Ayur Read Pro – czyli ajurwedyjski sposób na lepszy wzrok

okulary ajurwedyjskie Ayur Read ProCzy zaliczasz się do grona przeszło 60% naszych rodaków, którzy nie stawiają się regularnie na kontrolę wzroku? Jeśli tak to zastanów się nad kolejnym pytaniem: Czy zauważyłeś w okresie ostatnich pięciu lat pogorszenie pola widzenia/ostrości? Jeśli tak to zaliczasz się do kolejnych blisko 50% ankietowanych, którzy również zwrócili na to uwagę. Biorąc pod uwagę znieważanie profilaktyki naszego najważniejszego narządu zmysłu to i tak czytając ten tekst jesteś w dobrym położeniu. Krótko bądź dalekowzroczność to zmora naszych czasów. O ile jest uwarunkowana genetycznie nie mamy na nią wpływu, jednak obecny styl życia wielu z nas pozostawia wiele do życzenia. Coraz częściej obowiązki dnia kierują nas do biurka na którym stoi kolejny większy bądź mniejszy ekran. Godziny spędzone na smartfonie i przy komputerze możńa zsumować. zastanawiałaś/eś się kiedyś czy Twój wzrok odpoczywa odpowiednio lub czy podjąłeś próby ćwiczenia go? Ayur Read Pro to metoda, dzięki której będziesz miał szansę wysilić swoje oczy.

W dalszym ciągu słyszy się, że wzrok można bez problemu w krótkim czasie poprawić. Owszem, postęp medycyny jest zadziwiający. Inwazyjne zabiegi to jednak dosyć kosztowna przyjemność. Druga strona medalu mówi o tym ile osób faktycznie się na nie decyduje. Istnieje przecież prawdopodobieństwo nieudanego zabiegu i co wtedy? Dla zdeterminowanych do próby polepszenia swojej ostrości widzenia znalazło się kilka ciekawych i praktycznych produktów z którymi warto się zapoznać. Jednym z nich są wspomniane okulary Ayur Read Pro, popularnie znane za zachodnią granicą jako Pinhole Glasses. Jakie argumenty przemawiają za tak wielkim zainteresowaniem tym produktem, przeczytasz poniżej.

Skutek w postaci zabiegu czy naturalna metoda?

Podczas gdy dopiero zauważasz pierwsze objawy pogorszenia komfortu widzenia masz jeszcze szansę zastosować profilaktykę. W myśl zasady „lepiej zapobiegać niż leczyć” warto samemu skupić się na tym i ocenić co przysparza Ci najwięcej problemów. Zwróć uwagę wykonując kilka testów. Ustaw standardowej wielkości tekst w okolicy ok. 20cm od siebie i kolejno zwiększaj o 10cm odległość. To pozwoli Ci ocenić problemy związane z krótkowzrocznością lub dalekowzrocznością. Następny etap to zbadanie ostrości widzenia, to można wykonać z pełnym powodzeniem oglądając obrazy, telewizję bądź zdjęcia. Tutaj spróbuj mrużyć oczy, spojrzeć z innego kąta i odpowiedzieć sobie, kiedy widziany obiekt prezentuje się najlepiej.

Nie zastanawiaj się nad przyczyną! W przypadku wzroku trzeba jak najszybciej wziąć się do pracy, a nie płakać nad rozlanym mlekiem. Wyżej opisany wybór pomiędzy korekcją laserową wzroku, zabiegami typu crosslinking a skuteczną, rekomendowaną profilaktyką wydaje się być prosty. Ayur Read Pro to produkt, opatrzony najwyższym zaufaniem.

Czym jest Ajurwerdia?
Ideologia starohinduska, której celem było przyświecenie zdrowiu człowieka. Tłumacząc nazwę ze starożytnej, nazwa oznacza w skrócie „wiedzę o życiu”. Najcenniejsze źródła wiedzy, które przetrwały do dziś mają swój początek aż w 7 wieku przed naszą era, a ich twórca był znany Ćarakasanhita.

Zdefiniowałeś/zdefiniowałaś dokładnie już swoje potrzeby poprawy pola widzenia? Być może Twój lekarz prowadzący stwierdził jakie masz problemy ze wzrokiem. Sprawdź poniżej jak działają i dla kogo dedykowane są Ayur Read pro w celu optymalizacji terapii wzroku.

Dla kogo okulary Ayur Read Pro? Działanie

Popularnie zwane Pinhole Glasses w innowacyjnej odsłonie Ayur Read Pro to okulary ćwiczeniowe. Wykonane z wysokiej jakości oprawki połączone z wysoce zaawansowaną technologią patrzenia daje produkt istnie nowoczesny. Na czym polega ich znakomitość? W jaki sposób działają Ayur Read Pro?

  1. Z wyglądu przypominają dosyć zabawne okulary dla dzieci z duża liczbą otworków. Ich rozmieszczenie nie jest przypadkowe, a samo założenie okularów ma stanowić pobudzenie.
  2. Pobudzenie w postaci zaskoczenia nieświadomie potęguje wzmożony proces działania gałek ocznych. Przystosowują one oko do trudniejszego odbierania obrazu.
  3. Pierwsze użytkowanie okularów może spowodować dość duży szok dla organizmu, dlatego zaleca się ich stosowanie zaledwie kilka minut. Stopniowe, codzienne wydłużanie czasu kuracji powoduje coraz lepszą pracę oka.

Ayur Read Pro – opinie, opinie i jeszcze raz opinie!

Co daje lepsze odzwierciedlenie jakości produktu niż jego pozytywne rekomendacje? W dobie tak szybkiego przepływu informacji to wszelkiego rodzaju, opinie, recenzje i komentarze specjalistów obrazują nam jaki faktycznie jest dany reklamowany produkt. Dotarliśmy do kilkunastu najciekawszych spostrzeżeń na temat Ayur Read Pro. Dla zainteresowanych poniżej zacytowane najbardziej wartościowe wypowiedzi:

„Mniej więcej po 25 roku życia dosyć mocno zauważyłem, że mój wzrok się pogarsza. Krótko po liceum zacząłem pracować w branży IT, to chyba odcisnęło swoje piętno na moich oczach. Po prostu od jakiegoś czasu zauważyłem, że siedzę coraz bliżej monitora, mrużę oczy a moje przerwy na herbatę są coraz dłuższe. Wizyta u specjalisty skończyła się zaproponowaniem prywatnie wykonanej kosztowej operacji laserowej korekcji wzroku. Nie jestem przekonany do tego typu rozwiązań. Decyduje się na nie sporo osób, jednak bardzo ingerują w ludzki organizm i póki mogę zdziałać coś samemu to próbuję. Zacząłem poszukiwania odpowiednich okularów. Niestety kompletnie się nie nadaje do patrzenia przez szkło.

Z drugiej strony usłyszałem wiele opinii, że zwykłe okulary po prostu rozleniwiają wzrok. Mój punkt widzenia zatem się zmienił. Chciałem znaleźć coś co spowoduje, że moje gałki oczne będą zmuszone do wysiłku. Tak wpadłem na kategorie okularów Pinhole Glasses, a docelowo na Ayur Read Pro – które stosuję już drugi miesiąc. nie dość, że widzę lepiej, nie mrużę oczu to i nie piję tyle herbaty ;)” – Kajetan lat 27

po czym kolejny zadowolony klient mówi o Ayur Read Pro, że:

„Moja koleżanka dołączyła do programu, dzięki którym mogła testować produkt Ayur Read Pro. Zakończyło się to niesamowitym sukcesem popartym doskonałymi rezultatami. Spróbowałam sama, każdego dnia po zaledwie 15 minut. Czuję się lepiej i nie irytuję gdy mam coś przeczytać z daleka.” – Anna z Siedlc

Reasumując trzecią wypowiedzią z kolei:

„Jestem pracownicą biblioteki i zauważyłam, że coraz więcej osób korzysta z tych okularów podczas długiego czytania. Na początku nie wiedziałam co to jest. W tym momencie wiem, że korzystali oni z okularów Ajurwedyjskich, a po moim pytaniu dostałam odpowiedź, że to właśnie Ayur Read Pro!” – Bożena pracownica biblioteki

Ayur Read Pro – czyli efekty, których możesz się spodziewać

Wartym podkreślenia jest fakt, że podczas szwedzkich badań nad skutecznością Ayur Read Pro pracował również polski delegat. Znany w dziedzinie specjalistów/ekspertów okulistyki nadzorował badania wykazujące wpływ stosowania Ayur Read Pro (Pinhole Glasses) na zdolność poprawiania ostrości widzenia. Wśród badanych osób była przeszło 100 osób, którym doskwierały takie dolegliwości jak: podwójne widzenie obiektów i przedmiotów, zmęczony wzrok, zaawansowana krótkowzroczność lub postępujący stożek rogówki.

Efekty stosowania Ayur Read Pro okazały się dużo bardziej satysfakcjonujące klinicznie niż przypuszczano. Czego zatem możemy oczekiwać od produktu w postaci okularów ajurwedyjskich?

  • poprawy ostrości widzenia
  • znacznej redukcji krótkowzroczności
  • analogicznie: postepowa redukcja dalekowzroczności
  • zmniejszone ryzyko zaćmy
  • pomoc przy codziennym zespole suchego oka
  • poprawa wydajności pracy gałki ocznej
  • zwiększona wytrzymałość wobec przemęczenia wzroku

Z pośród wszystkich biorących udział w badaniu osób aż 98% potwierdziło większość z powyższych przewidywanych efektów Ayur Read Pro. Zaznaczyli oni również, ze ze swobodą korzystają z produktu każdego dnia, a ich komfort życia znacząco się poprawił.

Gdzie kupić? Sklep? Apteka? Internet!

Konsultując się z oficjalnym dystrybutorem produktu nie dowiedzieliśmy się nic na temat stacjonarnej sprzedaży Ayur Read Pro. Wniosek możemy wysunąć jeden. Pozostaje najbardziej optymalny i opłacalny dla klienta kanał sprzedaży internetowej. Na dzień dzisiejszy – grudzień 2019 roku nie zakupimy ich w naszym kraju. Pozostaje kupno i wysyłka zza granicy. Zespół kulnaro.pl nie orientował się, czy promocja darmowej przesyłki jest również aktywna dla Nas. Warto skontaktować się w języku angielskim z samym producentem, lub rekomendowaną przez niego stroną internetową aby uzyskać więcej informacji:

www.ayurreadpro.com

wersja Czeska | wersja Słoweńska | werska Angielska | wersja Węgierska | wersja Rumuńska | wersja Chorwacka

Ważne: Wyżej wymieniony link został odwiedzony, sprawdzony i pozytywnie zaopiniowany przez naszych zagranicznych partnerów. Wybieraj tylko sprawdzone dystrybucje oryginalnych produktów(!).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *