Slim Butter – antycellulitowe odchudzanie

slim-butter-antycellulit-centymetryNadmierne objadanie się, podobnie zresztą jak palenie czy picie, często traktowane jest jako nagroda za coś. Jemy, gdy nie jesteśmy głodni, czasem w sekrecie, w samotności, głównie w chwilach, gdy próbujemy uciec przed kłopotami lub zwykłymi zmartwieniami dnia codziennego. Jedzenie wtedy wpływa na nas kojąco, jest swoistą ucieczką, schronieniem, daje ulgę i poprawia nastrój. Wszystko to, by powiększyć nasz dyskomfort emocjonalny, który związany jest ze stresem, osamotnieniem, poczuciem zagrożenia czy reakcją na ból.

Odchudzanie – Slim Butter, kuracja oparta na antycellulitowym maśle odchudzającym

antycellulitoweTo, czy środek jest skuteczny, najlepiej sprawdzić w trakcie testów. Jednak, by miało to naukowe potwierdzenie, należy takie testy przeprowadzać na grupie osób, które będą stosowały środek i grupie kontrolnej, które będą stosowały placebo. Testy muszą odbywać się również w odpowiednich warunkach. Przeprowadzając testy skuteczności Slim Butter naukowcy do grupy badanych zaprosili osoby z dużą otyłością, przedstawicieli obojga płci. Osoby były w różnym wieku, ich styl życia również był odmienny, przy czym większość nie preferowała nawet rekreacyjne aktywności sportowej.

Przebieg testu

Wszystkie zaproszone do testu osoby podzielono na dwie grupy. Jedna grupa stosowała regularnie Slim Butter oparty na wyciągu z zielonej kawy, druga grupa w tym czasie stosowała placebo.

Obserwacje

Po dwóch miesiącach stosowania Slim Butter ( dwa opakowania preparatu) osoby z grupy stosującej środek schudły od 8,2 do nawet 15, 7 kg. Osoby z grupy kontrolnej, stosującej placebo, w tym czasie schudły zaledwie od 5,6 do 9,1 kg. Tym samym potwierdzono wcześniejsze przypuszczenia o przyśpieszeniu spalania tkanki tłuszczowej. Tym samym, środek oparty o ekstrakt z zielonej kawy, ekstrakt z rozmarynu, afrykańskiego mango oraz masła shea wpływa na przyśpieszenie procesu odchudzania i to zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Od końca lat 90 tych poprzedniego stulecia aż po rok 2013, nim produkt zawierający wszystkie te składniki pojawił się w sprzedaży, przeprowadzono szereg testów, przeszło 15 tysięcy. Głównym ich wynikiem było potwierdzenie, że znaczący jest tu wpływ na zmiany cząsteczkowe ATP w CAMP czyli cykliczny adenozyno-3,5 monofosforan. Nuklotyd ten wykazuje poniższe cechy :

  • stymuluje naturalny enzym HSL – czyli lipazę hormonozależną, co wpływa na wytwarzanie energii z przetwarzania zapasów tłuszczy
  • podnosi stabilny poziom termogenezy – utrzymywania stałej temperatury ciała- co sprawia, że organizm wytwarza więcej ciepła i spala więcej kalorii
  • bierze udział w procesie syntezy cząsteczek ATP a także bierze aktywny udział w utlenianiu komórkowym
  • zapobiega odkładaniu się tłuszczu w postaci tkanki tłuszczowej – niszczy bowiem jest budulec – liolizę
  • stymuluje produkcje hormonów tarczycy

Slim Butter – skład innowacyjnego preparatu

Ekstrakt z zielonej kawy – zielona kawa to ta sama kawa, którą pijemy, tylko nie poddana procesowi palenia ziaren. Są to dojrzałe lub nie, ziarna kawy z gatunku Robusta. Zawierają one duże ilości związków nielotnych oraz kwasu chlorogenowe. W postaci palonej ziarna również zawierają wspomniane związki, lecz jedynie w śladowych ilościach.

Kwas chlorogenowy, co to jest?
Zawarty w niepalonych ziarnach kawy kwas chlorogenowy zmniejsza wchłanianie glukozy z pożywienia o ok.7%, i to zarówno u osób zdrowych, jak i diabetyków. W badaniach sprawdzono również wpływ kwasu chlorogenowego na osoby z nadwagą. Wykazano wtedy utratę wagi u osób stosujących zieloną kawę średnio o 6,8 kg.

Masło Shea – jest to olej roślinny, który uzyskuje się z nasion afrykańskiego drzewa, które zalicza się do gatunku masłosz Parka (Vitellaria paradoxa). W postaci świeżej ma on postać pasty o barwie białawej, bezwonnej z ledwo wyczuwalnym smakiem. Masło Shea zawiera wiele składników, które mają dobroczynny wpływ na skórę ludzką. Zawiera ono głównie kway tłuszczowe takie, jak : gamma-linolenowy, arachidowy. Ponadto w maśle znajduje się kwas cynamonowy, który działa antybakteryjnie, chroni również skórę przed promieniowaniem UV.

Ekstrakt z afrykańskiego Mango – Mango afrykańskie pochodzi z lasów tropikalnych na terenie Kamerunu. Wzbudza ono coraz większe zainteresowanie zarówno badaczy, jak i osób, które chcą pozbyć się nadmiernych kilogramów. Z perspektywy właściwości odchudzających, najważniejsze są pestki owocu. To z nich bowiem pozyskiwany jest ekstrakt, który wykazuje działania regulujące metabolizm.

Ekstrakt z rozmarynu – wykazuje on działania antyseptyczne, przyśpiesza gojenie ran skóry, ponadto wzmacnia skórę głowy a także wpływa na przyśpieszenie porostu włosów. Przeciwzapalne właściwości ekstraktu oparte są na jego zdolności hamowania leukotrienów oraz wolnych rodników.

Opinie na temat masła Slim Butter

slim_butter-opakowaniePodsumowując wyniki badań oraz szeregu testów śmiało można przyznać, że masło antycellulitowe Slim Butter to jeden z nielicznych, skutecznych środków na odchudzanie. Są to preparatu oparte na czystych ekstraktach z roślin, których skuteczność została przebadana wielokrotnie. Zalecane są osobom otyłym, szczególnie tym, u których występuje nadwrażliwość na suplementy na odchudzanie. U osób, które od dawna borykają się z problemem nadwagi, kuracja Slim Butter pomaga przywrócić właściwy poziom nukleotydu cAMP, który w naturalny sposób walczy z redukcją tkanki tłuszczowej.

Większa wiedza i świadomość działania produktów odchudzających pozwala na ich lepsze dobranie do konkretnej osoby i przypadku otyłości. Skuteczność tych produktów potwierdzają specjaliści oraz eksperci z dziedziny dietetyki. Potwierdzają oni ogromną skuteczność ekstraktu z zielonej kawy, który zawarty jest w Slim Butter. Przy tym na ogromne uznanie zasługują również takie składniki produktu jak wyciąg z rozmarynu, afrykańskiego mango, masła shea. Te substancje nie wywołują skutków ubocznych, zapewniają widoczne efekty odchudzania w sposób naturalny i dlatego tak chętnie po Slim Butter sięgają zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Ważna informacja:
Dla wszystkich zainteresowanych produktem – Slim Butter, producent poprzez zamówienie przez internet oferuje darmową przesyłkę pod drzwi klienta. Więcej info poniżej:

ZAMAWIAM SLIM BUTTER

+ korzystam z opcji darmowej dostawy

3 thoughts on “Slim Butter – antycellulitowe odchudzanie

  1. Nie mogę się pozbyć celluliltu walcze walcze kilogramy zrzuciłam i się rozciągam i tabletki łykam a ten jak nie chce zejść tak nie chce… Któraś stosowała tylko na cellulit i pomógł ?

    1. Ja stosowała stricte na cellulit 3 miesiące smarowałam codziennie, i efefkt przerósł moje najśmielsze oczekiwania, cellulit zniknął prawie cały w niektórych miejscach lekko tylko jeszcze zostałoa le myślę, że miesiąc i to znikinie

  2. Slim butter – niby zwykłe mazidło a przy dobrym wmasowywaniu lek na tzw. „skórkę pomarańczową”. W niedługim czasie efekty szokujące. Chciałam w kilka miesięcy pozbyć się cellulitu do wakacji a tu jeszcze mrozem zawieje a ja już mogłabym pokazać się w krótkich spodenkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *