Biostenix Sensi Oil – perfekcyjna higiena uszu

słuch jako ważny narządLudzkie ucho, to naturalny dyktafon pracujący 24h na dobę. Z uwagi na bardzo wysoką czułość zapewnia odbiór setek tysięcy dźwięków, które odbieramy i słyszymy lepiej lub gorzej. W naszym kraju ponad połowa osób w wieku od 50 do powyżej 90 lat ma znaczne problemy ze słuchem. Drobne niedoszłyenie z wiekiem przeradzać się może w nieodwracalną wadę słuchu. Następstwem tego procesu jest nieświadome coraz głośniejsze mówienie oraz zniekształcanie wymawianych wyrazów. Czarny scenariusz podczas wchodzenia w starość to znaczne niedosłyszenie oraz wada wymowy w postaci powszechnego „bełkotania”.  Niedosłyszenie to duży dyskomfort. Osoba zauważająca u siebie pierwsze objawy usprawiedliwia sytuacyjnie własne zdrowie, przez co brnie w błędne koło pogłębiania wady. Doskwierająca przypadłość na tyle zostawia odcisk w psychice, że kobiety starają się z czasem izolować od obcych osób a nawet znajomych, a mężczyźni obarczają winą cichego mówćę bądź zbyt duży harmider otoczenia. Co wpływa na fakt, że tak wiele osób nie ufa pomocy w postaci nowoczesnych sposobów poprawy słuchu? Gdzie znaleźć fachowe podpowiedzi, lub który produkt wybrać aby szybko odczuć komfort dobrego słyszenia? Jedną z takich odpowiedzi jest Biostenix Sensi Oil.

Profilaktyka, higiena i bezpieczeństwo uszu

Najpopularniejszym, kojarzącym się z higieną ucha produktem jest niestety patyczek do uszu. Powszechnie używany do całościowego zabiegu czyszczenia i skrobania zalegającej woskowiny. Podczas złego operowania patyczkiem, a przede wszystkim wpychania go do wewnętrznej części ucha może dojść do zapchania(fachowo: zaczopowania) zbyt dużej ilości woskowiny i tym samym bolesnego zapalenia ucha(!).

UWAGA: Patyczek do uszu służy wyłącznie do oczyszczania zewnętrznej części uszu.

Skuteczną formą higieny uszu jest stosowanie wyselekcjonowanych preparatów na bazie kropli i olejków. W tym celu wystarczy użyć delikatnej bawełnianej ściereczki. Alternatywnie polecane jest zwilżanie muslinowych materiałów, które nie zostawią w uchu dyskomfortowych resztek materiału. Tym sposobem należy wyczyścić również wyłącznie zewnętrzną część ucha, a do wewnątrz według insturkcji bądź indywidualnych zaleceń lekarza zaaplikować odpowiednią dawkę preparatu, na przykład Biostenix Sensi Oil. Juz po pierwszym poprawnym użyciu i wykonaniu pełnego procesu udrażniania kanaliku słuchowego odczuwalna jest ulga i poprawa jakości odbieranych dźwięków z otoczenia.

Skuteczna forma poprawy słuchu Biostenix Sensi Oil

Biostenix Sensi Oil - skuteczna forma poprawy słuchuNiedosłyszenie oraz coraz bardziej kłopotliwe problemy ze słuchem w obecnych czasach to nie tylko domena ludzi starszych. Coraz częściej notowane są przypadki takich dolegliwości już u nastolatków. Specjaliści laryngologii jasno stwierdzają, że podstawą zaburzeń słuchu w tak młodym wieku jest właśnie zaniedbana higiena kanału słuchowego. Spotęgowane zapalenie ucha przeistacza się w bóle głowy, zawroty, kłopoty z koncentracją a także potocznie zwane „szumy w uszach”. Aby uniknąć kosztownych kolejek w przychodni laryngologicznej coraz więcej osób ufa preparatowi Biostenix Sensi Oil, który skutecznie i w pełni naturalnie dezynfekuje i zabezpiecza drogę odbierania dźwięku w ludzkim uchu.

Szwajcarska receptura zawarta w Biostenix Sensi Oil

Na rynku farmaceutycznym i laryngologicznym istnieje bogactwo preparatów do higieny kanału słuchowego. Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze dobrego środka? Warto zagłębić się nad etykietą i swoją uwagę skupić wyłącznie na preparatach z olejkami naturalnego pochodzenia. Ich szereg wypełnia Biostenix Sensi Oil z innowacyjną formułą oczyszczającą ucho opatentowaną w szwajcarii. W skład niej wchodzi:

 • Olejek ze słodkich migdałów – z uwagi na wysoką zawartość kwasów tłuszczowych to główny składnik Biostenix Sensi Oil New. Olejek ze słodkich migdałów jest wysoce odporny na utlenianie. Kierunkowe wskazanie tego składnika to skóra delikatna – wewnętrzna warstwa uszu. Olejek ten jest doskonałym podkładem dla wchłaniania pozostałych składników aktywnych preparatu.
 • Olejek goździkowy – w medycynie stosowany jako środek dezynfekujący. Przesiąka w tkankę łączną wnikając w głębokie warstwy skóry. Zabija drobnoustroje i pasożyty rozwijające się w tych częściach. Tworzy barierę ochronną wierzchniej warstwy.
 • Ekstrakt z liści szałwi lekarskiej – w preparacie Biostenix Sensi Oil wykorzystana z uwagi na garbniki na liściach. Posiadają one właściwości ściągające dzięki czemu jest doskonałym udrażniaczem skórnym. Szałwia lekarska w swoim działaniu wykazuje własciwości antyoksydacyjne oraz przeciwzapalne. Poza tym jest bogactwem witaminy A, witaminy C, magnezu, potasu, wapnia, sody cynku i żelaza.
 • Wyciąg z kwiatów gardenii tahitańskiej – wysublimowany składnik w postaci ekstraktu tworzonego ręcznie(!). Tiara potocznie zwana gardenią kwitnie w okolicach kwietnia do września, gdzie w tym czasie zbierana jest do celów opatrywania ran oraz przyspieszania procesów rekowalenscencji skórnych.
 • Olej arganowy – jeden z najcenniejszych olejów w kosmetyce i dermatologii. Skutecznie niweluje miejscowe bóle. Stosowany w wewnętrznych oparzeniech i stanach zapalnych daje natychmiastową ulgę. Doskonale wpływa na skórę oraz błyskawicznie tworzy barierę ochronną przed kurzem, pyłem, bakteriami i grzybami w postaci nawilżonej warstwy.

5 aktywnych składników Biostenix Sensi Oil zostało połączone w taki sposób aby skóra człowieka jak i wewnętrzna warstwa ucha jak najlepiej oczyszczała ucho, a zarazem możliwie maksymalnie wchłaniała składniki odżywcze zawarte w recepturze.

Biostenix Sensi Oil – działanie

Działanie Biostenix Sensi OilZadaniem preparatu jest poprawa naturalnego odbierania fal dźwiękowych z otoczenia. Działanie preparatu opiera się na wykorzystaniu kompozycji olejków egzotycznych, które wypychają z kanału słuchowego nadmiar woskowiny. Dzieki pomocy Biostenix Sensi Oil „z zewnątrz” naturalny proces oczyszczania uszu jest płynny i niezaburzony. Dodatkowo śladowe ilości camelii, dyni i palmy sabałowej zwalczają nie tylko wolne rodniki i drobne ustroje ale także tworzy barierę ochronną w postaci nawilżonej skóry, która zatrzymuje, kurz, pył, pot oraz zalegającą woskowinę.

Badania potwierdzające skuteczność Biosenix Sensi Oil (opinie)

Do szwajcarskiego ośrodka badań nad jeziorem bodeńskim z roku na rok przybywa ok. 7% więcej osób niż roku poprzedniego. Wynika to z siedzącego trybu życia, ciągłego hałasu i stosowania dousznych sluchawek audio najczęściej kompatybilnych z telefonem. Naukowcy, którzy uczynili formułę egzotycznych olejków w preparacie Biostenix Sensi Oil stwierdzili, że wypuszczą preparat do powszechnego obiegu po teście, który zbierze minimum 85% pozytywnych opinii.

Była to niesamowicie wysoko postawiona poprzeczka, z uwagi na to, że produkty nie będące lekami nie zyskują powyżej 40% takich wyników. Eksperci byli tak pewni swojego produktu, że zadecydowali o tym jedynym warunku wydania Biostenix Sensi Oil.

Jak wyglądało badanie i jakie Biostenix Sensi Oil przyniósł wyniki…

Biostenix Sensi Oil opinie, forum, badaniaZespół naukowców spod znaku protetyki słuchu Krause przeprowadzili test słuchu na 150 ochotnikach. Specjalnie przygotowany gabinet odzwierciedlał codzienne słuchanie radia, zgiełk i harmider na głośnej ulicy oraz rozmowę przy stole. Hałas w pomieszeniu wahał się od 50 do nawet 120dB.

Co było dalej? Następne identyczne badanie przeprowadzono po 3 aplikacjach kropli Biostenix Sensi Oil. Co się okazało. Z obserwacji, oraz wypełnionej ankiety ponad 135 osób wyraziło znaczną poprawę w każdym środowisku. Procentowy wynik daje skuteczność w ponad 90% badanych osób. Pomijając błąd pomiarowy i efekt placebo okazuje się, że zarówno naukowcy jak i ich nowe odkrycie w postaci preparatu Biostenix Sensi Oil mają prawo wejść do powszechnego obiegu. Słowem komentarza opatrzył to sam Hans Krause który nadzorował przebieg całego przedsięwzięcia:

„Produkty z kategorii hearing to najtrudniejsze do wdrożenia formuły z uwagi na delikatny i specyficzny narząd jakim jest ludzkie ucho. Na szczęście na przestrzeni rozwoju dostajemy coraz doskonalsze preparaty takie jak Biostenix Sensi Oil. Jesteśmy dumni z osiągniętych dokonań.”

Poniżej jedna opinia zadowolonej klientki, która miała okazję wziąć udział w badaniu:

„Poprzednie formy higieny uszu jedyne co eliminowały to nadmiar gotówki w portfelu. Moja przewlekła dolegliwość coraz słabszego słyszenia rozpoczęła się już przed 50 siątką. Z dłuższej perspektywy to bardzo irytujący problem, telewizor chodzi głośniej, przy stole ciężko spokojnie porozmawiać a na ulicy na przystanku wręcz niemożliwa była rozmowa przez telefon. Pierwsze odczucia użycia Biostenix Sensi Oil czułam już pierwszego dnia wieczorem, kiedy poczułam jakby odetkanie po nurkowaniu w basenie.”

Efekty stosowania Biostenix Sensi Oil

 • Czułość odbieranych dźwięków większa o ponad 50%. Efekt ten dotyczy zakresu dźwięków szczególnie w dużych pomieszczeniach.
 • Udrożnienie kanałów/przewodów słuchowych. Nadmiar woskowiny jest rozpuszczany, wydalany a miejsce jej gromadzenia dezynfekowane. Biostenix Sensi Oil wspomaga naturalny proces samooczyszczania się uszu
 • Regeneruje delikatny naskórek, który obumiera poprzez ingerencję pasożytów i drobnoustrojów, dzięki temu zwiększa wrażliwość ucha na ludzkie odgłosy w tym mowę
 • Zwiększa o ponad 66% odczyt wymawianych przez mówcę wypowiedzi
 • wyrabia czułość na dźwięki o niskich tonach (bass w muzyce, szept w rozmowie)
 • Niweluje poczucie irytacji podczas rozmów rodzinnych lub meetingów biznesowych
 • Zapewnia doskonałe działanie profilaktyczne w obrębie zabezpieczenia ucha przed niebezpiccznymi infekcjami z otoczenia

Czy warto kupić i stosować Biostenix Sensi Oil?

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe informacje i argumenty można z czystym sumieniem stwierdzić, że Biostenix Sensi Oil to preparat na najwyższym poziomie. Aplikator na bazie egzotycznych, wysublimowanych olejków zasługuje na najwyższe zaufanie, co potwierdzają wyniki przeprowadzonych badań, oraz opinie klientów. Mimo wszystko należy pamiętać, aby nie zadowalać się jednorazową poprawą tylko stosować produkt systematycznie aby komfort słyszenia otaczającego świata był naturalnym bodźcem motywującym do działania.

FAQ – Biostenix Sensi Oil

Biostenix Sensi Oil kup terazKto powinien stosować Biostenix Sensi Oil?
Odpowiedź: Aplikatur w formie skondensowanych olejków Biostenix Sensi Oil przeznaczony jest dla wszystkich osób, które mają problemy wynikające z naturalnego procesu biologicznego bądź niesystematycznej higieny uszu. Po preparat warto sięgnąć już wtedy gdy zobaczymy pierwsze objawy pogorszenia słuchu (prośba o powtórzenie, dawanie głośniej radia bądź telewizji)

Jaki jest skład Biostenix Sensi Oil?
Odpowiedź: Aktywne składniki Biostenix Sensi Oil to wyłącznie naturalna receptura wymyślona i skondensowana przez szwajcarskich specjalistów.

Jak często stosować Biostenix Sensi Oil?
Odpowiedź: Preparat powinien być dozowany 2-3 razy dziennie w zależności od stopnia zaawansowania wady słuchu.

Czy Biostenix Sensi Oil powoduje skutki uboczne?
Odpowiedź: Nie, Biostenix Sensi Oil to całkowicie bezpieczna i naturalna formuła, dzięki której nie można zrobić sobie krzywdy. Preparat jest bezpieczny w stosowaniu dla osób w kazdym wieku.

Jakie są główne zalety kropel Biostenix?
Odpowiedź: Błyskawiczna poprawa jakości słuchu nawet u osób starszych z wieloletnimi problemami laryngologicznymi.

Skąd mogę mieć pewność, że Biostenix Sensi Oil naprawdę działa?
Odpowiedź: Najlepszym dowodem są setki zadowolonych klientów. Działanie egzotycznych olejków w połączeniu z naturalnymi ekstraktami (których większość została otrzymana ręcznie) potwierdzają specjalistyczne badania, oraz wypowiedzi ekspertów na dedykowanym forum.

Biostenix Sensi Oil cena, promocjaWażna informacja:
Dla wszystkich zainteresowanych produktem – Biostenix Sensi Oil. Preparat do higieny uszu stosunkowo niedawno zadebiutował na polskim rynku, z tej okazji producent dla pierwszych 1000 klientów zaoferował darmową przesyłkę.

Chcę zamówić Biostenix Sensi Oil

+ korzystam z opcji darmowej, dyskretnej dostawy

Promocja cenowa producenta trwa tylko do 2024.04.19 23:59

43 thoughts on “Biostenix Sensi Oil – perfekcyjna higiena uszu

 1. Przez tyle lat wierzyłam, że zwykłe patyczki do uszu wystarczą… Człowiek uczy się jednak przez całe życie. Nie znałam tego produktu Biostenix Sensi Oil wcześniej, ale chętnie poznam, skoro tak dobrze się zapowiada.

 2. nie sądziłam, że taki mix olejków może jakoś pomóc na wadę słuchu (niewielką, ale od takich się wlasie zaczyna) a tu proszę, szybka poprawa!

 3. Zamówiłem ten Biostenix Sensi Oil i byłem zaskoczony. Rzeczywiście czuć różnicę, lepiej słyszę odkąd go stosuję. Jak najbardziej polecam wszystkim co mają problemy ze słuchem

 4. ja tam nie wierze w takie preparaty, ale czekac miesiącami do laryngologa tez mi się srednio jakos uśmiecha, może warto przetestowac

 5. Znajomi się śmiali, jak wiecznie podkręcałem moc w głośnikach, a przez to tera mam problemy ze słuchem, właśnie szukałem czegoś takiego jak Biostenix Sensi Oil, chętnie sprawdzę, czy mi pomoże, bo ogłuchnąć całkiem nie mogę 🙂

  1. ten olejek czyści uszy lekarze mówią,że nie ma woskowiny w usach mialam czyszczone zatoki usuwane polipy więc wszystko zostało oczuszczone nadalo mam problem ze sluchem więc myśloę,e ten olejek biostenix sensi oil moze byc ostatnia deska ratunku

 6. Biostenix poleciła mi koleżanka z pracy, chyba muszę jej podziękować, bo dzięki temu telewizor już nie musi grać u mnie w domu na całego 😀

 7. przecież wiadomo, że patyczki to tylko do zewnętrznego ucha służą, a jak ktoś chce zadbać o ich pełną higienę i ochronę, to potrzeba czegoś więcej, inaczej się nie da

 8. Fajnie, że można go stosować w każdym wieku. W końcu wady słuchu to teraz coraz większa domena młodych osób… Wychodzi głośne słuchanie na słuchawkach, zwłaszcza tych dousznych. Mam wrażenie, że młodzi to bez przerwy je noszą i nie zdają sobie sprawy z konsekwencji.

 9. Nie uwierzycie, ale kilka miesięcy temu zaczęłam odczuwać dziwny dyskomfort w uszach, pojawiły się szumy, co utrudniało mi zrozumienie ludzi na głośnej hali w pracy, nie mogłam też spokojnie przez to zasnąć. W przychodni usłyszałam, że do laryngologa muszę czekać prawie 4 miesiące na wizytę. Został prywatny lekarz, ale jak wiadomo, to kosztuje i to nie mało. Szperając w necie trafiłam na Biostenix Sensi Oil i stwierdziłam, że zaryzykuje. Kupiłam i dziś już o szumach praktycznie nie pamiętam. A tak czekając w kolejce do lekarza zmarnowałabym tylko cenny czas i zdrowie.

 10. biostenix Sensi Oil zamowiłam, jak już moje niedosłyszenie zaczęło być coraz bardziej uciążliwe dla mnie i dla bliskich. Wcześniej myślałam, że to tylko chwilowe, że zaraz uszy się „odetkają” i wszytsko wróci do normy, no ale nie wracało, więc musiałam czymś zadziałać. Padło na biostenix i bardzo dobrze, bo teraz już nie muszę pytać dziesięć razy o to samo, tylko lepiej słyszę 🙂

 11. Jak mi to żona kupiła, to ją wyśmiałem, ale po wielu namowach użyłem i przekonałem się, ze ten Biostenix Sensi Oil naprawdę działa! Czuć to w uszach, jest większy komfort!

 12. Nie spodziewałam się, że preparat do uszu może zawierać naturalne olejki 🙂 Duży plus za taki skład 🙂

 13. A mówili – zdejmij te słuchawki! Przycisz to wreszcie! To człowiek nie słuchał, a teraz musi brać takie coś, by poważna wada się z tych przyzwyczajeń nie rozwinęła…

 14. Nie spodziewalam się, że takie połączenie olejków może skutecznie wyczyścić uszy. Do tej pory używałam tylko patyczków i myślałam, że to wystarczy, a tu proszę, Biostenix zdecydowanie lepiej i bezpieczniej działa, a do tego mam gwarancję, czystych uszu i nie boję się o swój słuch 😀

 15. Jestem pod wrażeniem tych badań, skoro u innych sprawdził się ten specyfik, to ja też chyba spróbuję, zamówię i zobaczę jak to działa w praktyce

 16. Intryguje mnie ta większa wyczuwalność basu w muzyce, akurat pracuję z dźwiękami, więc chętnie sprawdzę, czy rzeczywiście ten Biostenix Sensi Oil tak działa, jak tu piszą.

 17. Szkoda, że takich preparatów nie było jak żył mój dziadek, nie musiałby oglądać TV na cały regulator, jakby miał taki Biostenix XD

 18. Super, że nie powoduje skutków ubocznych i ma naturalne olejki w składzie, dla mnie to mega ważne, bo tyle tej chemii wokół nas… Nie chciałabym się truć i jeszcze zepsuć słuchu.

 19. zamówiła i stosuje od 2 tygodni i muszę przyznać, że poprawił się odbiór dźwięków, także warto kupić biostenix, warto!

 20. Czy można to stosować u dzieci? Mój roczny synek za nic w świecie nie pozwala sobie wyczyścić uszu patyczkiem, takie kropelki rozwiązałyby problem

 21. Wydałam kupę kasy na prywatne konsultacje u laryngologa, a leki i tak prawie nic nie dały… Straciłam nie tylko pieniądze, ale czas i zdrowie, a dopiero jak kupiłam Biostenix Sensi Oil to odzyskałam wiarę na poprawę moje słuchu. I jeszcze ten aspekt higieniczny. Gdybym wcześniej wiedziała o Biostenixie, to nie zmarnowałabym tego wszystkiego.

 22. I po latach człowiek się dowiaduje, że uszy można czyścić nie tylko patyczkiem…True story 😀

 23. kurczę nie wiedziałam, że przez złą higienę uszu można dostać zapalenia, oj chyba czas najwyższy zmienić wieloletnie przyzwyczajenia.

 24. To prawda, że coraz więcej młodych ludzi ma problemy ze słuchem, widzę to w swojej pracy w szkole. Dzieciaki ciągle chodzą z słuchawkami, mam wrażenie, że nie słyszą tego, co się do nich mówi mimo licznych powtórzeń. Takie produkty jak Biostenix mogą tylko pomóc, a tych potrzebujących pomocy raczej w naszych czasach będzie coraz więcej, taka prawda 🙁

 25. Biostenix Sensi Oil mnie uratował przed długim leczeniem. W porę trafiłem na te krople, inaczej wada tak by się rozwinęła, że dziś chyba musiałbym nosić aparat, by dobrze wszystko słyszeć, a tak obyło się bez takich urządzeń 🙂

 26. Fajny pomysł z takimi kropelkami do uszu, które nie tylko czyszczą, ale także wspierają poniekąd sam narząd słuchu 🙂 🙂 🙂

 27. Ludzie powinni być świadomi, że nie tylko patyczki nadają się do utrzymania higieny uszy, ba! One nie wystarczą. A taki preparat jak Biostenix Sensi oil pomaga i działa – wiem co mówię, bo sama stosuję go już kolejny tydzień!

 28. nie wyobrazam sobie że za jakiś czas mogę mieć problemy ze słuchem, chyba dowiem się więcej na temat Biostenix Sensi Oil, bo coś czuję że czas na zadbanie o słuch na stare lata

 29. Lubię takie inne rozwiązania, jeszcze z naturalnym, roślinnym składem! Biostenix to zdecydowanie coś dla mnie! Dbam o higienę i zdrowie, więc te kropelki muszę mieć! A jak się sprawdzą, to na pewno polecę moim koleżankom 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *