Nauka języka z Ling Fluent

ling-fluentTego, jak stać się poliglotą, można się nauczyć

Powszechna jest opinia, że tylko nieliczne osoby mają tzw. talent do języków, i tylko one mogą nauczyć się nimi płynnie posługiwać. To nie jest jednak prawdą. Każda osoba ma dokładnie takie same predyspozycję do nauki języków obcych. Kluczem jest tu jednak motywacja, to czy naprawdę chcemy się nauczyć danego języka. Zdaniem naukowców, jeżeli wiedza przychodzi nam łatwo i z przyjemnością, nasz mózg bez problemu ją zapamiętuje. Rzadko jednak zapamiętujemy w ten sposób wiedzę zdobywaną w szkole.

Richard Simcott również nie od urodzenia był specjalistą językowym a jednak w chwili obecnej płynnie włada ponad 20 językami, co czyni z niego hiperpoliglotę. W wywiadach często podkreśla, że nauka każdego języka sprawia mu taką samą trudność, jak każdemu innemu człowiekowi. Jednak sądzi on, że sukces zależy od motywacji i chęci do pokonywania trudności. Bardzo ważne jest również to, by dobrać odpowiedni sposób samej nauki.

d90e9bd1

Szukaj takiej metody, która dodatkowo będzie cię motywowała

Kluczem sukcesu przy nauce języków obcych jest dobór odpowiedniego sposobu nauki. Najbardziej skuteczny sposób, to taki, który pozwala ograniczyć czas nauki słówek i reguł do niezbędnego minimum, co sprawia, że ogranicza się wydatki na naukę języka, ale również skraca się czas samej nauki. To sprawia, że wzrasta przy tym motywacja i chęć nauki. Wybierając optymalną metodę nauki sprawia się, że spełnia ona rolę trenera. Wspiera i motywuje do większego wysiłku.

slowka-jezyk-obcy3 zasady poznawania języków obcych, które wpływają na motywację

 1. Talent do nauki języków to nie kwestia genów – predyspozycje wrodzone mają tu najmniejsze znaczenie w ocenie ekspertów
 2. Każda osoba może nauczyć się języka, chociaż by do min. formy komunikatywnej
 3. Nic na siłę – presja własna czy otoczenia wcale nie motywuje do nauki

Ling Fluent – dzięki fiszkom nauczysz się języka bardzo szybko

Określenie znane większości osób. Jaka jest różnica między Ling Fluent a innymi? Nie są to typowe fiszki do nauki języka. Są one bowiem w formie elektronicznej, która sprawia, że uczymy się za pośrednictwem komputera, tabletu czy telefonu. Obrazowanie sprawia, że słówka zapamiętywane są aż 4 razy szybciej. Każda karta to połączenie obrazu, słowa i jego prawidłowej wymowy.

Ling Fluent bazuje na skojarzeniach. Badania potwierdzają, że ta metoda zapewnia największą skuteczność. Już po pierwszym teście aż 76% osób zapamiętywało więcej słówek, niż osoby, które uczyły się ich w inny sposób.

Ling Fluent – prosta nauka języka

myslenie-naukaNie jest to mechaniczne wkuwanie słówek. Ta metoda to zdecydowanie więcej. Kurs interaktywny Ling Fluent nie wymaga podręcznika a naukę dzieli się na dwa razy. Uczy się więc rano a następnie wieczorem, tuż przed zaśnięciem. Eksperci odkryli bowiem, że najbardziej efektywna jest nauka w godzinach 10 – 15 , bowiem po godzinie 15stej mózg przechodzi w fazę spoczynku. Druga faza nauki nastawiona jest jednak na fazę snu. Lecz o dziwo, nie oznacza to spadek jej efektywności.

Ling Fluent zwiększa koncentrację.

Metoda ta to nie droga na skróty, ten sposób bowiem sprawia, że poprawia się nasze skupienie i koncentracja a tym samym zwiększa się również wydolność mózgu. W czasie ok. pierwszych 4 dni mózg przyzwyczaja się do stresu związanego z nauką, a tym samym, nie traktuje później tego jak nauki.

Ważna informacja:
Dla wszystkich zainteresowanych produktem – Ling Fluent obecnie, w limitowanym czasie, oficjalny dystrybutor Ling Fluent ma specjalną ofertą dla czytelników. W ramach tej oferty, jeśli stosowanie metody interaktywnych kart w określonym czasie nie przyniesie rezultatów, dystrybutor zwróci pieniądze.

ZAMAWIAM LING FLUENT

+ korzystam z opcji darmowej dostawy

39 thoughts on “Nauka języka z Ling Fluent

 1. Chciałbym się dowiedzieć, czy tą metodą istnieje możliwość nauki języka węgierskiego.
  Pozdrawiam Jarek.

 2. W szkole nauczyciele nie bardzo przykładają się do tego jak nauczać młodzież. Ja na półrocze zaczynałam z 3, a na koniec spodziewam się 5 i to dzięki tym Ling Fluent, fiszkom które dostałam na święta. Nie wiedziałam, że mówienie językami obcymi jest takie fajne. nie zamierzam poprzestać na angielskim, już myślę o nauce języka hiszpańskiego.

 3. te fiszki sa najlepsze! nigdy nauka slowek nie szla mi tak latwo jak teraz. super sprawa na prawde polecam.

 4. Uczyłem się z tym programem angielskiego, a teraz chciałbym zacząć kurs niemieckiego. Moje pytanie to czy jak już jeden kurs mam z głowy to na drugi dostanę zniżke ?

 5. Nauczyłem się 2 języków różnymi metodami a teraz uczę się 3 i.., powiem jedno: Ling Fluent The Best !

 6. Metoda nowa, innowacyjna, nigdy nie próbowałam się uczyć w taki sposób. Ale wchodzi wspaniale, uczę się 2 języka i nie ma żadnych problemów tylko trzeba ćwiczyć a to już zajmuje czas, jak wszystko:P

 7. Korzystam az lingu fluent już 3 miesiąc i moje pytanie jest takie czy da rade dzieki temu programowi sie anuczyc jezyka na poziomie codziennego angielskiego czyli takiego jak się mówi w krajach anglojęzycznych?

 8. No na stronie niby jest, ze mozna sie starac o zwrot ale nie znam nikogo kto probowal 🙂 ucze sie z fiszek ling fluent z czterema kolezankami i wszystkie jestesmy zdumiione tym jak szybko sie uczymy i jakie to jest sskuteczne.

 9. Jak to jest z tym zwrotem pieniędzy, jeśli nie uda mi się nauczyć języka tą metodą? Ktoś już próbował starać się o taki zwrot?

 10. Mój szef kilka miesięcy temu zapowiedział mi, że jeśli będę potrafiła dogadywać się z niemieckimi kontrahentami to da mi awans. Nie mogłam przegapić takiej okazji, więc natychmiast wzięłam się za naukę. Zaczęłam od poziomu podstawowego, po trzech miesiącach przeszłam już na zaawansowany. Rozmawiam i pioszę biegle po niemiecku i oczywiście dostałam ten awans. Duma mnie rozpiera!

 11. Nauka języka zawsze mnie strasznie nudziała. Od kiedy uczę się z fiszek ling fluent słówka same wchodza do głowy bez specjalnego wysiłku. A skoro widzę efekty to i motywacja wzrasta i chce sie wiecej! Uczę sie teraz angielskiego na poziomie zaawansowanym, potem zamierzam zabrać się za niemiecki od podstaw.

 12. Metoda łatwa szybka i przyjemna 🙂 Trochę samozaparcia i niemiecki opanowany w dwa miesiące przy regularnej codziennej nauce. Także do roboty!

 13. Czy jesli będe chciała wykupić fiszki do nauki na kilka języków to czy dostnę jakąś zniżkę?

 14. W szkole średniej z angielskim szło mi całkiem niźle, tak mi sie przynajmmiej wydawało… Poszłam na studia i trochę niemile się zaskoczyłam. Okazało się, ze mam jednak duże braki w słownictwie i musze to szybko nadrobić. Zaczęłam uczyć się metodą fiszek ling fluent jakos w listopadzie i na dzień dzisiejszy mój poziom nie odbiega już od innych studentów. Także jest to bardzo skuteczna i szybka metoda!

 15. Czy za jakiś czas będzie dostępnych więcej języków w tej metodzie? Chciałbym rozpocząc naukę języka japońskiego…

 16. Jestem zakochana w języku włoskim i hiszpańskim. Latem jadę do Włoch na wakacje i stwierdziłam, że fajnie będzie pogadać z Włochami w ich języku, może spotkam kogoś ciekawego 🙂 Zaczęłam uczyć się z Ling Fluent miesiąc temu i jestem pod wrażeniem. Wczoraj poznałam na czacie chłopaka z Włoch i wiecie, że nawet udało mi się z nim dogadać prawie bez problemu… Jestem dobrej myśli, do lata na pewno dam radę się wyuczyć 🙂 A potem biorę się za ukochany hiszpański, oczywiście też z tą metodą 🙂

 17. Jeśli będziesz uczyć się regularnie i włożysz w to trochę serca to opanujesz język na tyle, że na bank będziesz w stanie się dogadać w innym kraju bez żadnego problemu.

 18. Słabo to widzę, ale nie chce mi się zapisywać na zadne kursy, a musze poszlifować mój angielski, bo za dwa miesiące jadę do Londynu. Czy przez dwa miesiące przy regularnej nauce będę w stanie dogadywać się z ludźmi w innym języku?

 19. Wszystkim odpornym na naukę mogę polecić tą metodę. Przy odrobinie wkładu własnego i czasu naprawdę można szybko załapać język!

 20. Nienawidzę języka niemieckiego, bo w ogóle nie wchodzą mi do głowy te ich słówka. Coś tam umiem jednak, chociaż cięzko mi się czasem dofadać. Jakiś czas temu poznałam chłopaka, który mega wpadł mi w oko i problem jest taki, ze on mówi jedynie po niemiecku. Dla niego zaczęłam uczyć się z fiszek Ling Fluent i teraz po dwóch tygodniach rozmawiamy już dużo swobodniej niż na początku. Pwnie ze jeszcze nie na kazdy temat, bo braki w słownictwie mam, ale jeszcze kilka tygodni z tą metodą i będziemy mogli swobodnie dyskutować, mam taką nadzieję 🙂

 21. Chodzę ze znajomą na kurs hiszpańskiego. Zawsze byłam od niej o niebo lepsza. Ostatnio jednak zauważyłam, że zaczyna mówić dużo sprawniej ode mnie! Poleciła mi kurs Ling Fluent, sama korzysta od kilku tygodni. Zamówiłam i od jutra zaczynam, nie dam się prześcignąć! 🙂

 22. Zdaję w tym roku maturę z angielskiego, a nie jestem jakimś orłem. Uczę się z tych fiszek od trzech tygodni i chyba jakieś postępy są, nawet nauczycielka od angola zapytała mnie ostatnio czy chodzę na jakiś kurs przygotowawczy, bo bezbłędnie odpowiadałem jej na pytania. Trzymajcie za mnie kciuki w maju!

 23. Jadę za pół roku do pracy do Niemiec i muszę mieć choć trochę opanowany język, żeby na początku jakoś się dogadać. Zamówiłem Ling Fluent miesiąc temu i w sumie już teraz mogliby mnie wysłać do tych Niemiec, już nie boję się ich języka i dogadam się na pewno 🙂

 24. Chodziłam na kurs angielskiego gdzie pracowaliśmy w grupie. Jestem bardzo nieśmiała i ciężko było mi się przełamać, ciągle się bałam, że mnie o coś zapytają i bedę musiała odpowiadać po angielsku przed całą grupą. Zrezygnowałam po trzech zajęciach. Zamówiłam sobie ten kurs Ling Fluent i teraz uczę się w domu, sama i bez stresu. Tak dużo szybciej wiedza wchodzi mi do głowy. Przez dwa tygodnie przyswoiłam dużo więcej słów niż przez całą naukę w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum.

 25. Wczoraj zamówiłem kurs, przyszło po jakichś dwóch godzinach. Na razie się z tym zapoznaję, zobaczymy jak będzie. Jestem pozytywnie nastawiony 🙂 Dam znać za jakiś czas czy daje to radę czy niebardzo.

 26. Nie wiem czy wykupić dostęp. Nauka języków nigdy nie szła mi zbyt dobrze i boję się, że w moim przypadku będzie to strata pieniędzy…

 27. Jestem nauczycielką w gimnazjum i chciałam pokazać moim uczniom, że przy odrobinie chęci można nauczyć się języka bardzo szybko. Przekonali się do tych fiszek dość szybko. Po dwóch miesiącach nauki u większości widzę duże postępy. Także metoda Ling Fluent jest skuteczna, nikt mi nie powie, że nie.

 28. To jest dostep do platformy w internecie, nie ma zadnych papierowych kartonikow. Z platformy mozesz korzystac na wszystkich swoich urzadzeniach: na kompie, w telefinie czy gdzie tam sobie chcesz 🙂

 29. Jak to wygląda w praktyce? Oni przesyłają te fiszki na papierze czy wykupuje się dostęp do jakiejś platformy w internecie?

 30. Ja jestem oporny na nauke, zawsze napoczatku mi sie chce a potem jak mi nie idzie choc yroche to od razu sie zniechecam i rezygnuje 🙁 z fiszkami od poczatku szlo mi swietnie, slowka same wchodzily do glowy i niezrezygnowalem z dalszej nauki. Sprobuj, mysle ze dasz rade, bo jest to naprawde metoda latwa szybka i przyjemna 🙂

 31. Nie wiem czy taka metoda z fiszkami na mnie zadziała, a chciałabymm spróbować. Czy jest tu ktoś mocno oporny na naukę jezyków kto już próbował i może się wypowiedzieć jak poszło?

 32. Korzysatałam już z różnych platform w necie do nauki języków i nie szło mi jakoś zachwycasjąco 🙂 Zainwestowasłam kasę w te fiszki Ling Fluent. Na początku nie szło mi zbyt dobrze, ale jak już się wkręciłąm to poszło. Opanowałam angielski w stopniu komunikatywnym w szesc tygodni (wczesniej coś już tam umiałam, ale na pewno ciężko byłoby mi się dogadać). Będę dalej korzystać z tej metody, u mnie się sprawdza.

 33. Nie wierzylem, ze metoda z fiszkami moze byc skuteczna, bo to przeciez nie jest jakas nowosc na rynku. Ale stwierdzilem, ze sprobuje. I ucze sie juz drugiego jezyka. Angielski opanowalem na prawde dobrze w ciagu dwoch miesiecy, teraz cisne z niemieckim.

 34. I po co przez tyle lat inwestowałam w jakieś dziwne kursy, ksiązki i prywatne lekcje skoro istnieje taka latwa i tania metoda…

 35. Jestem na rencie i mam mnóstwo wolnego czasu, więc wymyśliłem sobie, że nauczę się ajkiegoś języka, postawiłem na włoski. Mineło 5 tygodni odkąd zacząłem, uczę się codziennie i naprawdę widzę postępy. Na pewno mógłbym się już dogadać z jakimś obcokrajowcem. Dobra jest ta metoda z fiszkami 🙂

 36. Wątpię, że w ciągu 4 tygodni ktoś jest w stanie opanować język obcy, ale może ta metoda jest faktycznie na tyle innowacyjna, że da radę… Kto już próbował?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *