NeoMagnet Bracelet, by szybko pozbyć się bólu. Nasza opinia

Ujarzmij ból z Neomagnet BraceletBól może być różnego pochodzenia, różne może być też stadium intensywności tej dolegliwości. Bez względu na źródło występowania czy poziom odczuwania bólu, zawsze jest to dysfunkcja, która utrudnia, a czasem wręcz uniemożliwia codzienne funkcjonowanie. Ból jest przykrym wrażeniem zmysłowymi emocjonalnym, którego natychmiast chcemy się pozbyć. Reakcja obronna jest naturalna, ale nie zawsze to subiektywne doznanie udaje się szybko zwalczyć.

Jak podkreślają Polacy, najbardziej nieprzyjemnym doznaniem czuciowym jest ból brzucha, zęba, głowy oraz ból mięśni i stawów. Wszystkie wiążą się z ogromnym dyskomfortem i mają wpływ nie tylko na samopoczucie osoby cierpiącej, ale również jego aktywność fizyczną.

NeoMagnet Bracelet uśmierz ból w 7 minut

Najpopularniejszą formą walki z bólem jest zażywanie tabletek przeciwbólowych. Fakt, farmakologia rzeczywiście pomaga, natomiast sieje ogromne spustoszenie w organizmie. Przede wszystkim nie środków przeciwbólowych nie można stosować długo, ponieważ stajemy się na nie odporni. Po drugie, tabletki mają negatywny wpływ na układ pokarmowy, osłabiają też odporność organizmu.

Osoby, które mają świadomość niekorzystnego działania środków farmakologicznych, często sięgają po naturalne sposoby walki z bólem. I ten naprawdę może być wtedy niwelowany, ale tylko wtedy, gdy jest w fazie początkowej bądź o słabym nasileniu. Intensywnej dolegliwości bólowej niestety nie zwalczy sen, okład z wyciągów roślinnych czy spacer na świeżym powietrzu. Natura jest dla nas łaskawa, ale to ból wygrywa.

Okazuje się jednak, że z bólem udaje się skutecznie walczyć bez szkody dla organizmu, bez negatywnych skutków ubocznych i to w pełni naturalnie. Na polskim rynku pojawiła się bransoletka przeciwbólowa NeoMagnet Bracelet, która poskramia ból już w 7 minut od jej założenia na rękę. Dysfunkcja bólowa znika całkowicie i bezpowrotnie po 28 dniowej kuracji. Sprawdź, jak działa NeoMagnet Bracelet, by móc wspierać swój organizm w walce z bólem różnego pochodzenia, o różnym nasileniu.

Efekty metody biomagnetycznej

Zwalczanie bólu metodą biomagnetyczną to innowacyjny sposób pozbywania się negatywnych doznań czuciowych.

Nowoczesna technologia pozwoliła dzisiaj stworzyć bransoletkę NeoMagnet Bracelet o działaniu biomagnetycznym, która daje doskonałe efekty, przede wszystkim:

 • intensywność bólu maleje już po 7 minutach od założenia NeoMagnet Bracelet,
 • ból nie pojawia się już nigdy więcej po 28 dniowej kuracji,
 • zwyrodnienia i stany zapalne znikają już po 4 tygodniach kuracji,
 • przywraca pełną sprawność fizyczną, dobre samopoczucie, energię i motywację do życia.

NeoMagnet Bracelet pozwala uwolnić się od bólu raz na zawsze bez względu na to, ile masz lat i jaki styl życia prowadzisz. Nie musisz być skazany na ból, który przecież tak bardzo Cię ogranicza. Bransoletka przeciwbólowa jest połączeniem bioenergoterapii wraz z magnetoterapią. To dlatego jest w pełni bezpieczna w stosowaniu, a jednocześnie w pełni skuteczna. Oprócz działania, które niweluje ból, przynosi wiele innych korzyści. Biomagnetyzm wspiera organizm w walce ze stanami zapalnymi, przyśpiesza metabolizm oraz odmładza organizm nawet o 15 lat. To dlatego osoby, które zaczynają nosić bransoletkę NeoMagnet Bracelet, odczuwają znaczny przypływ sił witalnych.

NeoMagnet Bracelet – skład, który wspiera walkę z bólem

By bransoletka NeoMagnet Bracelet mogła działać zgodnie z metodą biomagnetyczną, została stworzona z półmetali i krzemianów o niezwykłej mocy. To:

 • To srebrzystoszary półmetal, który wykazuje wzmacniające i regenerujące właściwości, podobnie jak krzem oraz cyna,
 • To krzemiany o potężnej mocy, stosowane jako naturalna metoda uzdrawiająca już wieki temu. Wzmacniają organizm, wpływa na działanie układu krwionośnego oraz dotlenienie komórek.

NeoMagnet Bracelet i znowu cieszysz się życiem

efekty stosowania bransoletkiBransoletka NeoMagnet Bracelet została zaprojektowana przez naukowców, w tym chemików, fizyków oraz biologów, by móc pomagać w walce z bólem wszystkim tym, którzy borykają się z tego rodzaju niedogodnością nie tylko na co dzień, ale również cyklicznie. Wystarczy zakładać ją zawsze wtedy, gdy pojawia się ból, by móc go szybko łagodzić już po 7 minutach.

Tak doskonale efekty działania NeoMagnet Bracelet to zasługa metody biomagnetycznej. Bransoletka dostraja biomagnetyczne pole ludzkiego organizmu do pola energetycznego ziemi. Wytworzona energia natychmiast wnika w źródło bólu i hamuje wydostawanie się impulsów bólowych do tkanek. To dzięki temu usprawniany zostaje układ krwionośny, nerwowy, komórki zostają dotlenione, tkanki odżywione, a cały organizm oczyszczony. W efekcie przyśpieszony zostaje proces niwelowania stanów zapalnych, reumatycznych, łagodzone zostają obrzęki, zaczerwienienia, opuchlizny, a także nadwrażliwość.

NeoMagnet Bracelet to niezwykłe antidotum na ból, które jest nie tylko szybkie i skuteczne, ale również bezpieczne. Co więcej, kuracja jest prosta w zastosowaniu, bo wystarczy jedynie nosić opaskę na dłoni. Nie generuje też tak wysokich kosztów, jak przewlekła farmakoterapia. Podstawą jest także to, że nie wywołuje negatywnych skutków ubocznych.

Niezależne badania naukowe wskazują pozytywne działanie NeoMagnet Bracelet

Pojawienie się w różnych zakątkach świata bransoletki przeciwbólowej NeoMagnet Bracelet sprawiło, że na rynku produktów o działaniu niwelującym ból nastąpiła prawdziwa rewolucja. W końcu komuś udało się stworzyć skuteczną metodę, która jest doskonałą alternatywą dla szkodliwej farmakoterapii. To zresztą wywołało tak ogromne zainteresowanie NeoMagnet Bracelet świata naukowców oraz medyków. Niektórzy z nich postanowili przeprowadzić niezależne badania, by samodzielnie sprawdzić działanie bransoletki.

Warto w tym miejscu przytoczyć wyniki badań norweskich naukowców, którzy od lat analizowali wpływ biomagnetyzmu na ludzki organizm. Do testów klinicznych zaprosili profesora Andersa Jakobsena, który jako jeden ze współczesnych prekursorów udowodnił działanie pola magnetycznego na poziom nasilenia bólu.

W badaniu udział wzięło 100 osób. Wszystkie uskarżały się na ból, ale różnego pochodzenia i o innym nasileniu. Badanych podzielono na dwie grupy. Jedna przez dokładnie 28 dni stosowała oryginalną bransoletkę przeciwbólową NeoMagnet Bracelet, druga otrzymała placebo. Wyniki tych niezależnych badań prezentują się następująco:

Minimalizacja bólu po 7 minutachZwalczenie bólu po 28 dniachPowrót do aktywności fizycznejRedukcja stanów zapalnych, zwyrodnień, obrzękówPoprawa samopoczucia, energii, sił witalnych

 

NeoMagnet Bracelet89,00%92,00%97,00%91,00%99,00%
Placebo8,00%12,00%17,00%5,00%19,00%

Jak widać, NeoMagnet Bracelet okazał się skuteczną metodą aż dla 99% badanych. Dokładnie tyle osób odzyskało radość życia po 28 dniowej kuracji, zaś aż 89% nie uskarżało się na ból już po pierwszych 7 minutach od założenia bransoletki na dłoń.

Korzystne działanie bransoletki NeoMagnet Bracelet potwierdza także polski naukowiec Ryszard Gomulski, który od lat diagnozuje źródła pochodzenia bólu i zaleca sposoby niwelowania tych przykrych dolegliwości. Jego opracowanie naukowe jest najlepszą rekomendacją dla NeoMagnet Bracelet – nie bez powodu ta bransoletka pomogła już ponad 14 tysiącom osób, które dotychczas uskarżały się na dyskomfort wywołany bólem.

Dołącz do grona zadowolonych posiadaczy bransoletki NeoMagnet Bracelet

Działanie bransoletki NeoMagnet Bracelet potwierdzają nie tylko eksperci. Najlepszą gwarancją skuteczności tej innowacyjnej metody biomagnetycznej są opinie osób, które dzięki niej nie czują dzisiaj bólu i są w pełni aktywne fizycznie. Warto poznać historię Pana Zygmunta, który od lat borykał się z reumatycznym bólem stawów.

Ból pojawił się ponad 5 lat temu i na początku doskwierał mi po długiej i wytężonej aktywności ruchowej. Niedomagały przede wszystkim moje kolana, a w ciągu dnia musiałem co najmniej kilka razy odpoczywać w pozycji leżącej. Taki tryb życia wycofał mnie w końcu z życia zawodowego, potem towarzyskiego, przestałem rozwijać swoją pasję, jaką od zawsze były wycieczki górskie.

Lekarze faszerowali mnie kolejnymi środkami, które rzeczywiście łagodziły ból, ale nigdy nie zwalczały go całkowicie. Po inwazyjnych kuracjach farmakologicznych mój organizm stawał się osłabiony, miałem problemy żołądkowe, pojawiły się też wrzody i zespół jelita wrażliwego. Wiedziałem, że muszę znaleźć bezpieczną metodę, która nie będzie niszczyć mojego zdrowia.

Terapię rozpocząłem od rehabilitacyjnych i wzmacniających ćwiczeń ruchowych i to właśnie mój fizjoterapeuta przekonał mnie do metody biomagnetycznej, by poskromić ból raz na zawsze. Szybko zamówiłem więc NeoMagnet Bracelet i pierwszy raz od wielu lat ból przestał mi towarzyszyć. Już po tygodniu noszenia bransoletki wybrałem się na zakupy, po których nie musiałem odpoczywać. Po miesiącu dobyłem już niskie pasmo górskie, a teraz szykuje się na tygodniową wyprawę w ukochane Tatry. Jestem szczęśliwy, pełny sił, czuję energię, odnowiłem kontakty towarzyskie, cieszę się aktywnością w pełnym komforcie. Znowu żyję na pełnych obrotach”.

NeoMagnet Bracelet – szybka, skuteczna, łatwa, bezpieczna i tania metoda walki z bólem

 • Tylko 7 minut potrzeba, by ból, który dotąd nie pozwalał Ci normalnie funkcjonować, zaczął łagodnieć,
 • Tylko 28 dni wystarczy, by dolegliwości bóle całkowicie zniknęły i nie wróciły już nigdy więcej,
 • Tylko 30 dni dzieli Cię od zwalczenia problemów reumatycznych, zwyrodnieniowych oraz stanów zapalnych.

opakowanie Neomagnet BraceletBransoletka NeoMagnet Bracelet jest łatwa w stosowaniu, nie wymaga żadnych specjalistycznych zabiegów, by radzić sobie z bólem. To tego jest tania, jeśli porównamy jej koszt z miesięcznym wydatkiem na farmaceutyczne tabletki przeciwbólowe. Jest także bezpieczna, jej działanie nie wykazuje skutków ubocznych, nie ma negatywnego wpływu na ludzki organizm. Co ważne, działa na niwelowanie bólu różnego pochodzenia i o różnym natężeniu, bez względu na to, czy ból pojawia się stale, jest pulsujący, stały albo występuje nieregularnie, w różnych odstępach czasowych.

FAQ – NeoMagnet Bracelet

 1. Jak stosować bransoletkę by zwalczyć ból?
  Antidotum na ból w przypadku NeoMagnet Bracelet to dziecinnie prosty sposób użytkowania – wystarczy założyć bransoletkę na rękę.
  Zaleca się noszenie bransoletki NeoMagnet Bracelet na wybranym nadgarstku w zależności od źródła bólu, tym samym:
 • lewy nadgarstek w przypadku dolegliwości bólowych spowodowanych zaburzeniami miesiączkowania, schorzeniami układu krążenia, układu naczyniowego, serca,
 • prawy nadgarstek w przypadku dolegliwości bólowych spowodowanych schorzeniami układu nerwowego, oddechowego, neurologicznymi, reumatycznymi. NeoMagnet Bracelet sprawdza się na prawym nadgarstku także w przypadku psychicznego przemęczenia oraz przewlekłego stresu.
 1. Doznałem kontuzji stawu kolanowego i podjąłem stosowne leczenie farmakoterapią. Czy jednocześnie mogę nosić bransoletkę NeoMagnet Bracelet?
  Metoda biomagnetyczna nie wywołuje żadnych skutków ubocznych ani nie ma wpływu na prowadzone terapie przeciwbólowe innego rodzaju. Stosowanie bransoletki NeoMagnet Bracelet nie wymaga też konsultacji lekarskiej.
 1. Jak długo działa bransoletka NeoMagnet Bracelet?
  Skuteczne pozbycie się dolegliwości bólowych jest możliwe już po 7 minutach od założenia opaski. Całkowita kuracja przeciwbólowa trwa zaś 28 dni. Jedna opaska NeoMagnet Bracelet z powodzeniem wykazuje pozytywne działanie biomagnetyczne właśnie przez tyle dni.
 1. Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do stosowania?
  Działanie biomagnetyczne jest całkowicie bezpieczne. Producent NeoMagnet Bracelet zaleca jednak, by bransoletki nie nosiły dzieci, kobiety w ciąży oraz te karmiące. Pole magnetyczne może być również zakłócane u osób, które znajdują się w pobliżu urządzeń elektronicznych lub które korzystają na przykład z aparatu słuchowego. W ich przypadku zaleca się zakładanie bransoletki NeoMagnet Bracelet na noc.
 1. Jak zamówić produkt?
  Wystarczy wypełnić dostępny na stronie formularz, by już niedługo móc cieszyć się pełną sprawnością bez dyskomfortu bólowego. Przesyłana przez nas paczka jest optymalnie zabezpieczona i dyskretna. Trafi do Ciebie za pośrednictwem kuriera bądź poczty. Oryginalny produkt zamówisz za pośrednictwem poniższej reklamy lub na neomagnetbracelet.com

Kupując za pośrednictwem oficjalnej strony dystrybutora NeoMagnet Bracelet otrzymasz darmową przesyłkę. Promocja jest ograniczona – tylko dla pierwszych 1000 klientów!

Użyj tego linku aby zamówić z darmową przesyłką!
opakowanie Neomagnet Bracelet
Kup Teraz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *