Vessemis Vita – problemy układu moczowego zostają poskromione. Opinia 2019

Problemy z układem moczowym ma nawet co 10 Polak. Statystyki potwierdzają, że z takimi borykają się przede wszystkim kobiety i osoby w podeszłym wieku. Nietrzymanie moczu, parcie na pęcherz, niemożność całkowitego opróżnienia pęcherza, ból w podbrzuszu czy uczucie pieczenia podczas oddawania moczu. To tylko niektóre, ale najczęściej występujące dysfunkcje, które diagnozowane są w gabinetach urologicznych. Specjaliści z całego świata we wspólnym porozumieniu pracują nad ogólnodostępnymi produktami kojącymi. Jednym z nich jest Vessemis Vita. Warto przyjrzeć się mu bliżej.

Kiedy pojawiają się zaburzenia układu moczowego

Dysfunkcje układu moczowego mogą mieć różne podłoże. Kobiety zmagają się z niekontrolowanym nietrzymaniem moczu w wyniku osłabionych mięśni dna miednicy. To wynik ciąży, trudnego porodu, ale też budowy i warunków fizjologicznych, menopauzy czy zaburzeń hormonalnych. Układ moczowy niedomaga też w wyniku naturalnego starzenia się organizmu i wtedy dotyczyć może seniorów bez względu na płeć.

Dotychczas jedynym ratunkiem dla pacjentów urologicznych były operacje chirurgiczne. Ponieważ to wstydliwy problem, który bardzo często powstrzymuje chorych przed udaniem się do specjalisty, metodą czasowego zażegnania uczucia skrępowania jest noszenie wkładek bądź pieluch dla dorosłych. Wszyscy jednak potwierdzają, że nie jest to metoda leczenia chorób układu moczowego, ale raczej sposób na zapobieganie jej upokarzających następstw. Noszenie wkładek czy pieluch zawsze wiąże się natomiast z ogromnym dyskomfortem.

Dzisiaj nietrzymanie moczu, uczucie stałego parcia na pęcherz czy ból podczas oddawania moczu udaje się skutecznie niwelować. W różnych zakątkach świata ogromną popularnością cieszą się plastry Vessemis Vita. To transdermalna metoda poskramiania problemów moczowych raz na zawsze, a cała kuracja jest szybka, łatwa w przeprowadzeniu, a przede wszystkim bezpieczna i dyskretna. Dowiedzcie się o niej więcej.

Plastry Vessemis Vita – jak działają plastry?

Co ciekawe, twórcą plastrów Vessemis Vita jest polski profesor, który przez lata starał się pomóc pacjentom urologicznym, by stworzyć naturalną metodę skutecznej walki z najczęściej pojawiającymi się dysfunkcjami, które nierzadko prowadzą wręcz do wycofania się z życia społecznego.

Warto zaznaczyć, że na problemy układu moczowego może cierpieć nawet co dziesiąty Polak. Statystyki te są oczywiście niedokładne, bo wielu chorym zażenowanie nie pozwala udać się do gabinetu urologa.

Twórca Vessemis Vita wiedział doskonale, że potrzebna jest metoda leczenia dyskretna i naturalna, która nie będzie wywoływać negatywnych skutków ubocznych, ale za to jej pozytywne działanie można zauważyć już po kilku dniach stosowania. I dokładnie takie są plastry Vessemis Vita.

Plastry nasączone są kompozycją naturalnych wyciągów roślinnych, które przez skórę wnikają bezpośrednio do krwiobiegu. Oszczędzają w ten sposób układ pokarmowy i działają szybciej.

Vessemis Vita – efekty, na jakie możesz liczyć

Większość osób, które przeszły już kurację z plastrami Vessemis Vita, potwierdzają, że pierwsze efekty ich działania zauważalne są już po kilku dniach. To wtedy znika ból, pieczenie i świąd, a wizyty w toalecie ulegają zmniejszeniu i konieczne są w ciągu całego dnia jedynie 3-4 razy. Kolejne korzystne zmiany widać w następnych tygodniach, a cała kuracja Vessemis Vita trwa 28 dni. Tyle wystarczy, by całkowicie zwalczyć problemy układu moczowego o różnym podłożu. Co ważne, dysfunkcje te znikają raz na zawsze.

Działanie plastrów Vessemis Vita to kompleksowa kuracja, która przebiega na różnych poziomach:

 • 1 tydzień: znika ból, zmniejsza się częstotliwość wizyt w toalecie, pacjent rezygnuje z noszenia wkładek czy pieluch dla dorosłych,
 • 2 tydzień: znika częstomocz i problem z nietrzymaniem moczu,
 • 3 tydzień: następuje utrwalanie efektów kuracji Vessemis Vita,
 • 4 tydzień: pacjent wraca do dotychczasowej aktywności i zapomina o zaburzeniach pracy układu moczowego na zawsze.

Efekty, które potwierdza nie tylko producent Vessemis Vita, ale też osoby, które przeszły już kurację z plastrami, to między innymi:

 • zniwelowanie problemu nietrzymania moczu i częstomoczu,
 • zwalczenie dysfunkcji, takich jak ból, pieczenie, świąd,
 • zwalczenie ciągłego uczucia parcia na pęcherz,
 • poprawa samopoczucia i wzrost samoakceptacji oraz pewności siebie,
 • powrót do dotychczasowej aktywności fizycznej, życia towarzyskiego i społecznego.

Vessemis Vita – sekret działania plastrów tkwi w ich składzie

Plastry Vessemis Vita zostały nasączone naturalnymi ekstraktami roślinnymi w odpowiednim natężeniu. Wszystkie zostały przebadane nie tylko pod względem zapewnienia optymalnego bezpieczeństwa ich wnikania do ludzkiego organizmu, ale również skuteczności dobroczynnego działania na cały układ moczowy. W składzie Vessemis Vita znajduje się:

 • wyciąg z palmy sabałowej. Jest korzystny przede wszystkim dla mężczyzn, którzy są obarczeni ryzykiem wystąpienia prostaty. Do tego ma zbawienny wpływ na cały układ krwionośny.
 • wyciąg z dyni. Wspomaga układ moczowy, oczyszcza organizm, usuwa bakterie z pęcherza, dzięki czemu minimalizuje ryzyko powstawania stanów zapalnych,
 • wyciąg z wąkrotki azjatyckiej. Ekstrakt wykorzystywano już w starożytnych Indiach i to wtedy odkryto jego właściwości lecznicze. Wąkrotka azjatycka ma pozytywny wpływ na cały układ moczowy, hamuje też problem popuszczania moczu,
 • wyciąg z perzu właściwego. Usuwa toksyny z organizmu, oczyszcza krew, zwalcza bakterie i wirusy, przez co usprawniana i wzmocniona zostaje praca całego układu moczowego, przede wszystkim pęcherza.

Rewolucja w zwalczaniu dolegliwości układu moczowego potwierdzona badaniami

Innowacyjna formuła i nowoczesna forma terapii układu moczowego stała się powodem licznych badań i testów klinicznych. Okazuje się, że ich wyniki jasno potwierdzają nie tylko skuteczność działania plastrów. W ich składzie znajduje się o wiele większe stężenie dobroczynnych składników, aniżeli w tradycyjnych tabletkach. Co więcej, plastry nie niszczą układu pokarmowego, bo ich skład wnika przez skórę bezpośrednio do krwiobiegu. Ta metoda leczenia jest do tego tania i nieinwazyjna. W odróżnieniu od chirurgicznych zabiegów operacyjnych po kuracji nie jest wymagana rekonwalescencja, a pacjent od razu może wrócić do codziennej aktywności.

Warto przytoczyć wyniki badań naukowców z amerykańskiego instytutu urologicznego. Medycy postanowili zbadać działanie Vessemis Vita i zaprosili do badania 100 osób, które uprzednio uskarżały się na nietrzymanie moczu, ból i parcie na pęcherz czy częstomocz. Podzielono ich na dwie grupy: jedna przez 28 dni stosowała plastry Vessemis Vita, druga placebo. Wyniki badań były zadziwiające, przedstawiamy je poniżej.

Zniwelowanie problemu nietrzymania moczuZniwelowanie problemu częstomoczuZwalczenie bólu, pieczenia, świąduPowrót do codziennej aktywności w pełnym komforcie
Vessemis Vita98,00%89,00%92,00%98,00%
Placebo17,00%8,00%5,00%11,00%

Aż 98% badanych, którzy przyjmowali plastry Vessemis Vita, po 28 dniach cieszyło się powrotem do dotychczasowej aktywności. Tyle samo badanych zwalczyło problem nietrzymania moczu. Większość osób, które stosowało plastry, a nie placebo, potwierdziło skuteczne działanie terapii już po kilku dniach.

Tak pozytywne wyniki badań pozwoliły jednoznacznie potwierdzić skuteczne działanie plastrów Vessemis Vita. Dobrą informacją jest też to, że większość badanych przyznało, że podczas 28 dniowej terapii nie odczuło żadnych negatywnych skutków ubocznych, takich jak senność, mdłości, ból głowy czy kołatanie serca. Wręcz przeciwnie, duża grupa badanych przyznała, że już po kilku dniach zauważyła przypływ energii i lepsze samopoczucie.

Vessemis Vita – co mówią ci, którzy przeszli kurację plastrami?

Jeśli zmagasz się z dysfunkcją układu moczowego, ale nie jesteś jeszcze zdecydowany na nieinwazyjną terapię Vessemis Vita, w podjęciu racjonalnej decyzji z całą pewnością pomogą ci niezależne, w pełni wiarygodne opinie tych, którzy już uwolnili się od zaburzeń pracy pęcherza poprzez zastosowanie plastrów. Oto historia pani Anny, która na nietrzymanie moczu cierpiała od kilku lat:

Kłopoty z niekontrolowanym nietrzymaniem moczu pojawiły się już w III trymestrze ciąży, ale wtedy uznawałam, że jest to normalne, ponieważ dziecko mogło uciskać na pęcherz i osłabiać mięśnie dna miednicy. Po porodzie sytuacje nie zmieniła się, ale jeszcze bardziej pogłębiła. Musiałam zacząć nosić wkładki, później już tylko pieluchy dla dorosłych. Popuszczałam mocz podczas kichnięcia, śmiania się, szybkiego marszu, podskoku. Ten problem spowodował moje całkowite wycofanie się z życia społecznego, zrezygnowałam też z aktywności fizycznej.

Nad skutecznymi metodami leczenia nietrzymania moczu zaczęłam zastanawiać się po urlopie macierzyńskim, kiedy przyszedł czas na powrót do pracy. Wiedziałam, że w takim stanie nie mogę pojawić się w biurze – wstyd i zażenowanie oraz stres w obawie przed niekontrolowanym wypadkiem nie pozwolił mi normalnie funkcjonować. Wstydziłam też udać się do urologa. Bałam się, że jedynym ratunkiem będzie operacja, na którą ze względu na konieczność opieki nad dzieckiem nie mogłam sobie pozwolić.

W końcu trafiłam na ulotkę Vessemis Vita. Postanowiłam spróbować, bo przecież nikt nie musiał wiedzieć o rozpoczęciu tej dyskretnej i szybkiej kuracji. Nakleiłam pierwszy plaster, potem kolejne, a pozytywne efekty pojawiły się po jakiś trzech dniach.

Po tygodniu zrezygnowałam z pieluch, a po dwóch zdecydowałam się wybrać na pierwszy od dawna spacer, który odbył się zresztą bez przykrych niespodzianek.

Dzisiaj cieszę się z powrotu do pracy, o problemie z nietrzymaniem moczu już nawet nie pamiętam. Od zakończenia kuracji plastrami Vessemis Vita minęło pół roku, a jej efekty jak widać, są trwałe”.

Kto powinien zdecydować się na terapię plastrami Vessemis Vita?

Terapia plastrami Vessemis Vita zalecana jest wszystkim, którzy:

 • borykają się z problemem nietrzymania moczu,
 • odczuwają ból i pieczenie podczas oddawania moczu,
 • czują stale parcie na pęcherz,
 • mają problemy z całkowitym opróżnianiem pęcherza,
 • cierpią na częstomocz.

FAQ- odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o Vessemis Vita

Jak stosować Vessemis Vita?
Stosowanie plastrów Vessemmis Vita jest niezwykle proste. W każdym opakowaniu znajduje się 28 plastrów, które wystarczają na kompleksową kurację układu moczowego. Wystarczy przyklejać jeden plaster i zmieniać go na nowy po 24 godzinach.

Plaster należy przyklejać na oczyszczoną i suchą skórę na górnej partii brzucha. Zaleca się, by nie smarować wcześniej skóry kremem ani balsamem, ponieważ może to spowodować odklejanie się plastra. Plaster trzeba przykleić równo i przycisnąć go przez kilka sekund, by dobrze przywarł.

Czy istnieją przeciwwskazania do stosowania Vessemis Vita?
Producent nie zaleca stosowania plastrów u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie ma przeciwwskazań, by terapię stosować równolegle z leczeniem farmakologicznym.

Przed przyklejeniem pierwszego plastra warto wykonać próbę uczuleniową.

Czy plastry się odklejają?
Plastry się nie odklejają, jeśli tylko zostają przyklejone na czystej i suchej skórze. Plaster można moczyć podczas codziennej kąpieli, natomiast nie zaleca się realizacji długich kąpieli, na przykład w basenie – wtedy plaster może zbytnio nasiąknąć wodą i się odkleić.

Czy rozpoczęcie kuracji muszę konsultować z urologiem?
W składzie Vessemis Vita zawarte są tylko naturalne wyciągi roślinne, więc terapii nie trzeba konsultować z lekarzem. Substancje aktywne w żaden sposób nie wpływają też negatywnie na leczenie farmakologiczne ani nie wywołują niepożądanych skutków ubocznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *