Silonal – Tunereform – opinia na temat nowych tabletek na poprawę słuchu

Słuch to jeden z najważniejszych narządów zmysłów, jakie posiadamy. Problemy ze słuchem to nie tylko poważny problem zdrowotny, ale również psychospołeczny. Jest to wstydliwa przypadłość, która często prowadzi do wycofania się z życia zawodowego oraz towarzyskiego. Według statystyk z roku na rok rośnie liczba osób, które zmagają się z postępującym niedosłuchem. Co ważne, problemów ze stopniowo pogarszającym się słuchem nie wolno bagatelizować i czekać aż ustąpią same. Co za tym powinniśmy robić? Przede wszystkim należy zadbać o odpowiednią ochroną i regenerację narządu słuchu preparatami farmaceutycznymi o potwierdzonej badaniami skuteczności.

Odpowiedzią na te potrzeby zdaje się być nowy produkt na rynku Silonal – Tunereform. Jest to innowacyjna kuracja stworzona dla osób, których słuch uległ uszkodzenie poprzez przebyte w przeszłości infekcje, bądź w wyniku czynników genetycznych czy zewnętrznych (np. hałas, słuchanie głośnej muzyki przez słuchawki). Według obietnic producenta Silonal – Tunereform, zawiera wyłącznie naturalne składniki, które pomagają regenerować komórki słuchowe oraz ośrodek słuchu w mózgu, dzięki czemu polepsza się zdolność odbierania dźwięków z otoczenia. Czy naprawdę warto zwrócić na niego uwagę kiedy nasz słuch coraz częściej odmawia nam posłuszeństwa? W tym artykule postaramy się to sprawdzić.

Przyczyny problemów ze słuchem

W obecnych czasach, głównym winowajcą jest wszechobecny – hałas. Szkodliwy dla naszego słuchu jest nasilenie dźwięków przekraczające już 85 decybeli. Dodatkowo wiele osób pracuje w miejscach, w których przekroczone są dopuszczalne normy hałasu. Jednak i młode osoby poprzez słuchanie przez słuchawki głośnej muzyki są narażone na rozwój tego wstydliwego problemu. Innym czynnikiem są wady słuchu pojawiające się na w skutek urazów, uszkodzeń toksycznych, przebytych infekcji lub jako powikłanie choroby zakaźnej. Najczęściej są wynikiem naturalnego starzenia się organizmy, podczas którego komórki słuchowe ulegają stopniowemu zanikowi. Na szczęście postęp technologiczny, pozwala na stworzenie bezinwazyjnych metod leczenia osób mających problemy ze słuchem. Jedną z nich są innowacyjne kapsułki Silonal – Tunereform. Należy jednak pamiętać, że końcowy efekt zależy od tego, jak szybko rozpocznie się terapię. U osób starszych całkowita regeneracji komórek słuchowych przebiegać może nieco dłużej niż u osób młodszych. Jednak warto zaryzykować, gdyż według badań klinicznych Silonal – Tunereform umożliwia przywrócenie dobrego słuchu w 92,4 % przypadków.

Silonal – Tunereform – naturalny i przebadany skład

Tajemnicą skuteczności kapsułek Silonal – Tunereform są starannie dobrane składniki. Innowacyjna formuła łączy w sobie działanie m.in.: miłorzębu japońskiego, koenzymu Q10, tauryny, niacyny, magnezu oraz kompleksu witaminowego. Co ważne, poszczególny dobór składników nie jest przypadkowy, ponieważ za ich skutecznością stoją wieloletnie badania kliniczne pod okiem otorynolaryngolów. Dodatkowo, dzięki nowoczesnej technologii kapsułki są doskonale przyswajalne przez organizm, co przekłada się niemal na natychmiastowe działanie.
Kuracja preparatem Silonal – Tunereform działa wieloetapowo na układ słuchu. Jej działanie można podzielić na 3 odrębne fazy:

  • ETAP 1 – OCHRONA I WZMOCNIENIE ORGANIZMU (1- 5 dzień kuracji)
    Faza uderzeniowa, który wpływa na poprawę krążenia mózgowego dzięki czemu poprawiają się procesy umysłowe, wzrasta koncentracja i spowalniają się procesy starzenia się tkanki nerwowej. Dodatkowo rozpoczyna się proces regeneracji narządu słuchu, dzięki uzupełnieniu organizmu we wszystkie niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania mikroelementy.
  • ETAP 2 – REGENERACJA (5-14 dzień kuracji)
    Następuje właściwa regeneracja komórek słuchowych, co zapewnia lepsze funkcjonowanie ośrodka słuchu. Zmniejszają się szumy uszne oraz inne niepożądane dźwięki w uszach. Co więcej, regenerowana jest chrząstka uszna, co bezpośrednio wpływa na poprawny proces słyszenia.
  • ETAP 3 – STABILIZACJA (14 – 30 dzień kuracji)
    Polega na dalszej regeneracji komórek słuchu oraz stabilizacji uzyskanych do tej pory efektów. W tej fazie wszystkie składniki aktywne wciąż wspierają procesy naprawcze oraz zabezpieczają słuch przed negatywnymi skutkami silnego hałasu. Ponadto, narząd słuchu staje się bardziej odporny na mikrouszkodzenia wywołane urazem akustycznym.

Silonal – Tunereform – badania potwierdzające skuteczność

Zanim preparat Silonal – Tunereform trafił do szerszej dystrybucji, został bardzo dokładnie przebadany. Zdobył szereg certyfikatów świadczących o jego skuteczności i najwyższym bezpieczeństwie. Na szczególną uwagę zasługują badania kliniczne przeprowadzone w znanym i cenionym ośrodku badawczym w Denver (USA), zajmującym się obserwacjami nad funkcjonowaniem narządu słuchu.

W przeprowadzonym badaniu wzięło udział 288 ochotników, którzy zostali wybrani do testów na podstawie stopnia ubytku słuchu. U wszystkich osób stwierdzono postępujące upośledzenie zmysłu słuchu, w niektórych przypadkach połączone z szumami usznymi. Dodatkowo każdy z uczestników przeszedł szczegółowe badania diagnostyczne oraz został z nim przeprowadzany szczegółowy wywiad. Następnie ochotników podzielono na dwie jednakowe grupy. Jedna z nich stosowała wyłącznie 2 razy dziennie preparat Silonal – Tunereform, druga – placebo. Przy tym obie grupy nie znały działania przyjmowanego środka.

Wyniki testów były jednoznaczne. Po 6 tygodniach stosowania kapsułek Silonal – Tunereform aż 83% badanych poprawił się zakres odbieranych dźwięków z większej niż do tej pory odległości. Dodatkowo w grupie stosującej Silonal – Tunereform ustąpiły bóle głowy i nawracające migreny (zmiana u 59% badanych), szumy uszne różnego pochodzenia (zmiana u 54% badanych) oraz poprawiła się pamięć i koncentracja myślowa (zmiana u 91% badanych). Dodatkowo przeprowadzone badania audiologiczne wykazały, że u osób stosujących Silonal-Tunereform doszło do wyraźnego spowolnienia utraty słuchu w zakresie niskich częstotliwości. Porównawczo, w grupie przyjmującej przez 6 tygodni placebo, nie stwierdzono znaczących zmian.

Czy warto wybrać preparat Silonal Tunereform? Nasza opinia

Dobry słuch to nie tylko lepszy komfort życia, ale przede wszystkim nieoceniona inwestycja w swoje zdrowie. Silonal – Tunereform według naszej redakcji preparat godny zaufania. Za jego wysoką skutecznością stoją pozytywne rekomendacje specjalistów oraz przeprowadzone badania.

FAQ – Silonal Tunereform

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do kuracji Silonal – Tunereform?
Preparat Silonal – Tunereform jest w pełni naturalny i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Nie należy go jednak stosować u kobiet w ciąży, karmiących piersią i osób uczulonych na którykolwiek składnik produktu. Przed zażyciem każdego suplementu warto zasięgnąć też porady lekarza lub farmaceuty.

Jak długo trwa kuracja preparatem Silonal – Tunereform?
Pierwsze rezultaty odczuwalne są już po około tygodniu stosowania, jednak, aby zauważyć pełny efekt leczniczy, producent zaleca przyjmowanie preparatu od 8 do 12 tygodni. Pierwsze objawy poprawy obserwuje się zazwyczaj po około 4 tygodniach kuracji. W przypadku przerwania/pominięcia dziennej dawki należy liczyć się w wydłużonym czasem kuracji.

Ile razy dziennie muszę przyjmować Silonal – Tunereform?
Preparat Silonal – Tunereform należy przyjmować 2 razy dziennie po 1 kapsułce, popijając dużą ilością wody ok. 30 min przed śniadaniem i obiadem. Po kuracji zasadniczej zalecane jest kontynuowanie kuracji i przyjmowanie suplementu Silonal – Tunereform 1 do 2 razy na dobę po 1 kapsułce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Czy podczas kuracji Silonal – Tunereform można przyjmować leki przepisane przez lekarza?
Producent preparatu Silonal – Tunereform nie udokumentował interakcji z innymi preparatami. Silonal – Tunereform jest suplementem, który zawiera wyłącznie klinicznie przebadane składniki o wysokiej tolerancji. Nie należy stosować u kobiet w ciąży, karmiących piersią i osób uczulonych na którykolwiek składnik produktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *