Auresoil Sensi & Secure – olejek do uszu polecany przez specjalistów

pierwsze objawy kłopotów ze słuchemObserwujesz u siebie postępujące problemy ze słuchem? Musisz podgłaśniać telewizor, nie słyszysz kota miauczącego w drugim pokoju lub sąsiadki pukającej do drzwi? To znak, że należysz do 43% Polaków u których zaobserwowano niedosłuch czy obniżoną podatność niektóre częstotliwości fal mózgowych. Może to być sygnałem, że czas zacząć używać preparatu wzmacniającego słuch, takiego jak Auresoil Sensi & Secure.

Tego rodzaju problemy są domeną głównie ludzi w wieku średnim. Nie oznacza to jednak, że pogorszenia słuchu nie można zaobserwować w młodości. Czynnikami zwiększającymi ryzyko niedosłuchu w młodym wieku są: genetyka, przebyte w dzieciństwie choroby ucha zewnętrznego i środkowego oraz częste korzystanie ze słuchawek dousznych. U osób poniżej 30 roku życia aż 15% może borykać się z problemami ze słuchem.

Specjaliści laryngolodzy biją na alarm – o higienę narządu słuchu należy zacząć dbać jak najszybciej. Postępujące zmiany patologiczne są trudne do wyeliminowania w późniejszych stadiach. Jak jednak sobie radzić, gdy zaobserwowaliśmy u siebie kłopoty ze słyszeniem?

Olejek do uszu polecany przez specjalistów

“W swojej 35-letniej praktyce spotykałam się z wieloma przypadkami niedosłuchu”, tłumaczy dr Aneta Bagińska, laryngolog. “W większości zmiany postępowały powoli, stopniowo przez lata. Pogarszanie się słuchu działa analogicznie do pogarszania się wzroku. Do kolegów okulistów czasami przychodzili pacjenci twierdzący, że pomimo braku problemów okulistycznych nagle nie są w stanie czytać z komputera. Ta wada nie spadła na nich nagle, jedynie zauważyli ją dopiero, gdy zaczęła przeszkadzać w codziennym życiu. Ze słuchem jest podobnie. Zauważamy niedosłuch dopiero, gdy nie słyszymy telewizji, albo osoby mówiącej do nas z drugiego końca pokoju”.

Dr Bagińska swoim pacjentom zaleca stosowanie olejków przeznaczonych do zachowania higieny i sprawności ucha, także w przypadkach niedosłuchu.

“Pacjenci zazwyczaj mało wiedzą o dbaniu o odpowiednią higienę uszu. Wielu z nich ogranicza się do czyszczenia kanału patyczkami. Nie jest to dobrym rozwiązaniem, gdyż może prowadzić nawet do uszkodzenia błony bębenkowej. Dużą rolę w rozwijaniu się patologicznych schorzeń ucha i niedosłuchu ma brak odpowiedniego nawilżenia i odżywienia. Dlatego wszystkim zalecam stosowanie olejków, takich jak Auresoil Sensi & Secure.”

Olejek Auresoil Sensi & Secure działa podwójnie – wewnątrz kanału słuchowego i na błonę bębenkową. Odpowiednie nawilżenie kanału eterycznymi olejkami hamuje postęp chorób słuchu, zapobiega infekcjom i stanom zapalnym. Właśnie stany zapalne mogą być powodem pogorszenia się słuchu u osób starszych.

“Osoby po pięćdziesiątym roku życia mają zazwyczaj obniżoną odporność. Miejsca wrażliwe – uszy, oczy, jama ustna – stają się wtedy stałą pożywką dla bakterii. Organizm nie kontroluje wydzielania woskowiny usznej w takim stopniu, w jakim powinna być wydzielana. Ucho jest przesuszone”, tłumaczy dr Bagińska. “Dlatego trzeba je nawilżać, dbać o higienę przewodu słuchu. Wraz z kolegami i koleżankami stworzyliśmy wachlarz pięciu naturalnych substancji nawilżająco-odżywiających, bezpiecznych dla ucha, dostępnych bez recepty. Pacjenci, którym zakrapialiśmy uszy, byli zdziwieni, jak wielką poprawę ostrości słuchu zaobserwowali”.

Co sprawia, że Auresoil Sensi & Secure naprawdę działa?

Auresoil Sensi & Secure składa się jedynie z naturalnych i używanych w medycynie ludowej od setek lat substancji. Wiele z nich stosowano tradycyjnie celem czyszczenia uszu, zapewnieniu drożności kanału słuchowego oraz leczenia ubytków słuchu. Kompozycja zawiera:

 • olej ze słodkich migdałów. Dzięki witaminom A i E dogłębnie odżywia komórki od zewnątrz. Ma właściwości antyseptyczne, przeciwdziała stanom zapalnym. Udowodniono, że stosowanie właśnie tego oleju wspomaga odbudowę uszkodzonych wcześniej komórek składających się na narząd słuchu.
 • ekstrakt z olejku z goździków. To doskonałe źródło nawilżenia, a także sodu, potasu i wapnia. Delikatnie udrażnia kanał słuchowy, nawilża błonę bębenkową i niweluje powstałe wewnątrz ucha infekcje grzybiczne i wirusowe. Wyrównuje równowagę homeostatyczną w kanale słuchowym.
 • wyciąg z gardenii tahitańskiej. Działa jonizująco, stymuluje ucho środkowe. To właśnie dzięki temu składnikowi Auresoil Sensi & Secure wykazuje tak dużą skuteczność w leczeniu chorób słuchu. Od 1500 lat rdzenni mieszkańcy Tahiti używają gardenii do przygotowywania olejku zwanego tiare. Miał on wyostrzyć zmysły i zapewnić przedłużoną młodość.
 • olej arganowy. Poprawia ukrwienie ucha, stymuluje krążenie. Ucho jest bardziej dotlenione, komórki wykazują większą czynność. Olej arganowy wspomaga nawilżanie, zapobiega tworzeniu się czopów z woskowiny i przesuszeniu błony bębenkowej.

To właśnie dzięki tym składnikom Auresoil Sensi & Secure stał się hitem w 35 państwach na świecie, w tym Polsce. Preparat ten łączy naturalny skład z wysoką skutecznością, jest bezpieczny dla dzieci i osób starszych. Dostępność bez recepty oznacza, że został uznany za produkt bezpieczny w stosowaniu. Nie powoduje także uczuleń czy nieprzyjemnych efektów ubocznych.

Jeśli więc cierpisz na: niedosłuch, przewlekłe stany zapalne ucha, wysuszenie kanału słuchowego, szumy w uszach, nadmierne wydzielanie woskowiny, Auresoil Sensi & Secure jest produktem dla Ciebie!

Auresoil Sensi & Secure przeciwdziała niedosłuchowi i chorobom uszy

Auresoil Sensi & Secure - działanieDr Bagińska zwraca uwagę na holistyczny aspekt składu Auresoil Sensi & Secure.

“Istnieje taka dziedzina medycyny, zwana biologią totalną. Mówi ona, że aby leczyć dany organ, należy na niego patrzeć całościowo, nie jako na zlepek różnych, niepowiązanych ze sobą części. Gdy mamy przypadek nagłego pogorszenia się słuchu, wielu szuka odpowiedzi w uszkodzeniach mechanicznych, starzeniu się. Przyczyna może być bardziej złożona. Może na nią składać się, powiedzmy, nieprawidłowość w uchu środkowym, ale też niewykryty stan grzybiczny, nieodpowiednie pH wnętrza kanału słuchowego. Dlatego, aby wyostrzyć słuch, należy nade wszystko wyregulować to, co działa źle na zewnątrz i wewnątrz ucha”.

Auresoil Sensi & Secure stawia więc na całościowe poprawienie stanu zdrowia uszu, co prowadzi do poprawy jakości słyszenia. Leczy przyczyny niedosłuchu, które są ignorowane przez wiele podobnych preparatów. Po zaledwie 24-dniowej kuracji Auresoil Sensi & Secure pacjenci notowali, że słyszą wyraźniej. Poza tym, byli w stanie odróżnić poszczególne tony muzyczne czy częstotliwości dźwięku!

Skuteczność Auresoil Sensi & Secure potwierdza aż 200 000 sprzedanych buteleczek

Auresoil Sensi & Secure - efekty stosowaniaAuresoil Sensi & Secure jest hitem zarówno w Polsce, jak i krajach ościennych, takich jak Niemcy, Czechy czy Słowacja. Skład produktu doceniono także w Chinach, gdzie zwrócono uwagę na podobieństwo kompozycji olejków eterycznych do tradycyjnej medycyny chińskiej.

Pomimo że Auresoil Sensi & Secure pojawił się na rynku leków i suplementów stosunkowo niedawno, już teraz lekarze polecają właśnie ten preparat swoim pacjentom jako leczenie wspomagające ubytków słuchu. Coraz więcej polskich laryngologów zaczyna popierać naturalne rozwiązania polegające na dążeniu do homeostazy pomiędzy organizmem a narządem słuchu. Wielu także chwali Auresoil Sensi & Secure za bezwzględne bezpieczeństwo stosowania oraz hipoalergiczność.

Według plebiscytu Medycyny Mazowsza, Auresoil Sensi & Secure jest najlepszym środkiem sprzedawanym bez recepty w roku 2017.

Nie czekaj, aż przestaniesz słyszeć swoich bliskich – już dzisiaj zakup Auresoil Sensi & Secure dla swoich uszu!

Auresoil Sensi & Secure - kup terazWażna informacja:
Dla wszystkich zainteresowanych produktem – Auresoil Sensi & Secure. Nowoczesny olejek do higieny uszu stosunkowo niedawno zadebiutował na europejskim rynku laryngologicznym. Z tej okazji producent dla pierwszych 1000 klientów zaoferował darmową przesyłkę.

Chcę zamówić Auresoil Sensi & Secure

+ korzystam z opcji darmowej dostawy

Promocja cenowa producenta trwa tylko do 2024.06.22 23:59

FAQ Auresoil Sensi & Secure

Jestem alergikiem i nie wiem, czy ten produkt jest dla mnie właściwy. Czy Auresoil Sensi & Secure może powodować uczulenia w kontakcie ze skórą lub w przypadku połknięcia?
Auresoil Sensi & Secure to preparat w 100% naturalny i hipoalergiczny. Nie zawiera składników naturalnych, które mogą powodować uczulenie przy kontakcie ze skórą. Nie ma także w składzie konserwantów czy sztucznych barwników. Z powodzeniem ten produkt może być stosowany przez alergików.

Auresoil Sensi & Secure nie jest także toksyczny w przypadku połknięcia, jednak nie zaleca się stosowania go przez osoby uczulone na migdały, z powodu obecności oleju ze słodkich migdałów w składzie.

Mój syn przechodzi dziecięce zapalenie ucha z wieloma nawrotami. Nie jestem pewna, czy ten produkt jest odpowiedni w takim przypadku. Czy Auresoil Sensi & Secure można stosować u dzieci i w przypadku stanów zapalnych?
Auresoil Sensi & Secure działa przeciwzapalnie, przeciwgrzybicznie i przeciwbakteryjnie, przez co wspomaga leczenie zapalenia. Zapalenie ucha zewnętrznego jest typową chorobą wieku dziecięcego, mogącą prowadzić m.in. do powikłań w postaci uszkodzenia słuchu. Auresoil Sensi & Secure może być stosowany u dzieci powyżej 1 roku życia – profilaktycznie i wspomagająco przy leczeniu w razie infekcji.

W jaki sposób należy stosować Auresoil Sensi & Secure?
Auresoil Sensi & Secure jest preparatem do zakraplania uszu. Nie należy go stosować doustnie.

W przypadku braku stanu zapalnego, grzybicy czy bólu ucha, należy produkt zakraplać raz dziennie, po 4-5 krople do każdego ucha. W przypadku dzieci dawka wynosi 2-3 krople. Aby dobrze zakroplić ucho, należy przechylić głowę tak, aby kanał słuchowy znajdował się prostopadle do podłoża. Po zakropleniu, warto odczekać ok. 10 sekund.

Wyciekanie preparatu z ucha jest znakiem, że należy zmniejszyć zakraplaną dawkę. Z uwagi na to, że Auresoil Sensi & Secure jest substancją oleistą i jako taka może brudzić ubranie, zalecamy zaopatrzyć się w chusteczkę przed wkraplaniem preparatu.

Najlepiej stosować Auresoil Sensi & Secure rano, zaraz po prysznicu czy kąpieli. Przez dwie godziny po zakropleniu preparatu nie zaleca się myć uszu czy głowy pod bieżącą wodą.

Z Auresoil Sensi & Secure można korzystać przed wizytą na basenie, preparat zapewnia bowiem ochronę wnętrza ucha przed chlorowaną wodą.

35 thoughts on “Auresoil Sensi & Secure – olejek do uszu polecany przez specjalistów

 1. Uszy są mega wrażliwe, więc nie dziwi mnie fakt, że moje dzieciaki zaczęły mieć chore uszy :(. Mieliśmy już dość antybiotyków i innych sprayów, które ciężko było zaakceptować przez maluchy. A z kroplami Auresoil Sensil &Secure jest o niebo łatwiej! Dzieciaki nie uciekają już przed zakrapianiem uszu, a i infekcje się zmniejszyły. I nie wydaję już tyle pieniędzy na leki. Tymi kropelkami też czyścimy uszy 🙂 wiem, że to bezpieczny środek, który nie szkodzi moim maluchom 🙂

  1. Rena a gdzie kupiłaś ten Aureosil? Fajnie jakby napisali, bo póki co tylko czytałam że jest a nie widzę, gdzie mogę kupić oryginalny…

 2. Zainteresował mnie skład tych kropel do uszu. Zwykle wybieram produkty na bazie roślin, bo tej chemii już dość jest wszędzie. Auresoil zaskoczył mnie naturalnym składem, tym bardziej, że jest on także odpowiedni dla alergików, takich jak ja. Super, że są takie produkty, w dodatku dostępne bez recepty!

  1. no kiedyś bez recepty to nie wychodź z domu nawet jak się ucho po basenie zatkało. zamówiłem i czekam na przesyłkę. załapałem siejeszcze na darmowa hehe

 3. Słyszałam, że nie można czyścić uszu patyczkami dostępnymi w drogeriach, ale myślałam, że to jakaś marketingowa ściema. Nie wierzyłam w skuteczność jakiś płynów czy olejków do uszu, dopóki nie zaczęły się moje problemy z uszami, a właściwie ze słuchem. Jestem młoda, więc raczej zdziwiły mnie tego typu jak szumy dolegliwości. Okazało się, że od dłuższego czasu chodziłam z zapaleniem ucha, które za nic nie mogło się samo wyleczyć. Skończyło się na wizytach u laryngologa i leczeniem antybiotykami. Po tej przygodzie stwierdziłam, że najwyższy czas, by odpowiednio zadbać o uszy. Kupiłam Auresoil Sensi & Secure i moje uszy od tej pory są dobrze oczyszczone oraz chronione. Jak najbardziej polecam każdemu ten preparat.

 4. Preparat auresoil polecił mi kumpel, który pracuje razem ze mną na hali. Jest tam głośno i zawsze musimy do siebie krzyczeć, by przekazać sobie jakąkolwiek wiadomość. Niestety odbija się to na słuchu. Ile można się do siebie wydzierać każdego dnia przez 8h pracy… Auresoil chroni moje uszy. Nie słyszę już dziwnych szumów, uszy mnie nie bola, nawet po całym tygodniu pracy na hali.

 5. A ja głupia całe Zycie stosowałam patyczki do uszu, szkoda że wczesniej nie wiedziałam o Auresoil Sensil & Secure.

 6. Regularnie chodzę na basen i nie raz miałam dziwne uczucie w uszach po wyjściu z wody, strasznie nieprzyjemne, jakbym miała zatkane uszy. Takie uczucie utrzymywało się niekiedy kilka godzin po basenie. Nie wiedziałam co mam z tym zrobić, trochę poszperałam w sieci i trafiłam na Auresoil Sensi&Secure i moje problemy zniknęły 🙂 Teraz zawsze przed basenem, dla ochrony zakraplam uszy i nic mnie już nie boli, nic się nie zatyka 🙂 Polecam nie tylko pływającym 😀

 7. Dobry skład i cena także, uzywam od miesiąca i zakraplam codziennie uszy, nawet żona zaczęła używać, choć śmiała się na początku ze mnie 😉

 8. Jak widzę te dzieciaki wiecznie z słuchawkami na uszach, to nie dziwię się, że coraz więcej osób niedosłyszy. Teraz to jak alergia, a młodzi nic sobie z tego nie robią. Dlatego ja stosuję Auresoil – preparat do uszu, który się zakrapla. Nie tylko czyści uszy – bezpiecznie! Nie to co patyczki! Ale przede wszystkim je chroni! A ja nie chcę być głucha w wieku 50. Lat. Wolę już teraz zadbać o swój słuch i czyste uszy, niż potem wydawać fortunę na lekarza. Cieszę się, że trafiłam na ten preparat, działa i to najważniejsze 🙂

 9. Naczytałam się, że patyczkami można łatwo przebić błonę bębenkową, więc teraz uważam jak nigdy wcześniej, to chyba coś w sam raz dla mnie.

 10. Auresoil Sensil & Secure zacząłem używać, jak kupiłem go córeczce po zapaleniu ucha, z którym wylądowaliśmy w szpitalu. Nie wyobrażam sobie higieny i pielęgnacji bez tego olejku – szczerze polecam innym rodzicom i dorosłym!

 11. Moja partnerka zwróciła mi raz uwagę, że zużywam strasznie dużo patyczków do uszu. Pokazała mi olejek do uszu i powiedziała, że go stosuje do czyszczenia uszu, a patyczki służą jej tylko do zewnątrz. Pomyślałem, że to pewnie kolejny nowy wynalazek, całkiem zbędny, ale za namową dziewczyny spróbowałem i rzeczywiście odstawiłem patyczki. Mam wrażenie, że moje uszy są bardziej czyste, a ja lepiej słyszę. A i aplikacja jest prosta, wystarczy kilka kropelek do ucha dziennie, by mieć czyste uszy. Nie trzeba bawić się z patyczkami, które nie są zbyt higieniczne…

 12. Ten Auresoil Sensil&secure rzeczywiście fajnie działa, szybko przyzwyczaiłam się do takiego czyszczenia uszu, teraz to już dla mnie norma.

 13. zaczelam Suszec szumy, a koleżanki z pracy musialy drzec się z biurka naprzeciwko, bym cokolwiek usłyszała, lata już nie te, wiec zwalalam na swoj wiek. Znajoma polecila mi preparat do zakraplania uszu, który miał pomoc zniwelowac te wszystkie objawy. Stwierdzialam ze sprobuje i zaczelam stosowac ten olejek. Rzeczywiście szumy zniknęły, a ja znowu slysze kolezanki z pracy 🙂 teraz ja polecam innym to cudo, które faktycznie dziala na sluch i uszy i to calkiem niezle 🙂

 14. Tyle lat czyściłem inaczej uszy, ale może coś w tym preparacie do uszu jest, że tak chętnie go kupują na całym świece, może ja też zamówię na próbę

 15. Nigdy bym się nie spodziewała, że kropelki do uszu staną się stałym elementem mojej higieny 😀 Zawsze używałam patyczków do uszu, nie słyszałam nawet o kroplach czyszczących uszy, kiedyś nie było takich środków. Dopiero niedawno dowiedziałam się o Auresoil Sensi & Secure i jego działaniu. Musiałam go przetestować. To bardzo wygodny środek, bo zakrapla się nim uszy. To całe zadanie 🙂 Dla mnie wygodne i komfortowe, a do tego bardzo higieniczne. Patyczkiem ponoć można uszkodzić błonę, a tutaj nic nie da się uszkodzić. I super, że ten środek zawiera olejek arganowy, który dodatkowo nawilża uszy 🙂

 16. Preparat do uszu Auresoil Sensi & Secure to był strzał w dziesiątkę! Mój synek Kubuś strasznie często łapie wszelkie infekcje – ot taki urok przedszkola. Gdy kolejny raz w roku dostał zapalenia ucha, ręce mi opadły 🙁 Nie wiedziałam już co mam mu podać, by infekcje nie nawracały i by ochronić jego przecież delikatny jak na malucha słuch… Auresoil okazał się najlepszym rozwiązaniem dla uszu malucha. Kubuś nie marudzi już kiedy mamy wyczyścić uszy, a ja wiem, że olejek chroni jego słuch. Mam nadzieję, że już żadne zapalenia ucha nas nie dopadną. Odkąd pojawił się u nas Auresoil, wszyscy domownicy go stosują 🙂

 17. a mi niesamowicie uszy od pewnego czasu zachodzą miodem.. Czy ten Auresoil pomoże na nadwyraz brdune uszy? Używam patyczków codziennie, ale boje się, że niedługo upcham woskowinę i będę musiał isć do laryngologa na operację a chciałbym tego uniknąć. Ktoś poradzi?

  1. Miałem podobny problem, ale jak sama nazwa wskazuje: AURESOIL SENSI&SECURE – zabezpiecza uszy przed nadmiarem wydzielanej woskowiny. Myślę, że będziesz zadowolony. Mi sporo ustąpiło.. Należy pamiętać tylko o codziennym stosowaniu dosłownie maciupeńkiej ilości. pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *