Dr Extenda – efektowna pomoc w poprawie erekcji

załamanie - kłopoty z erekcjąŻycie seksualne od zawsze było jedną z najważniejszych sfer ludzkich. Bogate życie erotyczne i pełna gotowość seksualna to dla każdego mężczyzny wyznacznik męstwa. Bywają niestety sytuacje, kiedy zauważalny staje się problem pogorszenia libido. O ile pierwsze oznaki są zazwyczaj lekceważone, o tyle kolejne wpadki podczas zabaw erotycznych zaczynają wchodzić na podłoże psychologiczne. Wielu mężczyzn liczy na samoistne rozwiązanie problemu i liczą, że każdy kolejny raz będzie dużo lepszy niż poprzedni. Podczas gdy zakładana teoria nie ma poparcia w praktyce zaczynają się poszukiwania złotego środka na potencję. Od starożytności mężczyźni stosowali wszelaki zioła lub substancje dzięki którym ochota na seks wracała lub została niezmiernie spotęgowana. W XXI wieku ta sytuacja jest do przesady wyolbrzymiona, rynek suplementów diety na aptecznych pułkach przewyższa niekiedy ilość tabletek na ból głowy, w jaki sposób rozpoznać skuteczne środki na poprawę erekcji? Z pomocą pochodzi Dr Extenda – środek biorący swoją nazwę od znanego słynnego seksuologa M. Extend’a, który był pionierem naszych czasów i najlepszym amerykańskim specjalistą, którego metody skutecznie poprawiały jakość życia seksualnego.

Dlaczego warto sięgnąć właśnie po Dr Extenda?

seksualność mężczyzny - problemy z erekcjąBodźcce erogenne (stymulatory podniecenia) odpowiadają za męską erekcję. Aby do niej doszło bodziec musi „zadziałać” na przykład w postaci: fantazji erotycznych, wszelkiego rodzaju doznań zmysłowych lub świadomości odbycia w najbliższym czasie stosunku płciowego. Podczas trwania bodźca erogennego tętnice rozszerzają się, sygnał dociera do głównego ośrodka umieszczonego w rdzeniu kręgowym a członek napełnia się krwią, przez co robi się twardszy i większy a mężczyzna ma możliwość odbycia inicjacji seksualnej.

Zaburzenia erekcji (impotencja seksualna) wynika z przerwania łańcucha docierania bodźca do ośrodka erekcji. Wynika to głównie z obniżonego poziomu testosteronu w organizmie. Z kolei obniżony poziom testosteronu to wynik częstych stresów, depresji, częstej pracy pod presją, braku posiadania partnerki, niskiej samooceny lub nawet złej diety. Popęd seksualny odczuwalny jest bardzo rzadko, przez co wielu mężczyzn wpada w błędne koło unikając życia seksualnego. Impotencja seksualna to problem, bardzo wstydliwy, jednak do przeskoczenia w każdym wieku.  W takim przypadku warto sięgnąc po pomoc Dr Extenda.

Dr Extenda w myśl maksymy: „zaniedbana erekcja u mężczyzny to wynik niedbalstwa a nie naturalny proces” – opracowany przez siebie środek rekomenduje i sprzedaje już na całym świecie. Suplement Dr Extenda kompleksowo chroni organizm mężczyzn. Działanie środka opiera się na trójfazowej formie uwalniania substancji aktywnych, dzięki czemu spektakularne efekty są odczuwalne nawet po odstawieniu produktu. Dr Extenda to w 100% bezpieczna formuła, bowiem na przestrzeni lat doświadczeń została oparta jedynie o składniki naturalnego pochodzenia.

Dr Extenda – bezpieczny skład, pełna gotowość

Dr Extenda działanieTylko specjalnie wyselekcjonowana receptura naturalnego składu kapsułek Dr Extenda daje pewność osiągania pełnego wzwodu oraz poprawę życia seksualnego. Systematyczne stosowanie w krótkim czasie przełoży się na pewność siebie i zwiększenie częstotliwości odbywanych stosunków. Wysokie stężenie aktywnych składników wspomaga naturalne podniesienie testosteronu czego wynikiem jest poprawa świadomości psychicznej. Aby przybliżyć działanie poszczególnych z nich, poniżej zestawiliśmy je według hierarchii.

 • L-arginina – podstawowy aminokwas, dzięki któremu w całym ciele naczynia krwionośne się poszerzają. L-arginina sprawia, że  dotlenienie mięśni i całego układu krwionośnego jest lepsze, przez co penis robi się szerszy i dużo szybciej dochodzi do wzwodu. L-arginina stężona w wysokiej dawce zapobiega także tzw. przedwczesnemu wytryskowi a mężczyzna osiąga dłuższe i mocniejsze erekcje.
 • Ekstrakt z korzenia MACa – popularny detoksykator organizmu. W bardzo szybkim czasie uwalnia szkodliwe toksyny z organizmu, które mogą mieć wpływ na pogorszenie samopoczucia, a co za tym idzie kłopoty z erekcją.
 • Ekstrakt z Kozieradki – w Dr Extenda wykorzystany jako silny estrogen. Podwyższa stężenie testosteronu w organizmie. Potwierdzone naukowo, że wspiera działanie układu immunologicznego, zwalcza problemy z impotencją oraz wykazuje silne działanie pobudzające. Po krótkim czasie stosowania podwyższa witalną chęć do życia i odbywania stosunków płciowych.
 • Cynk – odpowiedzialny za pobudzenie pracy prostaty. W składzie Dr Extenda Cynk to 4 najważniejszy składnik. Bardzo pozytywnie wpływa na płodność, plemniki są bardziej aktywne, oraz skutecznie chroni organizm przed chorobami prostaty.
 • Damiana Powder Extract – to składnik podpatrzony od starożytnych majów. Zaledwie najmniejsza porcja ekstraktu z liści ziela Damiana działa na każdego mężczyznę regenerująco. W sposób naturalny poprawia samopoczucie, daje poczucie pewności, pomaga osiągnąć równowagę hormonalna oraz bardzo mocno wyczula zmysły podczas inicjacji seksualnej. Działanie zastosowanego ekstraktu w Dr Extenda jest potwierdzone naukowo i wykorzystywane w wielu terapiach seksualnych na całym świecie.
 • Muira Puama – roślina prosto  z Ameryki Południowej. Od dziejów stosowana przez Indian jako źródło witalnej energii oraz afrodyzjak. Jest to amazońska odmiana europejskiej Johimbiny. Muira Puama niweluje stres ,oraz w znacznym stopniu podnosi libido. W Orinoko okrzyknięta mianem „drzewa potencji”.

Dr Extenda to innowacyjność w walce z impotencją. Jest to środek, którego nie można nazwać doraźnym. Organizm po odbyciu pełnej kuracji nie jest skazany na skończenie efektu poprawnej potencji. Dr Extenda utrzymuje swoje działania przez bardzo długi okres, a mężczyźni nie są narażeni na jakiekolwiek skutki uboczne.

Działanie Dr Extenda to wypadkowa spokojnych myśli i nadmiaru testosteronu

Dr Extenda efektyWyznacznikiem jakości zaprojektowania skutecznego suplementu diety na problemy z erekcją było zrobienie produktu, który swój efekt działania będzie utrzymywał jeszcze długo po kuracji. Specjaliści seksuologii uczestniczący w wielu projektach badawczych wspólnie doszli do wniosku,  że sposób uwalniania substancji nie może być stricte jednostajny. W ten sposób opracowano trójfazową uwalniającą formułę Dr Extenda.

Amerykańska formuła dobranych składników działa przede wszystkim na podłoże psychiczne mężczyzny, z którego wynika najwięcej objawów impotencji. Zaczynając od działania antystresowego organizm przygotowywany jest do dążenia do równowagi hormonalnej. Podczas gdy spada poziom kortyzolu (popularnie nazwanego hormonu stresu) organizm mężczyzny może być pobudzany do produkcji większej ilości testosteronu. Dr Extenda opiera swoje działanie właśnie na tym schemacie zaczynając od niwelowania negatywnego bodźca psychicznego.

Trójfazowa forma uwalniania substancji aktywnych

Na czym polega stopniowe uwalnianie poszczególnych składników? Dlaczego efekt trójfazowy jest lepszy od zwykłego wchłaniania kapsułek?

 1. Faza przygotowawcza – zwaną wstępną, organizm bardzo intensywnie reaguje szczególnie na ekstrakt z korzenia MACa, dzięki czemu wszystkie szkodliwe toksyny są usuwane z organizmu. Również w tym momencie zaczyna się przyswajanie z dnia na dzień większej ilości substancji odpowiedzialnych za obniżenie stresu.
 2. Faza wspomagająca – inaczej zasadnicza. Organizm doskonale reaguje na l-argininę. Szare komórki zaczynają reagować na bodźce antydepresantów, a w dolnej części ciała przepływ krwi jest dużo szybszy. Ukrwienie członka jest dużo bardziej odczuwalne a erekcje są dłuższe i utrzymują się bardzo długo. Faza zasadnicza objawia się po 5dniach stosowania.
 3. Faza pełnej stabilizacji – to ostatnie tygodnie przyjmowania Dr Extenda. Jest to faza, w której produkt spełnił już swoje działanie, jednak dla pamięci hormonalno-mięśniowej to najważniejszy okres do zapamiętania bodźców podczas erekcji. Im dłuższa faza stabilizacji tym trwalsze efekty po odstawieniu Dr Extenda.

Dr Extenda opiniePrzyjmowanie Dr Extenda w celu uzyskania najelpszych rezultatów zaleca się: 1 tabletkę 20minut przed śnidaniem a następnie również jedną tabletkę 20min przed obiadem. Produkt należy popijać wodą lub sokiem. Nierekomendowane jest popijanie Dr Extenda mlekiem ze względu na słabsze przyjmowanie aminokwasów przez produkty mleczne. Zalecane dzienne spożycie i systematyczne stosowanie Dr Extenda gwarantuje polepszenie życia seksualnego i wzmocnienie potencji mężczyzny przez dużo dłuższy czas niż wcześniej!

Dr Extenda – opinie mówią same za siebie

Zanim wprowadzono na rynku europejskie Dr Extenda, zapoczątkowano szereg kilkunastu badań doświadczalnych na grupach ochotników. Jednym z takich badań było sprawdzenie poziomu testosteronu u mężczyzn w wieku 19-46lat, którzy skarżą się na kłopoty z erekcją. Ankiety były anonimowe, a 32 uczestników podzielono na dwie grupy. Jedną, która brała pełną dawkę suplementu Dr Extenda przez 8 tygodni i drugą grupę – placebo. Jakie były wyniki badań? Więcej niż imponujące! Jak się okazało, po publikacji w Sexual&Human News, średni poziom testosteronu mierzony w punktach (od 1 do 32) przed badaniem wynosił 8,4, po kuracji skoczył aż do 21 punktów, podczas gdy grupa placebo zanotowała skok w wysokości 4,3 punkta.

Dodatkowo każdy z uczestników dwa tygodnie po badaniu wypełnił ponownie ankietę. Jednym z pytań w ankiecie była ocena jakości życia seksualnego  w skali od 1 do 10. Wszyscy uczestnicy grupy przechodzącej kurację z Dr Extenda zwiększyli swoje odpowiedzi conajmniej o 2 punkty. Nie powstrzymał się od komentarza sam autor pomysłu produktu, który stwierdził, że jedynie naturalne metody walki z erekcją są skuteczne, a inne doraźne środki dają tylko złudzenie wyeliminowania problemu.

Dr Extenda to zaufanie i gwarancja „satysfakcji”

Dr Extenda cenaKapsułki Dr Extenda to na pewno innowacyjna formuła w dziedzinie urologii. Inspirowana zaleceniami jednego z najlepszych specjalistów ds. seksuologii na świecie zyskała w szybkim czasie zaufanie setek tysięcy klientów z całej Europy. Dr Extenda to niezawodna pomoc przy osiąganiu pełni satysfakcji podczas inicjacji seksualnych. Tylko potwierdzona naukowo formuła Dr Extenda zaczyna swoje działanie na podłoży psychicznym przez co możliwe jest przywrócenie znakomitej erekcji i ochoty na erotyczne igraszki.

Jednym ze stwierdzeń na corocznej prezentacji naukowych dokonań seksuologicznych w Ohio było zdanie „każdą impotencję wyplenimy w samym centrum jej powstawania – mózgu”. Co potwierdza ideę powstania trójfazowej konstrukcji formuły Dr Extenda. Według rekomendacji naukowców z całego świata, oraz naszego portalu śmiało można stwierdzić, że Dr Extenda to doskonały sposób na walkę z problemami z erekcją. Udane życie seksualne to podstawa egzystencji ciała i ducha, dlatego, gdy widać pierwsze objawy kłopotów z erekcja warto swoje zaufanie skierować na Dr Extenda.

2 thoughts on “Dr Extenda – efektowna pomoc w poprawie erekcji

 1. Od dwóch tygodni moje życie seksualne nabrało kolorów, ze względu na wczesniejsze cykle z różnymi dziwactwami miałem dość spore kłopoty. wpadałem już przez to w depresje. 2tygonie w zupelnosci dr extenda zalatwily sprawe

 2. Ze względu na stres w pracy moje libido spadło poniżej 0. Dzięki kapsułkom dr Extenda moja kobieta codziennie budzi się z uśmiechem na twarzy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *