Zamordowani lekarze odkryli, że enzym dodawany do wszystkich szczepionek powoduje raka

To najważniejsza informacja z holokaustu szczepionkowego. O tym nie usłyszysz w TV, ani nie przeczytasz w prasie. Twój lekarz również ci o tym nie powie, ponieważ straciłby pracę. Jednak wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z ludobójstwem na skalę światową, o jakiej świat nigdy nie widział. Przekaż tą informację innym, żeby nie pozwolić na dalsze zbrodnicze działanie.

Lekarzy, którzy to odkryli, uciszono

Jeżeli w telewizji zobaczysz kogoś szkalującego rodziców, którzy nie szczepią swoich dzieci. Jeżeli usłyszysz, że odpowiadają oni za szerzenie się epidemii, możesz być pewny, że masz do czynienia z przedstawicielem zbrodniarzy, którzy odpowiedzialni są za globalne ludobójstwo. Może być to sam zbrodniarz, lub opłacany przez mafię farmaceutyczną, ich przedstawiciel. Mamy w końcu dowód na poparcie naszej tezy – nagalazę.

Za upublicznienie tej informacji, lekarze są mordowani.

Już od kilku lat szerzyło się podejrzenie, że w szczepionkach znajduje się coś, co powoduje autyzm a także odpowiada za epidemię raka. Obecnie, zostało to potwierdzone. Polak mieszkający na Florydzie, zajmujący się śledzeniem i demaskowaniem NWO i żydowskiej mafii, opublikował wywiad, w którym podał on alarmujące informacje, że do wszystkich szczepionek dodawana jest nagalaza. Jest to enzym, który wywołuje min. raka, oraz autyzm. Lekarze, którzy chcieli ten fakt upublicznić, w większości (10 z nich) już nie żyje. Jednak nie wszystkich udało się na szczęście uciszyć.
Jeden z żyjących naukowców, dr. Ted Broer udzielił wywiadu przez telefon, zastrzegając, że informacje te przeznaczone są dla alternatywnych mediów, oraz, że jest to tylko jego subiektywne zdanie, lecz potwierdzone badaniami i w pełni udokumentowane. Cytuje on min dr. Russella Baylocka, który przytacza przypadek strasznego bólu u dziecka, który pojawił się między drugą a trzecią szczepionką doustną ( w wieku 18 miesięcy). U dziecka nastąpiło puchnięcie mózgu, na skutek pojawienia się tzw. burzy cytokinowej, którą spowodował brak witaminy D. Taki brak wywołuje właśnie działanie wcześniejszych szczepionek zawierających nagalazę. Dziecko w takim przypadku bardzo płacze, a lekarze twierdzą, że to normalne i zalecają podawanie dzieciom środka przeciwbólowego, zamiast podanie odpowiedniej dawki witaminy D z białka Gcmaf. Bo to jego produkcje blokuje nagalaza.

Dzieci w tym wieku, a im młodsze, tym gorzej, nie mają rozwiniętej jeszcze tzw osłonki mielinowej systemu nerwowego. Co to oznacza? Że każda dawka szczepionki, z zawartością szkodliwych substancji takich jak wirusy, aluminium, rtęć, formaldehyd, MSG, zwierzęce DNA – powoduje autyzm, powodować może również Parkinsona, Altzheimera, chorobę Aspergera, padaczkę, astmę, egzemę, alergię itd. Takie informacje były wiadome już wcześniej, lecz młode matki rzadko poszukują informacji na temat szczepionek a przede wszystkim ich szkodliwości. Bardziej ufają opłacanym przez mafię farmaceutyczną lekarzom.

Wszyscy zamordowani lekarze byli powiązani z dr. Jeffem Brandstreetem oraz Nicholasem Gonzalesem. Ten ostatni był znany w USA , głównie za sprawą wyleczenia Suzanne Somers z raka piersi. Gonzales mówił wprost, że jego odkrycia mogą spowodować, że zginie. Wszyscy lekarze prowadzili badania nad autyzmem i jego przyczynami. Jakie są to przyczyny, wyjaśnił Dr Ted Broer w czasie wywiadu, którego udzielił Johnowi Kamińskiemu. Powiedział również, że szczepionki te mają za zadanie depopulację, są więc czymś w rodzaju Cyklonu B, tyle że zastosowanego w skali globalnej.

Jest też pozytywna strona całej tej historii.

Raka, autyzm, Parkinsona, można wyleczyć w prosty sposób, wystarczy podawać G cmaf – czyli białko, które łączy się z witaminą D. Jest to potwierdzone przez 59 badań naukowych. Zamordowany lekarz, dr. Jeff Brandstreet testował wspomniane białko u 1100 dzieci autystycznych, u 85% z nich nastąpiła poprawa, zaś 15% dzieci zostało wyleczonych z autyzmu całkowicie. Takie same wyniki powinny dać podobne badania w przypadku innych chorób, w tym również raka. Laboratoria, które produkowały wspominane białko, zostały zamknięte, w tym samym czasie, zamordowana również lekarzy.

Lekarze, którzy zostali zabici na Florydzie, prawdopodobnie odkryli, że enzym białkowy nagalaza jest specjalnie podawany całej populacji za pośrednictwem szczepionek. Nagalaza powstrzymuje wiązanie witaminy D do białka Gc.

W ten sposób cała zdolność obronna organizmu zostaje wyłączona. Nie jest on zdolny zabijać komórek nowotworowych. Nagalaza jest białkiem, które tworzą również wszystkie komórki nowotworowe. Wysokie stężenie tego enzymu występuje również i dzieci z autyzmem. A „naukowcy” to umieszczają w szczepionkach. W ten sposób witamina D nie jest wykorzystywana przez organizm, a to ona jest niezbędna w zwalczaniu raka i autyzmu. Można więc powiedzieć, że nagalaza wyłącza nasz system odpornościowy. Potwierdzono również, że jest ona odpowiedzialna za powstawanie cukrzycy typu 2. Wygląda więc na to, że lekarzy zabito nie dlatego, że wynaleźli lek na raka, czy metodę leczenia autyzmu ale dlatego, że poprzez badania zdobyli dowody, że szczepionki, które są aplikowane naszym dzieciom, odpowiadają za epidemię raka i autyzmu. Wspomniani lekarze współpracowali ze sobą i przygotowywali się do tego, żeby wyniki swoich badań opublikować.

Prawo nakazuje, by nasze dzieci były szczepione. Trwają prace nad zarządzeniami, które by regulowały iż tylko zaszczepione dzieci będą mogły uczęszczać do żłobka, przedszkola, szkoły.

Po co w obecnym świecie komory gazowe, skoro dzięki szczepionkom można mordować ludność na szeroką skalę i to w dodatku, po cichu?

W poniżej prezentowanym nagraniu dr. Ted Broer przekazuje informacje o nagalazie. Wyjaśnia zagrożenie o wiele lepiej niż ja. Jest to wywiad zarejestrowany 25 lipca. Te informacje dr. Broer przekazywał w programie The Hangmann& Hangmann. Po niecałej godzinie, ten trzygodzinny program zdjęto, a każda linia była rozłączana, w chwile później padły im serwery. Doctor był bardzo zdenerwowany przekazując te informacje, dając jasno do zrozumienia, że obawia się o swoje bezpieczeństwo. Bał się, że zostanie uciszony, nim zdoła przekazać opinii publicznej wyniki badań. Warto chociażby z tego względu obejrzeć to 19 minutowe nagranie, z czego najważniejsze jest pierwsze 10 minut. Naprawdę, jest to wiadomość, której warto posłuchać a następnie udostępnić ją innym. To zajmie ci tylko kilka minut, a czego się dowiesz, może zmienić Twoje życie.

https://youtu.be/XYvLPCze_So

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, drugie nagranie zaczyna się w chwili, gdy kończy się to pierwsze. Pierwsze nagranie jest najważniejsze. W drugim dr. Broer wyjaśnia czemu odpowiedzialni za szczepionki robią to, co robią. Dlaczego celowo osłabiają nasz system immunologiczny.

https://youtu.be/KH06dVbi6es

Tekst opracowany na podstawie: http://www.disclose.tv/news/murdered_holistic_doctors_discovered_cancercausing_enzyme_being_added_to_all_vaccines/124734?utm_content=bufferb8bc7

One thought on “Zamordowani lekarze odkryli, że enzym dodawany do wszystkich szczepionek powoduje raka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *