Magnet Strong – udane życie towarzyskie

Jeden krok do satysfakcjonującego życia towarzyskiego i seksualnego

Powodzenie jakim cieszą się niektórzy mężczyźni wśród kobiet, nie jest zależne wyłącznie od czynników materialnych. Gruby portfel, szybki samochód czy stanowisko prezesa w międzynarodowej firmie tracą na znaczeniu jeśli mężczyzna nie posiada „tego czegoś”. Tylko o co właściwie chodzi? Co tak na prawdę przyciąga kobiety?
Problemy w relacjach damsko-męskich biorą się głównie z różnic między płciami. Żaden mężczyzna nigdy nie będzie w stanie w pełni zrozumieć kobiety. W drugą stronę działa to tak samo. Jak to możliwe, że jednak to właśnie mężczyźni i kobiety wiążą się na całe życie, pomimo tak wielu różnic? Dlaczego jednym ludziom łatwiej jest nawiązywać kontakt z płcią przeciwną, a innym nie?

Jak to jest z kobietami?

Kobiety to skomplikowane istoty. Najczęściej same nie są w stanie powiedzieć czego tak właściwie chcą. Niezależnie od wieku. Choć wydawałoby się, że te dojrzalsze są bardziej zdecydowane. Nic bardziej mylnego. Kobiety myślą jedno, mówią drugie, a robią jeszcze coś innego. Jak więc mężczyzna ma odgadnąć ich potrzeby i preferencje? Tak naprawdę wcale nie musi tego robić. Nie musi nawet być przystojny, jak hollywoodzki gwiazdor czy umięśniony jak trener na siłowni, aby spodobać się kobiecie. Klucz do sukcesu w sprawach sercowych tkwi w biologii. I choć kobiety bronią się przed pierwotnymi popędami, to nieświadomie się im poddają. Facet może być nieziemsko przystojny czy inteligentny, ale jeśli kobieta nie poczuje w nim prawdziwego samca alfa, który zapewni jej bezpieczeństwo – nigdy nie zwróci na niego uwagi.

Czy robię coś nie tak?

Każdy mężczyzną jest odpowiedni dla kobiety, bo jest mężczyzną. Niekiedy nie ma wystarczającej pewności siebie lub odniósł porażkę w poprzednich związkach i czuje niechęć do kolejnych albo po prostu nie wie jak rozpocząć rozmowę z kobietą. Takie problemy ma większość mężczyzn, tylko często nie chce się do nich przyznać.
Dlatego właśnie potrzebny jest sposób, który samoistnie przyciągnie kobietę do mężczyzny. Coś co będzie afrodyzjakiem i sprawi, że facet będzie w centrum zainteresowania kobiet, nawet jeśli jest nieśmiały. Jeśli myślisz, że taki sposób nie istnieje, to jesteś w błędzie – tak właśnie działają feromony.

To organiczne substancje lotne o skomplikowanej strukturze. Są mieszaniną związków chemicznych wytwarzanych przez zwierzęta (a także ludzi) oraz rośliny. Wydzielane są na zewnątrz organizmu i służą do komunikacji pozawerbalnej, czyli bez użycia słów. To właśnie one wpływają na to, jak kobiety postrzegają mężczyzn, ponieważ w środowisku naturalnym służą do wabienia osobników płci przeciwnej.
Nie zawsze jednak sygnały w postaci feromonów docierają do odbiorcy, w tym wypadku – konkretnej kobiety. Przyczyn może być kilka, ale jedną z najważniejszych jest obecny tryb życia i współczesna cywilizacja. Trzeba przyznać, że współczesny mężczyzna nie przypomina już myśliwego zdobywającego pożywienie, by wykarmić rodzinę. A to właśnie na taki sygnał czeka potencjalna partnerka.

Magnet Strong – 1 sposób na wszystkie kobiety

Właśnie dlatego amerykańscy specjaliści opracowali specjalne perfumy dla mężczyzn, które zawierają feromony. Dzięki nim kobiety będą podświadomie wyczuwały samca alfa w każdym mężczyźnie, który się nimi skropi. Jak to możliwe, że kilka kropel lotnej substancji ma tak silne, ale przede wszystkim naturalne działanie?
Magnet Strong to nietypowe perfumy zawierające naturalne feromony. Świetnie sprawdzają się w pracy lub podczas biznesowych i towarzyskich spotkań. Zawierają najbardziej cenione i przebadane przez specjalistów feromony, które podświadomie zwiększają atrakcyjność mężczyzny w oczach kobiet.

Unikalnym składnikiem perfum Magnet Strong jest androstienon. Jest to substancja, którą mężczyzna wydziela naturalnie, niestety ze względu na niezdrowy współczesny tryb życia, nie w odpowiednich ilościach. Androstadienon sygnalizuje męskość i wzmaga chęć kontaktu kobiety z mężczyzną. Badania laboratoryjne nad jego działaniem potwierdzają, że dzięki niemu kobiety częściej nawiązują kontakt wzrokowy z mężczyzną, na którego zaaplikowano tę substancję. Ponadto androstienon zwiększa atrakcyjność mężczyzny w oczach kobiet. Po to właśnie stworzony został Magnet Strong.

Magnet Strong – pożądane działanie

Niezależne badania przeprowadzone w USA wykazały, że Magnet Strong jest jedynym tak skutecznym środkiem do złudzenia imitujących działanie naturalnych feromonów. Chociaż przeznaczony jest wyłącznie dla mężczyzn, kobiety pośrednio także odczuwają liczne korzyści. Magnet Strong pozytywnie wpływa na samopoczucie i zdorwie kobiet, ponieważ łagodzi napięcie przedmiesiączkowe. Dodatkowo podnosi uczucie komfortu, zmniejsza nerwowość, uspokaja oraz wprawia w dobry nastrój. W efekcie kobiety czują się niezwykle dobrze w towarzystwie mężczyzn, którzy spryskali się Magnet Strong.
Takie działanie perfum Magnet Strong potwierdzą również niezależni eksperci w kraju. Ich opinia jednoznacznie potwierdza, że perfumy podkreślają męskość, pomagają zwiększyć zainteresowanie wśród płci pięknej, wspomagaj pewność siebie oraz zwiększają atrakcyjność w oczach kobiet. A to bezpośrednio przekłada się na więcej zawartych znajomości oraz zwiększenie częstotliwości łóżkowych doznań z kobietami.

Kobiety wybierają prawdziwą męskość

Magnet Strong zawiera jedne z najbardziej cenionych i sprawdzonych feromonów. Jakoś produktu została potwierdzona międzynarodowymi testami. Właśnie dlatego Magnet Strong działa na kobiety, jak afrodyzjak. Wystarczy, że kilkakrotnie spryskasz się tymi perfumami, aby uwolnić feromony i pozwolić im działać. Na pożądane efekty nie będzie trzeba długo czekać. Kobiety, które znają się w otoczeniu mężczyzny używającego Magnet Strong będą niemal zabiegać o jego uwagę. Taki mężczyzna stanie się w ich oczach obiektem największego pożądania, bez względu na jego aparycję i sposób bycia. W sytuacjach intymnych Magnet Strong potęguje doznania partnerek, sprawiając, ze wspólnie przeżyte chwile zapamiętane będą do końca życia.

Dzięki naturalnym składnikom Magnet Strong jest bezpieczny dla zdrowia i nie wpływa negatywnie na samopoczucie mężczyzn, ani ich partnerek. Dlatego też środek ten w postaci łatwych w użyciu i dyskretnych perfum jest polecany przez specjalistów. Rekomendowany jest głównie dla mężczyzn, którzy chcą poznawać i nawiązywać bliższe kontakty z kobietami.

10 thoughts on “Magnet Strong – udane życie towarzyskie

  1. Stosuje już od dłuższego czasu. Efekty widać prawie, że natychmiast no chyba, że nei ma wokoło kobiet to nie zadziała 😉 bo nie będzie miał na kogo działać 😉 Kobiety zaczęły patrzeć na mnie całkiem inaczej i nie pamiętam już kiedy usłyszałem „srry ale jestem zajęta” 😉

  2. Zawsze ogladalem te reklamy gdzie po psiknieciu perfumem laski leca jak oszalale na kolesia i nic. Postanowilem wiec sprobowac cos lepszego jak Magnet strong teraz nawet nie musze zagadywac do dziewczyn one same zwracaja uwage na zapach, ktorego uzywam i gadka sama sie nakreca;) nie żałować jak już używacie;P

  3. Feromony to jest to. wypróbowałem Magnet i strong i rzeczywiście działa, kobiety znacznie częściej się za mną oglądają i zwracają na mnie uwagę.

  4. Jeśli laski was olewają (tak jak mnie keidyś) to nie ma nic lepszego ! Panowie mówię wam, że nie ma co się zastanawiać tylko brać i rwać 😀 !

  5. W takim upale jak długo się utrzymują ? Z jakimi perfumamim kategorycznie nie mozna ich mieszać ? One million można albo 212 for men ??

  6. Nie do końca wierzyłem w jego działanie ale postanowiłem spróbować i poszedłem przeprowadzić testy tzw terenowe 😀 Powiem tak czułem się jak ryba w wodzie i co chwile chciały mnie jakieś towarki złwoic:DDD Polecam !!!

  7. Byłem kiedyś na tragach perfum w poznaniu i dostałem próbkę od producenta któy tam miał stoisko. Spróbowałem i cały wieczór dostawałem pytania czym pachnę…mestety rowniez od innych gosci…………

  8. A powiedzcie mi jak one to niby mają wyczuć teraz w lato jak są takie upały w klubie np. dużo perfum itp. No chyba, że ona nawet świadomie nie czuje a podświadomie ciągnie dzika do lasu:P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *