Audisin Maxi Ear Sound – profesjonalna pomoc

Problemu ze słuchem? Audisin Maxi Ear SoundProblemy ze słuchem dotykają niemalże 30% ludzi na świecie. Zazwyczaj są to osoby starsze, jednakże na zaburzenia słuchu mogą cierpieć także osoby młode. Zbyt głośne słuchanie muzyki czy nieodpowiednie słuchawki powodują powolne, acz postępujące kłopoty z rozpoznawaniem pewnych tonów czy częstotliwości dźwięku. Tak osłabiony słuch w pewnym momencie potrzebuje dodatkowego wsparcia z zewnątrz, by przywrócić komfort słyszenia całego zakresu mowy oraz dźwięków. Na rynku istnieje wiele alternatywnych form próby zwalczania problemu. Jednak aby mieć pewność dyskretnego działającego urządzenia warto przyjrzeć się Audisin Maxi Ear Sound.

Czym jest wzmacniacz słuchu Audisin Maxi Ear Sound?

Wzmacniacz dźwięku pozwala na dyskretne i dogodne wzmocnienie fal dźwiękowych tak, aby były one dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. W rezultacie niweluje nieprzyjemne skutki chorób słuchu, przywracając pełną sprawność, porównywalną z uchem zdrowym. Samo działanie Audisin Maxi Ear Sound jest oparte na zaawansowanej technologii, pozwalającej na:

 1. wzmocnienie dochodzących do ucha fal dźwiękowych. Jest to bazowa funkcja samego urządzenia. Wbudowane weń komplementy pozwalają na przetworzenie i wzmocnienie bodźca dźwiękowego nawet o 350%. Należy pamiętać, że odpowiednia czystość oraz ostrość dźwięku jest wymagana, aby mózg był w stanie rozpoznać go i przetworzyć. Jeśli dźwięk nie jest odpowiednio przetwarzany, następują kłopoty z komunikacją, wynikłe z niepełnego zrozumienia ludzkiej mowy. Audisin Maxi Ear Sound eliminuje problem wybiórczego odbierania dźwięku, a ponadto wspomaga słyszenie stereofoniczne, co oznacza, że użytkownik jest w stanie rozpoznać, z którego dokładnie kierunku dobiega dźwięk, a także rozpoznać ton i częstotliwość.
 2. usunięcie szumów. Szumy to problem pojawiający się przy dużej części oferowanych na rynku wzmacniaczy słuchu. W typowym przypadku wzmocnienie dźwięku oznacza także wystąpienie naturalnego szumu tła – zjawiska, które u osoby w pełni słyszącej jest ignorowane przez mózg. W przypadku urządzeń elektronicznych szum wymaga jednak usunięcia. Nie każdy wzmacniacz radzi sobie z eliminacją szumów, jednakże Audisin Maxi Ear Sound posiada oprogramowanie inteligentnie usuwające wszelkie zanieczyszczenia dźwięku, dzięki czemu zawsze jest on wyrazisty.
 3. inteligentna selekcja. Problem szumów w tle czasami sprawia, że niektóre wzmacniacze słuchu mają problem z przetwarzaniem dźwięków bardzo cichych bądź dochodzących z daleka. Dzięki umiejętności selekcji bodźców poprzez znaczniki natężenia i tonu, wzmacniacz Audisin Maxi Ear Sound pozwala na filtrację dźwięków. Sortowane priorytetowo, bodźce tła (szumy) są odfiltrowywane, w przeciwieństwie do odgłosów niosących za sobą wymierne informacje.

Czy aparat słuchowy AUDISIN MAXI Ear Sound jest bezpieczny?

Ucho zewnętrzne - Audisin Maxi Ear SoundOsoby borykające się z problemami ze słuchem często mają obawy przed używaniem urządzeń elektronicznych wkładanych do ucha. Wynika to z przeświadczenia, że urządzenia używane w ten sposób mogą doprowadzić do pogłębienia się wady lub ubytku, a nawet całkowitej głuchoty.

Audisin Maxi Ear Sound jest jednak całkowicie bezpiecznym, certyfikowanym aparatem słuchowym. Automatycznie dostosowuje się do ubytku słuchu użytkownika, co niweluje możliwość pogłębiania się już istniejącego niedosłuchu. Pogłębiające się problemy z rozpoznawaniem mowy i dźwięków częstokroć wynikają z nadmiernego obciążenia narządu słuchu, który w rezultacie traci prezycje przy słabszych bodźcach. Audisin Maxi Ear Sound dba o dodatkowe nieobciążanie ucha środkowego i wewnętrznego, przez co jest aparatem neutralnym, nie powodującym pogłębiania się wad słuchu.

Jak długo działa Audisin Maxi Ear Sound?

Audisin Maxi Ear Sound, jak większość aparatów słuchowych, posiada wbudowany wygodny akumulator, wymagający jednak okazjonalnego ładowania. Dzięki obecnej w zestawie ładowarce, bez problemu można ładować wzmacniacz Audisin Maxi podczas godzin nocnych, gdy nie jest używany.

Audisin Maxi Ear Sound:

 • ładuje się tylko 4 godziny. Wygodę użytkowania zapewnia świecąca się na zielono dioda, informująca o pełnym naładowaniu aparatu.
 • utrzymuje swoje działanie cały dzień. Dzięki wydajnemu akumulatorowi, Audisin Maxi Ear Sound jest w pełni sprawny nawet przez 20 godzin dziennego użytkowania.

Audisin Maxi Ear Sound – wygoda w służbie słuchu

Audisin Maxi Ear Sound logoDzięki solidnemu, ergonomicznemu wykonaniu Audisin Maxi Ear Sound jest jednym z najbardziej uniwersalnych wzmacniaczy słuchu dostępnych na rynku. Jest niewielki, dyskretny i doskonale przylegający do ucha zewnętrznego. Wynika to ze stosowania wymiennych, lekkich i miękkich silikonowych końcówek nausznych. Do każdego zestawu dołączone jest pięć wyprofilowanych grzybków o różnych rozmiarach. Zostały one zaprojektowane tak, aby przylegać do małżowiny usznej, nie powodując przy tym dyskomfortu. To właśnie wymienne końcówki nadają wzmacniaczowi słuchu Audisin Maxi Ear Sound odporności na wstrząsy, np. przy aktywności fizycznej. Dokładne przyleganie to dodatkowa dyskrecja użytkowania – nie ma możliwości, aby aparat wypadł z ucha.

Opinie ekspertów o Audisin Maxi Ear Sound

Aparat uzyskał pozytywne opinie oraz certyfikaty ekspertów na całym świecie. Jego skuteczność jest potwierdzona przez doświadczenia lekarzy.

“To jeden z lepszych komercyjnych aparatów tego typu”, stwierdza profesor David Hamill, audiolog. “Silikonowe końcówki zapewniają dobre współgranie z naturalną budową ucha zewnętrznego, a poziom modulacji dźwięków sprawia, że wzmacniacz działa nawet u pacjentów z zaawansowanym niedosłuchem. Jednocześnie, co jest cechą dobrych aparatów, Audisin Maxi Ear Sound usuwa szumy tła, największy problem przy używaniu wzmacniaczy. Dobrze radzi sobie także z wyodrębnianiem dźwięków po tonie oraz lokalizacją ich w przestrzeni. Rezultatem jest znaczna poprawa komunikacji pomiędzy pacjentem a środowiskiem”.

Lekarze są zgodni, że Audisin Maxi Ear Sound może pomóc rozwiązać problemy osób z zaburzeniami słuchu, w tym z niedosłuchem pewnych częstotliwości. Badania wykazały, że 98% pacjentów z niedosłuchem lekkim oraz 91% z niedosłuchem umiarkowanym zgłaszało wyraźną poprawę w funkcjonowaniu już w pierwszym dniu stosowania aparatu. Jednocześnie zostało dowiedzione, że długotrwałe (3-5 lat) używanie Audisin Maxi Ear Sound nie powoduje żadnych skutków ubocznych i nie ma wpływu na postęp zaburzeń słuchu, czy koncentracji.

Jak stosować Audisin Maxi Ear Sound?

Audisin Maxi Ear Sound - opinie, promocjaAby zacząć stosować aparat, na początek należy wstępnie go naładować. Wstępne ładowanie może potrwać dłużej niż kolejne (do ośmiu godzin). Gdy zapali się zielona dioda, wzmacniacz jest gotowy do użytku. Po dopasowaniu jednej z pięciu dostępnych w zestawie końcówek można z powodzeniem zacząć używać Audisin Maxi Ear Sound.

Na początku użytkowania mogą pojawić się lekkie szumy. Wynika to z przystosowywania się aparatu do stopnia ubytku i efekt ten powinien całkowicie minąć w ciągu pierwszego miesiąca użytkowania. Gdy aparat odpowiednio zintegruje się z uchem, wszelkie szumy powinny zostać wyeliminowane.

Ważne jest także odpowiednie ustawienie głośności aparatu. Audisin Maxi pozwala na wielostopniowe kontrolowanie głośności, wobec czego ustawienie poziomu symulującego ucho zdrowe nie powinno nastręczać większych problemów.

Audisin Maxi Ear Sound sposobem na zdrowy słuch

Przełomowa technologia Audisin Maxi Ear Sound sprawia, że od dzisiaj osoby z ubytkami słuchu mogą cieszyć się pełnią wrażeń. Aparat jest lekki, hipoalergiczny i dyskretny, przez to nosząc go, można zapomnieć, że w ogóle się go założyło. Inteligentna technologia sprawia, że wzmacniacz jest w stanie pomóc nawet osobom z rzadkimi przypadkami niewrażliwości na dźwięki, zapewnia ponadto doskonałą ostrość i rozpoznawalność dźwięków. Wyjątkowo dobrze radzi sobie nade wszystko z tonami oraz barwą ludzkiego głosu, co znacznie poprawia jakość komunikacji osób noszących aparat.

Audisin Maxi Ear Sound - kup terazWażna informacja:
Dla wszystkich zainteresowanych produktem – Audisin Maxi Ear Sound. Wzmacniacz słuchu stosunkowo niedawno zadebiutował na polskim rynku, z tej okazji producent dla pierwszych 1000 klientów zaoferował darmową przesyłkę.

Chcę zamówić Audisin Maxi Ear Sound

+ korzystam z opcji darmowej, dyskretnej dostawy

Promocja cenowa producenta trwa tylko do 2024.07.23 23:59

31 thoughts on “Audisin Maxi Ear Sound – profesjonalna pomoc

 1. Moja mama zaczęła mnie problemy ze słuchem, lekarz nie stwierdził żadnej wady, a powiedział, że wszystko przez wiek. Mama jest koło 70. Kupiłam jej ten aparat i teraz już lepiej słyszy, chętniej rozmawia przez telefon i wychodzi na miasto.

 2. Aparat Audisin Maxi Ear Sound rzeczywiście jest tak mały, że go nie widać. Moje koleżanki nwet nie zorientowały się, że noszę aparat. Dopiero jak im pokazałam to uwierzyły, że to dzięki niemu je tak dobrze słyszę

 3. bardzo fajnie, że jest ten akumulator, wczesniej mialam aparat na baterie, które trzeba było często wymieniac, w dodatku trudno było je kupić a teraz po klopocie, wystarczy naładować i gotowe

 4. Bardzo mały, naprawdę dyskretny i wygodny, jak na aparaty słuchowe. Stsosuję od 2 miesięcy i jestem zadowolona 🙂

 5. Polecam, bo to dobry sprzęt. Działa, bez szumów i zakłóceń, ładować można, więc nie obawiam się, że nagle mi się rozładuje i będę musiała szukać nowych baterii

 6. Byłam przerażona, jak kilka lat temu zdiagnozowali u mnie niedosłuch, ale polecono mi aparat AUDISIN MAXI EAR SOUND. Bałam się co to będzie, ale okazało się, że aparat działa, nikt go nie widzi, więc już się tak nie martwię i nie stresuję.

 7. Jestem młoda, a od dziecka mam problemy ze słuchem. Nosiłam już różne aparaty. Zamówiłam ten z nadzieją na poprawę. I byłam mile zaskoczona, bo jakościowo jest lepszy od moich wcześniejszych. Dzięki niemu słyszę nawet z końca sali, o czym mówią wykładowcy na studiach 🙂 To poprawiło moją naukę, teraz już wszystko notuję bez problemu, bo słyszę jak należy 🙂

 8. Audisin Maxi Ear Sound pomógł mi w końcu wyjść z dołka… Długo szukałem takiego sprzętu, który pomoże na mój niedosłuch. Odkąd go noszę to mogę zrozumieć wszystko, co mówią do mnie ludzie i już tak nerwowo nie oglądam się na mieście, ze strachem czy przypadkiem coś nie nadjeżdża

 9. Wszystkie aparaty słuchowe powinny być takie małe i zgrabne. W końcu nie trzeba się tłumaczyć nikomu co masz na uchy i dlaczego 🙂

 10. Końcówki są super, bo można je dopasować do ucha – nie każdy aparat na to pozwala, dlatego po ten Audisin warto sięgnąć!

 11. Mam 58 lat i moje problemy ze słuchem zaczęły się w pracy… Do emerytury jeszcze trochę, no może nawet więcej niż trochę, więc musiałam coś zrobić, by nie stracić pracy. Znalazłam informacje o tym aparacie i zaryzykowałam z zakupem. Teraz nie żałuję, dobrze słyszę, nie tylko w pracy, a pracuję na produkcji, gdzie jest naprawdę głośno.

 12. przestalam słyszeć szumy, a wczesniej mialam zs tym duzy problem…aparatu audisin maxi ear sound już nie oddam 🙂

 13. Dobrze, że można nosić go nawet kilka lat, bez żadnych skutków ubocznych. Chyba się zdecyduję wreszcie zamówić audisin maxi ear. Kto już zamawiał? Jak z przesyłką?

 14. nie spodziewalam się ze i mnie dopadnie pogorszenie sluchu, ale coz, bywa i tak, chyba praca, a może i wiek zrobiły swoje, wiec zastanowie się nad zakupem tego aparatu

 15. Jestem bardzo zadowolona, bo żaden aparat nie spełniał moich oczekiwań tak, jak Audisin. Nosze od jakiegoś czasu i jak na razie jest wszystko w jak najlepszym porządku, słyszę bez problemu

 16. Nie uczula, a to dla mnie mega ważne, bo jestem wrażliwym alergikiem. Audisin Maxi Ear Sound mogę spokojnie nosić, bez obaw, że coś będzie nie tak ze skórą ucha 🙂

 17. nie rozstaję się z nim!!! no chyba, że na noc 😀 maly, sprawny i wspomaga słuch, ze mogę z każdym swobodnie rozmawiac

 18. Wypróbowałam Audisin Maxi Ear Sound i nie żałuję, bo aparat super działa i jest bardzo łatwy w obsłudze. Gdyby nie syn, który mi o nim powiedział, to dalej bym się męczyła, bo inne aparaty jakoś słabo działałły

 19. Zamówiłam i czekam na przesyłkę, liczę na efekty, bo mam już dośc sprzętu który noszę i ciagle nawala 🙁

 20. Serio jeden z lepszych aparatów, bo sporo ich już przetestowałem. Jak ktoś się zastanawia, niech śmiało kupuje, bo warto, ściemy nie ma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *