Puraviten to żel na ukojenie bólu, dostępny tylko w Meksyku!

Ostatnie miesiące, wiodące media masowego przekazu skrupulatnie powielają i lansują wynik znakomitego badania. Nie chodzi tu bynajmniej o środek odchudzający a zupełnie inną kategorię zdrowia publicznego. Na przełomie 2019/2020 przeprowadzono szereg badań nad innowacyjną makrocząsteczkową formułą w postaci żelu. Owy produkt miał za zadanie niwelować do minimum przewlekły, reumatyczny bądź migrenowy ból. Jak się szybko okazało, formuła, nad którą czołowi specjaliści z medycyny alternatywnej pracowali latami jest skuteczna. Ich rozwiązanie to Puraviten, dokładnie: Puraviten Gel. W jakiej formie, dlaczego warto i czemu kupisz go wyłącznie w Meksyku dowiesz się poniżej.

Ultraszybkie wchłanianie i redukcja bólu

Puraviten to makrocząsteczkowa formuła w postaci żelu, która zasługuje na najwyższe zaufanie. Osoby, które skorzystały z dobrodziejstw tego produkt same nazywają się obecnie świadomymi klientami. Dlaczego, ponieważ dopiero po pierwszym zastosowaniu Puraviten-u odkryły co znaczy skuteczny „Ból STOP”. Poczucie bólu niwelowane jest poniżej progu odczuwalnego, a więc mówiąc popularno-naukowo jest on redukowany do zera.

Najistotniejszą cechą tego żelu jest fakt, że nie tylko radzi on sobie z bólem mięśniowym, wywołanym pracą fizyczną lub czynnikami zewnętrznymi ale również z bólami podłoża reumatycznego. Ponadto Puraviten rozluźnia ciało, chłodzi powierzchnię styczności , redukuje stres i orzeźwia ciało. A wszystko to w zalediwie 4 minuty od całkowitej aplikacji żelu. Tak to zaledwie tyle czasu co przeczytanie całego opisu produktu.

Puraviten – krótki opis produktu

Komu dedykowany jest żel Puraviten?
Zgodnie z rekomendacjami producenta, żel należy powinny stosować osoby:

 • w przedziale wiekowym od 18 do 99 lat
 • skarżące się na problematyczny ból mięśni i stawów, w tym przewlekły ból dolnej części pleców
 • które mają problemy z cyrkulacją krwi i szeroko pojętym krążeniem
 • długo pracujących fizycznie w ciągu dnia
 • które cierpią na zespół ociężałych nóg

Co wpływa na to, że makrocząsteczkowa formuła z 27 skłanikową kompozycją jest tak skuteczna?
Naturalny skład to podstawa powstania i idei stosowania żelu. Pochodzenie każdego z dobranych składników nie jest przypadkowe. Każdy zawarty substrat jest zbierany wyłącznie z certyfikowanych, ekologicznych upraw. W skład głównej formuły Puravitenu wchodzi:

 • Arnika
 • Eukaliptus
 • Rozmaryn

Czyli czego mogę oczekiwać od Puraviten-u?

To proste, po posmarowaniu przewlekle bolących miejsc doznasz ulgi już po 4 minutach od nałożenia warstwy żelu. Puraviten to kompozycja 27 starannie wyselekcjonowanych ziół Ich działanie przekłada się bezpośrednio na:

 • złagodzenie bólu mięśni, stawów, koścca i wszystkich problematycznych miejsc
 • odbudowę właściwej struktury ścięgien i stawów
 • pomoc w produkcji kolagenu, niezbędnego do właściwego „naoliwienia” stawów
 • chłodzi, opuchnięte i nienaturalnie wygrzane nogi
 • zmniejszenie obrzęku i widocznych ran po urazach mechanicznych
 • ograniczenie pocenia się stóp
 • samoregenerację, Puraviten doskonale sprawdza się po wysiłku fizycznym

Dlaczego nie kupię Puraviten-u w Polsce?

Specyficzny okres spowodowany pandemią nie tylko w Polsce ale również w Europie i na całym świecie, mocno spowolnił jakiekolwiek procedury weryfikacyjne. Jak powszechnie wiadomo ich restrykcje z roku na rok podnoszą się, a praca zdalna i ograniczenie kontaktów międzyludzkich spowodowały, że w Europie i Azji czas sprawdzenia i wprowadzenia nowych produktów zdrowotnych wydłużył się z poł roku nawet do 14 miesięcy. O ile w Meksykanie z powodzeniem stosują produkt już od początku września, o tyle osoby mieszkające w Polsce najwcześniej mogą spodziewać się debiutu na rynku w okolicach marca 2021 roku. Warto jednak pokładać nadzieje, że będzie to spektakularny debiut, ponieważ już teraz producent gwarantuje bisko 50% obniżki w celu zapoznania się z produktem jak największej ilości osób. Jeśli więc jesteś zdeterminowana/zdeterminowany do tego aby skutecznie poradzić sobie z bólem pleców, kolan, opuchniętych nóg, stóp, bioder, łokci lub ramion poczekaj na naprawdę skuteczny sposób.

A to wszystko jest zaledwie wierzchołkiem góry lodowej, pozytywnego działania i kłód rzucanych pod nogi producentom w 2020 roku. Jednakże nikt nie odstawia skutecznych środków na półkę. Przyjdzie i czas, że swój błyskawiczny sukces odbędzie się w Europie. Na ten moment możesz śledzić najważniejsze informacje dotyczące produktu na oficjalnej stronie dystrybutora meksykańskiego: puraviten.com.mx.

Mimo wszystko udało mi się zdobyć gel. Jak wygląda jego optymalne stosowanie?

Puraviten to produkt normatywnie stabilny. Oznacza to, że jest bardzo prosty w stosowaniu a jego skład jest w 100% naturalny i bezpieczny dla każdego użytkującego. W celu prawidłowej aplikacji żelu najpierw wyduś jego niewielką ilość – ok. 5gram co odpowiada wizualnie ziarnku grochu. Następnie rozprowadź makrocząsteczkową formułę w najbardziej bolących miejscach. Wykonuj ruchy okrężne, wcierając substancję do momentu poczucia suchej skóry.

Zalecane dzienne stosowanie to dwa ray na dobę. W przypadku silnego bólu w określonym miejscu, można zwiększyć systematyczność do 3 razy na dobę. Jednak każdorazowa aplikacja żelu powinna być w odstępach nie mniejszych niż 6h. Pamiętaj, że Puraviten należy stosować zewnętrznie domiejscowo: np. na dół pleców, ramiona, nogi bądź dłonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *