Hydroface – opinie o systemie przeciwzmarszczkowym

problemy ze zmarszczkamiOd długiego czasu w świecie dermatologii był odczuwalny zastój. Żaden z produktów na tle zabiegów chirurgicznych nie wyróżniał się z pośród innych. Ostatnio ten mit został złamany przez nowoczesny system antyzmarszczkowy Hydroface Advanced Double Active Revitalizing. Szybko obiegające pozytywne informacje dotarły w krótkim czasie zza oceanu do Europy. Podążając tym tropem wiele osób nie czekało długo i zamówiło pionierskie wersje produktu już z ameryki. Kilka ośrodków badawczych zbadało formułę zawartą w produkcie i jak się okazało jej działanie wykazywane jest już na poziomie DNA skóry. W jaki sposób ma to zbawienne właściwości na pomarszczoną skórę? Odpowiedź w poniższym artykule.

Hydroface – co to właściwie jest?

Według zapewnien producenta nie tylko specjalna kombinacja niekonwecjonalnych składników jest powodem sukcesu Hydroface. Podłoże działania opiera się na wysokiej jakości składzie chemicznym produktu, który opracowany jest na bazie substratów pochodzenia roślinnego. Naukowcy dołożyli wielkich starań do tego, aby stężenie składników aktywnych Hydroface było możliwie największe, a pierwsza faza działania (faza wchłaniania) było jak najbardziej efektowna. To czyni dużą przewagę systemu przeciwzmarszczkowego Hydroface nad innymi.

Zastanawiasz się czy Hydroface to produkt dla Ciebie? Jak się okazuje nie ma ograniczenia wiekowego. Według jednego z twórców Hydroface najważniejszym wyznacznikiem do stosowania produktu jest wiek skóry. Jeśli skóra jest silnie wysuszona, szczególnie w okolicach oczodołów, a w młodym wieku pojawiają się zmarszczki to stosowanie formuły Hydroface jest jak najbardziej rekomendowane. Jego słowa znalazły poparcie u wielu ikon europejskiej dermatologii.

W jaki sposób używać Hydroface?

działanie HydrofaceAby w pełni wykorzystać zalety produktu należy trzymać się kilku podstawowych zasad. Najważniejsze to nigdy nie nakładać na suchą skórę! Podczas porannej pielęgnacji twarzy najlepiej użyć dobrego tonika, lub na dzień przed zaprzayć wyciąg z komosy. Takim wywarem obmyć dokładnie całą twarz. Jest to najlepszy sposób odtłuszczenia skóry, przez co aktywne składniki Hydroface będą miały większą powierzchnie wchłanialności.

Drugim waznym aspektem podczas stosowania systemu Hydroface jest przebywanie w temperaturze pokojowej podczas pierwszej fazy działania (fazy wchłanialności). Jest to istotne, aby ustrzec się od różnicy temperatur oraz styczności z nadmiernym wiatrem i pyłem. Uchronimy w ten sposób naszą skórę od nagłego powęrzenia porów, co mogłoby skutkować złuszczeniem naskórka bądź stężeniu nałożonej mazi Hydroface Advance.

Warto pamiętać, że produkt posiada silne stężone przeciwutleniacze, naturalne alkohole, olejki i wyciągi z roślin. To one przyczyniają się do zintensyfikowania komórek do produkcji kolagenu, dzięki czemu elastyczność skóry zwiększa się, a twarz zostaje naturalnie wygładzona. Podczas systematycznej kuracji Hydroface nie tylko usuwa, ale także zapobiega powstawaniu nowych ognisk zmarszczek.

Dlaczego Hydroface Advanced Double Active Revitalizing Set nie powinno być nazywane kremem?

Produkty o nazwie krem zyskały zbyt popularne nazewnictwo. Nie kojarzą się pozytywnie z zastosowaniami przeciwzmarszczkowymi. O ile sama postać opakowania Hydroface Advanced nie odbiega od kremu, o tyle skład to prawdziwa przepaść w technologii i efektach działania. Warto jednak nie eliminować z codziennej pielęgnacji z kremów. Doświadczone kosmetyczki rekomendują nakładanie owocowo-warzywnej maseczki po zastosowaniu systemu Hydroface, ze względu na większą wchłanialność substancji odżywczych przez skórę twarzy.

Potwierdzony klinicznie skład Hydroface to droga do naturalnego piękna

skład HydrofaceNa podstawie informacji uzyskanych w 2017 roku okazało się, że z pośród dostępnych na rynku produktów przeciwzmarszczkowych – Hydroface był produktem najwięcej razy przebadanym przez ECOB (europejskie centrum ośrodków badawczych) dzięki czemu zyskał tak liczne zaufanie wśród specjalistów medycyny naturalnej. Oto co wchodzi w skład unikalnej kompozycji składników Hydroface:

  • Olej z nasion Makadamii – wytłaczany z australijskich orzechów, oleje otrzymywane z Makadamii cechują się najwyższą zawartością tłuszczów. Zawiera w sobie bogactwo witamin A i E, doskonale nawilża twarz już najmniejszą rozprowadzoną ilością. Z pośród wszystkich dostępnych olejków kosmetycznych, porównywalnym produktem może być bardzo drogi olej z tłuszczu wieloryba. Olej z Makadamii ma silne właściwości chroniące przed groźnymi promieniami UV, dzięki temu latem, kiedy skóra jest narażona na zwiększone ich natężenie, skutecznie chroni naszą narażoną buzię.
  • Estry kwasu oktanowego – w połąćzeniu z glikolem butylenowym tworzy warstwę ochronną zapobiegając transepidermalnej utracie wody.
  • Cyklopentasiloksan – zapobiega przetłuszczaniu się włosów. Ze względu na swój krótki okres trwania wymagane jest utrzymanie systematyczności kuracji.
  • Mieszanka alkoholi tłuszczowych – w głównej mierze to mieszanina dwóch alkoholi – cetylowego oraz stearylowego.Ze względu na długi okres wchłanialności (ponad 20min) zostaje na wierzchniej warstwie skóry i zapobiega uwalnianiu się innych składników produktu poza zewnętrzną warstę skóry.
  • Panthenol – stosowany głównie w oparzeniach. Z powodzeniem wykorzystywany do intensywnego gojenia się naskórka jak i regeneracji tkanki łącznej. Pobudzając produkcję kolagenu zostawia uczucie gładkości. Wykazuje działanie przeciwzapalne, przez które niweluje powstawanie nowych ubytków skórnych.
  • Glikol butylenowy -hydrofilowy aktywny składnik formuły Hydroface odpowiedzialny za pioniera, dzięki czemu pozostałe substancję mogą dojść w najgłębsze warstwy skórne.

Oprócz wyżej wymienionych składników, Hydroface posiada kompozycję kilkunastu aktywnych substancji, witamin i związków mineralnych. Pełna specyfikacja podana jest na wierzchu opakowania, bądź na stronie producenta w linku na dole strony.

Hydroface – kompleksowe działanie

efekty stosowania hydrofaceCały proces odmładzania skóry z wykorzystaniem Hydroface Advanced opiera się o wysublimowanie z rozgałęzień DNA na poziomie komórkowym genu KLOTHO. Jest to gen odpowiedzialny za pracę fibroblastów. Te z kolei pobudzone do naturalnego poziomu wzbudzają organizm do lepszego i dłuższego wytwarzania kolagenu. Kolagen w połączeniu z elastyną oraz dobrze nawilżoną skórą daje szybko łączy ze sobą zdrowe komórki skóry, a stare wydala w postaci zrogowaciałego naskórka. Dzięki temu z czasem możliwe jest zostawienie tylko elastycznych połączeń międzykomórkowych. Jest to pierwszy okres, który trwa od 3 do 5ciu tygodni.

Kolejnym etapem regeneracji skóry jest wprowadzenie tzw. pamięci komórkowej. Jest to ostatnia i najważniejsza faza stosowania Hydroface. Duży bodziec spowodowany załamaniem równowagi hydrofilowo-lipofilowej zostaje pozytywnie odebrany przez organizm, czego efektem są chętniej wchłanialne emulgatory, kwasy tłuszczowe i alkohole przez jądra komórek.

Faza stabilizacji trwa średnio od 2 do 4tygodni w zależności od stopnia przyjmowania emolientów Hydroface Advanced. Gładka nawilżona skóra z nowym naskórkiem dużo lepiej wchłania substancje odżywcze, a efekty nawilżenia zostają na długi okres nawet po zakończonej kuracji.

Hydroface Advanced – opinie i rekomendacje

Hydroface opinie, cenaSystem przeciwzmarszczkowy cieszy się wielką popularnością nie tylko pośród ekpertów dermatologii, ale przede wszystkim wśród zwykłych ludzi, którzy każdego dnia z zakłopotaniem patrzą na swoją cerę. To na podstawie ich opinii okazuje się czy produkt zostaje na rynku dłużej, czy znika tak szybko jak spektakularnie na niego wszedł. W czasach teraźniejszych nie ma rzeczy niemożliwych w biotechnologii, dlatego powstaja coraz to nowsze produkty, których działanie można porównać do cofania czasu. Taki produktem jest Hydroface Advanced Double Active Revitalizing, który bezwzględnym działaniem inteksyfikacji jąder komórek nadaje skórze młody wygląd, a stary naskórek usuwa bezpowrotnie. Nadprzeciętne właściwości, oraz sam skład to nie bajki pisane przez marketerów lub magia producenta. To efekt pracy wielu naukowców zawarty w opakowaniu produktu. Na potwierdzenie działania odmładzającego Hydroface złożyło się kilkaset doświadczeń w warunkach klinicznych.

Jedno z takich badań miało miejsce w Melbourne pod czujnym okiem profesora Kozar’a. Do badania zgłosiło się przeszło 200 kobiet ze zdiagnozowanymi zaawansowanymi zmarszczkami, w wieku od 26-62lat. Pod nieświadomość uczestników podzielono ich na dwie grupy. Stosującą Hydroface i drugą nakładającą dzienną dawkę innego kremu przeciwzmarszczkowego. Efekty tego badania były zdumiewające. Po zaledwie 2tygodniach, większość z badanych kobiet używających Hydroface przeszła już na fazę stablizacji efektów kuracji! Co oznacza, że stare połączenia międzykomórkowe zostały zastąpione nowymi, świeżymi i odpowiednio nawilżonymi tym samym powodując całkowite zniwelowanie zmarszczek. Każda z uczestniczek dostała zestaw do wykonania pełnej kuracji w domu, jak się okazało po niespełna 6 tygodniach aż 98% ankietowanych wyraziło zadowolenie ze stosowania Hydroface.

Świeża skóra to pełne zadowolenie – Hydroface

Hydroface kup terazReasumując powyższy skład i analizę działania produktu można stwierdzić, że Hydroface to produkt fenomenalny. Na jego korzyść mówią potwierdzone klinicznie badania, dzięki którym z zaufaniem można bezpiecznie zastosować go na każdy rodzaj skóry. W reklamie każdy z produktów jest najlepszy, niestety to tylko wizja marketerów i dystrybutorów. Producent Hydroface na stwojej stronie udostępnia wszystkie zebrane opinie klientek i klientów. Warto podkreślić, że jako jeden z niewielu zgodził się na publikacje wszystkich badań w mass mediach. To tylko świadczy o pewności jakości produktu dzięki czemu skóra po kuracji Hydroface będzie młodsza o 20lat!

Hydroface kup terazWażna informacja:
Dla wszystkich zainteresowanych produktem – Hydroface. System stosunkowo niedawno zadebiutował na polskim rynku przeciwzmarszczkowym, z tej okazji producent dla pierwszych 1000 klientów zaoferował darmową przesyłkę.

Chcę zamówić Hydroface

+ korzystam z opcji darmowej, dyskretnej dostawy

Promocja cenowa producenta trwa tylko do 2024.07.23 23:59

One thought on “Hydroface – opinie o systemie przeciwzmarszczkowym

  1. Stosuję hydroface od 1,5 tygodnia i już widzę pierwsze efekty! Nie spodziewałam się, że coś co nie będzie strzykawką lub skalpelem pomoże mi pozbyć się pierwszych zmarszczek! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *