OSlim – prozdrowotny sposób na odchudzanie

Czy myślałeś kiedyś o tym, jak wielu Polaków cierpi z powodu nadwagi czy otyłości? Winę za ten stan rzeczy ponoszą: niezróżnicowana, kaloryczna dieta, złe nawyki, siedzący tryb życia, ale także czynniki genetyczne. W tej chwili już do druga osoba w Polsce boryka się z problemem nadmiarowych kilogramów. Otyłość i nadwaga nie są obojętne dla zdrowia. Podwyższony cholesterol jest przyczyną wielu chorób krążenia, istnieje także wysoka korelacja otyłości z niektórymi typami nowotworów. Dlatego też zarówno nadwaga, jak i otyłość klasyfikowane są jako choroby, z którymi należy walczyć. W jaki jednak sposób schudnąć? Pomijając metody tradycyjne, jak diety redukcyjne i zwiększenie aktywności fizycznej, warto zainwestować w suplement, który będzie wspomagał proces chudnięcia. Odpowiedzią na tę przypadłość jest jedna forma prozdrowotnych tabletek OSlim (O!Slim), którym warto przyjrzeć się bliżej.

OSlim – naturalny suplement diety wspomagający utratę wagi

Czynnikiem, który wpływa na podatność na wahania wagi jest metabolizm. Jego szybkość określa, jak wielki deficyt kaloryczny należy stosować w diecie, aby zacząć chudnąć. Przykładowo, osoba z szybkim metabolizmem przy ograniczeniu spożywanych kalorii schudnie dużo szybciej, niż ta z powolnym. Przy ekstremalnie powolnym metabolizmie można przybierać na wadze, jednocześnie jedząc bardzo mało.

Tabletki OSlim (O!Slim) w naturalny sposób wpływają na szybkość metaboliczną, dzięki czemu można stracić na wadze nawet nie stosując się do deficytu kalorycznego, a więc nie wdrażając żadnej diety!

Przeprowadzono badania odnośnie wpływu OSlim na metabolizm osób borykających się z otyłością. Wybrano 102 pacjentów kiepsko rokujących, tj. jakich spożywających nadmiar kalorii z powodu rozrostu żołądka lub zaburzeń odżywiania. Tacy pacjenci w normalnych warunkach zostaliby poddani inwazyjnej metodzie leczenia polegającej na resekcji części żołądka.

Badano dwa parametry – wahanie wagi w trakcie eksperymentu oraz apetyt (mierzony w skali 1-10), jednocześnie monitorując zapotrzebowanie energetyczne. Pacjenci mieli nielimitowany dostęp do kalorii, jednak notowano uważnie ich spożycie.

Okazało się, że suplement diety OSlim obniża apetyt, jednocześnie powodując szybsze uczucie sytości w trakcie posiłku.

Odchudzanie poparte wynikami – OSlim

czas1 tydzień2 tygodnie3 tygodnie4 tygodnie5 tygodni6 tygodni
apetyt

(średnia)

8,777,645,14,534,014,03

Skalę apetytu ustalano indywidualnie z każdym pacjentem, badając go trzy razy dziennie – po przebudzeniu, przed obiadem oraz przed kolacją. Początkowo średnia była bardzo wysoka, zwłaszcza w porze obiadowej. Już po dwóch tygodniach regularnego stosowania OSlim apetyt zmniejszył się o jeden punkt w skali. Pacjenci wybierali mniejsze, mniej tuczące posiłki. Później nastąpił najgwałtowniejszy spadek. Po miesiącu eksperymentu większość pacjentów twierdziła, że mają niewielki, zdrowy apetyt, nieznacznie zwiększający się w okolicach obiadu.

czas1 tydzień2 tygodnie3 tygodnie4 tygodnie5 tygodni6 tygodni
spożycie dzienne kalorii (średnia)7373, 21 kcal5333,33 kcal2500,23 kcal2321,54 kcal2357,29 kcal2362,26 kcal

Pacjenci pomimo nielimitowanego dojścia do kalorii zupełnie inaczej traktowali ich spożycie na początku i na końcu eksperymentu. W pierwszym tygodniu spożywali liczbę kalorii przekraczającą ich zapotrzebowanie średnio ponad dwa razy. Z początkiem drugiego tygodnia powoli zaczęli unikać podjadania między posiłkami, przez co znacznie spadła ogólna średnia spożytych kalorii. Już w czwartym tygodniu większość uczestników badania ograniczyła kalorie do poziomu ich faktycznego zapotrzebowania.

Jednocześnie warto zaznaczyć, że żaden z pacjentów w tym czasie nie zaczął stosować restrykcyjnej diety, tj. nie zszedł poniżej swojego zapotrzebowania kalorycznego.

Odchudzający krok w przyszłość, brak restrykcyjnej diety i normalne tryb życia to wspólny mianownik OSlim

czas1 tydzień2 tygodnie3 tygodnie4 tygodnie5 tygodni6 tygodni
ubytek wagi (średnia)3,7 kg8,4 kg10,2 kg18,1 kg24,3 kg25,5 kg

Praktycznie wszyscy pacjenci zaczęli tracić na wadze w pierwszym tygodniu. Największy spadek wagi odnotowano pomiędzy trzecim a czwartym tygodniem eksperymentu. Żaden z badanych nie skarżył się na dolegliwości związane z nadmierną utratą wagi, wręcz przeciwnie, wielu twierdziło, że jest bardziej pobudzona (24% badanych), lepiej sypia (32,2% badanych) oraz ma więcej energii do aktywności fizycznej (56,4% badanych).

Jednocześnie należy pamiętać, że eksperyment został przeprowadzony na grupie ludzi otyłych, kiepsko rokujących przy stosowaniu diet tradycyjnych. Ludzie borykający się jedynie z nadwagą lub niewielką otyłością powinni doświadczyć efektów suplementu OSlim dużo szybciej.

OSlim – naturalny skład

Na czym polega sukces OSlim? Nade wszystko dzięki naturalnemu wpływowi składników znanych i stosowanych w medycynie chińskiej, przyspiesza metabolizm przy jednoczesnym hamowaniu apetytu. W rezultacie w sposób nieinwazyjny osoba przyjmująca OSlim zaczyna spożywać mniej kalorii, co w połączeniu z szybkim metabolizmem powoduje utratę wagi.

Wśród składników aktywnych OSlim (O!Slim) znajdują się:

  • kozieradka. Używana od wieków ze względu na prozdrowotne właściwości dla włosów i paznokci, odgrywa ważną rolę w przemianie materii. Spożywanie kozieradki wpływa dobroczynnie na trawienie, co przekłada się na cały przyśpieszenie całego metabolizmu. Prócz tego kozieradka wykazuje pozytywne działanie przy budowie masy mięśniowej, daje efekt naturalnego pobudzenia. Istnieją badania wskazujące jej pozytywny wpływ na sprawność intelektualną i seksualną.
  • wapń. Usprawnia wchłanianie mikroelementów oraz kwasów omega z pożywienia, co sprzyja regeneracji organizmu przy utracie kilogramów. Dobrze koresponduje z innymi składnikami OSlim, tworząc środowisko do ich działania. Działa na kości oraz mięśnie, ułatwia pracę stawów, z których zwyrodnieniami często borykają się osoby otyłe.
  • lukrecja. Stosowana w medycynie Dalekiego Wschodu, przyspiesza metabolizm i pobudza organizm do utraty zbędnych kilogramów. Jest naturalnym antyoksydantem, działa sycąco na apetyt. Używana przez sportowców dla podniesienia wydajności fizycznej, a przez kulturystów do redukcji tkanki tłuszczowej.
  • garcinia. Zawiera kwas hydroksycytrynowy, który przyśpiesza spalanie tłuszczu, hamuje apetyt i obniża cholesterol. Może pomagać przy nadciśnieniu, ma lekkie działanie pobudzające oraz poprawiające humor.

OSlim – opinie ekspertów

“Jest to środek bardzo ceniony przez dietetyków w leczeniu oraz profilaktyce otyłości”, wypowiada się dr Dora Michelle, dietetyczka i ekspertka, autorka książki “Największy wróg – jak pozbyć się tłuszczu”. “Składniki znajdujące się w OSlim znajdziemy w wielu innych specyfikach tego typu, tylko tutaj są one jednak na tyle wyważone, aby hamować apetyt i przyspieszać metabolizm, jednocześnie nie powodując negatywnych skutków ubocznych. Warto pamiętać, że bardzo restrykcyjna dieta może prowadzić do poważnego deficytu kalorycznego, jest więc ona niezalecana bez kontroli dietetyka. Jednocześnie warto stosować nieinwazyjne suplementy, takie jak OSlim.”

Profesor Luxien Zhe również wypowiada się pozytywnie o tym suplemencie diety. “W medycynie chińskiej ważny jest balans, symbolizujący yin i yang, albo żywioły w przyrodzie. Dlatego dużą wagę przywiązuje się do proporcji składników w każdym medykamencie. OSlim odznacza się dużą harmonią substancji aktywnych, co wpływa na jego wysoką skuteczność. Jednocześnie są to substancje w pełni naturalne, niezaburzające homeostazy organizmu”.

Pacjenci o OSlim (O!Slim) – opinie, cena, forum

“Od okresu dorastania borykałem się z nadwagą. W wieku lat trzynastu urosłem nie tylko wzdłuż, ale też, co gorsza, wszerz. W gimnazjum byłem najgrubszym chłopcem, higienistka odesłała mnie przy wszystkich kolegach do dietetyka i kazała wezwać rodziców. Przez następne lata walczyłem ze swoją wagą, ale dopiero OSlim pomógł mi schudnąć. Ze 125 kg zszedłem do 73 kg w zaledwie sześć tygodni. Wtedy dopiero zacząłem mieć powodzenie u dziewczyn, OSlim więc uratował moje życie uczuciowe”.

Karol, 28 lat, zachodniopomorskie

“Zawsze miałam problemy z otyłością. Rodzice lekceważyli problem, uważali, że to dobrze, że dziecko jest okrągłe i je wszystko, co postawią przed nim na talerzu. Długo nie widziałam problemu, aż doszło do mnie, że czuję się źle z powodu mojej nadmiernej wagi. Próbowałam różnych diet i ćwiczeń, było mi jednak ciężko fizycznie, nie wytrzymywałam presji, podjadałam pomiędzy posiłkami, wmawiając sobie, że to się “nie liczy”. Gdy zaczęłam przyjmować OSlim, natychmiast zauważyłam spadek apetytu. Miałam więcej energii i siły, aby doczekać do kolejnych posiłków. Szybko schudłam aż 58kg.”

Marta, 43 lata, mazowieckie

Zacznij stosować OSlim – pozbądź się kilogramów

O!Slim - cenaJeśli borykasz się z problemem otyłości, a jednocześnie czujesz zniechęcenie do tradycyjnych diet, OSlim będzie suplementem dla Ciebie. Jego naturalny skład świetnie koresponduje z indywidualnymi potrzebami, dzięki czemu utrata zbędnych kilogramów odbywa się bez kosztów, takich jak restrykcyjna dieta czy codzienne ćwiczenia. Specjalna mieszanka zaczerpnięta z wiedzy medycyny tradycyjnej bezinwazyjnie wpływa na metabolizm, hamuje apetyt, co prowadzi do utraty wagi, obniżenia się cholesterolu i w rezultacie – poprawy jakości życia.

Suplement diety OSlim może być odpowiedzią na problemy z utrzymaniem wagi każdego, niezależnie od płci, wieku i stopnia nadwagi czy otyłości. Najlepsze rezultaty osiąga u osób spożywających regularnie nadmiar zbędnych kalorii, ale nawet u tych, którzy borykają się z niewielką nadwagą, działa skutecznie, nawet w cztery tygodnie prowadząc do całkowitej utraty zbędnych kalorii.

Eksperci bardzo entuzjastycznie wypowiadają się o OSlim, chwaląc naturalny skład tego suplementu oraz odpowiedni balans składników aktywnych. Wykazano, że suplementacja tym środkiem nie wywołuje skutków ubocznych kojarzonych często z preparatami stosowanymi w trakcie diety, a więc – zmęczenia, efektu jo-jo, wypadania włosów i osłabienia paznokci. Wręcz przeciwnie, kozieradka zawarta w OSlim wzmacnia płytki paznokci oraz włosy, a garcinia wpływa pozytywnie na bilans energetyczny organizmu oraz samopoczucie.

O!Slim - kup terazWażna informacja:
Dla wszystkich zainteresowanych produktem – OSlim. Prozdrowotne tabletki odchudzające stosunkowo niedawno zadebiutowały na polskim rynku odchudzającym, z tej okazji producent dla pierwszych 1000 klientów zaoferował darmową przesyłkę.

Chcę zamówić OSlim (O!Slim)

+ korzystam z opcji darmowej, dyskretnej dostawy

Promocja cenowa producenta trwa tylko do 2024.06.21 23:59

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *