HYDRIQUEEN – hydromaseczka dla dojrzałej skóry i nie tylko!

Czym jest Hydriqueen?

HydriqueenKosmetyk specjalnego przeznaczenia zewnętrznego. Nie jest to zwykła maseczka do zakupienia w pobliskiej drogerii. To woskojakościowy produkt oparty na hydroformule dzięki której Twoja skóra może odżywiać się nawet do 10x skuteczniej niż w przypadku innych kosmetyków.

Hydroformuła – jakie korzyści daje?
Hydrokuracja to obecnie najbardziej zintentysyfikowana forma dostarczania substancji odżywczych do Twojego ciała od zewnątrz. Głównym celem tego procesu jest regeneracja i prawidłowe odbudowanie warstwy hydrolipidowej oraz prawidłowa kuracja lipidowa Twojej skóry. Hydrokosmetyki najwyższej jakości nie tylko odżywiają Twoją skórę, ale również twoarzą niewidzialną barierę przed negatywnymi skutkami oddziałowującymi na nią każdego dnia, na przykład: toksyny, pot, wolne rodniki.

Dla kogo dedykowana jest maseczka Hydriqueen

Dla wszystkich chcących poprawić kondycje skóry twarzy. Maseczka jest użytku uniwersalnego co oznacza, że z powodzeniem mogą ją wykorzystywać do swojej walki z niedoskonałościami skóry zarówno kobiety jak i mężczyźni. Maseczka kierowana jest do osób, które pomimo wielu wysiłków nadal nie potrafią skutecznie poradzić sobie z postępującymi zmarszczkami i dojrzewaniem skóry.

Na jakie dolegliwości stosuje się Hydriqueen?

Przede wszystkim jest to maseczka z myślą o kobietach, którym dojrzała skóra spędza sen z powiek. Hydriqueen stosuj zawsze wtedy gdy masz widoczny problem z: zmarszczkami, suchą skóra, podrażnieniami, niedoskonałości skóry lub przebarwienia (nie wywołane destrukcją układu immunologicznego).

 • Lekka żelowa maska z aloesu nadaje poczucie orzeźwienia i chłodzącego nawilżenia już po pierwszej aplikacji.
 • W zaledwie kilka minut odświeża, chłodzi i nawilża skórę.
 • Wraz z regularnym stosowaniem skóra staje się zrewitalizowana dla efektu zdrowo wyglądającej cery.
 • Odpowiednia dla każdego rodzaju skóry, również dla skóry wrażliwej.

DODATKOWE DZIAŁANIA, FUNKCJONALNOŚCI PRODUKTU (NA CO JESZCZE MOŻE BYĆ SKUTECZNY PRODUKT)?

ożywienie skóry twarzy, młodszy wygląd

Składniki aktywne wykorzystane w formule Hydriqueen

Poznałaś już działanie produktu i jego spodziewane efekty. teraz warto byłoby się przyjrzeć jej unikatowej formule a nawet porównać je do zwykłych kosmetyków które stosujesz na co dzień. Sam Aloes to nie wszystko. Ponadto hydroformuła pozwala na blisko 64% lepsze wchłanianie aktywnych składników dzięki czemu Twoja skóra na twarzy „odżywia się” efektywniej. Z kolei Ty już po pierwszym zabiegu wyglądasz efektowniej(!).

 • ALOES – powszechnie występuje w Afryce Południowej, Indiach oraz na Półwyspie Arabskim. Dzięki zdolności magazynowa nia wody, charakteryzuje się wiecznie zielonymi liśćmi. Po jego nacięciu otrzymuje się stężały sok, nazywany „aloną”. Ze względu na swoje pochodzenie jest bardzo bezpieczny dla każdego typu cery.
 • ALANTOINA – organiczny związek chemiczny, który występuje także w naturze (w korzeniach żywokostu lekarskiego czy roślin motylkowych). To substancja niekomedogenna, która nie zatyka porów.  Łagodzi podrażnienia, przyśpiesza gojenie się ran oraz działać przeciwzapalnie.

Hydriqueen – stosowanie produktu

 1. Dokładnie umyj i osusz twarz.
 2.  Rozłóż maskę równomiernie na całej twarzy, omijając okolice oczu i ust. Tkanina powinna przylegać ściśle do twarzy, więc w razie potrzeby należy wyrównać palcami miejsca, w których mogą wystąpić nieregularności lub pęcherzyki powietrza.
 3. Pozostaw maskę na twarzy na 15 minut. Zabiegowi temu może towarzyszyć lekkie uczucie mrowienia, ponieważ zastosowanie specjalistycznej tkaniny znacznie zwiększa penetrację składników odżywczych do skóry.
 4. Po upływie wskazanego czasu delikatnie zdejmij maskę.
 5. Nadmiar kosmetyku rozsmaruj na szyję i dekolt.
 6. Maskę należy stosować co najmniej raz w tygodniu.

Bezpieczeństwo stosowania

Produkt przeznaczony do wierzchniego stosowania na skórę twarzy, szyi lub dekoltu. Do bezpiecznego stosowania nie są potrzebne żadne dodatkowe procesy lub elementy. Maseczka Hydriqueen jest w 100% bezpieczna w użytkowaniu co potwierdzają jej niezależne certyfikaty i badania kliniczne. Odżywianie dojrzałej skóry wiąże się bezpośrednio z systematycznością, więc stosuj Hydriqueen codziennie przez minimum 14 dni – mniej więcej o tej samej porze dnia.

Przed zastosowaniem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania na której przedstawiony jest szczegółowy skład produktu. Jeśli jesteś uczulony lub uczulona na którykolwiek składnik skonsultuj stosowanie Hydruiqueen na skórę z dermatologiem. Produkt nie nadaje się do użytku wewnętrznego i jedzenia.

Uwaga: Produktu przeznaczenia zewnętrznego nie są zalecane również do stosowania przez kobiety w ciąży lub karmiące piersią.

Kontakt i informacje

Nasz serwis nie prowadzi bezpośredniej dystrybucji maseczki Hydriqueen. Jeśli jesteś zainteresowana tą innowacyjnością z początku 2021 roku i chcesz w prawidłowy sposób odżywić swoją skórę sprawdź oficjalną stronę dystrybutora.

Oficjalna strona Hydriqueen

W razie potrzeby wyślij wiadomość na e-mail: contact@hydriqueen.com

Wszelkie informacje zawarte na tej stronie są dostępne dzięki oficjalnemu dystrybutorowi na kraje europejskie Hydriqueen. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza podstrona ma charakter wyłącznie informacyjny, a błędne lub nieprawidłowe stosowanie maseczki Hydriqueen jest na odpowiedzialność osoby stosującej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *