Magneto 500 Plus – uśmierz ból i pozbądź się dolegliwości, cena, działanie, efekty

Czy myślałeś o uśmierzaniu bólu i pozbyciu się dolegliwości za pomocą naturalnych, znanych od tysiącleci sposobów? Poznaj wkładki Magneto 500 Plus, stworzone przy pomocy światowej sławy specjalistów od tradycyjnej medycyny chińskiej. Te rewolucyjne wkładki do butów działają za pomocą sztuki akupresury połączonej z nowoczesnym rezonansem biomagnetycznym działają nawet na 30 punktów w całym ciele!

Czym jest akupresura?

Akupresura należy do naturalnych dziedzin sztuki medycznej. Praktykowana jest niemalże od pięciu tysięcy lat. Chińska legenda głosi, że akupresurę odkrył żołnierz, który w czasie bitwy został lekko ugodzony strzałą w stopę. Ku jego wielkiemu zaskoczeniu, wydarzenie to sprawiło, że przestał zupełnie odczuwać bóle reumatyczne stawów, które trapiły go od lat. Medycy szybko doszli do wniosku, że przyczyną był nacisk strzały na miejsce na stopie, regulujące pracę kości biodrowych i kręgosłupa.

Metodą prób i błędów, stworzono listę 42 miejsc ucisku na ludzkich stopach, których pobudzanie miało przyczyniać się do pozbycia z organizmu toksyn i regulacji dobroczynnej energii. Akupresura jako nauka przetrwała do dzisiejszych czasów. Jest wykładana na chińskich Uniwersytetach Medycyny Tradycyjnej.

Swoje zainteresowanie technikami akupresury przeżył również zachód. Akupresura i refleksologia to jedne z najczęściej wykonywanych zabiegów tradycyjnej medycyny wschodniej. Typowy zabieg polega na tym, że odpowiednio wytrenowany medyk przez pół godziny masuje lub uciska miejsca na stopie odpowiadające różnym organom w ciele. Wielką wadą akupresury jest jednak konieczność jej powtarzania. Na szczęście, można tego uniknąć, poprzez stosowanie wkładek Magneto 500 Plus, działających na zasadzie akupresury połączonej z polem magnetycznym.

Jak działa pole magnetyczne?

Ludzki organizm w swoim naturalnym stanie jest połączony na stałe z ziemią. W czasach prehistorycznych człowiek pierwotny spędzał całe swoje życie bez butów, mając styczność z naturalnym polem magnetycznym. Z tego powodu dawniej ludzie wykazywali się – paradoksalnie – dużo lepszą postawą niż teraz. Rzadziej dochodziło także do zniekształceń stóp, reumatyzmu, otyłości, nieregularnych miesiączek u kobiet.

To wszystko zmieniło się z nadejściem cywilizacji. Człowiek stracił połączenie z naturalnym polem magnetycznym, co negatywnie odbiło się na jego kondycji fizycznej. Pozbawiony dobroczynnego wpływu naturalnych właściwości planety, zaczął rozwijać typowe choroby cywilizacyjne: niską odporność, otyłość, bóle kręgosłupa, problemy z rytmem dobowym i zasypianiem.

Specjaliści zalecają więc chodzenie do najmniej przez dwie godziny w tygodniu boso po naturalnym gruncie, najczęściej jest to jednak niemożliwe. Dlatego też powstały wkładki Magneto 500 Plus, generujące naturalne pole magnetyczne, takie samo, jakie wysyła planeta. Jest ono niezbędne do zdrowego funkcjonowania ludzkiego ciała.

Z czego zostały zrobione wkładki Magneto 500 Plus?

Magneto 500 Plus stworzone są z jedynie naturalnych tworzyw ekologicznych. Posiadają certyfikaty ISO 9001 i tzw. Zielony Atest. Na wkładki składają się cztery warstwy tworzyw o działaniu prozdrowotnych, w tym:

 1. wierzchnia warstwa stworzona ze sferycznych łańcuchów poliwęglanowych. Ich celem jest uzyskanie odpowiedniego nacisku na stopy, zgodnego z akupresurą. Za pomocą specjalnych, niewielkich odkształceń wkładki działają na aż 29 miejsc na stopie, zapewniając jej masaż w trakcie chodzenia. Rodzaj i rozmieszczenie tej warstwy konsultowano z czterema niezależnymi specjalistami od akupresury, w tym międzynarodowym znawcą tradycyjnej medycyny chińskiej Xi Chaopongiem. Tworzywo poliwęglanowe przy tym jednocześnie elastyczne i nie powoduje dyskomfortu w czasie chodzenia.
 2. warstwa magnetyzująca. Stworzona z naturalnych materiałów magnetycznych identycznych jak te we wnętrzu planety, oddziałuje dodatnio na całe ciało. Działanie warstwy magnetyzującej jest niewykrywalne dla użytkownika wkładki, nie pogarsza komfortu chodzenia. Działanie dobroczynne na większość organów ciała można zaobserwować po dwóch tygodniach codziennego użytkowania wkładek.
 3. warstwa stabilizująca. Wykonana jest z miękkiego, naturalnego tworzywa i ma za zadanie pionizację chodu i poprawę postawy. Szczególnie ważna dla osób z problemami ortopedycznymi: płaskostopiem, halluksami, palcami młoteczkowatymi itd.
 4. Warstwa antypoślizgowa. Zapobiega poślizgowi stóp w obuwiu, zapewnia stałe rozłożenie punktów akupresury, poprawia kąt przyłożenia stopy podczas biegu.

Wszystkie warstwy tworzyw, na które złożone są wkładki Magneto 500 Plus są biodegradowalne, ekologiczne i wegańskie. Wszystkie też zostały przetestowane przez grupę 200 ochotników.

Eksperyment naukowy potwierdza działanie wkładek Magneto 500 Plus

W badaniach naukowych chińskiego Instytutu Medycyny Naturalnej wzięło udział ponad 200 pacjentów. Każdy z nich cierpiał na jedną lub kilka chorób wyszczególnionych poniżej:

 • wady postawy;
 • nadwaga lub otyłość;
 • płaskostopie i inne zniekształcenia stopy;
 • bóle reumatyczne;
 • nieregularne miesiączki i/lub ostre bóle przy krwawieniu;
 • rwa kulszowa;
 • przewlekłe bóle mięśni;
 • przewlekłe zmęczenie;
 • kiepska kondycja fizyczna.

Wkładki Magneto 500 Plus zalecono używać przez dwa tygodnie bez przerwy, w trakcie codziennych działań. Nie wprowadzono żadnej dodatkowej diety, leków czy innych zaleceń poza używaniem wkładek magnetycznych. Po dwóch tygodniach przeprowadzono ankiety z zapytaniem o zmianę poziomu dolegliwości.

Wyniki zaszokowały nawet takich specjalistów jak Xi Chaopong. Okazało się, że wkładki Magneto 500 Plus wykazywały duży wpływ na utratę zbędnej masy ciała. Osoby otyłe w 88% deklarowały schudnięcie o co najmniej 7kg w czasie dwóch tygodni, bez dodatkowych ćwiczeń. U osób z nadwagą zanotowano spadki o 5kg, osoby o normalnej wadze ciała natomiast nie zanotowały żadnych zmian, poza normalnymi wahaniami o 1-2kg.

Wkładki Magneto 500 Plus wykazują dużą skuteczność w niwelowaniu bólu

Podobnie przełomowe wyniki zanotowano w przypadku pacjentów skarżących się na dolegliwości bólowe. Wkładki Magneto 500 Plus zlikwidowały przewlekły ból reumatyczny u 95% osób, bóle związane z rwą kulszową u 86%, bóle mięśni u 76% oraz przewlekłe zmęczenie u 97% procent badanych. Dodatkowo stwierdzono brak lub zmniejszenie dolegliwości związanych z miesiączkowaniem u 77% badanych kobiet.

Dodatkowo, zaobserwowano zdecydowane poprawienie się postawy i chodu u większości badanych.

Wyniki eksperymentu są dowodem na zbawienny wpływ akupresury na oczyszczanie organizmu z toksyn, co uśmierza ból, ale także pomaga pozbyć się otyłości i nadwagi. Akupresura działa na praktycznie każdy organ w ciele, wkładki Magneto 500 Plus są więc uniwersalnym rozwiązaniem dla osób chorujących przewlekle.

Nie można jednak nie docenić wpływu pola magnetycznego na proces przywracania organizmu do zdrowia. Za pomocą właściwości magnetycznych wkładki Magneto 500 Plus przywracają ciału homeostazę, co prowadzi również do uśmierzania bólu i leczenia chorób przewlekłych, w tym wad postawy.

Opinia eksperta i klientów

Te szeroko zakrojone badania są wielkim sukcesem Chińskiej Republiki Ludowej”, twierdzi ekspert od akupresury, Xi Chaopong.

“Udowadnia raz na zawsze, że tradycyjna, naturalna medycyna chińska ma naukowe podstawy i że można leczyć choroby przewlekłe, a nawet chroniczne zmęczenie za pomocą metod nieinwazyjnych. Wkładki Magneto 500 Plus mogą pomóc milionom ludzi na całym świecie, o ile trafią do szerokiej dystrybucji.

Szczególnym zaskoczeniem jest dla nas wyjątkowo dobrze rokujący wynik połączenia akupresury z działaniem pola magnetycznego. Nie od dzisiaj wiadomo, że naturalne pole magnetyczne Ziemi wpływa pozytywnie na ludzki organizm, to jednak pierwszy raz, gdy z sukcesem udało się połączyć tę zależność z zaletami akupresury. Jesteśmy wyjątkowo z siebie dumni jako zespół badawczy, że udało nam się dojść do takiego przełomu”.

Xi Chaopong podkreśla, że dodatkowe badania nad technologią nadal trwają. Jednak już w tej chwili może polecić używanie wkładek Magneto 500 Plus każdej osobie, niezależnie od wieku, płci i dolegliwości, na jakie cierpi. Wkładki szybko dotarły także do Polski, gdzie zakupiło je ponad 50 000 osób.

Mam zdecydowanie pozytywną opinię o tych wkładkach”, mówi p. Beata, lat 55.

“Od lat cierpię na pojawiające się i znikające bóle mięśni oraz przewlekłą rwę kulszową. Z tego powodu ograniczyłam aktywność fizyczną do minimum już piętnaście lat temu. Od kiedy noszę wkładki Magneto 500 Plus, a więc od ponad miesiąca, przez cały czas odczuwam pozytywne skutki. Najpierw przestały boleć mnie mięśnie i stawy, później powrócił dawny wigor i kondycja fizyczna. W tej chwili jestem w stanie biegać i jeździć intensywnie na rowerze!”

Cieszę się bardzo, że poznałam się na działaniu pola magnetycznego(!). trochę mi jednak szkoda, że wkładki Magneto 500 Plus nie były dostępne wcześniej w Polsce.

Zainteresowany? Sam wypróbuj!

Magneto 500 Plus - promocjaJeśli borykasz się z wieloma dolegliwościami na raz, nade wszystko z przewlekłymi, trudnych do wyleczenia bólami mięśni, stawów, bólami miesięcznymi, ale także otyłością czy wadami postawy – nie zwlekaj. Wkładki Magneto 500 Plus mogą być wymarzonym produktem właśnie dla Ciebie… Ponadto – wkładki Magneto 500 Plus są od niedawna dostępne w Polsce tylko w wybranych kanałach sprzedaży sam więc możesz wypróbować ich działanie jeśli zdążysz jeszcze na limitowaną serię z plusem.

FAQ – Magneto 500 Plus

Czy wkładki Magneto 500 Plus nadają się dla dzieci?
Niestety, wkładki przeznaczone są jedynie dla osób dorosłych z uwagi na brak rozmiarów dziecięcych.

Czy wkładki nadają się dla osoby z wadami typu halluksy, płaskostopie podłużne, płaskostopie poprzeczne?
Nie ma żadnego przeciwwskazania wobec używania wkładek przez osoby ze schorzeniami ortopedycznymi.

Do jakich butów nadają się wkładki Magneto 500 Plus?
Wkładki Magneto 500 Plus nadają się do wszelkiego rodzaju obuwia pominąwszy te z wąskim czubem w szpic i innymi nietypowymi kształtami uniemożliwiającymi prawidłowe zainstalowanie wkładek. Zaleca się używać wkładki na płaskim, w miarę szerokim obuwiu.

40 thoughts on “Magneto 500 Plus – uśmierz ból i pozbądź się dolegliwości, cena, działanie, efekty

 1. pierwszy raz o czymś takim czytam, nie sądziłam, że ktoś może coś takiego jak jakieś wkładki magnetyczne wymyslić…czego to nie znajdzie człowiek w sieci

 2. Zamówiłam w ciemno Magneto 500 Plus bo już nic nie pomaga mi na bóle głowy, jak to nie pomoże, to ja już nie wiem co zrobię, cala nadzieja w tych wkładkach…

 3. Magneto 500 Plus to coś w sam raz dla mojej babci, dość już się w życiu nabrała wszelkich świństw na bóle reumatyczne i inne problemy ze zdrowiem. Już wiem, co jej sprezentuję w tym roku!

 4. Super, że te wkładki Magneto 500 Plus oczyszczają organizm z toksyn! Mam z tym problem, a chcę przejść na zdrowszą dietę, więc z chęcią wypróbuję to cudo!

 5. Stosuję Magneto 500 Plus plus od tygodnia, zobaczymy jakie efekty będą po pełnej kuracji, wtedy się okaże czy te wkładki działają

 6. Nie spodziewałem się, że pomogą mi jakieś biomagnetyczne cuda wianki, a tu proszę, zaskoczenie! 🙂 Gdyby nie wkładki Magneto 500 Plus Plus, to chyba do tej pory zwijałbym się z bólu…Miałem wypadek w pracy i od jego czasu łapały mnie straszne bóle kręgosłupa. Nic nie pomagało, tabletki tylko na chwilę dawały ukojenie. Dopiero wkładki, które polecił mi znajomy się sprawdziły. Nie wiem co bym bez nich zrobił!

 7. Wkładki biomagnetyczne to świetne i nowoczesne rozwiązanie na problemy z bólem! Super, że nie trzeba brać tabletek czy zastrzyków, one niszczą organizm, a takie wkładki są w pełni bezpieczne! Oby więcej takich metod leczenia w tym kraju!

 8. Spróbuję! Raz się żyje, a to i tak nieinwazyjna metoda leczenia bólu, więc nie mam nic do stracenia – zamawiam Magneto 500 Plus jeszcze dziś!

 9. Magneto 500 Plus dało radę na ból stopy po kontuzji w górach, uratowało mi wtedy życie, bo chyba bym umarł z bólu

 10. Zamówiłem dla mojej mamy, przewlekle chorej… liczę na to, że wkładki biomagnetyczne jej pomogą, bo tabletki przestają już na nią działać, nie wiem co dalej robić, tacę już nadzieję na poprawę… 🙁

 11. Wkładki Magneto 500 Plus Plus zamówiłam dość niedawni i muszę przyznać, że już czuję różnicę, zmniejszył się ból i lepiej się czuje, a od lat choruję i zmagam się z regularnym bólem. Polecam każdemu, kto szuka czegoś zamiast tabletek itp. 😉

 12. Polecam z calego serducha! Używam od ponad miesiąca i czuję się znacznie lepiej, bóle ustąpiły jak ręką odjął!

 13. Te wkładki są stworzone dla mnie! Godzinami stoję w markecie w pracy, więc to coś w sam raz dla mnie, zamawiam 😉

 14. właśnie się zastanawiam czy zamówić Magneto 500 Plus, ale po opiniach nie mam już wątpliwości, muszę to sama sprawdzić 🙂

 15. Gdy tylko koleżanka z pracy opowiedziała mi o swojej przygodzie z Magneto 500 Plus, nie sądziłam, że ja też kiedykolwiek spróbuję wkładek magnetycznych. Wydawało mi się śmieszne, że komuś pomogły wkładki do butów. Ale kiedy sama zaczęłam mieć problemy ze zdrowiem i bólem, szybko zmieniłam zdanie. Od jakiegoś czasu stosuję Magneto 500 Plus i jestem bardzo zadowolona! Polecam każdemu, nawet niedowiarkom!

 16. Ciekawy produkt, cos innego, nie jak te wszystkie przeciwbólowe tabsy ile tego można brać i niszczyć sobie wątrobę, kto w ogóle pozwala na ich sprzedaż nawet w markecie można je kupić!!! A potem się dziwią że dzieci się trują tabletkami! To już wolę takie wkładki

 17. Jak dla mnie wkładki biomagnetyczne mogą działać, czytałem kiedyś dużo o niekonwencjonalnych metodach leczenia, także o medycynie chińskiej, to prawda, że na stopach są zakończenia nerwów, więc chyba warto to sprawdzić.

 18. Koleżanka mi poleciła wkładki biomagnetyczne, bo była nimi zachwycona, ja też postanowiłam się przekonać o ich mocy leczniczej 🙂 trzymam kciuki, by działały 😉

 19. Zastanawiam się, czy nie kupić ich kuzynce, która od kilku tygodni zmaga się z bolesną kontuzją, powinna dużo chodzić, bo tak zalecił jej lekarz, więc wkładki będą chyba dobrą opcją.

 20. Trochę sceptycznie podchodzę do takich metod medycznych, ale jak nic nie pomaga, to człowiek szuka różnych rozwiązań, może wkładki są odpowiedzią na mój problem???

 21. Gorąco polecam Magneto 500 Plus! Nie stosowałam wcześniej nic lepszego, tabletki przeciwbólowe się mogą chować, ja tam wolę mieć zdrową wątrobę na stare lata 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *