Potenga – na problemy z męskością

Potenga, na problemy z erekcją

problemy-z-erekcja-potengaCoraz więcej mężczyzn doświadcza problemów takich jak zaburzenia erekcji, przedwczesny wytrysk, spadek libido czy ogólne problemy z seksem. Jest to wstydliwy problem, którego nie wolno lekceważyć, wymaga on bowiem fachowej pomocy. Skąd one się jednak biorą i jak im zaradzić? Czy można coś zrobić w przypadku obniżenia libido?

Najpowszechniejsze problemy z seksem dotyczą zaburzeń z erekcją, przedwczesnym wytryskiem i spadkiem libido. Zaburzenia erekcji, to jak głosi definicja Światowej Organizacji Zdrowia, stała lub powtarzająca się niezdolność do osiągania i utrzymania wzwodu, co uniemożliwia odbycie satysfakcjonującego stosunku płciowego. Jest to problem, który dotyka mężczyzn na całym świecie, w samej Polsce dotyczy to kilku milionów mężczyzn.

W 90% przypadków problem udaje się rozwiązać przywracając pełną sprawność seksualną, jednak tylko niewielki odsetek mężczyzn decyduje się na poszukiwanie specjalistycznej pomocy.

Problemy z erekcją, jakie są jej objawy?

problemyzerekcja-objawyGdy pomimo stymulacji seksualnej nie można osiągnąć wzwodu i niemożliwe jest odbycie stosunku, mówi się o zaburzeniach z erekcją. Tu jednak trzeba pamiętać, że każdy czasem może zawieść np. po alkoholu. O problemie mówimy dopiero wtedy, gdy problem narasta i zdarza się częściej. Należy wtedy poszukać przyczyny takiego stanu rzeczy i ją usunąć. Jest to tym ważniejsze, że zaburzenia potencji niszczy mężczyznę, a często również jest zwiastunem poważnego schorzenia.

Skąd biorą się problemy z potencją? Przeważnie dochodzi do nich w wyniku zmian w naczyniach krwionośnych, które znajdują się w penisie np. Może być to wynikiem miażdżycy lub podniesionego poziomu cukru we krwi.

Co zaburza męską sprawność seksualną?

alkohol-zaburzenia-erekcjiW przypadku 8 na 10, za zaburzeniami seksualnymi stoją choroby min cukrzyca czy miażdżyca, choroby nerek lub serca, nadciśnienie tętnicze, stwardnienie rozsiane, urazy miednicy lub rdzenia kręgowego, choroby kręgosłupa, zaburzenia neurologiczne lub hormonalne.

Za obniżeniem sprawności seksualnej mogą stać również przyjmowane leki min. diuretyki (odwadniające), antyblokery, antydepresanty, uspokajające. Często zaburzenia erekcji wywołuje również nadużywanie alkoholu, narkotyki, przewlekły stres, depresja.

Potenga- skuteczna pomoc na zaburzenia erekcji

3xpotengaBezpiecznym środkiem, który skutecznie pomaga na te zaburzenia, są kapsułki Potenga Sex Power Increase. Nazwa suplementu Potenga nie jest przypadkowa. Jego skuteczność opiera się na kompozycji naturalnych składników, które umożliwiają osiągnięcie pełnej satysfakcji seksualnej. Efekt działania preparatu Potenga to wzmożona ochota na seks, dłuższa erekcja a także większa odczuwalność obojga partnerów. Średnio preparat pozwala wydłużyć erekcje o 30 minut. W internecie preparat ten już w tej chwili otrzymał miano „wzmocnienia mężczyzn”.

Suplement Potenga Sex Power Increase

Skład suplementu to substancje pochodzenia naturalnego, tym samym preparat jest całkowicie bezpieczny. Podstawowe substancje aktywne znajdujące się w preparacie Potenga, to:

  1. L-arginina– jest to aminokwas, który zwiększa microcyrkulacje krwi w organizmie. Umożliwia zwiększony napływ krwi do członka, a to zapewnia długotrwałą i silną erekcję. Aminokwas ten w połączeniu z naturalnym ekstraktem z buzdyganka naziemnego sprawia, że popęd seksualny mężczyzny się zwiększa, powiększa się odczuwalność w trakcie stosunku, ponieważ zwiększa się produkcja testosteronu.
  2. Buzdyganek naziemny – Stymuluje popęd seksualny, zwiększając poziom testosteronu, podnosi podniecenie seksualne, zwiększa siłę i wytrzymałość.
  3. Ekstrakt z dyni i saw palmetto – Jest to bogate źródło fitosteroli, które wpływają na regenerację komórek nabłonka gruczołu krokowego pobudzając przy tym jego zdolności wydzielnicze, które powiązane są z wydzielaniem płynu nasiennego. Fitosterole przynoszą ulgę w łagodnych rozrostach prostaty, co wpływa na łatwiejsze oddawanie moczu.
  4. Ekstrakt z korzenia maca powoduje zaś zminimalizowanie stresu, dodaje energii witalnej, ponadto daje solidną dawkę niezbędnych witamin i minerałów.

Dlaczego warto zastosować preparat Potenga Sex Power Increase?

Przy regularnym stosowaniu preparatu Potenga przedłuża się i wzmacnia erekcja, wyeliminowane tym samym zostają zaburzenia erekcji. Już pojedyncza dawka preparatu przedłuża stosunek o średnio 30 minut. Naturalny skład preparatu z kolei zapewnia bezpieczeństwo stosowania. Preparat nie wywołuje żadnych reakcji niepożądanych.

Potenga Power Sex Increase – jak stosować ?

Preparat przyjmuje się codziennie, co sprawia, że nie trzeba planować stosunków seksualnych z wyprzedzeniem bowiem zdolność do odbycia stosunku utrzymuje się stale na tym samym poziomie. Przyjmuje się 2 tabletki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Efekty odczuwa się już po zastosowaniu jednej tabletki. Najlepsze efekty jednak osiąga się po 6 -8 tygodniach stosowania.

Ważna informacja:
Dla wszystkich zainteresowanych suplementem POTENGA oferujemy ograniczoną czasowo promocję związaną z produktem – POTENGA, producent zaproponował czytelnikom Naszego serwisu promocję. Bezpłatna dostawa skutecznej poprawy dysfunkcji seksualnej w postaci produktu Potenga.

ZAMAWIAM POTENGA POWER SEX INCREASE

+ korzystam z opcji darmowej dostawy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *