Levasan Maxx – kojący hydrożel na ból stawów

Choroby stawów coraz częściej dotykają ludzi w każdym wieku. Nie bez powodu zaliczamy je do  chorób cywilizacyjnych. Wiąże się z otyłością, brakiem ruchu, nieodpowiednią dietą, a także czynnikami genetycznymi. Niezależnie od przyczyny, efekt jest porażający – nawet 30% Polaków przed trzydziestym rokiem życia doświadcza bólów stawu kolanowego. W wieku pięćdziesięciu lat jest to już 60%. Na szczęście, istnieją skuteczne środki na stawy, takie jak Levasan Maxx. Tego typu żel może okazać się nieocenionym środkiem na uporczywy ból stawów i inne problemy reumatyczne. A w skutecznej walce z bólem i trosce o swoje zdrowie, najlepiej wykorzystać sprawdzony produkt.  Dlaczego warto sięgnąć po hydrożel  Levasan Maxx?

Objawy choroby stawów

Choroby i zwyrodnienia stawów często rozwijają się powoli,  jednak miewają także charakter napadowy. Niekiedy pierwsze objawy są lekceważone, mylone z nadwyrężeniem po wysiłku fizycznym. Gdy jednak ból nie ustępuje, należy poszukać przyczyny oraz dobrać odpowiedni specyfik na jego ukojenie.

Typowe objawy związane z chorobą stawu kolanowego to:

 • uczucie gorąca w kolanie, nieprzyjemne rozwalenie;
 • pieczenie;
 • ból szarpiący lub kłujący;
 • problemy z poruszaniem, zwiększanie się natężenia bólu przy chodzeniu;
 • ulokowanie bólu w obrębie przedniej części kolana.

Z kolei bóle kręgosłupa, trudno pomylić z czymkolwiek innym. Zazwyczaj dotyczą odcinka lędźwiowego. Ich powodem może być skrzywienie kręgosłupa, siedzący tryb życia, nadwaga, a u kobiet bardzo często źle dobrany biustonosz. Ból ten bywa tępy bądź pulsujący, rzadko kiedy piekący, jak bywa to w przypadku stawów nogi. Często przechodzi po odpoczynku w pozycji leżącej, z czasem jednak nasila się i wymaga interwencji.

Jeśli obserwujesz u siebie któryś z wymienionych objawów, bardzo możliwe, że Levasan Maxx – 100% skuteczny lek na stawy, jest właśnie dla Ciebie.

Dlaczego Hydrożel Levasan Maxx to innowacja?

W aptekach znajdziemy mnóstwo produktów na stawy. Jednak nie wszystkie skutecznie i szybko trafiają w źródło problemu, niwelując uporczywy ból. Levasan Maxx różni się od innych środków nie tylko wysoką skutecznością, ale także formułą. Hydrożel Levasan Maxx stymuluje błonę maziową, co umożliwia produkcję smaru stawowego. W wyniku tego działania znika ból i presja. Stawy stają się wolne od bólu, problem znika i można ze spokojem powrócić do aktywnego trybu życia. Innowacyjna forma hydrożelu szybko się wchłania i doskonale radzi sobie z objawami bólowymi. Oparta na bazie wody formuła żelowa, z powodzeniem jest wykorzystywana w produkcji leków. Dzięki niej, składniki aktywne działają znacznie szybciej niż inne produkty tego typu. Ponadto, hydrożel nie pozostawia tłustego filmu na skórze, jak maści, więc jest zdecydowanie bardziej komfortowy w użyciu. Levasam Maxx to wyjątkowy i skuteczny produkt, który warto wybrać.

Levasan Maxx – skład

Levasan Maxx zawiera aż 37 kojących ból naturalnych substancji ziołowych, wspomagających leczenie stawów. Do najważniejszych należą:

 1. Diabelski pazur – pomimo dość nieprzyjemnej nazwy, jest to zioło wspomagające odnowę panewki stawowej. Ma silne działanie przeciwbakteryjne, antyseptyczne oraz przeciwzapalne. Stymuluje błonę stawową do produkcji smaru stawowego, którego niedobór jest jedną z głównych przyczyn bólu.
 2. Ketnia szczawiowa – ma działanie przeciwreumatyczne i przeciwbólowe. Skutecznie wzmacnia chrząstkę stawową, co chroni połączenie stawu przez zwyrodnieniami. Dzięki niej kości są bardziej odporne na obciążenie i zwichnięcia. Od setek lat ketnia szczawiowa jest używana w tradycyjnej medycynie chińskiej.
 3. Ekstrakt z mięty pieprzowej – działa regeneracyjnie na staw. Hamuje bóle związane z artretyzmem i łagodzi stany zapalne. Stymuluje poziom kolagenu, przez co przyspiesza powrót do zdrowia po urazie czy chorobie stawu.
 4. Oczar wilgilijski – zwiększa odporność kości, pomaga zapobiegać reumatyzmowi i zapewnia regenerację stawów. Wpływa także dobroczynnie na układ krwionośny oraz kostny.
 5. Krwawnik pospolity – przyspiesza proces zdrowienia i działa profilaktycznie, chroniąc przed nawrotami choroby w przyszłości.

Połączenie starannie dobranych substancji naturalnych sprawia, że Levasan Maxx skutecznie działa na ból stawów. Taki skład gwarantuje szybkie pozbycie się wszelkich objawów i odzyskanie sprawności . Zapewnia regenerację i ochronę, jakiej nie są w stanie zagwarantować inne produkty.

Skuteczne działanie Levasan Maxx

Innowacyjna formuła Levasan Maxx i naturalne składniki tworzą połączenie, które celnie trafia w ból stawów. Dzięki stosowaniu hydrożelu, składniki aktywne świetnie radzą sobie nie tylko z bólem, ale także z innymi dolegliwościami, związanymi ze stawami.  Levasan Maxx  działa:

 • Przeciwzapalnie – niwelując stan zapalny stawów.
 • Przeciwbólowo – usuwając wszelki ból i zapewniając uczucie ulgi oraz komfortu przy poruszaniu się.
 • Regeneracyjnie – odbudowując i wzmacniając stawy i chroniąc je przed uszkodzeniami i zmianami, które mogą pojawić się w przyszłości.

Stosowanie hydrożelu Levasan Maxx zapewnia nie tylko pozbycie się dolegliwości bólowych, ale zapewnia także ochronę kości i stawów. Dzięki temu ból znika i w pełni mozna cieszyć się ze sprawności.

Levasan Maxx jest przebadany dermatologicznie i polecany przez ekspertów

przeciwdziałanie sztywności stawułagodzenie bólucałkowite usunięcie dolegliwości bólowychpowrót do pełnej sprawności
24h95%87%63%51%
1 tydzień99%92%82%72%
2 tygodnie100%97%85%84%
30 dni100%100%93%87%

Z badań wynika, że Levasan Maxx zaczyna działać już w pierwszych 24 godzinach po użyciu. Pierwszą zauważalną u pacjentów zmianą jest usunięcie sztywności stawu. Aż 95% badanych zadeklarowało ustąpienie tego objawu w ciągu jednego dnia, ze stuprocentowym sukcesem już w ciągu dwóch tygodni regularnego stosowania. Preparat  bardzo dobrze poradził sobie z łagodzeniem bólu, działając niemalże natychmiast u 87% ankietowanych. Całkowite usunięcie dolegliwości bólowych występowało o ponad 60% w ciągu 24h. Zdecydowana większość zauważyła działanie specyfiku najdalej po tygodniu stosowania. Powrót do pełnej sprawności wystąpił u ponad 50% pierwszego dnia stosowania, systematycznie zwiększając się do 87% w ciągu 30 dni.

Eksperi są zgodni, Levasan Maxx to innowacja

Profesor Martin Stain, światowej klasy reumatyk, sprawował pieczę nad przebiegiem badań. Wyniki komentuje w ten sposób:

“To jeden z lepszych stosowanych na szerszą skalę naturalnych preparatów na ból stawów oraz dolegliwości reumatyczne. Wielką zaletą Levasinu Maxx jest jego nieinwazyjność wobec torebki stawowej, dzięki czemu w początkowych fazach stosowania nie obciąża, jak wiele maści na choroby natury reumatycznej. Wykazano bardzo wysoką korelację pomiędzy regularnym stosowaniem środka a odbudowaniem panewki stawowej oraz zanikiem stanów zapalnych, także przewlekłych.”

Z kolei dr Agatha Monthe z Kliniki Chirurgii Rehabilitacyjnej w Chicago tak wypowiada się o środku:

“Levasan Maxx jest stosowany standardowo u naszych pacjentów, jakże przed i po operacjach stawów (np. kolanowego, biodrowego) lub kręgosłupa. W mniej groźnych przypadkach może doprowadzić do całkowitego ustąpienia symptomów choroby. U osób, u których konieczna była operacja, przyśpiesza gojenie się oraz powrót do zdrowia po zabiegach. W naszych ośrodkach zalecamy Levasan Maxx jako część rehabilitacji, zwłaszcza u seniorów.”

Świadectwa, opinie pacjentów

“Chorowałam na reumatyzm od chwili ukończenia 30 lat. Miało to dużo wspólnego z tym, że moja rodzina była biedna i jako dziecko mieszkaliśmy w zimnym mieszkaniu z okresowymi problemami z wilgocią. Lekarze uważali, że niewiele można już zrobić, miałam dwie operacje biodra, cały czas czułam palący ból stawu biodrowego, miałam kłopoty z poruszaniem się. Z wiekiem zaczęły się nasilać. Levasan Maxx podarowała mi córka na Gwiazdkę. Wcześniej stosowałam wiele leków i maści, do smarowania i łykania. Ten był zdecydowanie najlepszy, od chwili nałożenia poczułam ulgę. Czasami było tak z innymi maściami, że w spoczynku wydawały się działać, ale przy ruchu ból powracał. Z Levasan Maxx mogłam wreszcie normalnie chodzić, bez bólu.”

Pani Aneta, 63 lata, województwo zachodniopomorskie

“Levasan Maxx pomógł mi po wypadku motorowym. Miałem całą nogę w śrubach z tytanu, kości się zrosły, ale obciążony staw kolanowy strasznie mi dokuczał. Przerzuciłem się na samochód, ale miałem problemy z dociskaniem pedałów. Levasan Maxx zniwelował wszystkie problemy w jeden dzień i teraz jestem kierowcą ciężarówki i rozwożę bułki, wędliny itp. po całej Polsce.”

Pan Sebastian, 35 lat, województwo mazowieckie

“To jeden z lepszych dostępnych na rynku preparatów. Pomógł mi przy bólach kręgosłupa po tym, jak pracowałam całe wakacje przy inwentaryzacji. Wystarczyło posmarować na noc i rano ból mijał.”

Pani Klaudia, 21 lat, województwo świętokrzyskie

Czemu powinieneś kupić Levasan Maxx?

Przede wszystkim cały skład hydrożelu oparty jest na naturalnej recepturze 27 aktywnych składników, głównie ziół i przypraw. Preparat jest całkowicie bezpieczny i może być stosowany na stawy u osób w każdym wieku. Powoduje zmniejszenie bólu i odrętwienia oraz  rozgrzewa stawy lub kręgosłup. Doskonale radzi sobie zarówno ze zwyrodnieniami, jak i stanami zapalnymi torebki stawowej.

Levasan Maxx jest wprowadzony do szerokiego obiegu w większości krajów zachodnich.  Niestety w Polsce, powodów patentowych dostępny jest głównie przez Internet. Jego skuteczność i stosunkowo niewielka cena w stosunku do wydajności sprawiają, że zakup tego żelu jest niezwykle opłacalny. Preparat jest polecany przez wielu niezależnych i niezrzeszonych ekspertów z zakresu reumatologii i rehabilitacji, a także fizjologów oraz rehabilitantów, ceniących go za pozytywny wpływ na proces zdrowienia u swoich pacjentów.

Levasan Maxx – FAQ

Levasan Maxx kup terazCzy Levasan Maxx powoduje jakieś skutki uboczne?
Levasan Maxx opiera się na naturalnych składnikach, które są bezpieczne dla zdrowia i nie powodują żadnych działań niepożądanych.

Czy hydrożel Levasan Maxx szybko się wchłania?
Innowacyjna formuła Levasan Maxx oparta jest na żelu na bazie wody. Dzięki niemu, produkt błyskawicznie wchłania się w skórę, nie pozostawiając nieprzyjemnego uczucia lepkości.

Jak szybko Levasan Max niweluje ból?
Hydrożel Levasan Maxx bardzo szybko niweluje dolegliwości bólowe. Zaczyna działać już w pierwszych 24 godzinach jego stosowania.

Czy Levasan Maxx działa tylko na staw kolanowy?
Levasan Maxx to produkt na problemy stawowe, które mogą obejmować nie tylko staw kolanowy, ale także biodrowy,  czy inne części ciała. Działa także skutecznie na bóle kręgosłupa oraz bóle reumatyczne.

Jak często można stosować Levasan Maxx?
Zaleca się stosowanie hydrożelu Levasan Maxx każdorazowo przy problemach bólowych czy zapalanych oraz jako środek profilaktyczny.

Czy Levasan Maxx może wspomóc rehabilitację stawów?
Tak, Levasan Maxx wykazuje działanie profilaktyczne, więc może być stosowany jako środek wspomagający rehabilitację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *