Knee Active Plus – opinie o opasce magnetycznej

przyczyny-zwyrodnienia-stawuBól kolan to coraz popularniejsza dolegliwość, która może spotkać każdego niezależnie od wieku i stopnia aktywności fizycznej. Najczęściej jednak ból kolan dotyka sportowców, którzy nadmierne obciążają stawy kolanowe, jak również osoby starsze lub po poważnych urazach. Ból najczęściej obejmuje określony obszar lub rozchodzi się równomiernie w całym kolanie. Do tego dochodzi ograniczenie ruchu stawów oraz obrzęk, który nasila się, szczególnie po intensywnym wysiłku fizycznym. Dlatego, jeżeli każdy krok sprawia nam dyskomfort, nie możemy tego zignorować.

Czy istnieje, zatem na tą przypadłość, jakiś sprawdzony sposób? Na rynku dostępny jest szereg różnego rodzaju maści, żeli czy tabletek, które mają zmniejszać ból kolan. Niestety większość z nich nie działa wcale lub tylko chwilowo przynosi ulgę. Czy to oznacza, że osoby cierpiące na ból kolan, są na niego dożywotnio skazane? Zdecydowanie nie, ponieważ powstał produkt, który działa kompleksowo na problemy ze stawem kolanowym o różnym podłożu. Jest to innowacyjna opaska magnetyczna Knee Active Plus, która zmniejsza ból i obrzęk kolan – już po godzinie od zastosowania. Czy to naprawdę możliwe? Na to pytanie postaramy odpowiedzieć się poniższym artykule.

Jak działa pole magnetyczne Knee Active Plus?

knee-active-plus-działanieW czym tkwi jej niewiarygodna siła opaski magnetycznej Knee Active Plus? Tajemnicą jej skuteczności są specjalnie zaprojektowane magnesy, które mają zbawienny wpływ na stan stawów kolanowych. To innowacyjne rozwiązanie, które niezwykle precyzyjnie usuwa źródło bólu i pomaga wrócić w szybkim czasie do pełnej aktywności fizycznej. Wszystko to za sprawą wbudowanych w opaskę 10 polaryzatorów magnetycznych o mocy 500 – 900 Gaussów.

Działanie opaski magnetycznej Knee Active Plus polega na naprawieniu zaburzonego pola elektromagnetycznego miejsca dotkniętego zwyrodnieniem. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na skuteczność tej metody jest efekt przenikalności fal, dzięki któremu możliwe jest dotarcie do każdego fragmentu tkanki w organizmie. Pole magnetyczne  przyspiesza proces cyrkulacji krwi oraz powoduje wzrost jonów w błonach komórkowych. W efekcie dochodzi do wzniecenia reakcji enzymatycznej, co prowadzi do aktywacji różnego rodzaju procesów biochemicznych. W ich wyniku, zwiększa się produkcja kolagenu oraz kreatyny.  Ma to bezpośredni wpływ na regenerację, zwiększenie natlenienia i odżywienia tkanek, co następnie stymuluje odnowę stawu kolanowego. Ponadto, najwyżej klasy magnesy zawarte w opasce magnetycznej Knee Active Plus usuwają toksyny, działają przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Wpływa to na cofnięcie i zahamowanie zmian w przypadku zwyrodnienia stawu kolanowego.

Etapy działania Knee Active Plus?

Działanie opaski magnetycznej Knee Active Plus przebiega w trzech kluczowych fazach:

  • Już po pierwszym użyciu, unikalna konstrukcja podtrzymuje rzepkę, stabilizuje i usztywnia ścięgna kolanowe. W rezultacie, odciąża obolały staw oraz zmniejsza ryzyko kolejnych kontuzji.
  • Następnie specjalnie magnesy umieszczone w opasce, generują fale magnetyczne, które wywołują efekt cieplny w tkankach oraz poprzez masaż pobudzają krążenie, co eliminuje obrzęk. Następnie fale magnetyczne wzmacniają i regenerują stawy. Dzięki temu kolana stają się bardziej elastyczne i stabilne.
  • W ostatniej fazie, fale magnetyczne wnikają do tkanek skóry i prowadzą do regeneracji stawu kolanowego na poziomie komórkowym. W wyniku tego bioenergetyczny system ciała reguluje się, a osłabione i chore tkanki ulegają automatycznej regeneracji.

Po 4 tygodniach w większości przypadków następuje przywrócenie 100% zakresu ruchu w stawie kolanowym, co zapewnia jego prawidłowe zginanie i prostowanie. Dodatkowo produkcja mazi stawowej zwiększa się średnio o 83% oraz przyśpiesza się odnowa tkanki łącznej o 67% w porównaniu do stanu wyjściowego. W rezultacie następuje kompletna odbudowa stawu kolanowego.

Jak stosować opaskę magnetyczną Knee Active Plus?

Opaska magnetyczna Knee Active Plus jest niezwykle prosta w stosowaniu i nie jest widoczna pod ubraniem. Dlatego nadaję się do stosowania zarówno w dzień, jak i w nocy.  Terapeutyczne magnesy ukryte są w elastycznym materiale, który z łatwością dopasowuje się do każdego kształtu ciała, nie utrudniając ruchu. Materiał wykonany jest z nowoczesnych, oddychających włókien, które nie powodują żadnych obtarć, alergii lub różnego rodzaju uczuleń.  W przeciwieństwie do innych środków, stosowanie opaski magnetycznej Knee Active Plus w pełni bezpieczne i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Knee Active Plus – skuteczność potwierdzona badaniami

knee-active-plus-efektyOpaska magnetyczna Knee Active Plus ma stale rosnącą liczbę pozytywnych opinii w Internecie. Jednak jej skuteczność została przede wszystkim zweryfikowana badaniami klinicznymi, które odbyły się  w wyspecjalizowanym ośrodku badawczym w Brukseli. Działanie opaski sprawdzono na grupie 258 osób w wieku 30 -67 lat ze stwierdzonym zwyrodnieniem stawu kolanowego o różnym podłożu. W badaniu podzielono ochotników na dwie grupy.

Pierwsza grupa stosowała opaskę magnetyczną Knee Active Plus, druga zwykłą opaskę usztywniającą staw kolanowy. Obie grupy nakładały opaski na 5 godzin dziennie przez 30 dni.  Po zakończeniu badania w pierwszej grupie aż 94% osób odnotowało ustąpienie bólu i sztywności kolan. W drugiej grupie  nie zabserwowano żadnych zmian. Warto zaznaczyć, że najlepsze efekty stwierdzono u osób z pierwszej grupy, które utrzymywały stałą i prawidłową masę ciała podczas trwania kuracji. Jednak zależność ta nie została potwierdzona dodatkowymi badaniami.

Oto opinia Lisy Morgan (65 l.), jednej z osób, która uczestniczyła w badaniu:

„Komfort i zmianę odczułam zaraz po nałożeniu opaski magnetycznej Knee Active Plus. Już po paru dniach ból kolan i obrzęk zniknął ”

Innowacyjna opaska magnetyczna Knee Active Plus to prawdziwy przełom w walce z bólem kolan. Efekty terapeutyczne pola magnetycznego, wytwarzanego przez specjalnie zaprojektowane magnesy został potwierdzony w raporcie Amerykańskiego Instytutu Badań Reumatologicznych. Dodatkowo opaska magnetyczna Knee Active Plus posiada pozytywną rekomendację Institute of Physiotherapy w Sydney, jednej z największych organizacji medycznych na świecie. Ich opinia została oparta na kompleksowych, 2-letnich badaniach, które stwierdziły jednoznacznie, że opaska magnetyczna Knee Active Plus wzmacnia, odciąża stawy kolanowe i zapobiega ich dalszym urazom.

Opinie na temat Knee Active Plus

knee-active-plusO spektakularnych wynikach badań nad opaską magnetyczną Knee Active Plus w szybkim czasie stało się głośno w środowisku medycznym. W wielu branżowych magazynach ukazały się liczne publikacje opisujące innowacyjny sposób leczenia zwyrodnień stawu kolanowego – falami magnetycznymi za pomocą Knee Active Plus. Recenzje były tak dobre, że w szybkim tempie opaska zdobyła uznanie specjalistów medycyny sportowej. W wielu przypadkach pozwoliła wrócić znanych sportowcom do pełnej sprawności po kontuzji stawu kolanowego, nawet w 4 razy krótszym czasie, w porównaniu do tradycyjnych metod.

Dlaczego opaska magnetyczna Knee Active Plus zasługuje na najwyższe zaufanie?

Zmagając się z uporczywym bólem kolan, warto wybrać skuteczną  metodę, której działanie poparte jest wynikami licznych badaniach naukowych. Dlatego warto przyjrzeć się opasce magnetycznej Knee Active Plus, która zasługuje na najwyższe zaufanie. Co więcej, to produkt sprawdzony przez tysiące osób, w tym zawodowych sportowców, których kolana wróciły do pełnej sprawności. Biorąc pod uwagę wszystkie te argumenty, można śmiało stwierdzić, że to opaska magnetyczna Knee Active Plus to w tej chwili jedną z najlepszych metod na ból kolan, jaka jest dostępna aktualnie na rynku.

knee-active-plusWażna informacja:
Dla wszystkich zainteresowanych produktem – KNEE ACTIVE PLUS obecnie, w limitowanym czasie, oficjalny dystrybutor opaski magnetycznej ma specjalną ofertę dla czytelników kulnaro.pl. W ramach tej oferty ograniczona ilość zapasów zostanie opatrzona darmową przesyłką!

regularna cena: 319 zł

ZAMAWIAM KNEE ACTIVE PLUS ZA 169zł

+ korzystam z limitowanej opcji darmowej dostawy

Promocja cenowa producenta trwa tylko do 2017.10.19 23:59

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *