulują centralny układ nerwowy.

Z punktu widzenia użytkownika najważniejsze jest jednak to, że maral reguluje ciśnienie krwi i powiększa naczynia obwodowe. Wnętrze penisa jest wypełnione ciałami jamistymi, tak więc rozmiar narządu naprawdę zależy od ciśnienia krwi i tego, ile krwi może wpłynąć do jego wnętrza. Dlatego poprawa ciśnienia i zwiększenie pojemności naczyń peryferyjnych mają ogromne znaczenie.

Symbiotyczne działanie ekstraktów daje pokaźny efekt…

Ceanothus, a dokładniej ekstrakt z korzenia tej rośliny, wspiera opisany wcześniej ekstrakt z maral. W medycynie naturalnej jest często stosowany jako doskonałe wsparcie dla organizmu przed różnymi infekcjami bakteryjnymi. Jednocześnie jednak ekstrakt z tej rośliny poprawia ukrwienie i normalizuje ciśnienie krwi.

Z kolei imbir to popularna, bardzo aromatyczna przyprawa, która jednak jest szeroko stosowana w medycynie naturalnej. Imbir ma wiele korzyści zdrowotnych, ale ponadto – jest afrodyzjakiem. Imbir często można znaleźć na przykład w eleganckich kosmetykach z krajów azjatyckich. Jego obecność w składzie żelu może zwiększyć libido, a tym samym poprawić zdolności seksualne mężczyzny.

Dzięki obecności mięty żel rzeczywiście może zagwarantować dłuższy stosunek. Mięta gwarantuje przyjemne chłodzenie i delikatne znieczulenie. Pokryty żelem penis staje się mniej wrażliwy na bodźce zewnętrzne. Jest całkiem możliwe, że w tym miejscu ukryty jest sekret działania związanego z przedłużaniem stosunku.

Jak stosować Maral Gel?

Najważniejsze w tym przypadku jest ścisłe przestrzeganie wszystkich instrukcji producenta. Z tego produktu można korzystać na dwa podstawowe sposoby.

Pierwszym z nich jest dodatkowe wsparcie tuż przed stosunkiem. Wystarczy dokładnie wcierać niewielką ilość produktu około piętnaście minut przed aktywnością seksualną. Eksperci twierdzą, że dzięki temu erekcja będzie silniejsza, a sam stosunek będzie znacznie dłuższy.

Jeśli liczysz na trwałe wydłużenie penisa, musisz wykazać się cierpliwością. W takim przypadku żel należy nakładać na penisa dwa razy dziennie przez co najmniej 2 tygodnie. Jak zapewniają eksperci, po tym czasie efekty wydłużenia powinny być bardzo widoczne. Należy jednak pamiętać, że wiele zależy od indywidualnych predyspozycji ciała. Jeśli po tym czasie rozmiar penisa nie jest zadowalający, aplikację można kontynuować, ale nie przekraczając dwóch dawek dziennie.

Zastosowanie Maral Gel powinno być całkowicie bezpieczne przede wszystkim ze względu na jego naturalny skład. Producent gwarantuje, że żel przeszedł bardzo rygorystyczne badania kliniczne i uzyskał pozytywną ocenę wielu światowych specjalistów. Jego stosowanie nie powinno powodować alergii ani podrażnień. Składniki mają być bezpieczne również dla kobiet, które z oczywistych powodów zetkną się z żelem podczas stosunku.

Badania nad Maral Gel

Maral Gel wszedł w fazę testów w 2017. Wtedy to amerykański seksuolog, dr. Shawn Higgins przeprowadził pierwsze eksperymenty nad żelem wydłużającym i pogrubiającym penisa. Specjalną formułę podano aż siedmiu tysiącom badanych. Dane przedstawiają długość penisa w wzwodzie w czasie stosowania żelu dwa razy dziennie.

1 tydzień2 tydzień3 tydzień4 tydzień
Maral Gel+10%+25%+30%+35%
placebo0%0,5%1%+1,2%

(Dane poniżej 3% nie są brane pod uwagę, ponieważ stanowią granicę błędy pomiarowego lub statystycznego)

Badanych poproszono mierzenie penisa w wzwodzie co tydzień o tej samej porze dnia. W pierwszym tygodniu osoby stosujące Maral Gel raportowały powiększenie i wydłużenie nawet o 10% początkowej długości, większa satysfakcję z seksu i większą pewność siebie. W tym samym czasie grupa placebo notowała brak zmian odniesieniu do tych wskaźników..

Dużą różnicę można było zaobserwować w drugim tygodniu. Podczas gdy pacjenci wcierający Maral Gel raportowali wyraźną poprawę, grupa placebo stała w miejscu. W kolejnych tygodniach widać było wyraźnie, że grupa kontrolna, nie przyjmująca żelu Maral Plus, nie zanotowała sukcesu.

Finalnie, osoby w grupie Maral Plus w ciągu czterech tygodni zanotowały powiększenie długości penisa o 35%, czyli średnio 5,5 cm.

Komentarz eksperta do wyników badania

„Potrzeba operacji powiększania penisa jest rzadka. Operacja jest zwykle zarezerwowana dla mężczyzn, których penisy nie działają normalnie z powodu wady wrodzonej lub obrażeń.

Chociaż niektórzy chirurdzy oferują kosmetyczne powiększanie penisa przy użyciu różnych technik, jest to kontrowersyjne i przez wielu uważane za niepotrzebne, a w niektórych przypadkach trwale szkodliwe. Te operacje należy uznać za eksperymentalne. Nie ma wystarczających badań chirurgii powiększania penisa, aby dać dokładny obraz ryzyka i korzyści.

Najczęściej stosowana procedura chirurgiczna w celu wydłużenia penisa polega na zerwaniu więzadła zawieszającego, które łączy penisa z kością łonową i przesunięcie skóry z brzucha na trzon prącia. Kiedy więzadło jest przecięte, penis wydaje się dłuższy, ponieważ bardziej zwisa.

Ale przecięcie więzadła zawieszającego może spowodować niestabilność prącia w pozycji stojącej. Oderwanie więzadła zawieszającego jest czasem łączone z innymi procedurami, takimi jak usuwanie nadmiaru tłuszczu z kości łonowej.

Ponadto…

Procedura polegająca na pogrubieniu penisa polega na pobraniu tłuszczu z mięsistej części ciała i wstrzyknięciu go do trzonu penisa. Wyniki mogą być jednak rozczarowujące, ponieważ część wstrzykniętego tłuszczu może zostać ponownie wchłonięta przez organizm. Może to prowadzić do skrzywienia prącia lub asymetrii i nieregularnego wyglądu penisa.

Inną techniką zwiększania szerokości jest przeszczepianie tkanki na trzon penisa. Żadna z tych procedur nie została udowodniona jako bezpieczna lub skuteczna i może nawet wpływać na potencję i zdolność do uzyskania erekcji. Co innego produkty takie jak Maral Gel.

Wynik tego eksperymentu udowodnił, że nawet za pomocą naturalnych sposobów można poprawić jakość życia seksualnego. Jako lekarz mam pełne zaufanie do procedur medycznych, jednak rozumiem, czemu pacjenci nie chcą się poddawać eksperymentalnym zabiegom chirurgicznym tylko po to, aby powiększyć penisa o kilka centymetrów. Warto przy tym pamiętać, że niemalże 50% osób niezadowolonych ze swojej sprawności seksualnej łączą ją z rozmiarem penisa, jego grubością w zwodzie i innymi problemami, za które winą obarcza się czynniki zupełnie od nas niezależne. Dlatego też zalecam poza wcieraniem żelu Maral Gel wspólne ćwiczenia z partnerką i wypróbowanie nowych technik seksualnych, zwłaszcza wydłużających stosunek. ”

Opinie klientów stosujących Maral Gel

Opinia o żelu Maral“Uwielbiam ten żel. Legendarne składniki, w tym ekstrakt z maralu, w ekskluzywnej formule opracowanej przez najlepszych ekspertów medycznych. Ten niezwykły niebieski żel jest znacznie bardziej skuteczny niż większość kremów, maści i balsamów na bazie wazeliny. Kolega dał mi tubkę Maral Gel, gdy zacząłem się skarżyć na jakość życia seksualnego z moją dziewczyną. Ten żel pomógł mi powiększyć mojego penisa z 16 do 19 cm i znacznie poprawił moją sprawność seksualną.

Do tej pory moim głównym pomocnikiem w łóżku był Maral Gel. Maral Gel naprawdę wydłuża czas trwania erekcji i zwiększa wrażliwość penisa, co jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ gwarantuje lepsze i dłuższe organizmu. Ciągle go używam, aby zwiększyć swoją wytrzymałość, ponieważ wszyscy możemy się zgodzić, że żaden mężczyzna po pięćdziesiątce nie jest w stanie długo wytrzymać bez wspomagaczy.

Rozmiar ma znaczenie dla wielu mężczyzn. To normalne, że istnieje chęć powiększenia penisa. Ale bardzo ważne jest również stosowanie bezpiecznej i medycznie zatwierdzonej metody. Maral Gel został opracowany przez wiodących ekspertów branżowych. Blue Maral Gel jest jedyną alternatywą dla operacji i jest całkowicie bezpieczny!”

Andrzej, 57 lat, woj. podlaskie

Maral Gel to dobre rozwiązanie już przed czterdziestką…

Dziewczyna wyjaśniła, że ​​nie jest zadowolona. Bardzo mnie to zirytowało, ale zdałem sobie sprawę, że lepiej było dla mnie być świadomym problemu niż kiedyś odkryć, że mnie zdradza. Znalazłem ten żel i zacząłem go używać. Zyskałem 4 cm w ciągu miesiąca. Moim zdaniem to dobry wynik. Moja dziewczyna jest teraz zadowolona z naszego życia seksualnego. Doświadczenie jest zupełnie inne!

Ostatni raz używałem Maral Gel w zeszłym miesiącu i jest to jeden z najlepszych produktów, jakich kiedykolwiek próbowałem. Po pierwsze, seks trwał znacznie dłużej niż zwykle, ale poprawiła się też jego jakość. Stanowczo polecam Maral Gel! Twoje życie seksualne osiągnie nowy poziom, wrażliwość i wytrzymałość ulegną znacznej poprawie, dzięki czemu ty i twoja dziewczyna będą doświadczać niezwykłej przyjemności za każdym razem, gdy uprawiacie seks.  Polecam Maral Gel każdemu mężczyźnie, ponieważ naprawdę powiększa swojego penisa, w przeciwieństwie do innych tabletek i urządzeń. To naprawdę działa!”

Patryk, 37 lat, woj. mazowieckie

Kliknij tutaj i kup Maral Gel (z darmową przesyłką) >>

FAQ – Maral Gel

Opakowanie produktu - Maral GelJak należy używać Maral Gel?
Maral Gel można używać na dwa sposoby. Pierwszym jest dodatkowe wsparcie tuż przed stosunkiem. Wcieraj niewielką ilość produktu około piętnaście minut przed stosunkiem.

Jeśli liczysz na trwałe wydłużenie penisa, żel należy nakładać na penisa dwa razy dziennie przez co najmniej 2 tygodnie. Typowa kuracja trwa trzydzieści bądź sześćdziesiąt dni, w zależności od spodziewanego rezultatu.

Czy jest możliwe przedawkowanie żelu?
Żelu nie da się przedawkować, jednak jeśli nałoży się go za dużo, może mieć problemy z wchłanianiem. Nie zaleca się także używania go częściej niż dwa razy dziennie.

Czy Maral Gel posiada listę przeciwwskazań i skutków ubocznych?
Jedynym przeciwskazaniem do przyjmowania Maral Gel jest alergia na którykolwiek z jego składników. Zaleca się zrobienie próby alergicznej polegającej na użyciu żelu na skórze dłoni i obserwowaniu zmian przez 24 godziny.

Jakie są wskazania do co przechowywanie żelu?
Maral żel należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie należy używać suplementu, jeśli plomba zabezpieczająca jest uszkodzona lub jej brakuje. Produkt należy trzymać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *