Psorilax opinie – kompleksowe podejście w zwalczaniu objawów łuszczycy

luszczyca-cialoŁuszczyca jest przewlekłą chorobą skóry o różnorodnych przyczynach i złożonym patomechanizmie. Diagnozuje się ją u ok. 4% populacji, jednak statystki stale rosną. Łuszczyca pojawia się zwykle dość nieoczekiwanie, niezależnie od wieku. Niestety, nie ma skutecznego sposobu, aby jej zapobiec. Dlatego kiedy już nas spotka, tak istotny jest wybór właściwej pomocy. Nową szansą dla osób cierpiących z łuszczycą jest preparat Psorilax. Czy naprawdę jest on skuteczny i przenosi trwałe efekty? Zobaczmy jakie są opinie o Psorilax.

Kliknij w link i kup Psorilax prosto od producenta
Psorilax – kup teraz

Podłoże łuszczycy

Wbrew opiniom nie jest to choroba zakaźna – na jej rozwój składa się często szereg innych czynników, ale jej dokładnie przyczyny nie są do tej pory poznane. Większość specjalistów uważa, że do jej wystąpienia przyczyniają się mechanizmy zapalne, alergiczne i immunologiczne, potęgowane przez stres. Znaczący wpływ mają również uwarunkowania genetyczne, pochodzenie,  przebyte w przeszłości infekcje, niewłaściwa dieta i inne choroby towarzyszące. Dodatkowo wiele osób z powodu nieestetycznych zmian skórnych zmaga się z depresją, która również nasila objawy choroby.

Łuszczyca – jak z nią skutecznie walczyć

luszczyca-palecWiększość lekarzy na objawy łuszczycy przepisuje maści zawierające sterydy. Mimo, że wygodne w stosowaniu i działają szybko, nie eliminują prawdziwych przyczyn choroby. Dodatkowo niosą ze sobą szereg skutków ubocznych. Stosowane na większą powierzchnię skóry wchłaniają się do obiegu krwi i mogą być powodować np. zaburzenia hormonalne i trwałe uszkodzenia organów wewnętrznych. Co więcej, po długotrwałym stosowaniu preparatów sterydowych, skóra zaczyna się przyzwyczajać i przestaje być wrażliwa na lek. Jak zatem można wygrać z łuszczycą skóry, gdy inne metody zawodzą?

Psorilax – nowe rozwiązanie na łuszczycę

Grupa naukowców działająca pod przewodnictwem Alberta Almera Z Dermatology Institute z Zurychu postanowiła znaleźć alternatywę dla środków chemicznych. W swoich badaniach odkryła naturalne substancje, które skutecznie walczą z łuszczycą. Wykazują one większą skuteczność i bezpieczeństwo w porównaniu z standardowym leczeniem objawowym łuszczycy. W ten sposób powstał preparat o nazwie Psorilax.

Specjalna formuła sprawia, że regularne stosowanie preparatu Psorilax pomaga poprawić stan skóry już po upływie 4 tygodni u 89 % osób. Co więcej, dzięki naturalnemu składowi –  nie uzależnia skóry i jest polecany osobom, które źle reagują na bardziej agresywne terapie. Jego formuła została przebadana pod nadzorem dermatologów, dlatego nie wywołuje alergii i nie podrażnia wrażliwej skóry.

Co wpływa na tak wysoką skuteczność preparat Psorilax?

Preparat Psorilax zawiera wyłącznie przebadane i sprawdzone pod względem jakości, naturalne składniki. Niżej, przedstawiamy niektóre z nich:

 • Masło shea – zawiera cenne fitosterole, które aktywują procesy immunologiczne w ludzkim organizmie i działają przeciwzapalnie. Co więcej, masło shea pozostawia na naskórku delikatną warstwę ochronną, która zapobiega utracie wody z naskórka.
 • Dihydroadventramid D  – zastrzeżona substancja czynna preparatu Psorilax, która była przedmiotem blisko licznych badań klinicznych, w których wykazano jej efektywne działanie w łagodzeniu objawów łuszczycy. Ponadto posiada właściwości przeciwświądowe.
 • Wosk Candelilla – pozyskiwany z liści meksykańskiego krzewu Candelilla. Od lat stosowany w dermatologii jako naturalny środek o działaniu przeciwdrobnoustrojowym, przeciwzapalnym i odnawiającym. Co więcej, znacząco wpływa na zmniejszenie ilości blaszek łuszczycowych.
 • Olej rzepakowy nawilża skórę, jednocześnie zapewniając jej gładkość i elastyczność. Stopniowo zmniejsza zmiany skórne, nawet w przypadku bardzo wysuszonej i wrażliwej skóry. Ponadto posiada właściwości antyoksydacyjne, które niwelują negatywny wpływ wolnych rodników.
 • Pantenol – przenika naskórek, gromadzi się w skórze właściwej i zmienia się w prowitaminę B5, czyli kwas pantotenowy. Jest znany z tego, że łagodzi podrażnienie i wspiera regeneracje naskórka. Wzmacnia zewnętrzną powłokę skóry i hamuje łuszczenie.

Psorilax – skuteczność potwierdzona badaniami, opinie naukowców

psorilax-opiniePreparat Detoxic został przebadany w Dermatology w Huston. Do badań wybrano grupę 234 ochotników w wieku 8 – 69 lat, którzy mieli zaawansowane objawy łuszczycy. Ochotnicy przez 4 tygodnie stosowali 3 razy dziennie preparat Psorilax ma obszar zmieniony chorobowo. Żadna z osób, która brała udział w badaniu nie znała działania ani komercyjnej nazwy preparatu. Po zakończonej kuracji 87% uczestników badania zadeklarowało, że zmiany skórne wyraźnie się zmniejszyły. Z tej grupy 46%  badanych całkowicie  pozbyło się stanu zapalnego w organizmie i przywróciło prawidłowe funkcjonowanie organizmu na poziomie komórkowym. Co więcej,  wszyscy badani, którzy wzięli udział w testach, zaznaczyli że Psorilax poprawił jakość ich życia również w aspekcie psychicznym.

Czy warto wybrać Psorilax?

Psorilax to produkt, którym warto zainteresować się w przypadku problemów w łuszczycą lub innymi dermatozami. Jego unikalny skład sprawia, że jest to obecnie jeden z lepszych preparatów w przypadku łuszczycy na rynku. Za jego skutecznością stoją  pozytywne rekomendacje dermatologów oraz przeprowadzone badania kliniczne.

Opinie o Psorilax z forum

“Na rynku znajduje się wiele produktów przeciwko łuszczycy. Najczęściej zalecanymi lekami ją zazwyczaj preparaty sterydowe. Niestety, pomimo stosunkowo dużej skuteczności, dają one nieprzyjemne skutki uboczne. Dodatkowo, u części pacjentów leczenie oparte na sterydach może okazać się jednak nieskuteczne, z uwagi na rzadki typ schorzenia lub niewrażliwość na sterydy konkretnego typu.

Pacjentom z taką przypadłością zawsze polecam Psorilax – naturalny olejek łagodzący objawy łuszczycy. Może być on stosowany także wspomagająco. Badania wykazały, że Psorilax cofa objawy łuszczycy nawet u 87% badanych, dodatkowo zapewniając skórze nawilżenie i ochronę przed czynnikami atmosferycznymi”.

Dr. Alicja Nowak, dermatolog

“Od około 5-6 lat choruje na łuszczycę, moim szczęściem w nieszczęściu jest to że nie wysypuje mnie w wielu miejscach. Stosowałam już chyba wszystkie zalecane maści na bazie sterydów – bezskutecznie. Jedynym sposobem który u mnie jest właśnie Psorilax. Na początku używałam go raz w tygodniu, dopiero po pewnym czasie, widząc, że łuszczyca się cofa, zaczęłam nakładać preparat codziennie na zajęte partie ciała. Efekt? Niemal natychmiastowe złagodzenie objawów choroby – skóra przestała mnie swędzieć. Z początku zrobiła się twarda, z czasem jednak odzyskała naturalny, zdrowy kolor i jędrność, a sama choroba wydatnie zmniejszyła zasięg działania. Z czystym sumieniem mogę polecić Psorilax każdemu, kto próbował tradycyjnych terapii bez większego skutku i szuka naturalnej alternatywy.”

Aneta, 48 lat, woj. mazowieckie

FAQ

W jakim celu stosuje się Psorilax?
Psorilax przeznaczony do stosowania w pielęgnacji skóry z problemem łuszczycy.

Kiedy wskazane jest stosowanie Psorilax ?
Psorilax sprawdzi się u osób u których stwierdzono objawy łuszczycy. Wskazaniami do stosowania jest łuszczenie skóry, obrzęk, zaczerwienienie i świąd.

Ile razy dziennie powinno się stosować Psorilax?
Preparat należy  stosować w zależności od indywidualnych potrzeb. Zaleca się stosowanie 2-3 razy na dobę.

Jak stosować Psorilax?
Niewielką ilość produktu należy delikatnie nałożyć na dokładnie oczyszczoną skórą w miejscach  dotkniętych łuszczycą.

Czy są Psorilax nadaje się do wrażliwej i alergicznej skóry?
Formuła preparatu została opracowana w celu minimalizowana ryzyka alergii skórnych. Skład został przetestowany na skórze alergicznej i wrażliwej. Przeciwwskazaniem  jest uczulenie na którykolwiek ze składników zawartych w preparacie.

Cz  Psorilax może stosować każdy?
Produkt jest przeznaczony dla osób po 12 roku życia. Przeciwwskazaniem jest uczulenie lub alergia na którykolwiek ze składników zawartych w preparacie.

Jak długo trwa kuracja Psorilax?
U większości osób pierwsze efekty są widoczne już po 7-10 dniach, jednak aby zauważyć pełny efekt terapeutyczny należy przeprowadzić pełną 30 dniową kurację. Po zakończonej kuracji preparat Psorilax możne być stosowany również profilaktycznie, co zapobiega nawrotom lub wydłuża okres remisji choroby.

Skąd skuteczność Psorilax jest potwierdzona badaniami?
Tak, preparat przeszedł liczne badania i testy kliniczne, które potwierdziły jego skuteczność.

psorilax-kup-terazCzy łuszczycą można się zarazić?
Nie jest to możliwe, ponieważ łuszczyca nie jest chorobą zakaźną.

Czy  podczas kuracji Psorilax warto zastosować odpowiednią dietę?
Można stosować, taką samą, dietę jak do tej pory. Jednak istnieją naukowe dowody, że szybsze i trwalsze efekty można uzyskać łącząc kurację z odpowiednią dietą. Przede wszystkim powinno się ograniczyć lub zrezygnować ze spożywania czerwonego mięsa, cukru, glutenu oraz roślin psiankowatych. Rekomendowane jest spożywanie dużej ilości warzyw, owoców i ryb. Należy również zrezygnować z picia alkoholu, bo może zaostrzać zmiany łuszczycowe.

Czy podczas kuracji Psorilax można stosować produkty nawilżające?
Psorilax zawiera w swoich składzie składniki pielęgnujące, natłuszczające i silnie nawilżające skórę. Jednak nie ma przeciwwskazań do stosowania dodatkowych preparatów pielęgnacyjnych.

Gdzie warto kupić Psorilax? Allegro, internet czy gdzie znajdę stronę producenta?
Poniższa ramka daje możliwość zamówienia oryginalnego preparatu Psorilax prosto od producenta.

Ważna informacja:
Dla wszystkich zainteresowanych produktem – Psorilax. Stosunkowo niedawno produkt zadebiutował na polskim rynku, z tej okazji producent dla pierwszych 1000 klientów zaoferował darmową przesyłkę.

Chcę zamówić Psorilax

+ korzystam z opcji darmowej dostawy

Promocja cenowa producenta trwa tylko do 2024.05.22 23:59

22 thoughts on “Psorilax opinie – kompleksowe podejście w zwalczaniu objawów łuszczycy

 1. Mam problem z łuszczycą od wielu lat. Chodziłem do wielu lekarzy, wydałem kupe kasy na różne maści i kremy i nic nie pomaga. Czy jest ktoś kto stosował PSORILAX i może podzielić się opinią?

 2. Mam znajomego, który od jakiegoś czasu wędruje od dermatologa do dermatologa i jak dotąd nic mu nie pomaga. Zdiagnozowano u niego początek łuszczycy. Muszę polecic mu Psorilax, może mu pomoze 😀

 3. Stosowałam i jak najbardziej polecam! Po ok. 2 tygodniach widocznie poprawił mi się stan skóry, teraz już aż tak jej nie zakrywam jak kiedyś 🙂

 4. Nie znam tego specyfiku, ale chętnie sprawdzę, bo mam już dość tych wszystkich terapii zalecanych przez kolejnych lekarzy…

 5. Od kiedy stosuję Psorilax zmieniło się wiele – przede wszystkim to, że już nie wstydzę się wychodzić z domu. Jeszcze do niedawna łuszczyca była moim koszmarem, nic nie pomagało 🙁 Dopiero Psorilax zadziałał jak należy!

 6. używałam i z ręką na sercu moge potwierdzić że działa! super nawilża i łagodzi te okropne swędzenie!!!!!!!!!

 7. W czasie zimy zauważyłam, że strasznie swędzi mnie skóra i zaczyna się łuszczyć, a lekarz potwierdził, że to łuszczyca. Chyba się skuszę, by przetestować to cudo

 8. Świąd jest najgorszy przy łuszczycy, a ten PSORILAX go zmniejsza! I już nie drapię się non stop, znajomi przestali się wypytywać, ogólnie jest lepiej, wszystkie objawy zmalały.

 9. Kupiłam nastoletniej córce, która przez stres w szkole nabawiła się tej okropnej choroby, jaką jest łuszczyca. Córa jest już po 2 miesiącach kuracji i widać efekty.

 10. Nie tylko zmniejsza łuszczenie się skóry, ale bardzo dobrze nawilża. Coś czuję, że długo się z nim nie rozstanę 😉

 11. Jak obie przypomnę ile razy zmieniałam środki na łuszczycę, to płakać mi się chce, a wystarczyło sięgnąć po Psorilax, by poczuć różnicę na własnej skórze. Nie zamienię go już na żaden inny lek

 12. Dobry, bo nie podrażnia i dodatkowo odżywia skórę. Skład inny niż wszystkie środki tego typu i skuteczny, zwłaszcza dla wrażliwców.

 13. Bardzo dobry preparat na świąd. Szybko łagodzi stan zapalny i sprawia, że człowiek nie drapie się natarczywie po ciele…

 14. Zakup Prosilaxu to był strzał w dziesiątkę. Gdyby nie on, do dziś siedziałabym wieczorami w domu, użalając się nad swoim wyglądem. Teraz mogę wyjść do ludzi, nie gubię skóry i nie drapię się co pięć sekund – mogę powiedzieć uff!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *