Promagnetin – wkładki na pozbycie się bólu. Działanie, Efekty, Opinie

Wkładki magnetyczne PromagnetinAkupresura to znana od tysięcy lat sztuka lecznicza, polegająca na wykorzystaniu naturalnych receptorów znajdujących się na stopach, do wspomagania leczenia całego organizmu. Niemal wszystkie dolegliwości łączą się bezpośrednio z zaburzeniami homeostazy oraz metabolizmu, którym – na szczęście – można zapobiec w prosty sposób za pomocą nowoczesnej magnetoterapii wkładkami Promagnetin.

>> Kliknij tutaj i zamów w promocji -50%  Promagnetin <<

Holistyczne rozwiązania dolegliwości bólowych

Ból może mieć swoje źródło w przeróżnych schorzeniach. Jest znakiem od organizmu, że dzieje się coś złego – może być to choroba, uraz mechaniczny, ale też symptomy bólowe może wywołać depresja, napady lękowe lub nerwica. Jeśli odczuwasz ból, nade wszystko powinieneś więc znaleźć jego przyczynę – dolegliwości bólowych o nieznanej etiologii nie powinno się ignorować.

Zdarza się jednak, że przyczyna bólu jest dobrze znana i trudna do wyleczenia przez współczesną medycynę. Dotyczy to nade wszystko przewlekłych bólów stawów i kręgosłupa związanych z artretyzmem, bólów reumatycznych, pourazowych, migrenowych. Lekarze proponują wtedy fizjoterapię, zażywanie środków przeciwbólowych, psychoterapię.

Istnieją jednak inne metody leczenia bólu przewlekłego. Są to akupresura i magnetoterapia. Dzięki uciskowi i dobroczynnemu działaniu na receptory znajdujące się na stopach, wkładki Promagnetin wspomagają leczenie bólu i pozytywnie wpływają na homeostazę organizmu.

Jak działają wkładki Promagnetin?

Wkładki Promagnetin działają za pomocą magnetoterapii na receptory zlokalizowane na stopach. Od setek lat wiadomo, że są one odpowiedzialne za wszystkie zdolności naprawcze i regeneracyjne organizmu. Pole magnetyczne wytwarzane przez Promagnetin przenika ciało i dociera do każdej komórki. Nade wszystko oddziałuje na struktury błon. Skutkiem tego procesu jest przyśpieszenie rozwoju tkanki łącznej, powoduje to zwiększenie przyswajania tlenu przez tkanki, działa przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo i łagodzi ból.

Podczas chodzenia wkładki Promagnetin korzystnie wpływają na wszystkie elementy ciała. Ich działanie opiera się na trzech fazach:

 1. w pierwszej fazie: wkładki wspomagają wnikanie pola magnetycznego w bolące tkanki i wpływają na zatrzymanie impulsów bólowych w komórkach. W efekcie następuje natlenienie komórek oraz oczyszczanie z toksyn. Sygnał bólu jest wygaszany przez drgania pola magnetycznego. Zmniejsza ból, zwłaszcza ten odczuwany w stopach oraz kolanach. Faza pierwsza działania wkładek Promagnetin sprzyja poprawie ogólnej kondycji organizmu, organizm zyskuje nowe zdolności samonaprawcze.
 2. w drugiej fazie: działanie magnetyczne Promagnetin doprowadza do wspomagania gojenia się stanów zapalnych i niwelowania dolegliwości towarzyszących, zwłaszcza problemów skórnych, nadciśnienia, bólów migrenowych, niewłaściwej pracy układu pokarmowego a także – problemów oddechowów. Wspomagana jest gospodarka hormonalna organizmu – wpływa to na redukcję stresu, Dochodzi do pozbycia się bóli migrenowych. Mogą zanikać obrzęki, opuchlizny, nadwrażliwość. Główne problemy – czyli bóle barków, pleców, kolan, stawów oraz rwa kulszowa zostają zdemaskowane oraz usunięte. Organizm ma szansę regenerować się szybciej i wydajniej, może poprawić się ogólna odporność.
 3. w fazie trzeciej: następuję ekspresja zdolności naprawczych organizmu. Efekty działania wkładki wspierają kumulację się na poziomie komórkowych. Przejście całego procesu umożliwia względną stabilizację życiową bez dolegliwości bólowych.

Wkładki masujące Promagnetin zalecane są osobom z problemami z krążeniem, zapobiegają też powstawaniu odcisków i odparzeniom skóry, zmniejszają uczucie zmęczenia stóp. Dobrze dopasowują się do obuwia, pasują do każdego rodzaju butów. Mają grubość ok. 3 mm. Należy je umieścić w bucie perforacją do dołu.

Jak doszło do okrycia przełomowej technologii Promagnetin?

Instrukcja obsługi wkładek magnetycznychBadania nad wkładkami Promagnetin trwały ponad 15 lat. Prowadził je polski zespół specjalistów medycyny naturalnej z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Celem było stworzenie inteligentnego i nieinwazyjnego sposobu na przewlekły ból. Zauważono, że środkiem do tego może być holistyczne przywrócenie homeostazy organizmu.

Już w 2010 opublikowano wyniki szeroko badań nad stworzonym wkładkami, mającymi oddziaływać na receptory organiczne znajdujące się na stopach. Udział w badaniach wzięło trzysta osób, cierpiących na schorzenia stawów, bóle kręgosłupa, bóle zwyrodnieniowe. Testy podzielono na dwa etapy. W pierwszym badano skalę natężenia bólu przed oraz po miesięcznym noszeniu wkładek Promagnetin codziennie, po szesnaście godzin każdego dnia.

Ochotników podzielono na dwie grupy – jedna stanowiła placebo, druga – testowała wkładnik Promagnetin przez miesiąc, w warunkach eksperymentalnych. Wyniki były bardzo obiecujące:

ból głowybóle stawówbóle kręgosłupazłe samopoczucienerwicadepresja
wkładki Promagnetin8%4%3%9%2%1%
grupa placebo67%76%53%70%54%35%

Jak widać, badanie wykazało bardzo dużą skuteczność wkładek Promagnetin w niwelowaniu dolegliwości bólowych oraz przywracaniu naturalnej homeostazy. Już po tygodniu osoby z bólami stawów notowały zauważalną poprawę swojego stanu. Dodatkowo, zniknęły objawy psychiczne, takie jak złe samopoczucie, zmęczenie czy nerwica.

Po około dwóch tygodniach zanotowano spadek migren i innych bólów głowy o nieznanej przyczynie. Pod koniec badania bóle głowy zmniejszyły się lub całkiem zanikły u 92% ochotników. Wkładki Promagnetin okazały się skutecznie działać w  97% przypadkach artretyzmu, bólu stawów oraz kręgosłupa.

Eksperci opiniują działanie wkładek Promagnetin

“Organizmy żywe są bardzo czułe na działanie pól magnetycznych. Efekty działania magnetyzmu widoczne są w każdej komórce żywego organizmu. Działanie magnesu na składniki krwi, głównie na erytrocyty jest uwarunkowane zmianami biochemicznymi jakie zachodzą, kiedy krew zostaje poddana działaniu pola magnetycznego. Ilościowy i jakościowy rezultat działania pól magnetycznych widoczny jest w tkankach i metabolizmie komórkowym. Zostało udowodnione, że pod wpływem działania pola magnetycznego dolegliwości bólowe ulegają znacznemu zmniejszeniu. Istnieje zależność pomiędzy funkcjami centralnego układu nerwowego i zewnętrznym polem magnetycznym. Pole magnetyczne ma pośredni wpływ na te obszary mózgu, które kontrolują układ hormonalny. Magnetoterapia działa stabilizująco homeostazę organizmu. Wpływa hamująco na choroby w sensie zapobiegania ich progresji. Zastosowanie magnetoterapii powoduje blokadę tzw. „bramy bólu“ szybsze gojenie się ran i złamań. Zauważono też pozytywne działanie na utrzymanie prawidłowego pH w komórkach i tkankach.

W zasadzie na początku magnetoterapię wykorzystywano w leczeniu urazów podczas wojen, a następnie w traumatologii i ortopedii stosowali ją fizykoterapeuci dla szybszego zrastania się złamań i przy różnorodnych bolesnych zabiegach, ponieważ stwierdzono, że kości zrastają się nawet do trzech razy szybciej. Przy zastosowaniu magnesu zmniejsza się ból, pobudzone jest krążenie krwi i uniemożliwione zostaje powstawanie obrzęków i gromadzenie się kwasu mlekowego. Zwiększa się koncentracja wapnia w kości, dochodzi do stymulacji aktywności komórek budujących kość (osteoblasty), struktura i gęstość kości ulega poprawie, co ma szczególne znaczenie w zapobieganiu osteoporozie.

Dlatego też wkładki Promagnetin są tak skuteczne w leczeniu bólu – zarówno kości i stawów, jak i bóli migrenowych, bóli obwodowego układu nerwowego, bóli o podłożu psychicznym.”

prof. Aneta K, UA Jagielloński,

Opinie o Promagnetin – przykładowa z forum

Wkładki Promagnetin zostały mi polecone przez kuzynkę. Doskonale wiedziała, że od kilku lat cierpię na dolegliwości bólowe, które sprawiały, że niemal całkowicie wycofałam się z życia towarzyskiego. Przez te lata większość czasu spędzałam w domu oraz na kolejnych turnusach rehabilitacyjnych oraz fizykoterapiach.

Spróbowałam wkładek magnetycznych, bo nie widziałam żadnych przeciwwskazań, które mogłyby mnie powstrzymać. Były one bardzo wygodne, pasowały do wszystkich moich butów. Nie powodowały pocenia się topy, nie ślizgały się, nie wyczułam nieprzyjemnego zapachu, który czasem pojawiał się po użytkowaniu innych wkładek. Pierwszą różnicę w komforcie poczułam niecały tydzień po rozpoczęciu terapii za pomocą wkładek magnetycznych. Zwykle budziłam się kilka razy w ciągu nocy z powodu przewlekłego bólu kręgosłupa, jednak wtedy po raz pierwszy od dłuższego czasu udało mi się przespać noc spokojnie. Po dwóch tygodniach mogłam już bez problemu chodzić do ogródku, po trzech – zaczęłam pielić grządki, czego nie robiłam od lat. Ostatecznie, wszelki ból ustąpił po niecałym miesiącu, ale profilaktycznie noszę wkładki magnetyczne Promagnetin do teraz, już od dwóch lat. Mogę z czystym sumieniem napisać, że nie czułam się lepiej od czasów, gdy byłam młoda.”

Teresa, 73 lat, woj. warmińsko-mazurskie

Jeśli więc chcesz pozbyć się bólu, wkładki Promagnetin mogą okazać się tym, czego szukasz. Ich działanie bazuje na znanych od setek lat właściwościach akupresury oraz pola magnetycznego, są też produktem przebadanym klinicznie. Nosząc je, nie czujesz, że masz w butach wkładki, jednak cały czas działają one poprzez stymulację receptorów na Twoich stopach.

Jak wygląda Promagnetin:

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Promagnetin

Opakowanie PromagnetinCzy wkładki Promagnetin pasują na każdą stopę?
Wkładki Promagnetin powinny nadawać się do użytkowania przez każdego dorosłego człowieka. W przypadku, gdy wkładka w swojej formie fabrycznej okaże się być za duża, można bez problemu ją zmniejszyć, poprzez odrysowanie kształtu stopy na wkładce Promagnetin i wycięcia niepotrzebnych elementów;

Jakie są działania niepożądane wkładek Promagnetin?
Wkładki nie powodują działań niepożądanych, są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Są hipoalergiczne i wyprofilowane tak, aby nie powodować odcisków, odparzeń czy odgnieceń przy chodzeniu. Jeśli jednak czujesz dyskomfort po założeniu wkładek – upewnij się, czy zamontowałeś je zgodnie z instrukcją, przycinając wystające krawędzie.

Czy powinienem czuć działanie wkładek w trakcie noszenia?
Pole magnetyczne oddziałujące na ludzkie ciało jest niewyczuwalne. Wkładki Promagnetin nie powinny powodować żadnych dolegliwości, mrowienia, uczucia ciepła, nadmiernej potliwości.

Czy Promagnetin to produkt wegański?
Wkładki zostały wykonane z oddychającego, syntetycznego materiału, nie zawierają produktów odzwierzęcych, mogą więc być z powodzeniem noszone przez wegan.

Chciałbym kupić wkładki dla mojego dziecka. Czy jest to możliwe?
Wkładki magnetyczne Promagnetin zostały zaprojektowane z myślą o osobach dorosłych, w związku z czym nie powinny być używane przez dzieci ani osoby o stopach mniejszych niż odchylenie standardowe rozmiaru stopy u dorosłych (czyli o stopie mniejszej niż numer 33-34). Nie nadają się także dla osób o bardzo dużych stopach (powyżej rozmiaru 50).

40 thoughts on “Promagnetin – wkładki na pozbycie się bólu. Działanie, Efekty, Opinie

 1. , łatwiej o kontuzje  Promagnetin zmniejszył moje problemy, teraz lżej mi się pracuje i lepiej się czuję, a jeszcze chciałbym coś w życiu porobić, chciałbym być na długo sprawny Polecam Promagnetin każdemu, kto tak jak ja męczył się z bólem, nie ma co zwlekac, trzeba działać!

 2. na ból – wiem co mówię, bo już kiedyś interesowałam się takimi metodami leczenia, zwłaszcza dalekowschodnimi

 3. bez problemu dopasowałem sobie wkładki do mojego rozmiaru stopy (noszę rozmiar 41), a podczas noszenia czuję się wygodnie, nic nie uwiera, jak to czasami bywa przy zwykłych wkładkach do butów

 4. Kuracja z Promagnetin pomogła mi na problemy z zatokami. Od kliku miesięcy walczyłam z bólem, a lekarze tylko zalecali kolejne środki przeciwbólowe. Powiedziałam dość i zaczęłam szukać czegoś innego. Tak trafiłam na Promagnetin i bogu dzięki, bo wybawił mnie z okropnego bólu zatok. Jak najbardziej polecam na zatoki!

 5. Promagnetin dostałam od koleżanki, jak w pracy zaczęły mnie strasznie boleć kolana od stania i schylania się. Przyznam, że mega mi pomogły te wkładki, a już się bałam, że będę musiała iść na zwolnienie.

 6. Znajoma poleciła mi promagnetin jako pomoc na urazy, a dokładniej na ból po złamaniu kości. Podziałało! Noga już się zagoiła i nic mnie nie boli

 7. Dzięki Promagnetin znowu mogę biegać i jeździć na rowerze A myślałam, że czeka mnie pożegnanie z ulubionymi sportami

 8. PROMAGNETIN pomógł mi na bóle kości i stawów – okazał się lepszy i skuteczniejszy niż tabletki i zastrzyki fajnie, że go odkryłam!

 9. Działa j jeszcze raz działa! PROMAGNETIN zwalczył moje cierpienia, nigdy się tak dobrze nie czułam, bez bólu i obrzęków stóp – nareszcie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *