Adipex – śmiertelne odchudzanie?

Suplement ten cieszy się ogromną popularnością wśród osób, które chcą w kilka tygodni pozbyć się zbędnych kilogramów. Miliony osób odchudzają się z Adipexem bo jest szybki i skuteczny. Ale zdaniem wielu ekspertów w jego składzie znajdują się substancje niezwykle niebezpieczne dla naszego zdrowia. Jaka zatem jest prawda?

To musisz wiedzieć!

Adipex to jeden z najbardziej kontrowersyjnych preparatów na odchudzanie. Przez wielu jest uznawany za antidotum na otyłość, ponieważ w krótkim czasie pozwala pozbyć się nawet do 30 zbędnych kilogramów. Dla osób, które przez lata bezskutecznie walczyły z zalegającą tkanką tłuszczową, jest on ostatnią deską ratunku. Lekarze przestrzegają jednak przed stosowaniem Adipexu. Okazało się bowiem, że preparat ten naraża pacjentów na poważne skutki uboczne, prowadzące do utraty zdrowia i życia. To właśnie z tego powodu lek został wycofany z aptek na terenie całej Unii Europejskiej. Nadal jednak prowadzona jest jego produkcja i nielegalna sprzedaż przez Internet.

Adipex powstał jako silny lek na odchudzanie dla beznadziejnych przypadków. Był przeznaczony dla osób, u których żadne inne metody walki z otyłością nie przynosiły efektów. Jego skuteczność sprawiła jednak, że o Adipexie zrobiło się głośno w mediach. Z czasem tabletki zaczęły przyjmować modelki, a potem także kobiety, które chciały zdobyć wymarzoną wagę parę tygodni przez wakacjami.

Nieznany składnik, który uzależnia

Rewolucyjne działanie tego preparatu sprawiło, że coraz więcej osób zaczęło się zastanawiać, jak tak naprawdę działa Adipex. Jego skład był naprawdę unikalny, a kluczowa substancja odchudzająca, fentermina, miała zapewniać długotrwałe uczucie sytości. Tak zresztą też było w praktyce. Jednak ta egzotycznie brzmiąca nazwa była jedynie synonimem dla amfetaminy – wyjątkowo silnej i dobrze znanej substancji odurzającej.

Podobnie jak inne narkotyki, fentermina uszkadza narządy wewnętrzne i powoduje ich nieodwracalną degradację. Jest także silnie uzależniająca, a przyjmowanie jej przez dłuższy czas prowadzi do zaburzeń osobowości i poważnych problemów psychicznych. A na dodatek wywołuje szereg niebezpiecznych skutków ubocznych, w tym: upośledzenie pracy serca, wzrost ryzyka wystawienia zawału, zaburzenia trawienia oraz zapalne zmiany skórne. Wielu pacjentów skarżyło się także na dolegliwości specyficzne dla zespołu uzależnienia od narkotyków. W ich przypadku konieczne było zastosowanie wielotygodniowego leczenia odwykowego.

Nie ryzykuj swojego życia!

Jeśli naprawdę marzysz o pozbyciu się zbędnych kilogramów, nie idź na skróty. Nie eksperymentuj ze szkodliwymi substancjami, których pochodzenia nie znasz. Zamiast tego połącz zdrową dietę z ćwiczeniami fizycznymi oraz roślinnymi środkami wspomagającymi odchudzanie. Tylko w ten sposób szybko zdobędziesz wymarzoną sylwetkę i będziesz cieszyć się witalnością i dobrym samopoczuciem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *