inTENS Relief czyli przenośny elektromasaż na przemęczone mięśnie

Ilekroć zadajesz sobie właściwe pytanie o źródło bólu? Zapewne tylko i wyłącznie wtedy, gdy staje się on nie do zniesienia, przeszkadza w codziennych obowiązkach lub przeszkadza w wykonywaniu pracy. O ile istnieje wiele form doraźnego radzenia sobie z bólem, o tyle większość z nich to chwilowe efekty prowadzące w konsekwencji do poważnych urazów zdrowotnych. Profilaktyka jak w każdej innej przypadłości okazuje się nieocenioną formą pielęgnacji własnego zdrowia. Zastanawiasz się na czym polega prawidłowa pielęgnacja zdrowia? Okaz zdrowia, to osoba, która nie skarży się na przewlekłe bóle, a jej aktualny stan tężyzny fizycznej pozwala na wykonywanie każdej aktywności.

Intens Relief – bo na tym chcemy skupić Twoją uwagę to nowoczesny i idealny sposób pielęgnacji ciała, zdrowia i umysłu. Stymulacja Twojej skóry i docelowo odpowiednich mięśni i stawów to pierwszy krok ku temu, aby związany z nimi faktyczny ból był niwelowany.

Co to za produkt? W jaki sposób rozwiąże moje problemy związane z przemęczeniem i bólem…?

9 stopniowy, automatyczny elektromasażer inTENS Relief to znacznie więcej niż tylko masaż. Przenikanie bodźca stymulującego odbywa poprzez zamknięcie obwodu elektrycznego po zetknięciu z ciałem człowieka. Z pośród dziesiątek innych urządzeń tego typu wyróżnia go właśnie elektrostymulacja. Tak jak w przypadku innych problemów np. z sercem, taka stymulacja odpowiedzialna jest za prawidłowe funkcjonowanie układu mięśniowego. Wspomaga regenerację, pomaga w prawidłowym przesyłaniu bodźców do mózgu a także rozbija tzw. „martwe pola”. Dzięki temu za pomocą jednego urządzenia możesz ustawić moc elektrostymulacji oraz jej intensywność. Można by to porównać do blisko godzinnego masażu, przez wykwalifikowaną osobę oraz zabiegu suchego igłowania. Jednak tutaj masz wszystko w jednym miejscu, pod ręką!

Przeczytaj uważnie: Czym jest akupresura(?)
Wiodąca metoda uzdrawiania medycyny alternatywnej. Akupresura ma swoje zanotowane początki już w prehistorii. Znana od ponad siedmiu tysięcy lat jest nieustannie praktykowana w Chinach. Akupresura polega na uwalnianiu jąder bólu, tzw miejsc spustowych. Skuteczna akupresura to ciągłość głaskania, ugniatania/uciskania, opukiwania oraz wstrząsania specjalnych miejsc na ciele. Akupresura jest całkowicie nieinwazyjna, zwana dalej lżejszą wersją akupunktuty daje wymierne korzyści zdrowotne. Coraz częściej jej klasyczna formę zastępują specjalistyczne urządzenia stymulacji elektromasażu.

inTense Relief wyróżnia jakość wykonania i blisko 97% skuteczność walki z bólem

 • Masażer inTENS Relief emituje delikatne, drobne i krótkie impulsy elektryczne które doskonale rozmasowują obolałe, nadywraz przemęczone i nienaturalnie napięte mięśnie.
 • Produkt pozwala na pracę aż na 9 różnych poziomach wydajności. Zakres częstotliwości to przedział 1-300Hz, przez co dostosujesz aktywną kurację odpowiednio dla swoich potrzeb.
 • Jak już wyżej przeczytałaś/eś, to możliwie najlepsza profilaktyka walki z Twoimi dolegliwościami. Już po kilku dniach stosowania przestaniesz sięgać po tabletki przeciwbólowe, a zaoszczędzone środki z wizyt w salonach masażu zauważysz w swoim portfelu.

Efekty stosowania inTENS Relief

Od produktów z najwyższej półki oczekujesz jasno przedstawionych postulatów. InTENS Relief to elektro masażer na Twoje bóle, zarówno te mięśniowo-stawowe jak i zaburzenia nerwowe. Po systematycznym stosowaniu masażera, już po dwóch dniach odczujesz poprawę związana z takimi dolegliwościami jak:

 • ból w dolnych częściach pleców
 • artretyzm i bóle reumatyczne
 • uporczywe bóle, uciski kolan i okolic achillesa
 • zwyrodnienia stawów i destrukcyjne działanie naciągniętych powięzi lub mięśni
 • chroniczny ból pleców
 • osteoporoza
 • przewlekłe zmęczenie mięśni ramion, rąk, ud i łydek związane ze słabą regeneracją

Innowacyjne urządzenie – inTENS Relief

Ważna zasada – innowacja a nie inwazja. To stwierdzenie na którym oparto działanie i bezpieczeństwo stosowania inTENS Relief. Pomimo, że produkt przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia, wynika to wyłącznie ze względów prawnych. Aby mieć świadomość efektywności codziennej kuracji z tym produktem, warto zapoznać się co składa się na jego zawartość.

 • elektromasażer (inTENS Relief), podręczny, dyskretny, wykonany z tworzywa ABS
 • dwie praktyczne nasadki, różniące się wypukłością. Odpowiednio dla mniejszego bólu – punktowa, płaska i gładka dla bólu na szerokiej płaszczyźnie, np. ból pleców.
 • opakowanie żelu, niezbędnego do stosowania elektromasażera. „Contact Gel inTENS Relief 50ml” spokojnie wystarczy na codzienne stosowanie przez najbliższe dwa miesiące.
 • Ulotka informacyjna zawierająca wszystkie niezbędne informacje dotyczące użytkowania masażera.
 • Kompedium wiedzy elektrostymulacji i akupresury. Dzięki temu poznasz tajniki skutecznego posługiwania się tą metodą.
 • Baterie dołączone do kompletu. Od razu po otrzymaniu przesyłki możesz korzystać z upragnionego urządzenia!

inTens Relief – pierwszy krok do zwalczenia światowego problemu przewlekłego bólu

Jak się szybko okazało, produkt zbiera żniwo pracy wielu specjalistów na przestrzeni blisko 7 lat. Pionierem i pomysłodawcą wykonania urządzenia dostępnego dla każdego był Mitsukuni Wang, indyjski naukowiec od początku swojej kariery naukowej związany z akupresurą i nowoczesną technologią magnetyczną.

„Od kiedy sam zacząłem miewać bóle reumatyczne, zacząłem chodzić na zabiegi i drogie zastrzyki z osocza. Regularnie też dostawałem kroplówki z dializatem krwi cieląt. Wszystko to dobrze brzmiało, ale zauważyłem, że oprócz dodatkowego wspomagania regeneracji, mój organizm najlepiej reaguje na elektrostymulację. Od wielu lat pomimo mojej determinacji nie miałem w swojej klinice doświadczenia, ani nie prowadziłem badań na temat jej wpływu na ludzki organizm. Chcąc nie chcąc eksperymentowałem na własnej skórze. Najpierw poprzez duże elektrostymulacje całej długości mięśnia, następnie jej punktowe rezultaty. Wszystko skrupulatnie opisałem w minikompedium wiedzy dołączonej do mojego autorskiego projektu zwieńczonego produktem finalnym inTENS Relief.”

Bezpieczeństwo stosowania inTENS Relief

Konserwacja urządzenia nie wymaga wiele nakładu czasu ani pieniędzy. Ponadto elegancki kartonik i tekturowe opakowanie ochronią produkt przed zamoczeniem lub uszkodzeniem mechanicznym. Całość, wszystkie elementy są dostatecznie małe i podręczne, dlatego nikt nawet nie zwróci większej uwagi na to co nosisz w kieszeni.

Każdorazowo po zakończonym stosowaniu masażera umyj jego powierzchnię stykającą ze skórą wilgotną szmatką. Ponadto staraj się nie dotykać rękoma powierzchni stykania ze skórą. Dłonie zawsze mają śladowe ilości pierwiastków lub brudu, który może zaburzyć przekazywanie elektrostymulacji.

Przed pierwszym użyciem aparatu – przetestuj jego działanie na wierzchniej stronie dłoni.

inTENS Relief gdzie kupić? Jaka jest cena masażera?

Specyficzny rok 2020 przyniósł wiele regulacji prawnych w całej Europie. Wprowadzenie nowego produktu w kategorii rynkowej zdrowie&uroda wymaga czasochłonnej papierologii. Niestety urządzenie nie jest jeszcze dostępne w Polsce. Jeśli tylko taka możliwość się pojawi, to na pewno redakcja kulnaro.pl edytuje ten wpis w celu aktualizacji. Na ten moment oficjalna dystrybucja odbywa się wyłącznie na dwa europejskie kraje. Są nimi Włochy oraz Węgry.

Źródło:

Za pozwoleniem oficjalnego dystybutora inTENS Relief: www.intensrelief.eu

dodatkowe zasady bezpieczeństwa – obrazek poniżej

Zasady bezpieczeństwa stosowania inTENS Relief

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *