MiraPatches – plastry odchudzające

odchudzanie z MiraPatchesOdwiecznym problemem współczesnego świata jest dążenie do wyidealizowanej przez media sylwetki. W przypadku mężczyzn jest to telewizyjna postać gladiatora, a w przypadku kobiet uwypuklone ciało modelki krągłymi, jędrnymi kształtami w talii oraz klatce piersiowej. Siedzący tryb życia, pracy nie pozwala na regularne, częste ćwiczenia, a pośpieszny styl życia rozregulowuje czas przyjmowania posiłków. Taka sytuacja przysparza wielu klopotów do osiągania wymarzonych celów sylwetkowych. Dostosowując swoje produkty do potencjalnych odbiorców, producenci wszelkich produktów odchudzających wymyślają coraz to nowsze technologie odchudzania. Jedną z takich innowacyjnych metod są transdermalne plastry odchudzające MiraPatches. Odkąd plastry kojarzą się jedynie z pomocą podczas skaleczeń lub zranienia, MiraPatches wyznacza nowy kierunek w wykorzystaniu tej technologii – odchudzający.

Co oznacza, że ta forma odchudzania jest transdermalna? System transdermalny oznacza postać plastra z membraną, która dozuje dostarczanie w tym przypadku substancji odchudzających bezpośrednio do organizmu. Plastry MiraPatches są zabezpieczone z zewnątrz przed wilgocią, dzięki czemu, unikniemy frustracji podczas ich stosowania. Co najważniejsze, nigdy nie zapomnimy o przyjęciu w porę odpowiedniej dawki. Plastry Mirapatches sukcesywnie będą dostarczać je do Naszego organizmu.

Głowne przyczyny odchudzania – nadwaga

Nadwaga to tylko przyjemne określenie otłuszczenia, które wynika z długiego okresu czasu zaniedbania. Co ma wpływ na to, że z czasem fałdki tłuszczu na naszym ciele są coraz bardziej widoczne i zaczynamy zastanawiać się nad odchudzaniem? Czynniki powodujące nadwagę są dwa.

Przyczyny pośrednie: kreowane przez media problemy z hormonami np. tarczycy, która rozregulowuje gospodarkę hormonalną organizmu, spowalnia metabolizm oraz nadmiernie gromadzi tłuszcz pod warstwą skórną ciała. Do przyczyn pośrednich można zaliczyć również siedzący tryb życia oraz złe nawyki żywieniowe, które w dłuższym okresie czasu powodują znaczne pogorszenie wizualne ciała.

Przyczyny bezpośrednie: do których należy przede wszystkim nafaszerowane sporą ilością wypełniaczy, substancji chemicznych oraz konserwantów jedzenie. Ludzki organizm nie jest przystosowany do tego typu substancji, które pożytkujemy na każdym kroku. Organizm nie radzi sobie z ich rozkładem co powoduje znaczne pogorszenie metabolizmu co w konsekwencji prowadzi do odkładania się tluszczu.

Dlatego aby zacząć się poprawnie odchudzać musimy przygotować nasze ciało i pozbyć się wszelkich substancji spowalniających czynności życiowe organizmu. W tym momencie warto zastanowić się nad metodą transdermalną plastrów Mirapatches. Schowane w bezpiecznej formie składniki, uwalniają się przez 24 godziny od naklejenia kolejnego plastra. Konsekwencją systematycznego naklejania plastrów Mirapatches jest usuwanie z jelit szkodliwych substancji chemicznych, oraz pomoc w rozkładzie tłuszczy i cukrów. Efektem tego działania jest zwiększony metabolizm i sukcesywne pozbywanie się tłuszczu.

MiraPatches skład: naturalne bogactwo

Mirapatches działanieNie wszystkie substancje są odpowiednie na podawanie ich z zewnątrz. Plastry Mirapatches to wieloletni efekt pracy specjalistów odchudzania (w tym dietetyków). W przypadku innych form transdermalnych z wykorzystaniem plastrów producenci zalecają zmianę kolejnych dawek co 7 dni. W przypadku Mirapatches wygląda to trochę inaczej. Proces odchudzania musi być systematyczny i ciągle przystosowany na duże obciążenia, dlatego producenci Mirapatches przewidzieli zmianę plastra już co 24 godziny. Wynika to z badań, których wynikiem jest aż 6 krotny lepszy wynik niż podczas zmiany plastra co 5-7 dni.

Skład Mirapatches to innowacyjna formuła skondensowana w długouwalniającym się plastrze. Najważniejszym aspektem przygotowania Mirapatches były wyłącznie naturalne składniki. Poniżej najważniejsze z nich:

  • Wyciąg z liści Yerba Mate – odczuwalnie zmniejsza apetyt. Zmniejsza działanie lipazy trzustkowej co ma bezpośrednie konsekwencje w ilościach przyswajalnego tłuszczu. Yerba Mate to obecnie najmocniejszy naturalny antyoksdant o potwierdzonym działaniu. Dodatkowo ekstrakt z Yerba Mate przyczynia się do redukowania złego cholesterolu (LDL) oraz śladowo podnosi poziom dobrego (HDL).
  • Ekstrakt z Wakame (glony) – dodany jako bogactwo składników odżywczych. Dostarcza między innymi magnez, wapń, żelazo oraz podstawowe witaminy: A,C,D,E,K,B2, Glony Wakame zawierają fukoksantynę dzięki której jest ona przechowywana w komórkach tłuszczowych, a nagromadzony tłuszcz jest wydalany z organizmu.
  • Dodatek w postaci ekstraktu Jagody Goji – źródło bardzo dużej ilości antyoksydantów, dzięki czemu proces uwalniania toksyn z organizmu przebiega ponad 6x szybciej. Jagody Goji mają korzystny wpływ na trawienie oraz wygląd i jędrność skóry.

Działanie plastrów transdermalnych MiraPatches

Mirapatches efektyEfektowność Mirapatches została poddana próbie w jednym z największych zrzeszeń specjalistów odżywiania i dietetyki w stanie Wirginia. Badanie skuteczności działania Mirapacthes porównywano z trzema najchętniej kupowanymi suplementami diety na odchudzanie. Do badania zgłosiło się przeszło 450 ochotników, z których 1/3 stosowała plastry Mirapatches.

Grupą docelową były osoby między 18 a 60 rokiem życia. Proces rozkładu uczestników badania wynikał z poziomu otłuszczenia według wskaźnika BMI. Osoby stosujące w badaniu Mirapatches miały ten wskaźnik >30 pkt. Pierwszego dnia przed przystąpieniem dodatkowo zbadano każdemu poziom cukru, wartość tkanki tłuszczowej zapisano przeciętny rodzaj aktywności fizycznej.

Badane osoby podzielono na 3 grupy. 1 grupa stosująca MiraPatches, druga inne kapsułki odchudzające i trzecia grupa placebo. Każdy z uczestników poszczególnej grupy przez 4 tygodnie jadł 5 posiłków dziennie nieprzekraczając 1800kalorii, oraz wykonywał lekką rekreację ruchową nieprzekraczającą 25minut.

Całe badanie trwało 6 tygodni. Wyniki są nadwyraz zadowalajace. Utratę zbędnych kilogramów w postaci tłuszczu zanotowały osoby, które codziennie  naklejały plastry Mirapatches. Wynik był o przeszło 63% lepszy niż u osób stosujących standardowy suplement diety w postaci kapsułek. Poddana wnikliwej analize grupa pierwsza stosująca plastry zanotowała spadek współczynnika BMI o 5,5 punków. W grupach alternatywnych spadek BMI wynosił maksymalnie 2,7 punkta. Tkanka tłuszczowa u osób ważących powyżej 80kg spadła średnio z 28,6% na 19,7%. Po wykonaniu dodatkowego badania po kolejnych 6 tygodniach już bez stosowania suplementów i plastrów, okazało się, że u osób stosujących MiraPatches poziom tkanki tłuszczowej ustabilizował się na poziomie 21,2% przez co naukowcy stwierdzili brak efektu jo-jo. Warto podkreślić, że ten test to tylko jeden z dziesiątek analiz plastrów Mirapatches przed wejściem na rynek odchudzający. Wyniki sprecyzowanych innych grup kontrolnych podano w najpopularniejszych magazynach zdrowotnych w całej Europie.

Mirapatches logo

MiraPatches – odchudzanie poparte badaniami

Reasumując powyższe właściwości i testy przeprowadzone na plastrach można stwierdzić, że MiraPatches zasługują na najwyższe zaufanie. Plastry okazują się doskonałą alternatywą szczególnie wtedy, gdy brakuje nam czasu na regularne ćwiczenia oraz przygotowywanie posiłków w ciągu dnia. Plastry transdermalne to bezpieczna i uniwersalna metoda ochudzająca dla każdego, kto w dość krótkim czasie myśli o utracie zmagazynowanego tłuszczu w głęboko osadzonych komórkach.

MiraPatches opinie

Od końca 2017 roku, po największych dietetycznych targach Weigt Loss Reims 2017, wielu specjalistów odniosło się do metody plastrów odchudzających. Jeden z nich autorytet modelowania sylwetki Joseph Crause powiedział:

Plastry Mirapatches to doskonała alternatywa dla osób o siedzącym trybie życia. Komfortowe stosowanie pozwala na działanie nawet podczas snu i podstawowych czynności w ciągu dnia. Stężenie mikroelementów i głównych składników produktu jest na tyle duże, że doskonałe efekty kuracji sprawdzą się również tym, którzy czasem zapomną zmienić plaster w porę.

Co warto wiedzieć o MiraPatches?

Mirapatches kup terazZ uwagi na krótki okres dystrybucji produktów pojawił się szereg pytań związany z możliwością ich stosowania. Poniżej przedstawiono najważniejsze z nich:

W jaki sposób mają stosować MiraPatches mężczyźni?
Plastry to formuła uniwersalna. Nie zaleca się zwiększania dawkowania. Plastry nasączone są substancjami, które wchłaniają się zgodnie z gospodarką każdego organizmu. Z powodzeniem zarówno kobiety jak i mężczyźni mogą naklejać jeden plaster dziennie.

Gdzie należy naklejać plastry aby efekty były jak najlepsze?
Plastry można nakleić na każdą część ciała. Producent zaleca jednak naklejanie Mirapatches w okolicach ud, brzucha lub pośladków, gdzie kumulacja złogów tluszczu jest największa. Niezalecane jest naklejanie plastrów na stawy – łokcie, kolana, barki.

Czy Mirapatches można stosować z alkoholem?
Specjaliści nie przeprowadzili ukierunkowujących badań związku działania plastrów z alkoholem, jednak zaleca się unikania upojenia alkoholowego podczas trwania kuracji, gdyż może mieć to wpływ na efekty kuracji.

Mirapatches promocja, kup terazWażna informacja:
Dla wszystkich zainteresowanych innowacyjnymi plastrami MiraPatches. Przez limitowany czas, oficjalny dystrybutor plastrów odchudzających ma dla pierwszych 1000 klientów promocję, która wiąże się z darmową dostawą. Aby skorzystać z promocyjnego zamówienia kliknij link poniżej:

Chcę zamówić MiraPatches

+ korzystam z gwarancji wyjściowej ceny

Promocja cenowa producenta trwa tylko do 2018.07.22 23:59

One thought on “MiraPatches – plastry odchudzające

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *