Formatic Form – spinaj mięśnie w regularnym rytmie. Rekomendacja 2019

Cieżkie treningi, ścisłe, rygorystyczne diety oraz kolejne serie skomplikowanych ćwiczeń to przepis na sukces wąskiej grupy społeczeństwa. Niestety nie wszyscy są urodzeni do tego by w sposób systematyczny uprawiać sport. Wynika to nie tylko z nabytego lenistwa ale także stylu życia i indywidualnych uwarunkowań somatycznych. Będąc uczulonym na rośliny strączkowe dość ciężko trzymać wegańską dietę.  Analogicznie przypadłość typu „płytkich barków’ eliminuje nas z wykonywania większości ćwiczeń na górną obręcz barkową. Następstwami tego typu dolegliwości, które nie wynikają z naszych wyborów warunkuje nasze możliwości budowania wymarzonej sylwetki, bądź poprawy obecnego stanu zdrowia. Osobną kwestią jest sytuacja, kiedy codzienne obowiązki po prostu nie pozwalają nam ani czasowo ani finansowo na korzystanie z fitness klubów lub firm cateringowych. Często korzystamy z usług fastfoodów, okazyjnie pijemy alkohol a sportu nie uprawiamy wcale poza ulubioną grą w badminktona latem. Czy jesteśmy skazani na szereg dokuczliwości zdrowotno-sylwetkowych? Otóż nie. Przynajmniej nie w XXI wieku. Z pomocą przychodzą takie rozwiązania jak Formatic Form.

Proces elektrostymulacji nerwów jest możliwie zbliżony do bodźców wysyłanych przez ośrodek mózgowy. Swoistym pobudzaniem ciała w postaci tego urządzenia nie musisz tracić kolejnych godzin na dojazdy i treningi, zrobisz to wszystko w domu słuchając ulubionej muzyki. Sprawdź na czym to polega!

Elekstrostymulacja – rozwiązanie na miarę innowacyjności techniki

To nowoczesna forma pobudzania mięśni. Polega na przekazywaniu bodźca elektromagnetycznego na punktach motorycznych. Odpowiedni nacisk na te punkty powoduje przekazanie bodźca poprzez nerwy do mięśnia. Wszystko dzieje się za pomocą płynącego prądu o bardzo niskiej częstotliwości. Takie pobudzenie aktywuje mięsień do pracy, porównać je można w znacznym stopniu do takiej aktywizacji jaka ma miejsce podczas wykonywania ćwiczeń fizycznych.

Czym właściwie jest Formatic Form?

Tabelka standardów Formatic FormFormatic Form to innowacyjność w dziedzinie zdrowia i sportu. Przełomowy produkt, którego działanie bazuje na emitującej fali elektromagnetycznej EMS. Podsumowując lata doświadczeń i analiz na przekazywaniem EMS naukowcy doszli do wniosku, że najlepszym sposobem prowadzenia tego procesu jest ludzka skóra. Fala już na poziomie komórkowym przekazuje istotny impuls elektromagnetyczny rozpoznawany przez ciało, ten z kolei pobudza nerwy. Nerwy jako doskonałe bioprzekaźniki od razu reagują na otrzymany bodziec aktywując pracę mięśni. Polega ona na rytmicznym skurczaniu i rrozkurczaniu poszczególnych partii. Formatic Form to odzwierciedlenie naturalnego procesu pobudzenia mięśniowego.

EMS zastosowane w Formatic Form to dogłębna stymulacja nerwów motorycznych. Kluczowym elementem tej strategii bodźca jest brak możliwośći rozpoznania genezy jego powstania. Mięsień nie ma możliwości rozróżnienia stymulacji podchodzącej od mózgu od tej pochodzącej  z elektrostymulatora.

Efektem tego działania Formatic Form zmusza mięśnie do określonej, pracy. Specjalnie dobrane parametry urządzenia pozwalają uzyskiwać bardzo zróżnicowane efekty. Efektywność Formatic Form odpowiada zróżnicowanym procesom specjalistycznych jednostek treningowych. Urządzenie jest doskonałą alternatywą dla wymagających, specjalistycznych ćwiczeń, dodatkowo nie obciąża organizmu ani ścięgien.

Na intensywność pobudzania (działania) Formatic Form składa się aż 6 trybów pracy. W zależności, od wielkości mięśnia i stopnia zaawansowania dobierany jest poziom działania urządzenia. Odczuwalność na skórze przypomina delikatny przyjemny masaż, co powoduje, że możesz go stosować podczas codziennych obowiązków.

Co zawiera wspomniany zestaw

Producent zapewnił swoim intersantom dwa rodzaje oferowanego urządzenia. Pierwsza forma dla zaawansowanych, którzy chcą zaledwie poprawić określone partie ciała. Druga, powiększona dla wszystkich, którzy swoją prozdrowotną przygodę zaczynają właśnie z Formatic Form.

Pełne, duże opakowanie formuły stymulującej zawiera:

 • aż 3 urządzenia stymulujące
 • 2 mniejsze elektrody, w postaci samoprzylepnych nakładek
 • 1 główną dużą nakłdę zwaną elektrodą progresywną. Do przykładania na duże partie mięśniowe.

Formatic Form - zestaw urządzeń

Stosowanie urządzenia Formatic Form

W celu poprawnego i bezpiecznego korzystania z urządzenia prosimy o zastosowanie się do następujących punktów instrukcji dołączonej do wewnątrz opakowania. Dla ułątwienia poniższej przedstawiamy najważniejsze punkty podczas korzystania z Formatic Form:

 1. Ostrożnie wypakuj urządzenie a następnie wyjmij z pudełka
 2. Każda elektoda posiada zaślepiającą podkłądkę. Usuń ją z każdej po kolei. Przemyśl w jakich częściach ciała zamierzasz używać Formatic Form, następnie przejmyj je delikatnie mydłem.
 3. Powoli przyczep żelową elektrodę do swojego ciała na wybranych miejscach.
 4. Pamiętaj aby najpierw nakleić mniejsze elektrody na mniejsze partie ciała a na samym końcu dużą elektrodę na większe mięśnie. Z powodzeniem większą elektrodę stosuj na: barki, plecy, klatkę piersiową bądź brzuch.
 5. Sprawdź, czy elektrody ściśle przylegają do ciała. Naciśnij przycisk WŁĄCZ (ON/INC).
 6. Wystopniuj poziom zaawansowania na najniższy – poziom A.
 7. Dobierz tryb pracy urządzenia Formatic Form odpowiednio do naklejonych elektrod
 8. Jeśłi podczas pracy programu zamierzasz zwiększyć bądź zmniejszyć częstotliwość i siłę urządzenia użyj do tego naciskają pojedyńczo ON/INC w celu zwiększenia mocy, lub OFF/DEC w celu zmniejszenia aktywności urządzenia.
 9. Po zakończonym działaniu i wykonanej serii przytrzymj dłużej przycisk OFF/DEC. Trzymaj przycisk tak długo do momentu aż zgaśnie lampka.

Spodziewane efekty Formatic Form

Formatic Form efekty używania urządzeniaNajważniejszym aspektem i argumentem przemawiającym za wybraniem urządzenia typu elektrostymulator są przede wszystkimL oszczędność czasu i efekty jego zastosowania. Coraz częściej są one przepisywaną formą rehabilitacji ludziom, których zdrowie i dolegliwości ograniczają mobilność ruchową do wykonywania wszelkiego rodzaju skomplikowanych ćwiczeń.

Formatic Form został porównany do starej japońskiej zasady „minimum wysiłku, maksimum efektu”. Oznacza to wykrzesanie z organizmu najważniejszych czynników wzrostowych i ujędrniających mięsień, na który założone są elektrody. Prekursor bodźca w postaci EMS to naukowo potwierdzone działanie, na które składa się setki badań przeprowadzonych już od początku lat 80. dziesiątych. Pionierskie analizy odbywały się na grupie wyczynowych sportowców, ktorych efekty były na tyle duże aby z powodzeniem włączyć ten proces do kanonu treningowego.

Po latach, na początku XXI wieku, pierwsze medyczne stymulatory zostały testowane w rehabilitacji osób z zanikiem mięśni, a także na grupach rehabilitacyjnych. Efekty były co najmniej zdumiewające. Opierając się na doświadczeniach poprzedników, producent Formatic Form przygotował idealnie dobranymi parametrami pod osoby niećwiczące, nie wykazujące systematycznej aktywności fizycznej. Jak się okazało efekty były widoczne już po pierwszych stymulacjach z Formatic Form, a proces gubienia tkanki tłuszczowej z powiększaniem objętości mięsnia był równie szybki co u sportowców wysokiego szczebla.

Fotmatic Form gwarantuje:

 • zwększenie aktywności Twoich mięśni
 • dzięki zaawansowanej technologii EMS przeciwdziała rozpadowi oraz zanikaniu mięśni
 • wspomaga nadbudowę, oraz odbudowę słabych mięśni
 • potęguje proces relaksacji po wykonanej jednostce
 • znacząco redukuje tkankę tłuszczową na stosowanych partiach
 • podkreśla naturalny kształt mieśnia uwypuklając jego zarysowanie
 • znacząco poprawia jędrność ud i pośladków
 • rozbija złogi tłuszczu, przeciwdziała powstawaniu cellulitu oraz napręża skórę

Konserwacja i przechowywanie

Po każdej zakończonej sesji elektromagnetycznej wyłącz poprawnie urządzenie. Nie zdejmuj Formatic Form podczas przesyłania impulsów elektromagnetycznych. Następnie powoli odklej elektrodę od skóry.

Pamiętaj: Każdorazowo po zakończeniu wewnętrzną warstwę elektrody zabezpieczaj dołączonymi podkładkami. Zapobiega to całkowitemu wyschnięciu powłoki przylegającej do ciała, przez co będziesz osiągał/osiągała maksymalne efekty za każdym razem.

Jeśli zauważysz jakiekolwiek zabrudzenia obudowy (mogące wynikać z potliwości, zabrudzonej odzieży lub skóry) delikatnie przetrzyj urządzenie i elektrody wilgotną ścierką nasączoną neutralnym, najlepiej niealkoholowym środkiem czyszczącym. Zetrzyj wszelkie zabrudzenia, a potem przetrzyj do sucha nową suchą ścierką.

Instrukcja bezpieczeństwa urządzenia Formatic Form

Produkt specjalnego przeznaczenia o innowacyjnej technologii zaawansowania. Używanie Formatic Form jest niezwykle łatwe co potiwerdzają powyższe wskazówki. Pamiętaj jednak, że to urządzenie stymulujące Twój organizm do pracy i niewłaściwe stosowanie, bądź pośpiech mogą być powodem negatywnych konsekwencji. Każdorazowo stosuj się do czterech poniższych zasad bezpieczeństwa i czerp maksimum korzyści z wspierania i aktywowania swoich mięśni z Formatic Form.

 • Nigdy nie zakładaj włączonego urządzenia. Organizm musi być przygotowany na odebranie bodźca. Nagłe przyłączenie włączonej elektrody może spowodować wstrząs nerwowy, co jest stricte niebezpieczne dla zdrowia.
 • Staraj się nie dotykać palcami ani rękoma wewnętrznej strony elektrody. Ph skóry dłoni oraz jej specyfika wierzchniej warstwy skóry może spowodować skrócenie żywotności Formatic Form.
 • Ludzki organizm nie powinien długookresowo wykorzystywać fali o niskiej częstotliwości. Stosuj urządzenie 2 do 3 razy dziennie, każdorazowo nie dłużej niż 12 minut. Przedłużanie zalecanego czasu działania nie zwiększy proporcjonalnie oczekiwanych wyników. Zbyt długie stymulowanie mięśni  prowadzić będzie do przemęczenia organizmu, znużenia mięśni oraz efektu podobnego do przetrenowania zawodnika, czyli katabolizmu (rozpadu białek mięśniowych).
 • Niezalecane jest zakłądanie Formatic Form bezpośrednio po spożytym posiłku. Minimalny czas to 30minut po. Optymalny czas to założenie Formatic Form 70minut po obiedzie. Producent rekomenduje również wieczorne stosowanie elektrostymulatora krótko po zażytej ciepłej kąpieli bądź prysznicu.

W jaki sposób wymienię baterię?

Nie jest to skomplikowany proces jednak należy uważnie spojrzeć na oznaczenia na zewnątrz urządzenia. Aby poprawnie wymienić baterię:

 1. otwórz pokrywkę samozatrzaskową zgodnie z kierunkiem strzałki.
 2. Sprawdź z której strony znajduje się znacznik + a z której –
 3. Ułóż baterię zgodnie z biegunami narysowanymi na baterii i w urządzeniu Formatic Form
 4. Zakryj pokrywę i włącz zasilanie, lampka powinna po chwili zapalić się sygnalizując gotowość do pracy

Przeciwwskazania do używania

Produkt specjalistyczny Formatic Form nie możemy być stosowany przez osoby korzystające z następujących urządzeń medycznych:

 • wszepiany do organizmu rozrusznik serca, którego zasada działania polega na przekazie impulsów elektrycznych
 • nowoczesne rozwiązania w postaci sztucznego serca, które podtrzymuje życie również poprzez przekaz impulsu elektrycznego
 • rozwiązania kardio i elektrokardiograficzne, czyli urządzenia służące do pomocy leczniczej w postaci innych urządzeń elektronicznych

Zabronione jest również stosowanie elektrostymulatora kobietom w ciąży.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości odnośnie stosowania produktu Formatic Form lub niepokojące dolegliwości zdrowotne powodują obawy należy zasięgnąć konsultacji lekarskiej.

Pamiętaj błędne użytkowanie produktu Formatic Form może być niebezpieczne. Produkt przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych powyżej 18 roku życia.

Opinie o Formatic Form – internet, fora dyskusyjne

„Już w 14 roku życia otrzymałam pierwsze zwolnienie z zajęć wychowania fizycznego. Niestety pomimo młodych lat zdiagnozowano u mnie martwicę kolan. To eliminowało mój udział w większości wykonywanych ćwiczeń. Szybko doskwierać zaczęły mi plecy oraz zaniedbany brzuch. Praktycznie nic nie mogłam robić. Po wielu latach męczennej walki o przyzwoity wygląd i odrobinę energii w mięśniach zaczęłam szukać alternatywnych metod pobudzenia nerwowo-mięśniowego. W internecie natrafiłam na produkt Formatic Form. Będąc pełna sceptyzmu stwierdziłam, że to może być moja ostatnia szansa, dlatego przeczytałam uważnie instrukcję i bacznie używałam w rekomendowany sposób. O jakie było moje zdziwienie! Kiedy po 3 dniach bez większego trudu podnosiłam siatkę ziemniaków z ziemi, a koszyk cytrusów w sklepie nie sprawiał najmniejszego bólu czy wysiłku. Po niespełna 2 tygodniach nawet mój brzuch wystawił rachunek w postaci -7centymetrów. Formatic Form to był swojego rodzaju strzałem w dziesiątkę, bo nie dość, że lepiej wygląda, to lepiej się czuję a także mam więcej wigoru i siły.” – pisze Aneta z Poznania

 

„Kanapowiec to ja – wypisz wymaluj. Nie mam czasu na chodzenie na siłownie ani bieganie po mieście. Po pierwsze bo tego nie lubię a po drugie nie mam na to czasu ani energii. Moja praca to mnóstwo siedzenia przy biurku i dość spory wysiłek psychiczny. Lubię testować nowe technologie i tak trafiłem na Formatic Form, dzięki któremu siedzę i ćwiczę nawet wtedy jak odpoczywam przy telewizorze. W końcu coś dla mnie, urzadzenie które przyszło na nasz rynek z duchem czasu i ludzką potrzebą. Nie wstydę się rozebrać na plaży na wakacjach, bo z Formatic Form moja sylwetka jest dużo lepsza od innych.” –  opisał na forum iT pan Ernest z Krakowa

Gdzie kupić urządzenie Formatic Form

Z uwagai na wysoką skuteczność produktu oraz specjalistyczną formę dystrybucji, producent ograniczył się wyłącznie do jednego kanału sprzedaży. Internet to jedyne źródło pozyskania tego innowacyjnego urządzenia. Korzystaj tylko z zaufanych stron rekomendujących elekromagnetyczną formułę wspierania mięśni Formatic Form. Wysoka jakość produktu i naukowe dowodzenie prawidłowości jego działania pozwalają naszemu serwisowi określić to urządzenie mianem zaufanego. Oficjalny dystrybutor Formatic Form z tej okazji przygotował ograniczoną czasowo promocje. Wiąże się ona z możliwością skorzystania promocji cenowej -48% na urządzenie oraz darmową przesyłką pod wskazany adres w całej Europie. Promocja dotyczy zarówno małego jak i większego opakowania urządzenia. Kliknij w zaufany link poniżej aby skorzystać z promocji i w ciągu 48 godzin cieszyć się utwardzaniem swoich mięśni.

Kliknij tutaj aby zamówić Formatic Form

+ pamiętaj promocja ograniczona asortymentowo

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *