LumiViss Pro – okulary na redukcję blasków i dokuczliwego lśnienia

Jazda samochodem bywa irytująca? Słońce na złość promieniami obejmuje całą przednią szybę, a znaki są wykonane z małym współczynnikiem kontrastu. Tak, produkty coraz częściej są opakowywane w lśniące i odblaskowe pudełka, aby w pełni nowocześnie prezentować się na półkach sklepowych. Zarówno ten naturalny jak i sztucznie wykreowany odblask i lśnienie bywają bardzo dokuczliwe i niekomfortowe w codziennym życiu. podsiwadoma irytacja ma bezpośredni wpływ na Twoje samopoczucie, sen a nawet dyspozycję fizyczną. Lustro wody na wakacjach, podczas uprawiania sportu, czy długie prowadzenie auta w porach wieczorowych już nie będą sprawiać problemu, jeśli zastosujesz metodę redukcji UV i polaryzację. Jak osiągnąć w pełni komfortowe pole widzenia? Na ten problem odpowiedzią są okulary LumiViss Pro. Sprawdź poniżej dlaczego w zasadzie tak prosty produkt zdobył tak wielkie uznanie konsumentów całego świata.

Ograniczanie UV + polaryzacja. Dlaczego to połączenie jest skuteczne?

Odpowiedź jest prosta jak sama technologia. Prawidłowa polaryzacja to skuteczne narzędzie do walki z nadmiernym każdego dnia światłem odbitym. Efekt odbicia światła nie występuje tylko w bardzo słoneczny dzień lata na południu Europy. Światło docierające do nas odbija się nawet podczas pochmurnych dni, a jasne powierzchnie są tak wydajne, że mogą przekazać na nasze oko nawet 82% padających promieni. Nic więc dziwnego, gdy świadomi konsumenci dbając o swoje poprawne pole widzenia zakładają okulary z polaryzacją podczas srogiej zimy, gdy na ulicach leży śniegowy dywan.

Co jeszcze daje polaryzacja? To idealne rozwiązanie redukcji promieni UVA i UVB! Szkodliwości skupiania wzroku na UVA jest wiele. Przede wszystkim fakt, że stanowi ono blisko 9%% szkodliwego promieniowania UV, które może powodować nowotwory i zaawansowane choroby narządów zmysłu )w tym oczu). Skorzystaj więc z efektów cięzkiej pracy naukowej i wybierz najlepszą formę ochrony i pielęgnacji Twoich oczu  czyli: LumiViss Pro z zaawansowanym filtrem UV400 i pełną polaryzacją.

Przeznaczenie okularów LumiViss Pro

Nowatorskie okulary Lumiviss Pro przeznaczone są w szczególności dla: kierowców, amatorów sportów wodnych ( w tym żelarzy czy wędkarzy), narciarzy bądź rowerzystów. Aby uzyskać maksymalizację efektu producent wyodrębnił dwa produkty zawarte w jednym zestawie. Dzięki temu korzystaj z rozjaśniającej, przeciwodblaskowej wersji z jasnymi soczewkami w nocy, oraz z wysokim filtrem UV w dzień.

Ideą stosowania okularów LumiViss Pro jest praktyczność ich zastosowania. Przede wszystkim:

  • Zaawansowana technologia redukująca szkodliwe promienie przynosi ulgę Twojemu wzrokowi.
  • Zapewnia ponad 99% skuteczność zniwelowania promieniowania UV i 99,5% eliminują naturalne odblaski świetlne.
  • Dodatkowe szkła boczne znacznie poprawiają widzenie pod dużymi kątami.
  • Są doskonałym ukojeniem dla osób z nadwrażliwościami na promieniowanie słoneczne.
  • Oprawy LumiViss Pro są na tyle szerokie, że z powodzeniem założysz je na zwykłe okulary korekcyjne.
  • Wykonane z wysokiej jakości tworzyw polimerowych są odporne na najczęstsze uszkodzenia mechaniczne okularów (upadek, zbicie szkieł, urwanie rączek).
  • Okulary sa wyprofilowane, łagodnie dostosowują się do oczodołów i kształtu głowy.

Ponadto do każdego zestawu otrzymasz filtr polaryzacyjny i powłokę antyrysową. Korzystaj ze swoich okularów swobodnie bez obawę o zbyt szybkie zużycie lub zepsucie. LumiViss Pro to produkt wysokojakościowy, szeroko rekomendowany przez uznawane środowiska okulistyczne.

Główne, odczuwalne korzyści stosowania LumiVisS Pro

zapewne niejednokrotnie potrafisz przytoczyć sobie sytuację kiedy zakrywasz ręką, przedramienięm oczodoły w celu ograniczenia rażenia światłem. Niejednokrotnie w takim przypadku mogłeś/mogłaś mieć nawet niezbyt dobre okulary przeciwsłoneczne i niepokój budziło powątpiewanie w zdrowie własnych oczu. Od dzisiaj na szczęście zdajesz już sobie sprawę jak ważne jest poprawne ograniczanie niepożadanego światła słonecznego czy odbitego. Zarówno w dzień jak i w nocy możesz robić to skutecznie, a wszelkie wykonywane czynności przyjdą o wiele łatwiej. LumiViss Pro to rozwiązanie dyskomfortu dla osób, które cenią sobie swobodę działania, chcą żyć pełnią życia i korzystać z urlopu na więcej niż 100%. To nie tylko puste zapewnienia producenta. Produkt był testowany przez naukowców klinicznie a także w środowisku naturalnym Pozytywne recenzje ekspertów są ściśle zbieżne z opiniami klientów stosujących LumiViss Pro.

Recenzja produktu – okulary LumiViss Pro

„Prace w naszym laboratorium nad produktem niwelującym niebezpieczne odblaski i promieniowanie UV (w tym UVA, UVB i UVC) trwały od 2013 roku. Wspólnie z moim kolegą Dennisem Stricklandem chcieliśmy opracować produkt dzięki któremu przeciętny zjadacz chleba będzie mógł się uchronić przed destrukcyjnym promieniowanie. Faza badań udokumentowała nam fakt, że oprócz samego UV bardzo uprzykrzają nam codzienne życie wszelkiego rodzaju odblaski i lśnienia. Wnikliwie przestudiowaliśmy temat odbicia światła i wspólnie doszliśmy do wniosku, że te dwie dokuczające dolegliwości można zredukować jednym rozwiązaniem.

To rozwiązanie to LumiViss Pro, okulary, które dla wspólnej satysfakcji miały zostać tylko prototypem jako wstęp do dalszych badań. Jak się okazało nasz obrany kierunek był na tyle doskonały, że znaleźliśmy całkiem pokaźnych sponsorów, dzięki czemu nasze okulary można kupić w przystępnej cenie na całym świecie. Praktycznie tylko 2-3 kraje Ameryki Południowej nie słyszały o LumiViss Pro, a to nasz naukowy sukces.”

– wypowiedź Johna A. Breazeale ,którą przytoczył jeden okulistyczny portal medyczny.

LumiViss Pro – opinie

„Jestem zawodowym kierowcą ciężarówki. Prowadzę naprawdę napięty grafik, dużo jeżdżę po Europie. 15 lat doświadczenie niestety zrobiło swoje. Coraz częściej mrużę oczy patrząc na znaki. Kiedy wyruszam podczas wschodu słońca moj wzrok długo adaptuje się do sytuacji na drodze i odbijanych promieni słonecznych. Tak samo ciężko jest po 30 roku życia tak płynnie przestawić się na zapadający mrok. irytujące, żółte światła latarni na drogach rozpraszają uwagę.

W tym roku postanowiłem w końcu coś z tym zrobić. Praca od zawsze była dla mnie przyjemnością, a kierowanie mimo wszystko zawsze mnie relaksowało. Z pomocą przyszedł artykuł w gazecie na temat polaryzacji i filtra UV400. Chwilę poszukałem w internecie i okazało się, że LumiViss Pro ma to czego potrzebuję. Perfekcyjna weryfikacja nastąpiła już następnego dnia, kiedy zaczynałem swoją podróż z Porto…efekt 110% poprawy pola widzenia! Od tego czasu jeżdżę wygodnie w swoim fotelu a na specjalne okazje kupuję moim kolegom z branży również LumiViss Pro i nas zadowolonych kierowców jest coraz więcej!”

– napisał pan Mirosław lat 45.

„Zawodowy sport wymaga wielu wyrzeczeń i determinacji. Trenuję zawodowo windsurfing. Codzienna walka na otwartym akwenie wodnym to oprócz zmęczenia walka psychiczna. Przede wszystkim dla tego, że woda tak dobrze odbija światło słoneczne. Firmy z uzupełniającymi produktami prześcigają się w spamowaniu nas nowymi gadżetami. Ciężko znaleźć coś naprawdę skutecznego. Ja od zeszłej zimy, testowałam okulary LumiViss Pro, dzięki którym moje treningi są o wiele przyjemniejsze! Polecam każdemu kto choć kilka razy w roku przebywa na wodzie. Brak mrużenia oczu, poprawa komfortu widzenia oraz fajny nowoczesny wygląd.”

– oceniła Beata, zawodowa windsurferka.

Podsumowanie i ocena produktu

Szklane budynki, źle zaprojektowane niskokontrastowe znaki, małe lustro wody, śnieg i wiele innych czynników każdego dnia wpływają na akomodację oka. Duże skupisko soczewek, załamania światła i złe kąty widzenia powodują bardzo duże obciążenie dla każdej warstwy oka. Wszystkie wymienione wyżej pośrednie źródła światła odbijają również te nieporządne dla ludzkiego oka fale i promienie. Ponieważ wzrok wraz z dotykiem wykazują najwyższy współczynnik poznawczy człowieka. Warto więc zadbać o jego pielęgnację i ograniczyć nadwyrężanie, w szczególności siatkówki, źrenicy i wrażliwej rogówki.

Stosowanie LumiViss Pro bezkompromisowo poprawia pole widzenia, sprawia, że odbierany obraz jest dużo szybciej i łatwiej przetwarzany, a mózg nie wysyła powiadomień o zwiększonym stopniu irytacji. Podsumowując LumiViss Pro wysoce poprawi standard Twojego życia, a okulary z polaryzacją i filtrem UV400 staną się nieodłącznym elementem Twojego codziennego  życia.

Nasz serwis nie pośredniczy w żadnym etapie sprzedaży okularów LumiViss Pro. Rekomendujemy ten produkt jedynie z uwagi na możliwość przetestowania go oraz wysokojakościowe opinie znanych nam opiniotwórców. Z biegiem czasu zauważyliśmy nieautoryzowaną sprzedaż PODOBNYCH produktów na popularnych serwisach aukcyjnych, których jakość nie została potwierdzona. Jeśli jesteś zainteresowany bądź zainteresowana zakupem oryginalnym okularów w pakiecie 2 in 1 – skorzystaj z zalecanego kanału dystrybucji przez producenta:

www.lumivisspro.com

Najczęściej zadawane pytanie odnośnie LumiViss Pro. Odpowiedzi producenta

Od wielu lat mam problemy ze wzrokiem. Czasami boję się prowadzić swoje auto w nocy ze względu na odblask latarni i światła aut z naprzeciwka. Czy z LumiViss Pro będzie mi lepiej?
Tak. taka jest idea naszych okularów. LumiViss Pro mają być przede wszystkim efektywne i praktyczne. Połączenie innowacyjnej technologii i wysokojakościowego designu spowoduje, że jazda autem nawet w godzinach nocnych, będzie dużo bardziej komfortowa niż przedtem. Wyrównanie współczynnika kontrastu i zniwelowanie dokuczliwych rozjaśnionych barw w połączeniu z mrokiem lub osłoną nocy będzie dużo przyjemniejsze do odbierania przez Twoją gałkę oka.

Przeczytałem/Przeczytałam o dwóch wersjach okularów. Co otrzymam po zakupie?
Zestaw LumiViss Pro zawiera aż dwie sztuki okularów. Dedykowane wersje dzielą się na wykonywanie czynności w ciągu dnia oraz nocy. Okulary ze szkłem ciemnym posiadają wysoki filtr UV o wartości 400, ten model przeznaczony jest to użytkowania w dzień. Natomiast okulary z rozjaśniającym, żółtym szkłem powinny być wykorzystywane podczas nocnej aktywności. Wykazują dużą redukcję światła odbijanego, poprawiają komfort widzenia, a ich elegancki wygląd nie powoduje zdziwienia u innych uczestników podróży.

Czy są jakiekolwiek przeciwwskazania dla zastosowania produktu LumiViss Pro?
Absolutnie nie. Na denerwujące blaski, lśnienia i odbicia jest narazony każdy z nas. Codzienne uprawianie aktywności fizycznej, pracy za kierownicą czy najzwyklejsze hobby może wiązać się z problemem komunikacji, widoczności lub najzwyczajniej relaksu wynikającego z niskokontrastowych źródeł światła. LumiViss Pro to produkt przeznaczony dla każdego, kto chce uwolnić się od problemu światła rażącego nieprzyjemnie w oczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *