Alpha LingMind – dudnienie synchroniczne sposobem na naukę!

Znajomość języków obcych to dziś bardzo cenna umiejętność. Najlepiej już od najmłodszych lat zdobywać wiedzę i praktyczne umiejętności, by móc jak najswobodniej posługiwać się językiem. Angielski to jeden z najpopularniejszych języków, w którym bez problemu można porozumieć się na całym świecie. To także język, którego wiele z nas zapewne uczyło się w czasach szkolnych, mniej lub bardziej efektywnie. Dziś język angielski jest pożądany na rynku pracy, a w wielu zawodach stanowi wręcz podstawę komunikacji.

Brak choćby podstawowej jego znajomości może przekreślić szansę na dobrze płatną posadę czy awans. Język angielski jest przydatny nie tylko w pracy, ale także w życiu osobistym – w podróży i kontaktach międzyludzkich. Zdecydowanie łatwiej podróżuje się po świecie z umiejętnością komunikowania się w języku angielskim. Lecz żeby mówić w tym języku, potrzebna jest nauka. Zaś ta w szkole czy na studiach nie zawsze przynosi rezultaty. W efekcie czego szybko zapominamy słówka i nie potrafimy skleić zdania w obcym języku. Jednak są metody, które pozwalają na szybką i skuteczną naukę języka angielskiego.

Jak można efektywnie nauczyć się języka angielskiego? Alpha Lingmind to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce nauczyć się języka lub wzmocnić swoje kompetencje w tym zakresie. Na czym dokładnie polega ta metoda?

Szybko zapominam słówka

To dzięki znajomości dużej ilości słówek możemy rozmawiać w obcym języku. W końcu by stworzyć zdanie, potrzebna jest nie tylko znajomość czasów czy stylistyki. Osoby uczące się języków bardzo często narzekają na to, że szybko zapominają słówka, przez co mają trudności w tworzeniu zdań, nie tylko na piśmie, ale także w rozmowie. Niestety bez motywacji i regularnej nauki trudno mówić o efektach. Długie godziny wkuwania na pamięć słówek mogą nie być dobrą drogą. Dodając do tego pracę zawodową i obowiązki domowe, niekoniecznie mamy czas i chęci na dodatkową naukę języka.

Ludzki mózg o wiele lepiej pracuje, kiedy jest zrelaksowany. Zmuszając się więc do lekcji, przy zmęczeniu i natłoku codziennych spraw, nie nauczymy się efektywnie posługiwać językiem. Dzień wcześniej zapamiętane słówka szybko wylecą nam z głowy. Będziemy musieli powtarzać wszystko od początku i tak w kółko. A nauka wcale nie musi być jak błędne koło. Ważne, by zacząć ją od właściwego momentu i z odpowiednimi do tego środkami.

Wiedza nie ma żadnych ograniczeń

Nic nie ogranicza wiedzy, bo uczyć można się zawsze i wszędzie, niezależnie od wieku i posiadanych wcześniej umiejętności. To stwierdzenie doskonale określa metodę nauki języka, wykorzystywaną w kursie Alpha Lingmind. Cały sekret nauki tkwi w lekcjach, które trwają zaledwie 25 minut. Mimo krótkiego czasu, jest on odpowiednio wykorzystany, poprzez niestandardową metodę. Pierwsze 5 minut lekcji języka jest rozgrzewką, podczas której słyszymy w tle specjalne dźwięki – binaural beats. Ostatnie 5 minut lekcji to również powtórzenie tych dźwięków, co ma na celu wspomóc zapamiętanie materiału.

English Binaural System to innowacyjna metoda nauki, wprowadzona pod koniec 2019 roku. Badania przeprowadzone w jednym z amerykańskich instytutów badawczych wykazały, że nauka z wykorzystaniem tej metody jest skuteczna aż w 99%. Badania te przeprowadzono na osobach, które nie znały wcześniej języka angielskiego lub określały poziom jego znajomości jako średni lub średniozaawansowany. Wyniki badania przedstawiają się następująco:

 

Grupa/efektyPrzyswajalność nowych słówekŚredni wynik testu sprawdzającego każdy modułSubiektywna ocena poprawy znajomości języka angielskiego
Grupa w stopniu początkującym+ 68,5%8,7/10Bardzo dobra
Grupa Średniozaawansowana+80,2%9,1/10Celująca
Inna  metoda nauki+35%5,4/10Dobra

Subiektywna ocena poprawy znajomości języka angielskiego według badaczy  była możliwa do wyboru z następujących opcji: słaba/dobra/bardzo dobra/celująca.

Komu może przydać się skuteczna nauka z kursem Alpha Lingmind?

Alpha Lingmind to kurs oparty o innowacyjną metodę English Binaural System (dudnienia synchroniczne). To skuteczna forma nauki języka angielskiego dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania języka. Jest to idealne rozwiązanie również dla tych, którzy wcześniej nie mieli styczności z nauką języka angielskiego lub chcą podnieść swoje umiejętności. Kurs Alpha Lingmind pozwala wyrównywać szansę na rynku pracy. Umożliwia podnoszenie kwalifikacji, niezależnie od zajmowanego stanowiska, wieku czy płci.

Dudnienia synchroniczne, na których opierają się lekcje, działają tak samo na każdego, kto tylko spróbuje tej metody nauki. Dzięki odpowiednim dźwiękom, słuch pomaga w nauce, prawidłowo rejestrując każde nowo poznane słowo. Mózg staje się wówczas bardziej aktywny, co pozwala na lepszą naukę i szybkie zapamiętywanie słówek. Dodatkowym atutem kursu jest krótki czas trwania lekcji. Tylko 75 minut w tygodniu wystarczy, by szybko i skutecznie nauczyć się angielskiego. A ten język może się przydać każdemu, praktycznie wszędzie! Czy to w szkole, na studiach, w pracy czy w podróży. Nigdy nie jest za późno na naukę języka obcego, który daje ogromne możliwości rozwoju, awansu i poznania całego świata.

Alpha Lingmind – opinie klientów

„Długie godziny spędzone na wkuwaniu nowych słówek to zupełnie nie dla mnie. A jak wiadomo, bez systematycznej nauki nie ma nic, dlatego dla mnie Alpha Lingmind to najlepsza opcja nauki angielskiego. Wystarczą tylko 3 lekcje w tygodniu by poznać dużą ilość słówek, które dodatkowo utrwalają się w pamięci przez nowoczesną formę nauki. Już znam ponad kilkaset sówek, a nauka sprawia mi wielką frajdę i przyjemność. Aż chcę się uczyć i dalej szkolić się językowo. Dzięki tej nauce mogę swobodniej rozmawiać z przyjaciółmi na messengerze. Alpha Lingmind to był strzał w dziesiątkę!” Jess, lat 23.

Mężczyźni także wypowiadają się pozytywnie  o nauce języka angielskiego z Alpha Lingmind:

„Nigdy nie miałem problemu, żeby coś tam przetłumaczyć z angielskiego, ale już rozmowa na żywo, to było dla mnie wielkie wyzwanie i stres. Zwykle nie pamiętałem słów i nie potrafiłem ułożyć poprawnie nawet prostego zdania. Dopiero Alpa LingMind pomógł mi opanować język, który jest mi teraz potrzebny w pracy. Nie wiem co bym zrobił, gdyby nie ten kurs.” – Jerzy, lat 31

Starsi klienci, którzy korzystali z Alpha Lingmid, równie pozytywnie oceniają kurs:

„Moja córka od wielu lat mieszka w Anglii, tam też poznała męża. Gdy pierwszy raz zaprosiła mnie do siebie, bym poznała jej narzeczonego, strasznie bałam się bariery językowej między nami. Postanowiłam więc nauczyć się choć podstaw języka, by nie czuć się skrępowaną w nowym miejscu. Z Alpha Lingmind nauczyłam się języka angielskiego i wyjechałam do córki. Teraz regularnie odwiedzą ją i męża, a na ich ślubie nawet wzniosłam toast po angielsku! Czuję się fantastycznie ze świadomością, że nawet w moim wieku udało mi się nauczyć angielskiego.”– Barbara, lat 65

Skuteczność metody Alpha Lingmind potwierdzona przez amerykańskich naukowców

Amerykańscy naukowcy postanowili dokładnie sprawdzić system dudnień synchronicznych. Nauka języka, która wykorzystuje tę nową metodę jest dość oryginalna. Mimo skomplikowanej gramatyki i ogromnej ilości słów, przyswajanie języka powinno być proste i przyjemne, by każdy mógł szybko pojąć taką wiedzę. Taka potrzeba zaowocowała wynalezieniem metody, w pełni wykorzystującej możliwości ludzkiego mózgu. Wymyślono więc kurs Alpha Lingmind, gdzie trzy fazy – 5 minutowa, 15 minutowa i 5 minutowa umożliwiają naukę angielskiego.

Ta nowa technika pozwala na  bardzo szybką naukę. Dzięki rozgrzewce, mózg jest gotowy i chętny do intensywnego działania. Lepiej przyswaja wiedzę, nie tylko same słówka, ale także reguły językowe. Zdobyta wiedza jest utrwalana, a wszystko dzięki powtarzanym w tle dźwiękom. Poprzez naukę z Alpha Lingmind każdy może podnieść swoje umiejętności, co pozwoli mu nie tylko realizować plany zawodowe, ale także pasje i liczne zainteresowania.

Badania niezależnego ośrodka ECMP ukazują wpływ znajomości języka obcego (na przykładzie angielskiego) na wysokość zarobków i stopień stanowiska pracy. Europejskie Centrum Monitorowania Pracy  zdefiniowało, że ważnym atutem podczas rekrutacji w wielu  firmach jest  znajomość języka angielskiego, zazwyczaj minimum na poziomie średniozaawansowanym. Okazuje się bowiem, że nawet wysokie wykształcenie i duże doświadczenie nie są wystarczające, by zdecydowały o zatrudnieniu danej osoby, awansie czy przyznaniu podwyżki. Znajomość języka angielskiego daje więc pierwszeństwo na rynku pracy i szansę na osiągnięcie sukcesu zawodowego.

Alpha Lingmind - produkt

Alpha Lingmind czyli nauka języka angielskiego w trzech fazach

Kurs Alpha Lingmind powinien trwać 90 dni. W tym czas kursant może skutecznie i sprawnie przejść przez cały materiał. Nauka trwa więc 36 lekcji, a częstotliwość uczenia się zakłada 3 lekcje w tygodniu, każda po maksymalnie 25 minut.

Co oznaczają trzy fazy nauki?

  • Faza 1 – to oswojenie się mózgu oraz narządu słuchu z tłem dźwiękowym, który towarzyszy każdej z 36 lekcji. Poprzez działanie muzyki relaksacyjnej, bodźce docierające do mózgu są lepiej odbierane. Dzięki temu szybciej się uczymy i łatwiej zapamiętujemy. Odpowiednia częstotliwość dźwięków nie tylko działa odprężająco, ale także aktywizuje mózg do działania. Dlatego na początku każdej lekcji następuje 5 minutowa rozgrzewka. Na każdej płycie znajdziemy więc odpowiednio dopasowaną częstotliwość dźwięków, które odpowiadają danym tematom.
  • Faza 2 – to już aktywna nauka. Cały kurs składa się z 36 lekcji, a każda  z nich to zbiór przydatnych w życiu codziennym sytuacji. To nie suche reguły gramatyki, ale łatwo przyswajalny materiał, który pozwala na coraz lepsze poznanie języka i zwiększenie chęci jego wykorzystania w praktyce. Z lekcji na lekcje coraz więcej się zapamiętuje i coraz chętniej uczy. Ćwiczenia polegają na dialogach, co pozwala na dobre szkolenie rozmów, bardzo podobnych do tych, które możemy poprowadzić w pracy czy w podróży. Lektor Alpha Lingmind to interlokutor, który pomaga efektywnie nauczyć się swobodnie posługiwać językiem angielskim.
  • Trzecia faza – to powtórzenie materiału, które zapewnia ostatnie 5 minut każdej lekcji. Wtedy przyswajamy materiał, co odbywa się przy dźwiękach Binaural Beats. Przez te cenne minuty mózg zapamiętuje wszystko, czego udało nam się nauczyć, od słówek aż po całe dialogi.

Dlaczego warto wykorzystać metodę Alpha Lingmind?

Cały kurs Alpha Lingmind zawiera 1300 zdań, od pytań, po odpowiedzi w formie zarówno dźwiękowej jak i pisemnej. Razem to ok. 21 000 słów które pozwalają na swobodną komunikację w obcym języku. Ukończenie kursu Alpha Lingmind daje satysfakcję bardzo dobrze wykonanej pracy – efektywnej nauki, dającej ogromne możliwości rozwoju. Dzięki temu każdy kursant może prowadzić rozmowy w języku angielskim, ciesząc się ze znajomości tak olbrzymiej ilości przydatnych słów.

Co wchodzi w skład kursu?

Alpha Lingmind to 3 płyty CD zawierające kompendium wiedzy w  formie nagrań, mających postać dialogów uzupełniających. Każda płyta to 12  odpowiednio ułożonych zagadnień, posegregowanych tematycznie i zależnie od stopnia zaawansowania nauki. Wszystkie dialogi i ćwiczenia głosowe zostały nagrane w formacie mp3. Kompendium wiedzy otrzymujemy w  formacie pdf, który bez problemu można otworzyć na każdym komputerze czy smartfonie.

Szczegółowa specyfikacja kompendium wiedzy kursu Alpha Lingmind zawiera:

  • Wprowadzenie, czyli zapoznanie się z metodą English Binaural System.
  • Szczegółową prezentację całej treści kursu językowego
  • Wyjaśnienie najważniejszego zagadnienia, czyli metody, na podstawie której opiera się kurs – Binaural Beats
  • Instrukcję obsługi kursu.
  • Przetłumaczone zwroty dialogów, które  wykorzystywane są  w poszczególnych lekcjach.
  • 3 płyty CD – płyta nr1 zawiera 83 str. kompendium wiedzy, druga-  84 str., a trzecia płyta aż 100 stron praktycznej wiedzy.

Kurs zawiera dodatkowy element – LPB , czyli Language Power Book. To książka uzupełniająca wiedzę z  przerabianego materiału. Format A5 zawiera aż 48 stron wiedzy. Cała treść ćwiczeń i zadań została spisana w języku angielskim.Większość z nich  oparta jest o słyszane wcześniej na płytach dialogi, co umożliwia systematyzację wiedzy i jej utrwalenie.

Kliknij tutaj i pobierz listę tematów zawartych na płytach CD.

Alpha Lingmind – FAQ

Co zawiera pełny kurs Alpha Lingmind?
Pełny kurs języka angielskiego Alpha Lingmind zawiera 3 płyty CD i książkę.

Nie znam angielskiego, a chciałabym się nauczyć. Czy to kurs dla mnie?
Kurs Alpha Lingmind jest skierowany dla każdego, kto chciałby nauczyć się języka angielskiego, niezależnie od tego, czy wcześniej miał styczność z tym językiem czy też nie.

Kiedy można zauważyć pierwsze efekty nauki?
Pierwsze efekty można zauważyć już w ciągu dwóch pierwszych tygodni kursu. Zaleca się uczyć nie więcej niż 3 razy w tygodniu, po 25 minut

Czy Alpha Lingmind pomoże, jeśli nigdy nie miałam talentu do języków?
Alpha Lingmind jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, nawet jeśli myślisz, że z trudem przychodzi ci nauka języków obcych. Dzięki przyjemnej formie kursu, szybko opanujesz język i będziesz mogła swobodnie go używać.

Jaką formę ma ten kurs?
Każdy klient otrzymuje kurs Alpha Lingmind, na który składają się 3 płyty CD i książka. Kurs trwa 90 dni, co daje w sumie 36 lekcji językowych.

Jaką metodę wykorzystuje ten kurs?
Kursa Alpha Lingmind wykorzystuje nowoczesną metodę English Binaural System, czyli dudnienia synchronicznego. Pozwala ona na szybsze przyswajanie wiedzy i jej utrwalanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *