Remaxin VEIN – kapsułki na żylaki i obrzęk naczyń krwionośnych

Rewolucyjne tabletki Remaxin VEIN zostały przetestowane przez niemalże 1000 osób, a prawie każda z nich pozbyła się naczyń krwionośnych i obrzęku nóg w ciągu 1 miesiąca. Oprócz szybkości działania i niezwykłej wydajności, środek ten jest naturalny i bezpieczny dla zdrowia. W badaniach klinicznych naukowcy potwierdzili skuteczność Remaxin VEIN i odkryli, co spowodowało tak szybkie usunięcie naczyń krwionośnych i obrzęku nóg!

Zaczęło się od obrzęku…

Obrzęk nóg i żylaki – to przypadłości wielu osób, zwłaszcza tych starszych. Kojarzone z dyskomfortem i bólem, czasami traktowane są jako typowa przypadłość związana ze starzeniem się. Niemalże 60% ludzi po 65 roku życia cierpi na żylaki i wygląda na to, że nie da się przed nimi uchronić – na występowanie nie wpływa ani ruch, ani podjęcie odpowiedniej diety. Do niedawna żylaków można było się pozbyć jedynie operacyjnie.

Typowa historia powstawania tego schorzenia zaczyna się od obrzęku nóg. Kobiety twierdzą, że przypomina to stan, jakiego doświadczyły w ciąży, gdy z uwagi na przesunięcie środka ciężkości i zmiany hormonalne zdarza się puchnięcie stóp. Lekarze w przypadku obrzęku i żylaków stosują głównie leczenie objawowe, często ograniczające się jedynie do uśmierzania bólu.

Istnieją jednak skuteczne i naturalne metody leczenia żylaków, a co więcej – zostały one dowiedzione klinicznie przez niezależnych ekspertów z dziedziny nauk o zdrowiu.

Remaxin VEIN – czemu działa? Substancje aktywne

Skład preparatu Remaxin VEIN to połączenie współczesnej nauki z dobrodziejstwami natury. Na pierwszy plan w składzie wysuwają się:

 • Odpowiada za odpowiednią przemianę materii i budowę naczyń krwionośnych. To właśnie niedobór biotyny może być przyczyną problemów z żylakami – u wielu starszych osób występuje problem z przetwarzaniem niektórych składników odżywczych, przez co zalecana jest ich dodatkowa suplementacja. Dodatkowa dawka biotyny pobudza żyły do pracy.
 • wyciąg z palmy sabałowej. Przeciwdziała obrzękowi poprzez regulację gospodarki wodnej w organizmie. Zapobiega problemowi gromadzenia się wody w limfie i zatrzymywaniu jej w dolnych partiach ciała. Działa także łagodnie przeciwbólowo, poprawia odporność i pomaga zachować młodość.
 • Cynk i witamina K. Dzięki obecności cynku w preparacie wzmocnieniu ulegają wszystkie partie ciała: włosy, paznokcie, naczynia krwionośne i kości. To ten makroelement odpowiada głównie za przetwarzanie keratyny w budulec dla żył. Niedobór cynku skutkuje więc ogólnym osłabieniem. Żylaki, jako choroba związana ze słabością budulca ciała, może mieć swoje podstawy właśnie w niedoborze cynku.
 • ponad 15 witamin, wyciągów i minerałów. Remaxin VEIN tym różni się od wielu innych kapsułek, że zawiera specjalnie dobraną mieszankę kompleksowych naturalnych składników w dawkach o 300% większych niż większość podobnych suplementów. Przekłada się to na niezwykłą skuteczność Remaxin VEIN w przeciwdziałaniu powstawania obrzęków i żylaków, a także leczeniu występujących już chorób kończyn dolnych.

Nade wszystko naturalny skład!

Remaxin VEIN, w przeciwieństwie do wielu dostępnych na rynku chemicznych środków na żylaki, posiada specjalnie wyselekcjonowany, 100% naturalny skład, bez dodatku chemii. Przekłada się to na bezpieczeństwo stosowania – tabletek nie da się w żaden sposób przedawkować, a występujące dobroczynne substancje aktywne mogą znajdować się w tabletkach w dużym stężeniu.

To właśnie wysokie stężenie substancji aktywnych sprawia, że Remaxin VEIN jest tak skuteczny. Niektóre z zawartych w nim makro- i mikroelementów można kupić w aptekach czy drogeriach jako suplementy diety, jednak jedynie odpowiednie połączenie razem z wysokim, specjalnie dobranym stężeniem daje 100% skuteczność w usuwaniu żylaków i obrzęków. Innymi słowy, sekret Remaxin VEIN tkwi w specjalnej kompozycji składników, nie do zastąpienia przez inne leki czy suplementy.

Badania potwierdzają skuteczność Remaxin VEIN

W szeroko zakrojonych badaniach prof. hab. Marvina Stibbonsa brało udział niemalże 2000 osób. Byli to mężczyźni i kobiety borykający się ze schorzeniem, jakim są żylaki, z dodatkowym, opcjonalnym obrzękiem nóg i stóp. Większość z badanej grupy stanowiły osoby po 40 roku życia, jednakże 15% stanowili ludzie młodzi.

Badani uskarżali się na bardzo widoczne żylaki (75%), widoczne żylaki (15%), ból nóg i stóp (78%), spadek sprawności fizycznej (87%), ból przy chodzeniu (95%), obrzęk nóg (65%), obrzęk stóp (45%). Aż 95% badanych przyznało, że wymienione dolegliwości utrudniają im codzienne funkcjonowanie, a 97% twierdziło, że żylaki bardzo szpecą ich nogi i sprawiają, że nie są one atrakcyjne.

Badanym podawano Remaxin Max codziennie przez 5 kolejnych tygodni. Zdecydowana większość – aż 85%! – notowała widoczną poprawę już po trzech tygodniach od zażycia pierwszej tabletki. Bardzo szybko ustąpił też ból, w większości w pierwszym lub drugim tygodniu badania.

Po zakończeniu badań aż u 95% badanych stwierdzono widoczne gołym okiem cofnięcie się żylaków i obrzęku. Badania krwi i leptyczne ukazały, że schorzenia te są w stanie remisji. Wiele osób deklarowało brak bólu przy poruszaniu się i możliwość wykonywania ćwiczeń fizycznych, które stały poza ich zasięgiem do tej pory.

Czy Remaxin VEIN poprawia kondycję fizyczną?

Kolejną kwestią, którą zajęli się badacze była kondycja fizyczna badanych. Z powodu żylaków większość z nich uznawała swoją kondycję fizyczną za słabą, jako że ich problemy zdrowotne utrudniały a nawet uniemożliwiały wykonywanie ćwiczeń fizycznych. Po 5 tygodniach ciągłego stosowania Remaxin VEIN przeprowadzono próby wysiłkowe, uzyskując średnio o 50% lepszy wynik niż poprzednio. Jest to jednoznacznym dowodem na wpływ Remaxin VEIN na poprawę kondycji fizycznej w przypadku regularnego zażywania.

Prof. hab. Stibbons tak komentuje wyniki eksperymentu:

“Nie spodziewaliśmy się aż takiego sukcesu. Większość składników w Remaxin VEIN jest naturalna i znana ludzkości od setek, a czasami nawet tysięcy lat. Z tego powodu wielu moich kolegów i koleżanek bardzo ostrożnie podchodziło do wyników i finalnie powtarzaliśmy je dwa razy. Nie ma jednak wątpliwości co do tego, że mamy do czynienia z przełomową terapią w leczeniu żylaków, obrzęku i opuchlizny stóp, a przy tym stosowany przez nas środek jest widocznie bezpieczny nawet w dużych dawkach.”

Po opublikowaniu przełomowych badań Remaxin VEIN trafił do sprzedaży w aptekach w 52 krajach, w tym całej Unii Europejskiej i USA. Działanie specyfiku potwierdzają także polscy pacjenci.

“Na żylaki choruję od 40 roku życia. Chyba zawsze miałam do nich skłonność – przeszłam trzy ciąże i w trakcie każdej miałam strasznie opuchnięte nogi i stopy, pod koniec prawie nie mogłam chodzić z bólu. Gdy zdecydowaliśmy z mężem, że nie będziemy mieć więcej dzieci, myślałam, że ten problem mnie już nie dotyczy. Niestety – wcale nie minął, wręcz przeciwnie, nasilił się z wiekiem. Na początku delikatnie, jeden żylak na prawej nodze. Po dwóch latach jednak miałam całe nogi w siatkach żylaków. Lekarze rozkładali ręce, kilku próbowało już mnie kierować na operacyjne usuwanie żylaków. Do tego doszły opuchnięte stopy, kłopot z chodzeniem…
…Od kiedy zaczęłam brać Remaxin VEIN ból minął bezpowrotnie. Zauważyłam to już w pierwszym tygodniu. Potem żylaki zaczęły się cofać. Musiałam kupić nowe spodnie i buty, bo zeszła opuchlizna z moich nóg i stóp. Wcześniej nosiłam rozmiar 41 butów ze względu na opuchliznę, mniejsze miały “za mało miejsca” na moje nabrzmiałe stopy. Teraz zeszłam do rozmiaru 38, jaki nosiłam za młodu.”

Marta, 53 lata, woj. kujawsko-pomorskie

FAQ – najczęściej zadawane pytania dotyczące kapsułek Remaxin Vein

Czy Remaxin VEIN sprzedawany jest bez recepty?
Remaxin VEIN jest środkiem stuprocentowo naturalnym i bezpiecznym, co przekłada się na to, że jest dostępny w Polsce i innych krajach bez recepty. Kupić go można w sprzedaży wysyłkowej, chociaż w innych krajach Unii Europejskiego dostępny jest stacjonarnie, w aptekach.

Czy planujecie wprowadzenie Remaxin VEIN do sprzedaży stacjonarnej?
Istnieje prawdopodobieństwo, że tabletki Remaxin VEIN trafią do sprzedaży stacjonarnej. Jest to jednak długa droga związana z ustalaniem odpowiedniej marży, dystrybucji, reklamy. Także przepisy nie ułatwiają sprzedaży stacjonarnej, więc Remaxin VEIN jak na razie dostępny jest jedynie przez internet.

Czy Remaxin VEIN posiada przeciwwskazania do przyjmowania?
Nie ma udowodnionych klinicznie przeciwwskazań do przyjmowania Remaxin VEIN. Ostrożność powinny zachować jedynie osoby uczulone na jakikolwiek składnik tabletek.

Bezpieczeństwo stosowania kapsułek Remaxin Vein

Czy Remaxin VEIN jest bezpieczny oraz jaka jest jego bezpieczna dawka?
Remaxin VEIN jest produktem bezpiecznym, naturalnym i testowanym klinicznie. Nie daje skutków ubocznych. Nie jest możliwe przedawkowanie Remaxin VEIN. Zażywając specyfik jednak należy kierować się dołączoną ulotką celem ustalenia dawki optymalnej.

Czy Remaxin VEIN mogą zażywać kobiety w ciąży?
Nie ma przeciwwskazań wobec przyjmowania tabletek Remaxin Vein w ciąży, jednak nie zostały przeprowadzone żadne badania kliniczne w tym kierunku. Sugerujemy więc wstrzymać się z przyjmowaniem tabletek na czas ciąży i karmienia piersią.

Czy Remaxin VEIN jest bezpieczny dla dzieci?
Podobnie jak w przypadku kobiet w ciąży, nie ma przeciwwskazań wobec przyjmowania Remaxin VEIN przez dzieci, jednakże nie zostały przeprowadzone badania na ten temat. Ponadto, dzieci nie są w grupie zagrożonej żylakami i obrzękiem nóg, jeśli więc takie objawy są obserwowane u dziecka, warto skontaktować się z lekarzem – przyczyną mogą być inne schorzenia.

30 thoughts on “Remaxin VEIN – kapsułki na żylaki i obrzęk naczyń krwionośnych

 1. Już od dawna szukam czegoś na żylaki, nogi tak strasznie mnie bolą, że nie daję rady pracować, a boję się operacji jak diabli – Remaxin Vein to chyba mój ostatni ratunek!

 2. Nawet nie wiecie, jaki to ból po wielu godzinach pracy w sklepie, gdy bolą nogi, puchną stopy, a o szpilkach można tylko zapomnieć… ja nawet na wesela zaczęłam chodzić w balerinach, bo inaczej nie dałabym rady nawet ustać w kościele 🙁 Lekarze straszyli mnie zabiegami, już kładli pod nóż, ale odkryłam kapsułki na żylaki Remaxin VEIN i stał się cud 🙂 Odkąd je stosuję zapomniałam co to przeraźliwy ból nóg, a moje stopy mogą od czasu do czasu przypomnieć sobie, jak pięknie prezentują się w ukochanych butach na obcasie 😀 Polecam, każdemu, kto boryka się z problemem żylaków czy chociażby bólem nóg – te kapsułki naprawdę działają! 🙂

 3. tak się bałam żylaków, a i mnie niestety dopadły ehhh lata zrobily swoje a teraz człowiek musi szukac sposobow na te okropna przypadlosc

 4. Podoba mi się ten naturalny skład i bogactwo witamin 🙂 Z pewnością to nie zaszkodzi, a może pomóc, dlatego chętnie zamówię Remaxin i wypróbuję.

 5. Środek w kapsułkach – coś co lubię, w dodatku bez recepty – jak dla mnie całkiem dobra opcja, tylko żeby jeszcze była skuteczna…

 6. Nie jestem do końca przekonany do tego typu środków bez recepty…ale kto wie, może rzeczywiście remaxin działa, skoro tak go polecają

 7. Ja tam wolę brac jakieś tabletki niż iść na operację na żylaki, jeszcze dziś zamawiam to coś i zobaczymy, niech tylko pomoże…

 8. od dawna mam problem z nogami, lekarze załamują ręcę, oby Remaxin nie okazał się kolejną pomyłka, bo trochę już takich cudownych leków przetestowałam w swoim życiu

 9. Liczy się skuteczność, a jak takie kapsułki mają mi pomóc, to co mi szkodzi zamówić REMAXIN VEIN, w końcu cena dobra i skład też całkiem całkiem

 10. Przyda mi się wzmocnienie żył itd. bo chodzenie w szpilkach nie jest dobre dla nóg, niestety 🙁 A ja tak uwielbiam buty na obcasie, ale zdrówko też ważne, więc lepiej zadbać o nóżki zawczasu 😉

 11. Witaminy to mogę brać, bo innego świństwa nie tykam, a Remaxin Vein wydaje się konkretnym produktem na ratunek obrzękom nóg, chętnie go wypróbuję.

 12. to może być produkt dla mnie i moich obolałych nóg – szukam dobrego leku na ukojenie bólu i zmniejszenie żylaków, bo już nie mogę patrzeć na swoje nogi

 13. Żylaki to zło! Nigdy więcej takiej męczarni, nawet największemu wrogowi nie życzę, a Remaxin VEIN okazał się najlepszym rozwiązaniem na mój problem!!! Warto zamówić, polecam!

 14. Moja matka miała problemy z żylakami i chodzeniem na starość i ja też chyba zostałam tym obciążona, bo od niedawna miewam bóle nóg, są jakby ciężkie a stopy puchną prawie każdego dnia, może te kapsułki na żylaki i obrzęk naczyń krwionośnych będą na mnie działać, trzeba wierzyć i wypróbować co by się przekonać

 15. Nie wierzę w żadne suplementy i inne cuda, oby mnie nigdy żadne żylaki nie dotyczyły, żebym nie musiała nic takiego brać.

 16. zamówiłam i zaczęłam brać te kapsułki, moje życie się normalnie zmieniło, teraz mogę chodzić na spacery z wnuczkami do parku i na plac zabaw 🙂

 17. słyszałam o kapsułkach Remaxin Vein od koleżanek z pracy i tak myślę sobie nad zamówieniem i wypróbowaniem

 18. Ja tam wierzę, że Remaxin mi pomoże, bo na żylaki już wszystko co jest na rynku brałam… od rajstop po jakieś dziwne okłady…wszystko to była jedna wielka lipa

 19. Boże żylaki są straszne i jak tu się w spódnicy pokazać, dramat! Potrzebuję czegoś takiego, skutecznego i szybkiego!!!!

 20. Nie życzę nikomu bólu stóp, tego cholernego obrzęku, który aż rozsadza nogi od środka, a ja cos takiego miałam przez lata! Długie lata!!! Ile ja się wycierpiałam 🙁 Jak dobrze, że trafiłam na Remaxin VEIN!!!

 21. Polecam Remaxin, mi pomógł, aż lekarze się dziwili, że tak szybko udało się poprawić stan moich nóg, jednak można 🙂

 22. Remaxin Vein dała mi na spróbowanie koleżanka i nie żałuję, że dałam się jej namówić, bo to prawdziwa ulga dla nóg, zwłaszcza kobiecych 😀 😀 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *