Knee Active Plus – opinie o opasce magnetycznej

przyczyny-zwyrodnienia-stawuBól kolan to coraz popularniejsza dolegliwość, która może spotkać każdego niezależnie od wieku i stopnia aktywności fizycznej. Najczęściej jednak ból kolan dotyka sportowców, którzy nadmierne obciążają stawy kolanowe, jak również osoby starsze lub po poważnych urazach. Ból najczęściej obejmuje określony obszar lub rozchodzi się równomiernie w całym kolanie. Do tego dochodzi ograniczenie ruchu stawów oraz obrzęk, który nasila się, szczególnie po intensywnym wysiłku fizycznym. Dlatego, jeżeli każdy krok sprawia nam dyskomfort, nie możemy tego zignorować. A jeśli mamy skłonności do zapominania, na pewno nie zignoruje naszych powikłań opaska magnetyczna Knee Active Plus.

Czyli istnieje, zatem jakiś sprawdzony sposób? Na rynku dostępny jest szereg różnego rodzaju maści, żeli czy tabletek, które mają zmniejszać ból kolan. Niestety większość z nich nie działa wcale lub tylko chwilowo przynosi ulgę. Czy to oznacza, że osoby cierpiące na ból kolan, są na niego dożywotnio skazane? Zdecydowanie nie, ponieważ powstał produkt, który działa kompleksowo na problemy ze stawem kolanowym o różnym podłożu. Jest to innowacyjna opaska magnetyczna Knee Active Plus, która zmniejsza ból i obrzęk kolan – już po godzinie od zastosowania. Czy to naprawdę możliwe? Na to pytanie postaramy odpowiedzieć się poniższym artykule.

Jak działa pole magnetyczne Knee Active Plus?

knee-active-plus-działanieW czym tkwi jej niewiarygodna siła opaski magnetycznej Knee Active Plus? Tajemnicą jej skuteczności są specjalnie zaprojektowane magnesy, które mają zbawienny wpływ na stan stawów kolanowych. To innowacyjne rozwiązanie, które niezwykle precyzyjnie usuwa źródło bólu i pomaga wrócić w szybkim czasie do pełnej aktywności fizycznej. Wszystko to za sprawą wbudowanych w opaskę 10 polaryzatorów magnetycznych o mocy 500 – 900 Gaussów.

Działanie opaski magnetycznej Knee Active Plus polega na naprawieniu zaburzonego pola elektromagnetycznego miejsca dotkniętego zwyrodnieniem. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na skuteczność tej metody jest efekt przenikalności fal, dzięki któremu możliwe jest dotarcie do każdego fragmentu tkanki w organizmie. Pole magnetyczne  przyspiesza proces cyrkulacji krwi oraz powoduje wzrost jonów w błonach komórkowych. W efekcie dochodzi do wzniecenia reakcji enzymatycznej, co prowadzi do aktywacji różnego rodzaju procesów biochemicznych. W ich wyniku, zwiększa się produkcja kolagenu oraz kreatyny.  Ma to bezpośredni wpływ na regenerację, zwiększenie natlenienia i odżywienia tkanek, co następnie stymuluje odnowę stawu kolanowego. Ponadto, najwyżej klasy magnesy zawarte w opasce magnetycznej Knee Active Plus usuwają toksyny, działają przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Wpływa to na cofnięcie i zahamowanie zmian w przypadku zwyrodnienia stawu kolanowego.

Etapy działania Knee Active Plus?

Działanie opaski magnetycznej Knee Active Plus przebiega w trzech kluczowych fazach:

 • Już po pierwszym użyciu, unikalna konstrukcja podtrzymuje rzepkę, stabilizuje i usztywnia ścięgna kolanowe. W rezultacie, odciąża obolały staw oraz zmniejsza ryzyko kolejnych kontuzji.
 • Następnie specjalnie magnesy umieszczone w opasce, generują fale magnetyczne, które wywołują efekt cieplny w tkankach oraz poprzez masaż pobudzają krążenie, co eliminuje obrzęk. Następnie fale magnetyczne wzmacniają i regenerują stawy. Dzięki temu kolana stają się bardziej elastyczne i stabilne.
 • W ostatniej fazie, fale magnetyczne wnikają do tkanek skóry i prowadzą do regeneracji stawu kolanowego na poziomie komórkowym. W wyniku tego bioenergetyczny system ciała reguluje się, a osłabione i chore tkanki ulegają automatycznej regeneracji.

Po 4 tygodniach w większości przypadków następuje przywrócenie 100% zakresu ruchu w stawie kolanowym, co zapewnia jego prawidłowe zginanie i prostowanie. Dodatkowo produkcja mazi stawowej zwiększa się średnio o 83% oraz przyśpiesza się odnowa tkanki łącznej o 67% w porównaniu do stanu wyjściowego. W rezultacie następuje kompletna odbudowa stawu kolanowego.

Jak stosować opaskę magnetyczną Knee Active Plus?

Opaska magnetyczna Knee Active Plus jest niezwykle prosta w stosowaniu i nie jest widoczna pod ubraniem. Dlatego nadaję się do stosowania zarówno w dzień, jak i w nocy.  Terapeutyczne magnesy ukryte są w elastycznym materiale, który z łatwością dopasowuje się do każdego kształtu ciała, nie utrudniając ruchu. Materiał wykonany jest z nowoczesnych, oddychających włókien, które nie powodują żadnych obtarć, alergii lub różnego rodzaju uczuleń.  W przeciwieństwie do innych środków, stosowanie opaski magnetycznej Knee Active Plus w pełni bezpieczne i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Knee Active Plus – skuteczność potwierdzona badaniami

knee-active-plus-efektyOpaska magnetyczna Knee Active Plus ma stale rosnącą liczbę pozytywnych opinii w Internecie. Jednak jej skuteczność została przede wszystkim zweryfikowana badaniami klinicznymi, które odbyły się  w wyspecjalizowanym ośrodku badawczym w Brukseli. Działanie opaski sprawdzono na grupie 258 osób w wieku 30 -67 lat ze stwierdzonym zwyrodnieniem stawu kolanowego o różnym podłożu. W badaniu podzielono ochotników na dwie grupy.

Pierwsza grupa stosowała opaskę magnetyczną Knee Active Plus, druga zwykłą opaskę usztywniającą staw kolanowy. Obie grupy nakładały opaski na 5 godzin dziennie przez 30 dni.  Po zakończeniu badania w pierwszej grupie aż 94% osób odnotowało ustąpienie bólu i sztywności kolan. W drugiej grupie  nie zabserwowano żadnych zmian. Warto zaznaczyć, że najlepsze efekty stwierdzono u osób z pierwszej grupy, które utrzymywały stałą i prawidłową masę ciała podczas trwania kuracji. Jednak zależność ta nie została potwierdzona dodatkowymi badaniami.

Oto opinia Lisy Morgan (65 l.), jednej z osób, która uczestniczyła w badaniu:

„Komfort i zmianę odczułam zaraz po nałożeniu opaski magnetycznej Knee Active Plus. Już po paru dniach ból kolan i obrzęk zniknął ”

Innowacyjna opaska magnetyczna Knee Active Plus to prawdziwy przełom w walce z bólem kolan. Efekty terapeutyczne pola magnetycznego, wytwarzanego przez specjalnie zaprojektowane magnesy został potwierdzony w raporcie Amerykańskiego Instytutu Badań Reumatologicznych. Dodatkowo opaska magnetyczna Knee Active Plus posiada pozytywną rekomendację Institute of Physiotherapy w Sydney, jednej z największych organizacji medycznych na świecie. Ich opinia została oparta na kompleksowych, 2-letnich badaniach, które stwierdziły jednoznacznie, że opaska magnetyczna Knee Active Plus wzmacnia, odciąża stawy kolanowe i zapobiega ich dalszym urazom.

Opinie na temat Knee Active Plus

knee-active-plusO spektakularnych wynikach badań nad opaską magnetyczną Knee Active Plus w szybkim czasie stało się głośno w środowisku medycznym. W wielu branżowych magazynach ukazały się liczne publikacje opisujące innowacyjny sposób leczenia zwyrodnień stawu kolanowego – falami magnetycznymi za pomocą Knee Active Plus. Recenzje były tak dobre, że w szybkim tempie opaska zdobyła uznanie specjalistów medycyny sportowej. W wielu przypadkach pozwoliła wrócić znanych sportowcom do pełnej sprawności po kontuzji stawu kolanowego, nawet w 4 razy krótszym czasie, w porównaniu do tradycyjnych metod.

Specjaliści potwierdzają skuteczność Knee Active Plus

“Knee Active Plus działa z pomocą najnowocześniejszej technologii magnetycznej”, mówi Juliett Kamski, specjalistka z zakresu technologii medycznej. “Badania nad tym zagadnieniem trwają już od lat 60. Jeszcze przed rozpowszechnieniem się energii elektrycznej w domach, zwracano uwagę na dobroczynny wpływ magnetyzmu na stawy i kości. Kawałki namagnesowanych skał przykładano ludziom starszym do nóg, także zawijano je w bandaże, aby przyspieszyć zrastanie kości. Jednak dopiero pod koniec XX wieku zainteresowano się wykorzystaniem właściwości magnetycznych w bardziej zaawansowany sposób. Powstało kilka prototypów, jednak popularność zdobyły jedynie na terenie USA. Do Europy produkty takie jak Knee Active Plus trafiły dopiero za sprawą medycyny sportowej. Ich popularność ciągle rośnie, chociaż do tej pory nie osiągnęła takiej, jaką może się poszczycić Knee Active Plus w USA i Kanadzie.”

Dlaczego opaska magnetyczna Knee Active Plus zasługuje na najwyższe zaufanie?

Zmagając się z uporczywym bólem kolan, warto wybrać skuteczną  metodę, której działanie poparte jest wynikami licznych badaniach naukowych. Dlatego warto przyjrzeć się opasce magnetycznej Knee Active Plus, która zasługuje na najwyższe zaufanie. Co więcej, to produkt sprawdzony przez tysiące osób, w tym zawodowych sportowców, których kolana wróciły do pełnej sprawności. Biorąc pod uwagę wszystkie te argumenty, można śmiało stwierdzić, że to opaska magnetyczna Knee Active Plus to w tej chwili jedną z najlepszych metod na ból kolan, jaka jest dostępna aktualnie na rynku.

knee-active-plusWażna informacja:
Dla wszystkich zainteresowanych produktem – KNEE ACTIVE PLUS obecnie, w limitowanym czasie, oficjalny dystrybutor opaski magnetycznej ma specjalną ofertę dla czytelników kulnaro.pl. W ramach tej oferty ograniczona ilość zapasów zostanie opatrzona darmową przesyłką!

regularna cena: 319 zł

ZAMAWIAM KNEE ACTIVE PLUS ZA 169zł

+ korzystam z limitowanej opcji darmowej dostawy

Promocja cenowa producenta trwa tylko do 2024.07.23 23:59

 

FAQ – Knee Active Plus – najczęściej zadawane pytania o opasce magnetycznej

Czy do używania Knee Active Plus potrzebne jest zasilanie zewnętrzne?
Opaska Knee Active Plus działa za pomocą energii magnetycznej, nie elektrycznej. Oznacza to, że nie potrzebuje zewnętrznego źródła zasilania, tj. ładowarki, baterii czy zasilacza. Opaska, podobnie jak magnes, wytwarza samodzielnie pole magnetyczne, przenikające wszystkie powierzchnie.

Czy używanie opaski magnetycznej powoduje skutki uboczne?
Nie zaobserwowano żadnych skutków ubocznych związanych ani z używaniem Knee Active Plus, ani technologii, na bazie której stworzona została opaska. Produkt jest bezpieczny dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących oraz osób starszych. Nie powoduje podrażnień ani alergii.

Czy można używać Knee Active Plus do leczenia części ciała innych niż kolano?
Knee Active Plus to opaska przeznaczona jedynie do uśmierzania bólu stawów kolanowych. Wynika to zarówno z jej rozmiaru, jak i designu. W przypadku prób umieszczenia jej wokół innych części ciała, będzie można łatwo zauważyć, że staje się ona zbyt luźna lub zbyt ciasna. W przypadku zastosowania niezgodnie z przeznaczeniem, Knee Active Plus dodatkowo traci swoje funkcje odciążające stawy.

Czy opaska powoduje dyskomfort przy codziennym używaniu?
Knee Active Plus została zaprojektowana tak, aby była praktycznie zupełnie niewyczuwalna zarówno w trakcie dnia, jak i w nocy, w czasie snu. Materiał, z którego wykonana została opaska, nie powoduje nadmiernego pocenia się nogi czy ślizgania materiału. Cała konstrukcja jest także wyjątkowo elastyczna, przez co nie powoduje uczucia oporu w trakcie ruchu.

59 thoughts on “Knee Active Plus – opinie o opasce magnetycznej

 1. w tej cenie kupiłam dwa Knee active plus, póki co jestem zadowolona. Różnica jest, takie wrażenie podobne do pola magnetycznego na rehabilitacji. Najważniejsze że pomaga

 2. Czy taka opaska magnetyczna serio coś pomaga? mam przewlekłe bóle reumatyczne, a do tego strasznie boli mnie lewe kolano:/

 3. Kupiłem knee active plus po kontuzji na boisku, po dwóch tygodniach czuję poprawę i mogę dalej brać udział w treningach mojej drużyny BŁĘKIT CYCÓW

  1. Mi dokucza reumatyzm i Knee Active bardzo pomaga, szczególnie przed ćwiczeniami. Próbuję być aktywny, ale niestety wiek już nie ten i dopóki nie używałem opaski to miałem problemy np. z przysiadami. Teraz jest lepiej.

 4. Zamówiłem opaskę, fizjoterapeuta nie mógł mi pomóc, ale jednak się udało!!!!! od kiedy stosuje terapię opaską magnetyczną nie mam problemów z kolanem, które mi dokczało od liceum!!!

  1. Ja potwierdzam działanie, na początku czujesz takie jakby swędzenie w kolanie, ale to nie przeszkadza, jak komuś źle to może coś posmarować

 5. ja smarowałem pod knee active plus kremem nivea i nic mnie nie swędziało. a na kolano pomaga nieźle, u mnie wystarczyło kilka dni i czuje się dużo lepiej

 6. Czy ta opaska jest dobra dla dzieci? moja córka spadła z kucyka i mamy od tej pory problemy z bólem kolana…

    1. to można spróbować, najwyżej mocniej ścisnąć i ewentualnie dodać jakieś rzepy czy coś. przeciwskazań chyba nie ma, dzieciom się takie rzeczy i tak szybciej goją, więc knee active powinien zadziałać szybko

 7. Męczyłem się ze zmianami w stawach od dziesięciu lat lekarze, terapeuci… za co oni w ogóle biorą pieniądze?????? ból był straszny , zwłaszcza przy chodzeniu po schodach… teraz po raz pierwszy od wielu lat nie czuje bolu a wcześniej wydałem na lekarzy ponad 15 000 zł na leczenie !!!

 8. współczuje ja wydalem na leczenie tylko 3000 tysiące zł zanim zalozylem knee active naprawde mi pomoglo

  1. najpierw idź do lekarza może ale opaskę możesz zamówić i tak nie zaszkodzi spróbować a jest tania

   1. w porównaniu do wizyty u fizjoterapeuty wszystko jest tanie… jak poszłem na nzf to mi dali temin na 18 listopada ech chyba zamowie to knee active plus niech bedzie co ma być

 9. pani na górze pytała o dziecko. Ja kupiłem curce lat 10 jak miała kontuzje i noge skladana przez lekarza. i pomoglo, usmierzylo bol i szybciej wrocila do sprawności tylko trzeba sprawdzac czy noga dobrze sie trzyma

 10. Najpierw myślałem, że to ściema ale RZECZYWIŚCIE DZIAŁA. POLECAM A+++++ KNEE ACTIVE PLUS NAJLEPSZA OPASKA NA KOLANO

 11. Widać,że nawet nie spróbowała, a się mądrzy. zaświadczam pani że to 100% szansy że knee Active zadziała na kolano

 12. Proszę państwa kupiłem dzisiaj wnuczka polecała czy ktoś może mi pwiedzieć czy Knee Active Plus działa na reumatyzm stawowy?

 13. Było na górze, pisali, że działa, pierwsze komentarze. na reumatyzm to chyba najlepiej na kontuzje chyba też może ktoś porówna ????

 14. Witam, zamówiem trzy tygodnie temu i stosowałek ok. tydzień znaczna poprawa jest, nie boli praktycznie w ogóle i nie ma skutków ubocznych. Polem wszystkim knee active plus na zmiany zwyrodnieniowe.

 15. Myślę, że ta opaska ma duży sens – utrzymuje całe kolano w jednej pozycji (ja np. mam problem z wyskakującą rzepką- opaska jest jak znalazł). Zdecydowanie polecam

 16. miałem usg które ukazało wytworzenie się płynu w kolanie. to była masakra, nawet na schody nie mogłem wejść. knee active plus bardzo mi pomogła.

 17. W sumie to nie wierzyłam we wszystkie te zapewnienia o cudownych opaskach. Lekarz mi mówił, że jedynym sposobem na ból jest leżeć i nic nie robić. Nie umiałam tak, od dziecka jestem osobą zbyt aktywną… na szczęście, opaska knee active załagodziła ból i obrzęk.

 18. Testowałam ze trzy opaski, tę, taką na P. i jeszcze jakąś, z USA sprowadzaną. Ten model sprawił się najlepiej, przy innych miałam wrażenie ucisku, problemów z krążeniem krwi w okolicach kolana.

 19. całe szczęście, że wzięłam tą opaskę, przy innych mnie bolało bo miałam obrzęk a to oznacza ból przy nakładaniu. przy knee active mnie nic nie bolało przy dotyku to najlepsza opaska na rynku.

 20. chodizłem na usg dwa razy w miesiącu od keidy w czasie jazdy na rowerze dostałem kontuzji kolana… myślałem, że już po mnie, że nie mogę już uprawiać sportu. próbowałem maści końskiej, rozgrzewajacej, chińskiej, kilku na receptę… nic nie pomagało. opaski zacząłem testować jako ostatnie. ta była najlepsza. wnioski wyciągnijcie sami.

 21. Hej, mam pytanie – czy to będzie dobre na mój reumatyzm? bo ludzie tu piszą o kontuzjach itd. a ja chcę wiedzieć, czy a knee active plus będzie dobra. nie spadłam z roweru ani nic, po prostu dziedzicznie mam reumatyzm od młodego wieku dość.

 22. Mojej babci opaska magnetyczna pomogła na reumatyzm i ból stawów. kupiliśmy jej na urodziny właśnie knee active i jakąś czekoladę, bardzo się ucieszyła.

 23. Jestem emerytem i też uważam, że to najlepsza opaska na bóle rematyczne, bóle stawów itd. nie wiem, jak na obrzęki, bo ich akurat nie mam.

 24. Ja tam po kontuzji mam taki myk – dwa tygodnie bez chodzenia nic w ogóle, potem dwa tygodnie w opasce i znowu tydzień przerwy bez niczego. I noga śmiga jak ta lala.

 25. Ja tam bym nie umiał nie chodzić przez 2 tyg, jak dostałem knee active plus to od pierwszego dnia chodziłem normalnie.

 26. Bzdury gadacie ja tam nie potrzebowałam 3 tygodnie odpoczywać. Ale lepiej w ogóle zapytać najpierw lekarza, co o tym sądzi.

 27. Mój lekarz to akurat straszny konował był, kazał mi dietę zmienić, po podobno za mało wapnia XD oczywiście, to nic nie pomogło, więc kombinowałem po swojemu. Opaska była spoko, dobrze się sprawdziła u mnie, tylko imo trochę się za bardzo nagrzewa.

 28. Knee Active Plus pomogło mi na ból stawów lepiej niż wszystkie przepisane maście. Bardzo polecam, mam nadzieję, ze w końcu będzie ją można kupić stacjonarnie, np. w aptece.

 29. Kupiłam dziadkowi, jestem zachwycona efektami. Myśleliśmy, że kolano tylko już do operacji, a wiadomo, najbliższe terminy na 2025 rok :/// Teraz jakoś do tego dotrwamy, chociaż nadal dziadek preferuje operację, mówi, że raz na zawsze i pozbędzie się problemu.

 30. To Knee Active to bardzo dobra opaska, magnesów prawie nie czuć, nie uwiera przy chodzeniu. Dobra dla sportowców i osób ćwiczących wysiłkowo.

 31. Jak się wyreguluje dobrze, to ta opaska nawet na dziecko wejdzie, trzeba tylko mocno ściągnąć. mój syn ma 10 lat i nie mamy żadnych problemów do tej pory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *