Tonus Fortis

Zaburzenia erekcji? To nie problem – Tonus Fortis!
Erekcja zaczyna się od konkretnego bodźca. Może być to doznanie zmysłowe ( dotyk, słuch, wzrok), świadomość tego co ma się wydarzyć lub stymulacja erotyczna. Do zwodu dochodzi w chwili, kiedy pobudzony zostaje ośrodek erekcji a znajduje się on w rdzeniu kręgowym. Rozszerzają się wtedy tętnice więc do ciał jamistych w penisie napływają większe ilości krwi. O zaburzeniach erekcji mówi się wtedy, gdy mężczyzna nie osiąga pełnego wzwodu, lub osiąga go lecz nie może utrzymać na tyle długo, by możliwe było odbycie stosunku płciowego zapewniającego pełną satysfakcję. Do diagnozy zaburzeń erekcji musi dziać się tak co najmniej w 7 próbach na 10 czyli musi to dotyczyć 75% podejmowanych prób odbycia stosunku.

Statyki wskazują, że problem zaburzenia erekcji dotyczy około 150 mln mężczyzn na całym świecie, w Polsce z problemem tym zmaga się aż 1,5 mln panów. Większa część mężczyzn nigdy nie konsultuje swoich zaburzeń ze specjalistą, problem ujawniany jest dopiero przy badaniach diagnostycznych innych problemów zdrowotnych. W ocenie lekarzy problem zaburzeń erekcji to sygnał ostrzegawczy, że w organizmie dzieje się coś niedobrego.

Impotencje da się zwalczyć

Pod pojęciem impotencji rozumiemy dysfunkcję seksualną, która ściśle wiążę się z erekcją. Problem ten dotyka mężczyzn w różnym wieku, nawet u bardzo młodych mężczyzn, jednak ogólnie najczęściej diagnozuje się go u mężczyzn po 50 roku życia. Są to zaburzenia erekcji, niepłodność, brak pełnej satysfakcji z odbywanego stosunku, co może prowadzić do wielu stanów destrukcyjnych, które swe podłoże mają w psychice. Impotencja jest dla mężczyzn ciężką przypadłością, może prowadzić do ciężkich stanów depresyjnych, lęków, kompleksów, wstydu. Wciąż impotencja jest lekceważona, mimo że dotyczy już 10% męskiej populacji całego świata.

Najpopularniejsze przyczyny impotencji

Jednoznaczna przyczyna impotencji, jest trudna do zdiagnozowania. Dość często jest to związane z ze stylem życia, jednak konkretne źródło trudno jest zidentyfikować. Przyczyny impotencji, które diagnozuje się najczęściej to stres, zbyt wielki pośpiech, nadwaga, cukrzyca, choroby przewlekłe.

Tonus Fortis – na zaburzenia erekcji

Tonus Fortis to innowacyjny żel na zaburzenia erekcji. Dzięki żelowej konsystencji wchłania się momentalnie zapewniając odpowiedni efekt w krótkim czasie. Jest całkowicie bezpieczny ponieważ oparty jest jedynie na naturalnych składnikach. Mogą go zatem stosować mężczyźni w różnym wieku. Żel Tonus Fortis nie wywołuje skutków ubocznych ale wykazuje silniejsze działanie niż podobne preparaty dostępne na rynku medycznym.

Tonus Fortis – składniki zapewniające skuteczne działanie

  • Ekstrakt z guarany – guarana to afrodyzjak znany od wieków, pochodzący z Ameryki Południowej a do Europy sprowadzony na początku XX wieku. Przyśpiesza on krążenie krwi, rozszerza naczynia krwionośne
  • Ekstrakt z kory śródziemnomorskiej – przedłuża czas erekcji, sprawia, że penis twardnieje. Ekstrakt daje również efekt znieczulający
  • Ekstrakt z żeń-szenia azjatyckiego – przyśpiesza krążenie krwi, wzmacnia efekt znieczulenia
  • Ekstrakt z łopianu afrykańskiego – przenikając do krwi dodaje energii, oczyszcza organizm, stymuluje emocje w czasie stosunku

Tonus Fortis – działanie preparatu

Żel dzięki swojej formule sprawia, że poprawia się ukrwienie penisa, a efekt wzmocnienia erekcji odczuwa się natychmiast po zastosowaniu. Składniki żelu sprawiają, że zwiększa się twardość i sztywność członka podczas stosunku. Zapewnia to lepsze doznania i zwiększa siłę ejakulacji. Żel Tonus Fortis  sprawia, że satysfakcję ze współżycia osiąga się za każdym razem, nawet kilka razy pod rząd. Żel ponadto pobudza produkcje testosteronu, co sprawia, że po zastosowaniu żelu można odbyć kilka w pełni satysfakcjonujących stosunków pod rząd. Stosunki są dłuższe a odczucia silniejsze. Stosując żel nigdy mężczyzna nie zawodzi w łóżku.

Stosowanie żelu Tonus Fortis

Stosowanie żelu jest bardzo proste, po prostu rozprowadza się go równomiernie w okolicach intymnych.

Tonus Fortis- bezpieczeństwo stosowania preparatu

Badania dowiodły, że ryzyko efektów niepożądanych jest prawie zerowe.

Zalety stosowania żelu Tonus Fortis

  • większe doznania seksualne
  • unikalne połączenie składników czynnych
  • szybkie działanie
  • podniesienie produkcji testosteronu
  • silniejsza ejakulacja

Opinie o żelu Tonus Fortis

tonus-fortis-opakowanieStosowanie żelu w sposób regularny przedłuża i wzmacnia erekcję, eliminując problemy z erekcją. Pojedyncza dawka przedłuża stosunek o 30 minut. Żel zawiera wyłącznie naturalne składniki, więc nie obserwuje się reakcji alergicznych.

Zanim żel trafił na rynek, w Teksasie zebrano 12 specjalistów z zakresu urologii. Wiedząc, jak dużą odpowiedzialność wiąże się z wprowadzeniem preparatu na rynek przeprowadzili oni stosowne testy. W testach udział wzięły dwie grupy ochotników, grupa placebo, gdzie nie odnotowano problemów z potencją, oraz grupa żonatych mężczyzn o stwierdzonych problemach.

Badani mieli inicjować stosunki seksualne z partnerką przynajmniej 3 razy w tygodniu stosując wcześniej żel Tonus Fortis.

Efekty były zaskakujące. Wśród badanych stosując żel wszyscy odczuli znaczną poprawę jakości stosunków seksualnych. Przedłużył się czas trwania stosunków w porównaniu z czasem sprzed testów. Średnio było to przedłużenie stosunku o 27 minut. Oczywiście skorzystały na tym również partnerki, które były bardziej zadowolone, a seks zapewniał większe doznania. Zwiększył się jednak nie tylko czas stosunku ale ich liczba.

Tonus Fortis – nasza opinia

Żel Tonus Fortis zasługuje na największe zaufanie. Formuła opracowana przez ekspertów daje pozytywny efekt u mężczyzn na całym świecie. W zaledwie 2 miesiące preparat ten podbił rynek Europejski, sprzedanych zostało w tak krótkim czasie aż 1,5 mln opakowań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *