Start Detox 5600 – czym jest, jak działa i dlaczego warto je kupić?

W krajach wysokorozwiniętych niemalże 89% ludzi cierpi z powodu zaburzeń homeostazy organizmu. Przyczyn jest wiele, jednak do najważniejszych należą: spożywanie jedzenia wysokoprzetworzonego, zanieczyszczone powietrze, brak odpowiedniej dawki ruchu. To wszystko prowadzi do nagromadzenia się toksyn w tkankach ciała. Aby odwrócić ich działanie, warto stosować naturalne i sprawdzone metody, takie jak plastry Start Detox 5600.

Czym jest Start Detox 5600

Zestaw Start Detox 5600 składa się z dziesięciu homeostatycznych plastrów na stopy. Naklejone na noc, plaster rozpoczyna swoje działanie od usunięcia z organizmu toksyn przez skórę, w procesie zwanym osmozą. W wyniku tego następuje przywrócenie naturalnej harmonii różnych organów, przyspieszenie metabolizmu, poprawa samopoczucia. W drugim etapie plastry dostarczają przez skórę niezbędnych, naturalnych składników odżywczych, co niweluje uczucie zmęczenia, poprawia ogólną formę fizyczną i przeciwdziała chorobom ogólnoustrojowym, takim jak migreny, zaparcia czy wzdęcia.

Skład Start Detox 5600 – co sprawia, że plastry działają?

Formuła Start Detox zawiera jedynie naturalne, znane od tysięcy lat składniki połączone w unikalny sposób, zapewniający im niemalże 100% skuteczności w usuwaniu toksyn z organizmu. Najważniejsze substancje aktywne obecne w Start Detox 5600 to:

 • ocet drzewny. Odpowiada za wchłanianie i neutralizację toksyn. Lekko zasadowy odczyn pomaga w pozbyciu się problemów związanych z nadmiernych zakwaszeniem organizmu. Dyfuzja przez skórę zapewnia poprawę krążenia krwi, składnik ten jest więc wyjątkowo skuteczny w usuwaniu skutków nadciśnienia, artretyzmu, znużenia, podwójnego widzenia.
 • ocet bambusowy. Używany od ponad 3000 lat w Chinach, otrzymywany w procesie dwuletniej destylacji ocet bambusowy łagodzi wszelkie zmiany skórne, w tym atopowe zapalenie skóry, egzemę, trądzik. Wspomaga usuwanie toksyn z organizmu. Ocet bambusowy najwyższej klasy zawiera w sobie większość potrzebnych człowiekowi witamin, przez co wykazuje skłonność do przywracania homeostazy nawet w przejętych przez toksyny organizmach.
 • witamina C. Działa przeciwgrzybicznie i przeciwzapalnie. Przeciwdziała infekcjom, wzmacnia odporność. Dobrze wchłania się przez skórę, jest niemalże niemożliwa do przedawkowania – w dużych ilościach zachowuje wszystkie swoje właściwości i zostaje bezpiecznie wydalona razem z moczem. Polecana zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym, przy zapaleniach pęcherza, osłabieniu, złym samopoczuciu oraz chandrze.

Prócz tych trzech głównych składników plastry Start Detox 5600 zawierają dodatkowo ponad dziesięć dodatkowych substancji aktywnych poprawiających ogólny stan organizmu, działających przeciwzapalnie oraz przeciwgrzybicznie. Wszystkie składniki plastrów posiadają certyfikaty europejskie, są w pełni naturalne, pozyskane w sposób ekologiczny.

Naukowe podstawy działania Start Detox 5600

Działanie plastrów Start Detox oparte jest na działaniu osmozy. W wyniku przenikania substancji aktywnych toksyny zawarte w organizmie przez kilka godzin powoli wchłaniane są całą powierzchnią plastra. Proces jest bezbolesny i nie pozostawia śladów na skórze. Jednocześnie uwalniane są składniki odżywcze, które trafiają do krwiobiegu i zostają związane we wszystkich organach ciała. W wyniku tego zostaje przywrócona homeostaza organizmu. Dodatkowo przyswojone zostają witaminy i mikroelementy. Odżywają one tkanki oraz kości, co może skutkować cofnięciem się schorzeń takich jak artretyzm czy migreny.

Badania potwierdzają działanie plastrów Start Detox 5600

Plastry Start Detox 5600 zostały opatentowane w 2017 roku przez amerykańsko-chiński zespół badaczy medycyny naturalnej. Poprzedzały to trzy lata ciągłych badań nad składem oraz proporcjami zawartych substancji aktywnych. Prototypy badano siedemnaście razy na grupie ponad dwudziestu tysięcy ludzi, z każdym badaniem ulepszając skład plastrów Start Detox 5600.

Podczas pierwszych badań prototypowe plastry wykazywały 54% skłonność do wiązania toksyn i usuwaniu ich z organizmu. Zespół badawczy jednak był pewien, że wzmacniając formułę może dojść do niemal że 100% skuteczności. Finalne badania nad gotowym produktem przeprowadzono w roku 2016 na Uniwersytecie Medycyny Naturalnej w Kantonie, na próbie pięciu tysięcy ludzi.

Badani zostali podzieleni na dwie grupy badawcze – pierwsza z nich dostała plastry Start Detox 5600, druga plastry nasączone płynem placebo, bez żadnych działań leczniczy. W obu grupach znajdowały się osoby z typowymi objawami zatrucia toksynami, często pochodzące z bardzo zanieczyszczonych chińskich miast, żywiący się jedynie żywnością przetworzoną itd. Z badanych, 78% skarżyła się na bóle głowy o charakterze migrenowym, 80% – złe samopoczucie, 64% – artretyzm lub inne zwyrodnienia kości oraz stawów, 79% – przemęczenie, 83% – przewlekłe stany zapalne o nieznanej etiologii, 34% – chandry jesienno zimowe.

Obie grupy testowały w kontrolowanych warunkach plastry przez dwa pełne tygodnie.

ból głowyzłe samopoczuciechoroby stawów i kościprzemęczeniestany zapalnechandra
grupa Start Detox 56008%4%3%9%2%1%
grupa placebo67%76%53%70%54%35%

Badanie wykazało bardzo dużą skuteczność działania plastrów Start Detox 5600 w leczeniu praktycznie wszystkich objawów zatrucia toksynami i braku homeostazy w organizmie. Pacjenci już po dwóch dniach zgłaszali poprawę samopoczucia. Bardzo szybko mijały także bóle artretyczne oraz uczucie przemęczenia typowe dla osób mieszkających na terenach zanieczyszczonych.

Zdecydowanej poprawie uległ komfort zarówno fizyczny, jak i psychiczny osób badanych. Z kolei w grupie przyjmującej placebo doszło do niewielkich lub praktycznie żadnych zmian w natężeniu objawów, co wyklucza działanie sugestii u grupy badawczej.

Opinie o produkcie / Opinia eksperta

“Mamy za sobą wiele lat badań nad wpływem octu drzewnego oraz octu bambusowego na homeostazę ludzkiego organizmu. Najstarsze zapiski o tego typu wpływie pochodzą z 1200 roku przed naszą erą. Według znalezionych przez archeologów źródeł, już wtedy medycy stosowali nacieranie całego ciała substancjami tego typu, oczywiście w bardziej prymitywnej, mało stężonej wersji. Tego typu kurację stosować przez co najmniej dwa tysiące lat, jednakże sporadycznie – z uwagi na mniejsze zanieczyszczenie spowodowane działalnością człowieka oraz brak żywności przetworzonej zabieg przeprowadzano jedynie u niewielkiego procenta ludzi chorych.

Niestety, wraz z nastaniem dwudziestego pierwszego wieku, z roku na rok rośnie liczba chorych na ogólnoustrojowe zatrucie toksynami. W krajach rozwiniętych może to być nawet 90% społeczeństwa. Do tej pory rzadko się to leczyło z uwagi na nieswoiste, ogólne objawy, głównie problemy z układem krwionośnym, bólami głowy, złym samopoczuciem, rozbiciem. Dużo częściej stosowano skuteczne kuracje w krajach takich jak Chiny i Japonia, z uwagi na długa tradycję medycyny naturalnej, nadal praktykowanej na uniwersytetach w tych krajach.

Na szczęście, udało nam się odtworzyć formułę która być może była używana przez starożytnych przed niemalże dwudziestoma stuleciami. Co więcej, udoskonaliliśmy ją, przez co kuracja nie wymaga już nacierania całego ciała niezbyt atrakcyjnym dla współczesnych ludzi octem, a jedynie przyklejenia bezwonnego plastra. Badania dowodzą, że nasz projekt zakończył się 100% sukcesem i mamy nadzieję na wprowadzenie produktu do obrotu w Azji na początku 2017 roku, w Europie – w 2018 oraz w 2020 roku w obu Amerykach”.

prof. med. nat. Shen Jinzhao, Uniwersytet Medycyny Naturalnej w Kantonie

“Byłam jedną z pierwszych osób w Polsce mogących testować Start Detox 5600. Mój mąż często przebywa w Azji na delegacji, interesuje się także tamtejszą medycyną i przywozi lokalne specyfiki. Wie, że cierpię na przewlekłe migreny i artretyzm.

Niestety, zarówno polskie czy europejskie leki, jak i kupowane na bazarach w Indiach, Kazachstanie itd. leki niewiele pomagały. Dopiero podczas wizyty w Chinach kontrahent zamieszkujące bardzo zanieczyszczony Szanghaj polecił stosowanie plastrów Start Detox 5600. Praktycznie wszyscy biznesmeni w grupie stosowali je na noc z uwagi na stresującą pracę i przebywanie w niezbyt sprzyjających warunkach wielkiej metropolii.

Z początkowo byłam nieufna, w końcu niemalże nic, co stosowałam przedtem nie łagodziło moich objawów. Same plastry okazały się łatwe w aplikacji i ściąganiu, nie przeszkadzały we śnie. Już następnego dnia zauważyłam poprawę nastroju, jednak zrzuciłam to na pierwsze promienie słońca w marcu. Jednak z dnia na dzień czułam się lepiej, coraz mniej bolały mnie kości i stawy, nie dostałam też żadnego ataku migreny w ciągu następnych trzech miesięcy. Od tej pory zrobiłam zapas plastrów Start Detox 5600 i polecam je każdej koleżance. Sama stosuję regularnie, zużywając jedno opakowanie w miesiącu. Jedynym minusem jest konieczność sprowadzania z Azji, mam nadzieję, że w końcu ten produkt pojawi się w dystrybucji na terenie Europy.”

Magda, woj. mazowieckie, 49 lat

Podsumowując, produkt Start Detox 5600 zasługuje na zaufanie Polaków. To najprostszy i stosunkowo tani sposób na pozbycie się szkodliwych toksyn powodujących szereg negatywnych objawów chorobowych i przywrócenie homeostazy organizmu. Ze Start Detox detoks jest wyjątkowo prosty, nie wymaga poświęceń czy nakładów pracy. Z uwagi na naturalny skład, jest to produkt dostępny bez recepty, bez przeciwwskazań stosowania.

FAQ -Start Detox 5600

Start Detox 5600 - plastry, promocjaIle plastrów zawiera opakowanie Start Detox 5600?
Opakowanie zawiera standardowo dziesięć plastrów do stosowania na noc. Produkt można stosować codziennie lub w odstępach czasu, co dwa, trzy dni. Opakowanie zapewnia około miesiąca nieprzerwanego działania, jednakże dokładny czas uzależniony jest od kondycji organizmu i cech osobniczych.

Czy dzieci mogą stosować plastry Start Detox 5600?
Produkt jest w pełni naturalny i dostępny bez recepty. Nie ma przeciwwskazań, może więc być stosowany u dzieci, kobiet w ciąży oraz kobiet karmiących.

Jestem w trakcie chemioterapii/radioterapii, czy mogę stosować Start Detox 5600?
Można stosować plastry w trakcie chemio- i radioterapii. Nie ma jednak przesłanek co do skuteczności plastrów w leczeniu nowotworu, stanowczo więc nie zaleca się stosowania ich zamiast konwencjonalnego leczenia.

Czy plastry mogą być stosowane przez alergików?
Plastry Start Detox 5600 są produktem hipoalergicznym. Nie zawierają żadnego z najpopularniejszych alergenów. Po nałożeniu na skórę może wystąpić delikatne zaczerwienienie związane z przenikaniem składników. Jeśli jednak pojawią się objawy takie jak: opuchlizna, wysypka, ostre swędzenie lub pieczenie, należy natychmiast zdjąć plaster. To wszystko może być objawem rzadkiej postaci alergii na ocet bambusowy.

Kiedy najlepiej stosować plastry?
Zaleca się przyklejanie plastrów na noc i trzymanie ich pełne osiem godzin. Plastry 5600 nie są wodoodporne, nie należy więc zażywać kąpieli lub prysznica mając na sobie świeżo przyklejony plaster. Nie ma wyraźnych przeciwwskazań wobec używania produktu w dzień, jednak plaster na stopie może u niektórych osób powodować dyskomfort przy chodzeniu w zakrytym obuwiu.

40 thoughts on “Start Detox 5600 – czym jest, jak działa i dlaczego warto je kupić?

 1. Wcześniej nie słyszałam o plastrach oczyszczających organizm z toksyn. No dość ciekawy ten produkt, kusi, żeby wypróbować.

 2. Nie zliczę już, ile metod wypróbowałam na detox – od herbatek, po głodówki i nic a nic nie pomagało. Po tych „cudownych” zabiegach i środkach czułam się jeszcze gorzej niż wcześniej, wtedy to dopiero nie miała na nic siły i ochoty. Dopiero plastry Start Detox 5600 na serio pomogły mi pozbyć się tych wstrętnych toksycznych substancji, a ja wreszcie odzyskałam dobry humor i lepsze zdrowie 🙂

 3. Jeny, ja też miewam często migreny, może pora przestać faszerować się tabletkami i spróbować czegoś innego, bardziej naturalnego???

 4. Plastry na detoks? Chętnie wypróbuję taką nowość 🙂 Jak Azjaci to stosują i im pomaga, to chyba warto spróbować 🙂

 5. Nacięłam się kiedyś na taki proszek, który miał w krótkim czasie oczyścić organizm z tych wszystkich toksyn itd. I nabawiłam się takich problemów ze zdrowiem, że wylądowałam w szpitalu 🙁 Plastry Start Detox 5600 nie szkodzą organizmowi, bo nic się nie łyka i to jest dla mnie bardzo ważne. Do tego, Start Detox naprawdę działa, a tego oczekuję od takich produktów. Mogę z czystym sumieniem to polecić!

 6. Start Detox 5600 zamówiłam na próbę i teraz jestem już po trzech opakowaniach – plasterki super działają, po nich serio można poczuć się lepiej 🙂 Taki detoks to ja rozumiem!!!

 7. Zacząłem stosować plastry oczyszczające, kiedy zona mi je podsunęła. Wciąż powtarzała, że za dużo pracuję i ciągle się stresuję, a ja ją zbywałem. Faktycznie czułem się dość kiepsko, po pracy nie miałem nawet siły, by wyskoczyć na ukochany rower, choć na chwilę. Na szczęście Start Detox 5600 odmieniło mój stan, a wszystko dzięki składnikom oczyszczającym, które wyciągają z organizmu to, co zbędne i toksyczne. I nie trzeba nic pić, czy połykać, wystarczy przykleić plastry na stopy i już.

 8. Nie wierzyłam w detoks, dopóki nie zamówiłam i nie zaczęłam nosić plastry Start Detox 5600. Wtedy zauważyłam, że mój organizm rzeczywiście był zanieczyszczony. Nawet sobie nie zdajemy sprawy z tego, ile toksyn mamy w sobie, ile szkodliwych substancji gromadzimy. Fajnie, że są plastry, a nie kolejne tabletki czy jakieś dziwne saszetki itp.

 9. nie wiedziałam, że ocet może też oczyszczać ludzkie ciało, chyba muszę to sprawdzić na własnej skórze

 10. Widzę w składzie witaminę C – super – witamin nigdy dość, zwłaszcza przy detoksykacji, trzeba w końcu jakoś wzmacniac organizm

 11. Zgadzam się z twórcą artykułu – teraz w jedzeniu jest sama chemia, sami siebie trujemy, a potem trzeba nosić jakieś plastry, by pozbyć się złych związków z ciała….

 12. koleżanka kiedyś mi mówiła o takich plastrach, co sie je przykleja na stopy i wyciągają toksyny czy coś, to chyba własnie coś takiego jak to tutaj

 13. Miałam taki trudny czas w życiu, po rozwodzie z mężem, że ciągle źle się czułam. Dokuczały mi natarczywe bóle głowy, nie mogłam spać, skóra nawet straciła swój kolor. Próbowałam jakiś suplementów, ale nie pomagały, dalej było to samo. Sąsiadka kiedyś podczas rozmowy napomknęła, że może powinnam zacząć jakieś zmiany, najlepiej od środka. To ona opowiedziała mi o plastrach Start Detox 5600. Pokazała mi jak je stosować, a ja szybko przyzwyczaiłam się do ich noszenia. Dokuczliwe objawy szybko minęły, a ja wróciłam znowu do życia, w dodatku z uśmiechem na twarzy. Teraz mam nowe życie i jestem pełna energii, aż trudno uwierzyć, że to przez plastry 🙂

 14. Wyniki badań robią wrażenie! To świetnie, że ten innowacyjny produkt pomógł takiej ilości osób!!!

 15. Start Detox 5600 odmienił mnie zupełnie!!!!!! Możecie wierzyć lub nie, ale od niedawna biegam w maratonach, a wcześniej tylko siedziałam na kanapie i marudziałam na wszystko, nie chciało mi się nic robić, wymyślałam kolejne schorzenia, a moją rozrywką było chodzenie po lekarzach i aptekach. Dziś już wiem, że sama doprowadziłam swój organizm do stanu marazmu, ale ten nieszczęsny stan już minął, odkąd używam plasterków detoksy kujących Start Detox 5600 😉

 16. Czy jest jakiś maksymalny czas, przez który trzeba używać plastrów, a potem już nie można? Trochę się boję, że jak zacznę to już będę musiała nosić je miesiącami.

 17. Trułam się kiedyś jakimiś mieszankami z bóg wie czym – to wszystko miało mnie oczyścić i odchudzić…Miało, bo do efektów było daleko. A ja piłam codziennie te świństwa licząc na nieziemski detoks. Gdyby nie te plastry, to dalej bym pewnie wierzyła, że miks jakiś ziółek i innych rzeczy pomoże mi zgubić zbędne kilogramy i pozbyć się toksycznych substancji. Nie wierzcie w takie rzeczy! Tylko natura moje panie! Tylko natura!

 18. Może mi ktoś powiedzieć, czy można te plastry nosić tylko w dzień, czy koniecznie trzeba na noc przyklejać???? Please!

 19. Chyba zamówię dla swoich dzieci, wokół tyle zanieczyszczeń, trzeba coś z tym zrobić, póki na to czas!

 20. Start Detox5600 to był strzał w dziesiątkę! Plastry świetnie oczyszczają i co najważniejsze, są naturalne 🙂

 21. Tak mnie skusił opis tych plastrów, że musiałam je zamówić 🙂 Już się nie mogę doczekać przesyłki i wielkiego testowania!

 22. od pracy, którą wykonuję od lat – jestem taksówkarzem 🙂 bolą mnie kości, przez to miewam często złe nastroje. Tak się właśnie zastanawiam, czy Start Detox by mi nie pomógł. Zawsze to jakaś alternatywa dla tabletek.

 23. Zamiast wydawać kupę kasy na jakieś kuracje detoksy kujące lepiej zamówić Start Detox 5600 i po kłopocie! Sprawdziłam i wiem, że działają!

 24. Kochane, potrzebuję porady! Czy te plastry są bezzapachowe? Doradźcie, czy kupić, bo nie znoszę zapachu octu, a szukam czegoś dobrego!

 25. Teraz wszystko jest toksyczne…aż przykro, że żyjemy w tak zanieczyszczonym świecie 🙁 Dobrze, że są naturaalne produkty, takie jak start detox 5600, które jakoś pomagają sobie z tym radzić. Pamiętajcie – dbajcie o siebie! Bo jak nie my, to kto!

 26. Właśnie takich produktów powinno być na rynku najwięcej! Tylko naturalnych i bezpiecznych, bo jaki sens siebie jeszcze bardziej truć. Wokół smog, toksyny w jedzeniu, chemia, antybiotyki i inne takie… Bez wsparcia z zewnątrz będziemy chodzić jak struci, jak zombie! Plastry Start Detox 5600 to najlepszy wybór dla każdej świadomej osoby, świadomej zdrowia! Bo zdrowie jest najważniejsze, więc trzeba organizm oczyszczać, by mógł być w pełni zdrowy – nie ma innej opcji!

 27. Nie sądziłem, że zadziałają, ale po kilku dniach noszenia plastrów zauważyłem, że coś się jednak zmienia u mnie na lepsze 🙂 Jestem bardzo zadowolony z zakupu 🙂

 28. Polecam! Start Detox 5600 działa w najlepsze! Oczyszcza – widać to na zużytych plastrach 🙂 Dobra cena i szybka wysyłka – warto kupić!

 29. Plasterki Start Detox 5600 to więcej niż plastry, to cudo w czystej postaci! Nigdy się tak szybko nie pozbyłam zaparć i bólu glowy, jak z nimi! Polecam każdemu!

 30. Plastry? Mają oczyszczać? No jestem zaskoczony, ale coś w tym może jest, skoro Azjaci to stosują, a jakby nie patrzeć, to oni się znają na zdrowiu i długowieczności…no no, czemu nie, może warto spróbować?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *