Men Solution Plus – tabletki na przyrost mięśni

MEN SOLUTION PLUS – OPINIE O TABLETKACH NA PRZYROST MIĘŚNI

bicepsTabletki Men Solution Plus na masę wspierające przyrost masy mięśniowej zdobywają obecnie coraz większą popularność, głównie wśród młodych mężczyzn ukierunkowanych, by w jak najkrótszym czasie, podczas treningów czy ćwiczeń na siłowni, skutecznie i bezpiecznie zapewnić sobie sylwetkę, o jakiej marzą. Nie brakuje oczywiście osób, które do tabletek Men Solution Plus podchodzą bardzo sceptycznie. By przekonać tych ostatnich, poniżej przedstawiamy opis składu a także opinie lekarzy na temat tabletek Men Slution Plus. Nie zabraknie tu również wypowiedzi ekspertów.

Co jest zawarte w tabletkach na przyrost masy mięśniowej Men Solution Plus?

 • AAKG– nietypowa, bioaktywna formuła L-argininy, to podstawowy składnik preparatu Men Solution Plus. Substancja ta odpowiada za produkcję tlenku azotu w organizmie, co wpływa na lepsze ukrwienie mięśni. Sprawia, że białko jest wchłaniane szybciej i w większej ilości po każdym wysiłku fizycznym co sprawia, że aż o 40% zwiększa się przyrost beztłuszczowej masy ciała. Już podczas pierwszego tygodnia stosowania odczuwalny jest przyrost siły i wytrzymałości siłowej.
 • L-Citrulina– to drugi co do ważności, składnik preparatu Men Solution Plus. To unikalna kompozycja aminokwasów. Sprawia ona, że produkowany jest hormon gazowy, który zwiększa napływ tlenu, kreatyny oraz składników odżywczych do mięśnia sercowego i mięśni szkieletowych.
 • L-Tyrozyna– ta substancja z kolei wspomaga metabolizm i wpływa na zwiększenie wydajności psychomotorycznej organizmu. Wpływa również na tempo z jakim jest produkowana dopamina, poprawia ukrwienie mięśni i ogólnie, ma wpływ na poprawę pracy całego organizmu. Dokładniejsze informacje – wikipedia
 • Jabłczan Kreatyny – substancja zawarta w tabletkach Men Solution Plus wpływa na przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej ciała, poprawia regenerację mięśni po treningu, poprawia również ogólną wytrzymałość mięśni oraz kondycję organizmu.
 • Ekstrakt z buraka ćwikłowego – obniża ciśnienie krwi oraz poziom cholesterolu. Zwiększa zaś tempo dostarczania substancji aktywnych, jakie zawarte są w tabletkach Men Solution Plus. Substancja ta poprawia ukrwienie mięśni, a dzięki zawartości betainy, odkwasza oraz oczyszcza organizm z toksyn.

Zastosowanie unikatowej formuły AAKG w Men Solution Plus

aakg-wzor-chemicznyAAKG, czyli unikalna kompozycja aminokwasów znana jest już od początków lat 90-tych pod nazwą Arginine alpha ketoglutare. Jedną z ważnych zalet stosowania tej kompozycji aminokwasów był jej wpływ na męską sprawność seksualną.

Podczas badań kontrolnych, które odbyły się na dwóch grupach, z których jedna otrzymywała placebo a druga kompozycję aminokwasów, zauważono, że w tej drugiej grupie zauważalny był spadek tkanki tłuszczowej a także większa była regeneracja tkanki mięśniowej. Zaciekawiło to naukowców oraz sprawiło, że z większym zapałem zabrali się za udoskonalanie kompozycji aminokwasów w różnych kombinacjach.

Badania syntezy białek przez stosowanie Men Solution Plus

brzuch-opalonyNaukowcy przypisują aminokwasom podwójną rolę w procesie syntezy białek. Stymulują one ich zdaniem wzrost mięśni ścieżki biochemicznej mTOR, oraz są podstawowymi jednostkami budulca, z których powstają nowe białka.

Naukowcy z USA odkryli, że na syntezę białka i aktywację ścieżki sygnałowej mTOR nie ma wpływu przyjęcie pojedynczej dawki białka 30 g. Zaś Men Solution Plus, który jest suplementem z kompozycja aminokwasów potęguje wspomniany proces, dzięki czemu odczuwalny jest przyrost suchej masy mięśniowej (ok.30%). Badania te przeprowadzone był na młodych, niewytrenowanych mężczyznach poniżej 30 roku. Powyższe wyniki zostały potwierdzone również przez naukowców z Niemiec. Niemieckie badania przeprowadzono na grupie kulturystów oraz zawodników trójboju siłowego. Potwierdziły one obserwację odnoszące się do syntezy białka u mężczyzn. Najlepsze rezultaty osiąga się, gdy stosuje się jedną porcję aminokwasów rano a drugą przed snem.

Jakie właściwości posiada Men Solution Plus?

Unikalna formuła suplementu Men Solution Plus wpływa na podniesieniu poziomu skupienia ( dzięki zawartej w niej L-Tyrozynie), zwiększa wykorzystanie zapasów tłuszczy na tworzenie energii używanej podczas aktywności fizycznej, tworzy tzw. „pompę” treningową. Unikalna kompozycja aminokwasów pozwala również osiągnąć efekt tzw. rozciągnięcia się skóry, co wpływa na przyśpieszenie wzrostu oraz wielkości mięśni. Bioaktywna formuła Men Solution Plus oparta jest na kilku naturalnych składnikach, dobranych w taki sposób, iż nie występują żadne skutki uboczne stosowania tabletek Men Solution Plus.

Jak należy stosować tabletki Men Solution Plus – opinie ekspertów

Men-Solution-PlusEksperci zalecają stosowanie dwóch tabletek Men Solution dziennie. Zażycie większej ilości tabletek mija się z celem, ponieważ nadmiar aminokwasów po prostu nie zostanie przyswojony przez organizm.

Men Solution Plus to preparat, który bardzo szybko zdobył popularność, stając się najchętniej przyjmowanym środkiem na przyrost masy mięśniowej. Dietetycy, kulturyści oraz trenerzy personalni są zgodni w swoich opiniach o Men Solution Plus oceniając, że jest to najlepszy tego typu suplement.

Z całą pewnością wyniki badań, opinie i opis działania tabletek Men Solution Plus wpłyną na podjęcie, zresztą słusznej, decyzji o zastosowaniu kuracji przy ich użyciu by uzyskać większą masę mięśniową. Zarówno medyczne, jak i naukowe potwierdzenia skuteczności tabletek, sprawiają, że: „Men Solution Plus to suplement zasługujący na uznanie i zaufanie”. Życzymy więc jak najlepszych wyników zastosowanej kuracji z zastosowaniem tabletek Men Solution Plus.

Signilight Plus na opuchliznę nógWażna informacja: Dla osób zainteresowanych specyfikacją, opiniami i specjalną ofertą Men Solution Plus producent zaproponował czytelnikom Naszego serwisu promocję. (W Polsce wersja Plus niestety niedostępna) Bezpłatna dostawa Men Solution do domu.

ZAMAWIAM MEN SOLUTION

+ korzystam z opcji darmowej przesyłki

30 thoughts on “Men Solution Plus – tabletki na przyrost mięśni

 1. Stosowałem tabletki Men Solution Plus przez trzy miesiące i jak dla mnie efekt jest super. Mój kumpel z pracy brał dłużej i jego mięśnie świetnie wyglądają. Na pewno odczuwa się mniejsze zmęczenie. polecam

  1. A jak sytuacja z efektami ubocznymi? Były jakieś? Bo ja po używaniu tabletek innej firmy po zaprzestaniu ich przez jakiś tydzień dochodziłem do siebie, jakby uszło ze mnie powietrze. Bierzesz nadal czy przestałeś i możesz powiedzieć jak tam efekty jak się je odstawi? 🙂

 2. Jabłczan Kreatyny i ekstrakt z buraka ćwikłowego faktycznie mają bardzo duży wpływ na przyrost masy mięśniowej. Poza tym mięśnie są bardziej wytrzymałe. Wiem, bo sama stosuję 🙂 Chociaż sceptycznie podchodzę do takich suplementów, tym razem zmieniam zdanie i jestem na tak.

 3. Stosuję te tabletki już niespełna trzeci miesiąc, dwa razy dziennie. Pomaga mi w rzeźbieniu ciała, no i nie bywam jakoś bardzo zmęczony. Na budowę mięśni mogę śmiało polecić. Negatywnego oddziaływania nie zauważyłem. Uważam, że jest to dobry produkt ze względu chociażby na jego skład, no i fakt, że nie otumania, co mają do siebie niektóre tabletki. Jest ok.

 4. Fajnie, że wszystko wyjaśnione co i jak – skład, działanie – nie ma niedomówień i można takim produktom zaufać. Kreatyna i AAKG to składniki, które są udowodnione naukowo, że działają. Te wszelkie odmiany – stacki itd to przereklamowane dziadostwa na które tylko wydajemy dodatkowe złotówki niepotrzebnie. Zamówiłem i zaczynam cykl mensolution plus + bcaa;)

 5. Skoro badania były przeprowadzone tylko na młodych, niewytrenowanych mężczyznach poniżej 30. roku życia, czy mogę wyciągnąć wniosek, że nikt nie gwarantuje działania Men Solution Plus po przekroczeniu tego wieku?

  1. Działa, mój mąż ma lat 37 i suplement super na niego wpływa, tak jak powinien. Jest zarówno przyrost mięśni jak i popędu seksualnego. Więc polecam.

 6. Również sceptycznie podchodziłam do takich suplementów, ale ten jest warty uwagi. Naprawdę wspomaga regenerację mięśni po treningu.

 7. Na początku byłam bardzo sceptyczna, kiedy powiedział mi o nich mój kolega. Tym bardziej nazwa sugerująca, że to produkt do mężczyzn. Zdecydowałam się jednak spróbować, bo chciałam pomóc sobie przy treningach i już widać pierwsze efekty. Świetna sprawa, jestem pozytywnie zaskoczona.

 8. Masę mięśniową buduje się poprzez systematyczne treningi, tabletki mogą tylko poprawić efekt. Dzięki tabletkom mięśnie są bardziej widoczne i łatwiej je utrzymać. Nie ma co kupować kartonów bezuzytecznych wymyślnych nowatorskich odżywek. Wystarcza właśnie takie preparaty jak hg max i mensolution. Ja na tym zrobiłem prawie 8kg czystego mięcha

 9. Jest ktoś kto używał tych tabletek dłużej niż pół roku? Zauważyliście jakieś efekty uboczne ich zażywania? Chciałbym wiedzieć w co się pakuję 😀

  1. Ja stosuje już 5 miesiąc i nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych. Moi skromnym zdaniem tabletki są jak najbardziej bezpieczne. Ekstrakt z buraka ćwikłowego odkwasza organizm z toksyn więc nie ma co się bać 😛

 10. O kurczę! U mnie z mięśniami jest cieniutko. Waham się czy zdecydować się na kupno tych tabletek. Jakbym miał ekstra mięśnie to wszystkie laski były by moje 🙂

 11. Te tabletki są super i naprawdę działają! Chciałem jak najszybciej zdobyć sylwetkę o jakiej zawsze marzyłem. Same ćwiczenia nie były wystarczające. Dlatego kupiłem tabletki wspierające przyrost masy mięśniowej. Efekt jest świetny! Szczerze polecam 🙂

 12. Polecam, warto jednak pamiętać o prawidłowym stosowaniu – 2 tabletki dziennie a nie więcej! Efekty są widoczne i o to chodzi.

 13. Od kilku tygodni zastanawiam się, czy sięgnąć po takie tabletki. Myślę, że sam z moimi ćwiczeniami i „nabieraniem masy” nie osiągnę postawionego przed sobą celu, dlatego po przeczytaniu artykułu i zapoznaniem się z wypowiedziami ekspertów chyba zdecyduję się na zakup takich tabletek. Skład tego medykamentu, przedstawiony w wpisie jest dobry i nie powinien mi przynieść niepożądanych efektów.

  1. A znasz się na składach takich preparatów? Bo też zastanawiam się nad tymi tabletkami, ale dopiero zaczynam ćwiczenia. Ekstrakt z buraka ćwikłowego brzmi naturalnie, dlatego najmniej się obawiam. Ale składnik L-Citrulina, który wpływa na pracę serca? Trochę się tego obawiam.

 14. Mój chłopak do tej pory nie stosował takich suplementów, ale polecił mu to kuzyn z którym razem chodzą na siłownie. Myślę że zachęciły go nie tylko słowa, ale również efekty jakie jego kuzyn osiągnął. Efekty są coraz bardziej widoczne, a skutków ubocznych nie zauważyłam u swojego chłopaka :).

 15. Ja stosunkowo niedawno zaczęłam chodzić na siłownie, ale teraz już wiem, że to był dobry pomysł. Został mi polecony właśnie ten preparat i u mnie sprawdza się świetnie. Już zauważyłam zmianę w swoim ciele, któa bardzo mi się podoba.

 16. Mój chłopak stosował tabletki MEN SOLUTION PLUS na przyrost mięśni i powiem, że rzeczywiście działają. Wcześniej był chucherkiem i praktycznie wgl nie miał mięśni,chociaż bardzo dużo ćwiczył.

 17. Całkiem ciekawy artykuł. Muszę przyznać, że nie słyszałem wcześniej o tych tabletkach, a ćwiczę już dosyć długo. Myślę, że warto się zainteresować i sprawdzić czy rzeczywiście są tak skuteczne jak zostało opisane 🙂

 18. polecam wszystkim na porost miesni jesli chcecie normalnie powiekszyc troche swoje miejsce a nie jakimis tam niewiadomo skad specyfikami to polecam te tabletki – dwie dziennie i efekty murowane

 19. Mój chłopak zaczął ostatnio je stosować. Różnicę już widać, a chłopak jest już zadowolony. Nie wiem, jak długo będzie jeszcze je brał, ale póki co nie zamierza rezygnować. Więc produkt jak najbardziej skuteczny!

 20. Mój syn chce kupić ten suplement diety, ale ja się nie znam, a te wszystkie nazwy składników brzmią poważnie, więc boję się o jakieś efekty uboczne. Czy osoba w wieku 16 lat może stosować bez obaw ten suplement?

 21. Czy któraś z dziewczyn stosowała ten suplement? Czy zaobserwowałyście jakieś skutki uboczne? Będę wdzięczna za odpowiedź.

 22. Wśród moich znajomych uczęszczających regularnie na siłownię Men Solution Plus jest bardzo popularny. Wiele osób go poleca, gdyż stosowanie tych tabelek naprawdę przynosi efekty, a skutki uboczne nie występują. Ja także jestem jak najbardziej za, warto wypróbować u siebie 😉

 23. Biorę Men Solution Plus już 3 miesiące. Widzę efekty w przyroście masy mięśniowej. Negatywnego oddziaływania nie zauważyłem. Uważam, że jest to dobry produkt ze względu na skład, no i fakt, że nie otumania.

 24. Mój facet zaczął stosować ten suplement i oboje jesteśmy zadowoleni z rezultatów, w połączeniu z siłownią naprawdę działa cuda. Z chuderlaczka stal się postawnym mężczyzną, dodatkowo nie odczuwa żadnych skutków ubocznych.

 25. Tabletki zakupiłam z polecenia kuzyna. Pomaga mi walczyć z tym… choler…. katabolizmem;) i przyznaje, że są efekty i jak narazie jestem zadowolona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *